Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 135. (Read 59273 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Cube var, debitum var, repux var, joy var, on live var. Varda var, bu ara çok fazla imza kampanyası var kendim DAV'dayım ama ödül oranı az ve bancor'da. Bu aralar iyi fırsatlar var, değerlendirmek lazım
full member
Activity: 938
Merit: 140
O kadar cok imza kampanyasi var ki.  Hangisi daha iyi bilemiyorum.  Nelere dikkat etmemiz lazim bu durumlarda.  Tecrubeli arkadaslar yanitlarsa iyi olur memberlar cevaplamasin  Smiley
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
wepowerın 3 haftası var sanırım. gbcoin safekeet bence bunlar potansiyeli olan projeler değerlendirilmesini öneririrm ... ingilizceniz varsa daha güzelleri mevcut tabii

GBcoin imza kampanyası yok be yegen!
sr. member
Activity: 490
tr forumu olarak bu aralar iyi imza kampanyaları denk getiremiyoruz. O konuda sonuna kadar haklısınız hocam.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
wepowerın 3 haftası var sanırım. gbcoin safekeet bence bunlar potansiyeli olan projeler değerlendirilmesini öneririrm ... ingilizceniz varsa daha güzelleri mevcut tabii

Piyasanın azizliğine uğrayan uğrayana . Çoğu bilmediğimiz projeler WhiteList ' le çok seri bir şekilde toparlarken . Tr formu olarak hangi kampanyalara katılırsak katılalım maalesef ya ICO süreci uzuyor ya kampanyalar patlıyor .

GBcoin bana da oldukça cazip geldi açıkcası . Detaylı bir inceleme yaptıktan sonra bilgi geçeceğim.
member
Activity: 276
Merit: 10
member
Activity: 140
Arkadaşlar sağa sola baktım da bulamadım şuan member üye seviyesi için tavsiye edebileceğiniz güncel imza veya başka kampanya varmı dahil olabileceğimiz ?
full member
Activity: 238
Merit: 100
Repux'un ico tarihini ertelemesi beni de açıkcası üzdü ve yeni imza kampanyası arama ihtiyacına sevk etti.Token dağıtımını uzatması sıkıntı değil ama hesabımı 2 ay tek bir proje için kitlemek çok mantıklı gelmedi.
sr. member
Evet Beyler repux için tarih sartı nisana kadar anca ödüller dagıtılır falan diye konusuluyor. Varmı söyle guzel 1 1,5 ay takılacak cix bir imza kampanyası. Daneel ve revizor baktım ama ilk imza olacagı için biraz tırstım acıkcası  Grin işe yeni baslamısken ilk seferinde sogumak istemiyorum.
full member
Activity: 196
Güzel ve geçerli proje bulamaz olduk. Ben şu an WePower imzasındayım, imza kampanyası uzatıldı ve biraz rahatladım. Halbuki uzatılmasa şimdiye çoktan bitmişti ve ben yeni kampanya araştırıyor ve muhtemelen de bulamıyor olacaktım şuan.
sr. member
https://bitcointalksearch.org/topic/bountyicorvr-revizor-1-500-000-bounty-pool-6000000-rvr-2791222
Buna bakabilirsiniz iyi oranda token veriyo imza oranıda yüksek projesine bakın belki girmek isteyen olur

Tesekkürler paylasım için telegram ve twitter bounty sine katıldım şartları cok zor degil gibi.
member
Activity: 448
Merit: 17
https://bitcointalksearch.org/topic/bountyicorvr-revizor-1-500-000-bounty-pool-6000000-rvr-2791222
Buna bakabilirsiniz iyi oranda token veriyo imza oranıda yüksek projesine bakın belki girmek isteyen olur
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Global bölüm çok karışık bence icolar için açılmış sitelerden araştırmalar yapmak daha sağlıklı olur. Ne kadar yatırım aldıklarını da anlık olarak görebilirsiniz
full member
Activity: 179
Augmented Reality World Discovered
Girdiğim imza kampanyası bitiş tarihini değiştirdi sanırım girdiğim vakit 6 gün kaldı diyordu ico bitişine 6 gün sonra 30 daha ekledi
member
Activity: 504
Merit: 12
aslında şuan birçok bounty imzası avr daneel bakmanızı tavsiye ederim o güzel verebilir öyle duydum projesi iyi diye ama sizde araştırın ne olur ne olmaz
member
Activity: 150
Merit: 11
The Great Trader
Şuan katıldığım çok iyi.Daha sonra buradanda paylaşabilirim.
full member
Activity: 602
Merit: 118
İmza Kampanyası Ana Konusu : PolicyPal Network https://bitcointalksearch.org/topic/bountyann-policypal-network-attractive-signature-jr-to-legendary-2740305
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 24 ŞUBAT 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 20 yapıcı mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +80 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins). bölümlerindeki mesajlar sayılmaz. Mesajlar +80 karakter uzunluğunda olmalı. Sadece 15 kişi alacak, acele edin
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Ödüller güzel katılım sınırlı, acele etekte fayda var

Ödüller:
Legendary : $800/week
Hero : $600/week
Senior : $400/week
Full member : $200/week
 Member : $100/week
Jr. Member : $50/week
sanırım kaçırdık Smiley

Sabah evden çıkmadan iyiki kayıt yaptirmisim. Sanırım dolmuş üyelik ler . Imzaya girmeden önce rutbenizden kac kisi var mutlaka kontrol edin arkadaslar

kardeş teşekkürler çok faydalı oldu. bereketli kazançlar diliyorum
member
Activity: 99
Repuxa bende girmeyi düşünüyorum. Bakalım hayırlısı
full member
Activity: 854
Merit: 113
repux bence şu anda girilebilecek kampanyalardan biri. bende girmiş bulunuyorum. umarım hepimiz için hayırlı olur.
member
Activity: 504
Merit: 12
şu aralar imzalara fazla kişi giriyor herkes olayı fark etti sanırım artık sınırlı alımlar olacak gibi çünkü ödül az olunca kimseye girmek istemez bakalım görecez
Jump to: