Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 125. (Read 59431 times)

full member
Activity: 490
Merit: 105
bir kampanyayı düzenleyen kişiye göre yorumlarsanız en başta hata yapmış olursunuz önemli olan o kampanyanın uzun vadede kendini nasıl geliştirebileceğini belirttikleri hedefleri ve çalışmaları.
full member
Activity: 602
Merit: 118
aşağıda da görüldüğü gibi bende jinbi deyim ama benimde pek aklıma yatmıyor doğrusu 1 jetonu 7 dolar yazıyordu galiba atılan post lara ad vereceklerini söyledikleri sayı çok fazla gibi geldi bana. son zamanlarda sylonun bazı kampanyaları gümlüyor zaten. mesela bitsoccer sa girdim bir iki twit harici öyle duruyor. xiwat gümledi zaten jinbi iyi gibi geldi bana ama bekleyip göreceğiz. inşallah başarılı olur da bize de ekmek çıkar.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@kesh.zombie teşekkürler bilgi için bende Twitter kampanyasına girmiştim jinbi token ın bakalım  o zaman toplayabilecekler mi o miktarı?
member
Activity: 128
Merit: 10
VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale
Güzel bir konu olmuş paylaşan ve destek veren butun arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletirim.Bounty kampanyalarında cogunlukla ımza kampanyasına gırerım ve güzel bir tane bulmak istiyorum mutlaka bu başlığı takip edecegım güncel tutarız inşallah.
full member
Activity: 392
Merit: 101
@kesh.zombie peki 8 milyon dolar toplanmaz ise ödülü hiç mi dağıtmayacaklar yoksa daha az olarak mı dağıtacaklar bununla ilgili bilgi var mı ?

ödül kampanyasının geçerli olması için 8 milyonun toplanması lazım şeklinde bi ibare vardı. buna göre eğer toplanamazsa ödül kampanyası geçersiz olacak sanırım. aynı zamanda projenin softcapi bu miktar. toplanamadığı takdirde proje iptal olacak sanırım.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011

Maalesef forum eskisi gibi değil dostum, anlık online olmadıkça Bitcoin ödemeli kampanyalar bulamıyorsun. O sebeple sürekli olarak pusuda kalman şart eğer ki güzel kazanmak istiyorsan.

Hocam şuanki önceliğim güzel kazanmaktan ziyade ufakta olsa birşeyler kazanmak. Dediğim gibi amaçım online olabilmek için kendimi teşvik etmek.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Altcoin ikramiyelerinden ziyade direkt Bitcoin dağıtan imzalardan önerebileceğiniz kampanya mevcut mu ?
Services bölümünü biraz karıştırdım Nexybit'in (*) imza kampanyası biraz mantıklı gözüküyor fakat local mesajları kabul etmiyor.Local mesajları kabul eden önerilerinize açığım.
İkramiye muhabbetlerine girmeme sebebime gelicek olursam, acaba ödeme yapar mı sorunsalı ile uğraşmak istemiyorum.

Not: Foruma uzun zamandır uğramıyordum, aktifliğimi korumak açısından imza kampayalarının beni teşvik edeceğini düşünüyorum. Uzun zamandır girmediğim için son durum nasıl işliyor bilmiyorum.

* https://bitcointalksearch.org/topic/nexybit-signature-campaign-srhero-signature-revised-413410-rates-revised-3259881

Edit : Konunun Altcoin bölümünde olduğunu yeni fark ettim. Bitcoin imza kampanyası talebim ne kadar doğru olur bilemedim.

Maalesef forum eskisi gibi değil dostum, anlık online olmadıkça Bitcoin ödemeli kampanyalar bulamıyorsun. O sebeple sürekli olarak pusuda kalman şart eğer ki güzel kazanmak istiyorsan.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Altcoin ikramiyelerinden ziyade direkt Bitcoin dağıtan imzalardan önerebileceğiniz kampanya mevcut mu ?
Services bölümünü biraz karıştırdım Nexybit'in (*) imza kampanyası biraz mantıklı gözüküyor fakat local mesajları kabul etmiyor.Local mesajları kabul eden önerilerinize açığım.
İkramiye muhabbetlerine girmeme sebebime gelicek olursam, acaba ödeme yapar mı sorunsalı ile uğraşmak istemiyorum.

Not: Foruma uzun zamandır uğramıyordum, aktifliğimi korumak açısından imza kampayalarının beni teşvik edeceğini düşünüyorum. Uzun zamandır girmediğim için son durum nasıl işliyor bilmiyorum.

* https://bitcointalksearch.org/topic/nexybit-signature-campaign-srhero-signature-revised-413410-rates-revised-3259881

Edit : Konunun Altcoin bölümünde olduğunu yeni fark ettim. Bitcoin imza kampanyası talebim ne kadar doğru olur bilemedim.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@kesh.zombie peki 8 milyon dolar toplanmaz ise ödülü hiç mi dağıtmayacaklar yoksa daha az olarak mı dağıtacaklar bununla ilgili bilgi var mı ?
full member
Activity: 616
Merit: 100
İmza kampanyaları hakkındaki konu güncel tutulsa çok iyi olur bazen hangi imzaya girelim diye bir sürü araştırma yapıyorum. Bilmeyenler için çok faydalı olur.
member
Activity: 476
Merit: 31
jinbi kampanyası aklınıza yatarsa önerebilirim. dağıtılan ödül güzel. ödül dağıtımının yapılabilmesi için en az 8 milyon dolar toplanması şartı var. bunu toplayabilir mi ben de bilmiyorum.

yazdığınız mesaj başına ödeme şeklinde hesaplanıyor. haftada minium 15, maksimum 25 mesajdan ödül alınıyor.

member:5 dolar/1 mesaj
full member:25 dolar/1 mesaj
Senior : 35 dolar/1 mesaj
Hero: 40 dolar/1 mesaj
Legendary : 55 dolar/1 mesaj

hocam dağıttıkları çok iyide sylon yönetiyor diye körü körüne girmemek lazım proje yatırım toplarmı toplamaz mı telegramda hiçbir hype belirtisi yok türkçe translate görmedim varsa buraya bırakın biraz inceleyelim teşekkürler
full member
jinbi kampanyası aklınıza yatarsa önerebilirim. dağıtılan ödül güzel. ödül dağıtımının yapılabilmesi için en az 8 milyon dolar toplanması şartı var. bunu toplayabilir mi ben de bilmiyorum.

yazdığınız mesaj başına ödeme şeklinde hesaplanıyor. haftada minium 15, maksimum 25 mesajdan ödül alınıyor.

Mesaj başı ücretler çok uçuk, çok yüksek bir ihtimal ile bu proje tutmayacaktır. Olurda tutarsa bi çayını içeriz forumca Cheesy

aynen hocam olur da tutarsa çaylar benden Smiley denedik bakalım şansımızı ya tutarsa diyerek. olursa ne ala olmazsa da yapacak bişey yok.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624

Mesaj başı ücretler çok uçuk, çok yüksek bir ihtimal ile bu proje tutmayacaktır. Olurda tutarsa bi çayını içeriz forumca Cheesy
full member

copper member
Activity: 149
Merit: 0
piyasada çok vurkaç yapan var dikkat.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
bazı bounty konularının tepesine KYC gerekebilir veya KYC istenmeyecek gibi bilgiler düşülmeye başlandı. Gerçi 10 tanesinden 7-8'i KYC istiyor artık. ICO sahipleri bunu ilk başta belirtmemesi işine geliyor katılımcıları korkutmak istemiyor. Bence KYC hiç istemeyecek icolar varsa onun için de ayrı başlık açın.
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
full member
Aynen sana katılıyorum dostum, artık harçlığımızı çıkaralım yeter moduna geldik neredeyse. Ama piyasalar biraz canlansa ICO piyasasına da hareketlilik geleceğini düşünüyorum. biraz sabır ve araştırmayla bu sıkıntıdan kurtuluruz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
ico ların eskisi gibi kazandırmaması, kazananların da kaçıp gitmesi ve buna bağlı ico lara yönelik cadı avı neticesinde bu noktadayız.

Ne ico lardan ne de kampanyalarından bir şey kazanmak çok zor artık...
Jump to: