Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 131. (Read 59393 times)

member
Activity: 168
Merit: 10
Current  ingilizce post istediğini bilmiyordum  milleti yanlış yönlendirdim boşu boşuna kampanyaya soktum Smiley)
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Taze önerileriniz var mı arkadaşlar ? Current e giricektim sanırım sadece ingilizce postlar sayılıyormuş biraz yorucu geldi . Başka gözüme çarpmadı .Tavsiye ettiğiniz yeni ve güzel projeli imza kampanyaları var mı ?
jr. member
Activity: 126
Merit: 4
Arkadaşlar bende medichain in imza kampanyasına katıldım ilk deneyimim olacak iyi gibi geldi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Haftada 15 post ve 70 karakter sınırlaması ve 200 token verecekler haftalık.
Kendi rütbeniz için olan token değerine bakıyorsunuz değil mi ? Yani imza kampanyaları biraz şans işine döndü kim nr kazandırır artık belli olmuyor ama görevini yetine getirmeye özen göster..

Evet hocam jr member için olanı bu şekilde bakalım görecez biraz şans işi birazda hypelık önemli sanırım bu tarz bountylerde. Umarım ilk bountyimden güzel sonuçlar elde ederim Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşlar bende medichain in imza kampanyasına katıldım ilk deneyimim olacak iyi gibi geldi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Haftada 15 post ve 70 karakter sınırlaması ve 200 token verecekler haftalık.
Kendi rütbeniz için olan token değerine bakıyorsunuz değil mi ? Yani imza kampanyaları biraz şans işine döndü kim nr kazandırır artık belli olmuyor ama görevini yetine getirmeye özen göster..
jr. member
Activity: 126
Merit: 4
member
Activity: 476
Merit: 31
Arkadaşlar söylediğiniz bounty imza kampanyası önerileri gerçekten çok iyi. Herkese birer birer teşekkür ederim. Ben de Babb projesi hakkında olumlu şeyler duydum boşta olanlar değerlendirsin.

Hocam ben farkli bir noktaya deginecegi 154 activity le nasil member oluyorsunuz merit sistemi geleli daha 1 guncelleme gecti siz 140 act olmus olmaniz lazimdi o durumda da full member olmaliydiniz?
member
Activity: 448
Grain girdim sylon yönetiyor güzel bi imza iyide para toplarlar hardcap yaparmı bilmiyorum ama ödülleride iyi 2ay sonra yazarım ne vericeklerini
member
Activity: 217
Arkadaşlar söylediğiniz bounty imza kampanyası önerileri gerçekten çok iyi. Herkese birer birer teşekkür ederim. Ben de Babb projesi hakkında olumlu şeyler duydum boşta olanlar değerlendirsin.
member
Activity: 152
Merit: 11
su ara babb ı onerebilirim
son 1 haftası falan
haftalık 10 post lazım
karakter sınırı da 70 sanırsam, gunluk stake vermekte rutbenıze gore
full member
Activity: 266
Merit: 242
Abyss projesi var onada bir bakın yüksek bir hype var projede, ekipte oldukca geniş ve tecrübeli. Benim hoşuma gitti, yaptıkları işlere baktım biraz ise yarar
full member
Activity: 463
Merit: 107
Bazı imza kampanyaları için hakikatten sabır lazım. Bu forumda ilk girdiğim kampanya altcom idi. Konu sahibi sağolsun sayesinde ço kkazandım o bountyden. Bazı bounty managerler gerçekten üçkağıtçılık yapıyor. Dock.io gibi.. Yok low quality yok bilmem ne.

Eğer düşünen varsa benim girdiğim kampanya "CIBUS" haftalık coin atıyor hesabınıza ico bittiği zaman çekebileceğiz. Gelecek vaad eden bir proje bence imza bakanlar CIBUS'a baksın bi..
member
Activity: 378
Merit: 11
çatır çatır artık ertelenecektir projeler bu şekilde kmse kolay kolay ico düzenlemeyecek gibi, büyük hypeli icolar bile satış sürelerini uzatacaklardır izleyin görün
member
Activity: 112
Ya bu CEDEX katıldığım ilk imza ama biraz pişman oldum.Kampanya başlayalı 12 hafta oldu ve ico ertelendi yani daha da devam edecek.Bu kadar beklemeye güzel bir şeyler vermezse kafayı yerim.Herhalde nisana kadar sürecek.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Bu tür kampanyaların takibi sıkıntılı. Sürekli not almak lazım.
member
Activity: 596
Merit: 14
arcblok ımzasına girmeyi cok istiyodum ama istedikleri şeyler bana cok karısık geldi ve beceremeyeceğimi düşündüğümden dolayı giremedım gördükçe iç çekiyorum resmen
member
Activity: 364
imza çok şans isteyen birşey hangi imzaya girdiysem yalan oldu
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
İmzalar güzel oluyor ama daha sonrasında yatırımı topladıktan sonra bile beklenildiğini veremiyor bir nevi. Bana göre imza kampanyaları iyi araştırılması lazım.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Son zamanlarda hemen hemen her gün bu başlık altındaki mesajları okuyorum. İmza kampanyası için daha henüz bir proje bulamadım. Takipe devam.
Aslında  güzel imza kampanyaları paylaşmış arkadaşlar çok fazla beklemeye de gerek yok boşa beklediğin zaman zaten bir şey kazanmıyorsun birazda şans meselesi oldu bu işler ama. Bu gün meydana gelen düşüşler sonrası baya bir değer kaybetti benim elimde mevcut olan tokenlerin değeride bunda 15 gün önce 2500 dolar ederken imzalardan gelenler bugun baktım 1000 doların altına düşmüş.
member
Activity: 365
Son zamanlarda hemen hemen her gün bu başlık altındaki mesajları okuyorum. İmza kampanyası için daha henüz bir proje bulamadım. Takipe devam.
full member
Activity: 616
Merit: 124

https://bitcointalksearch.org/topic/annairdrop-currentmark-cuban-tarafndan-desteklenen-blockchain-200000-2842576

Al hocam hypesi çok yüksek bir bounty, hem türkçe konusuda var ödülde 1 milyon dolarmış. Bende girsemmi diye düşünüyorum imzasına açıkcası

Bilgi için teşekkür ederim hocam. AMLT kampanyası bitince imza boşa çıkmıştı bende buna katıldım. dediğiniz gibi hypesi çok yüksek. telegram kanalı da çok kalabalık. 40000 kişiden fazla var. Biraz bunda takılayım  Smiley
Jump to: