Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 134. (Read 59359 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
repux projesi türkçe forumda baya popüler. imzası boş olan arkadaşlar girebilir bence. bi de arcblock var. o da güzel kazandırır.
member
Activity: 742
Merit: 15
imzalar da bu aralar can sıkıcı olan hususlardan biri imza kaldırma süresinin uzun sürmesi bazı projeler haftalık sayım yapıyor ve kullanıcı mağdur olmuyor ancak bazıları ico sonrası yapıyor sayımı ayrıca 1 hafta falan imza duracak diyorlar o süre bittikten sonra bazen hala imzanın kalkmasına yönelik bir duyuru yapılmıyor. Bunları dikkate alarak imza kampanyasına katılmak gerektiğini düşünüyorum.
member
Activity: 588
Merit: 10
$CYBERCASH METAVERSE
imzalardaki en büyük sorunlardan biri bence şu an dağıtım zamanı falan çok bekliyoruz, işimizin karşılığını zamanında alamıyoruz bu bounty işlerinin daha iyi yürümesi lazım gibime geliyor
member
Activity: 132
"One Token to Move Anything Anywhere"
DAV Bancor paneline bağlı çalışıyor ve sosyal medya kampanyaları için panel üzerinden bildirim yapmanız, yapılan paylaşımları / beğenileri raporlamanız gerekiyor sanıyorum. Bu özelliği yüzünden katılmamıştım ben bu bounty'ye.

Sosyal medya kampanyalarını bilmiyorum ancak imza için sadece bitcointalk ve bancor profillerini bildirmeniz gerekiyor. Gerisini kendileri takip ediyorlar. Katılmak istiyorsanız yardımcı olabilirim.
member
Merit: 11
turkçe duyuru kısmında zaten arkadaşlar komple anons ve ödül konularını türkçeye çeviriyorlar oradan bakarak hoşunuza giden projeleri neden seçmiyorsunuz.
member
Activity: 378
Merit: 11
Artık imzalar iyi değerlenir merit geldi diye ama uzun sürmeleri sıkıntı min 8 hafta üstüne 1 ay sonra alıyosun tokeni 1 hafta imza bittikten sonra bekliyon manage çıkmanı söyleyene kadar sıkıntılı olmaya başladı.
Merhaba arkadaşım, bu nedir olayından sende bahsetmişsin Mert’i tam olarak ne oluyor kullanım amacı nedir ? İmza kampanyalarının değerlenmesin de Mert’i ne işr yarayacak ? Meriç’in kullanım alanı ne olacak bileğisin olan cevaplayabilecek mi ?

https://bitcointalksearch.org/topic/merit-sistemi-2818404

burda detayları var artık rütbe almamızı imkansız hale getiren, yeni üyelerin ödül kazanımlarını bitiren bir sistem oldu merit.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
DAV Bancor paneline bağlı çalışıyor ve sosyal medya kampanyaları için panel üzerinden bildirim yapmanız, yapılan paylaşımları / beğenileri raporlamanız gerekiyor sanıyorum. Bu özelliği yüzünden katılmamıştım ben bu bounty'ye.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Artık imzalar iyi değerlenir merit geldi diye ama uzun sürmeleri sıkıntı min 8 hafta üstüne 1 ay sonra alıyosun tokeni 1 hafta imza bittikten sonra bekliyon manage çıkmanı söyleyene kadar sıkıntılı olmaya başladı.
Merhaba arkadaşım, bu nedir olayından sende bahsetmişsin Mert’i tam olarak ne oluyor kullanım amacı nedir ? İmza kampanyalarının değerlenmesin de Mert’i ne işr yarayacak ? Meriç’in kullanım alanı ne olacak bileğisin olan cevaplayabilecek mi ?
member
Activity: 448
full member
Activity: 264
Bu imza kampanyalarının geneli 8 hafta sürüyor hem süre çok uzun tamam yeterli yatırımı toplayamıyolar ama sonra bi de bekliyoruz borsaya düşsün diye. Zaman büyük sorun.
member
Activity: 132
"One Token to Move Anything Anywhere"
Cube var, debitum var, repux var, joy var, on live var. Varda var, bu ara çok fazla imza kampanyası var kendim DAV'dayım ama ödül oranı az ve bancor'da. Bu aralar iyi fırsatlar var, değerlendirmek lazım

DAV şu anda hitap ettiği sektör, teknolojik altyapı ve ekibi itibariyle en çok gelecek vaadeden altcoin'lerden biri gibi görünüyor. Ben de bu yüzden imza kampanyasına katıldım.
full member
Activity: 602
Merit: 120
İmza Kampanyası Ana Konusu : PolicyPal Network https://bitcointalksearch.org/topic/bountyann-policypal-network-attractive-signature-jr-to-legendary-2740305
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 24 ŞUBAT 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 20 yapıcı mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +80 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins). bölümlerindeki mesajlar sayılmaz. Mesajlar +80 karakter uzunluğunda olmalı. Sadece 15 kişi alacak, acele edin
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Ödüller güzel katılım sınırlı, acele etekte fayda var

Ödüller:
Legendary : $800/week
Hero : $600/week
Senior : $400/week
Full member : $200/week
 Member : $100/week
Jr. Member : $50/week

Signature campaign still need the following ranks:
- Legendary
- Hero
- Sr Member
- Jr. Member

PolicyPal'a kontenjan nedeniyle katılamayan varsa bu ranklarda yer açılmış. Bilginize.
Arkadaşlar konuyu mümkün olduğunca aktif tutuğunu için çok teşekkür ederim. Bu imza kampanyasında ki rakamları görünce içim bir fena oldu birde onlar haftalık öylemi haftalık bu para mükemmel bir şey..
member
Activity: 126
GBX bounty projesine katılım az olacaktır, sebep kyc. Kimse kimliğini açıketmek istemiyor haklılarda. Hani merkezsiz piyasa vardı. Nerede kullanılacağını bilmeden kimlik verilir mi?
hero member
Activity: 910
Merit: 503
GBX diye bir proje var katılımcılardan KYC istediğinden dolayı katılan kişi sayısı az olacaktır ayrıca imza için ayrılan pay %35 ve kampanyayı AmaZix yönetiyor, GBX - Ethlend ile partnerlik yapmaya başlamış.
member
Activity: 546
CUBE

İmza Kampanyası Ana Konusu : https://bitcointalksearch.org/topic/--2701756
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 15 Mart 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : 10
İmza Kampanyası Kısıtlamaları : +75 karakter, Sadece 'Alternatif kripto paralar' veya 'Ticari Tartışma' konularında
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Kaliteli projeye benziyor. Kazandıracağından şüphem yok.

İmza kampanyası için %10 ayırmışlar çok az. Ayrıca baktım bir sürü insan girmiş imzaya. Bu bağlamda ancak yemek parası gelir buradan herhalde.
Yok mu şöyle yerel mesajları kabul eden, haftalık 10-20 mesaj isteyen, az kişinin girdiği bir imza kampanyası?
member
Activity: 280
Merit: 13
CUBE

İmza Kampanyası Ana Konusu : https://bitcointalksearch.org/topic/--2701756
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 15 Mart 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : 10
İmza Kampanyası Kısıtlamaları : +75 karakter, Sadece 'Alternatif kripto paralar' veya 'Ticari Tartışma' konularında
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Kaliteli projeye benziyor. Kazandıracağından şüphem yok.
full member
güzel maximum 1 ay sürecek iyi bi şeyler verebilecek bi kampanya var mı ? oax baya az veriyor. fiyat 2 dolar olunca ödüllerde düştü şimdi de fiyatlar düştü.
member
Activity: 271
Merit: 12
XMONETA ICO
Bu imza işleri oldukca sıkıntılı. Uğraş yaz takip et en sonunda ne olacağı belli olmayan dipsiz kuyu. Bu işten daha gelen bir şey yok. Duruma göre ya tamam ya devam.aslında devam etmek istiyorum ama bakalım nasıl olacak.
full member
Activity: 476
Merhabalar ;
BENDE NTOK TAYIM 1 MARTA KADAR DEVAM EDECEK ARKADAŞ TAVSİTE ETMİŞTİ  Wink
Biraz fazla uzun okadar uzak tarihte olunca sevmiyorum ben, en fazla bir ayda biticek olanları tercih ediyorum yoksa bekle ki tokenlar gelsin iki üç ay sonra. Şuan yeni girdiğim credits hoşuma gitti önericektim ki yeni alımları kapamış malesef.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Local mesaj kabul etmemek ne demek oluyor arkadaşlar yani türkçe mesajmı atılamıyor demek oluyor bütün herkes ingilizce mesajmı gönderecek, herkesin ingilizce bilmesi çok saçma olmazmı insanlar google translate kullanmak zorunda bırakılıyor sonra komik mesajlar çıkıyor

Hemen hemen her bounty kampanyasında "spam mesajlar dikkate alınmaz" uyarısı olur. Bazı bounty menajerleri de bu kurala uygulayabilmek için bilmediği dilleri takip edemeyeceğinden sadece İngilizce kabul ediyorlar. Zira bounty kampanyalarının %99'u zaten İngilizce'dir.

İmzaların % 90'ı Local kabul eder . Ancak bu haftalık ödeme yapanlar kabul etmiyor genellikle .
Jump to: