Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 136. (Read 59393 times)

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Global bölüm çok karışık bence icolar için açılmış sitelerden araştırmalar yapmak daha sağlıklı olur. Ne kadar yatırım aldıklarını da anlık olarak görebilirsiniz
full member
Activity: 179
Merit: 100
Augmented Reality World Discovered
Girdiğim imza kampanyası bitiş tarihini değiştirdi sanırım girdiğim vakit 6 gün kaldı diyordu ico bitişine 6 gün sonra 30 daha ekledi
member
Activity: 504
Merit: 12
aslında şuan birçok bounty imzası avr daneel bakmanızı tavsiye ederim o güzel verebilir öyle duydum projesi iyi diye ama sizde araştırın ne olur ne olmaz
member
Activity: 150
Merit: 11
The Great Trader
Şuan katıldığım çok iyi.Daha sonra buradanda paylaşabilirim.
full member
Activity: 602
Merit: 118
İmza Kampanyası Ana Konusu : PolicyPal Network https://bitcointalksearch.org/topic/bountyann-policypal-network-attractive-signature-jr-to-legendary-2740305
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi : 24 ŞUBAT 2018
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 20 yapıcı mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +80 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins). bölümlerindeki mesajlar sayılmaz. Mesajlar +80 karakter uzunluğunda olmalı. Sadece 15 kişi alacak, acele edin
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Ödüller güzel katılım sınırlı, acele etekte fayda var

Ödüller:
Legendary : $800/week
Hero : $600/week
Senior : $400/week
Full member : $200/week
 Member : $100/week
Jr. Member : $50/week
sanırım kaçırdık Smiley

Sabah evden çıkmadan iyiki kayıt yaptirmisim. Sanırım dolmuş üyelik ler . Imzaya girmeden önce rutbenizden kac kisi var mutlaka kontrol edin arkadaslar

kardeş teşekkürler çok faydalı oldu. bereketli kazançlar diliyorum
member
Activity: 99
Merit: 10
Repuxa bende girmeyi düşünüyorum. Bakalım hayırlısı
full member
Activity: 854
Merit: 113
repux bence şu anda girilebilecek kampanyalardan biri. bende girmiş bulunuyorum. umarım hepimiz için hayırlı olur.
member
Activity: 504
şu aralar imzalara fazla kişi giriyor herkes olayı fark etti sanırım artık sınırlı alımlar olacak gibi çünkü ödül az olunca kimseye girmek istemez bakalım görecez
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Gimmer güzel bir kampanya yürütüyor gibi çok fazla reklam görüyorum ico listeleme sitelerinde, para kazandırabilir.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
şöyle şubat başı gibi ortalama 2 haftası kalmiş varmi bir proje arkadaşlar önerdiginiz şubatta farkli bir imzaya girmek istiyorum da şu 2 haftayi boş geçmeyeyim dedim. local kabul ederse daha iyi olur tabi. 2o mesaj full ingilizce post isteyenlerden almayayim Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Policypal'da bir hero boş isteyen girebilir Local kabul etmiyorlar ona göre girin derim 20 post hem isteyip hemde local kabul etmemesi benim için sıkıntı.
member
Activity: 152
DragonCoin'e katılan var mı? Supply düşüşk dite katıldım acaba iş yapar mı?
Bu arada jr. member ve üzeri katılım yapabiliyor, imza kampanyası arayanlar değerlendirsin.
member
Activity: 127
Kampanyaların şartları farklı. Newbie kabul eden varmı?  Angry
full member
Activity: 280
Merit: 103
PolicyPal Network admine mesaj attım local kabul etmiyoruz dedi .

Arkadaşım şunu yazsanıza konuya . Bosu bosuna imzadan cıktık . Hey allahım ya .

Ben konuyu yazdığımda şartların arasında locale yazılanlar geçerli değil diye bir şey belirtmemişlerdi, sonradan local'i eklemişler , kaldı ki oraya kampanya linki veriyoruz açıp bakacaksın, incelemeden bodoslama imza kampanyasına mı girilir
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
repux bu konu hakkında onerebiliceğim guzel bir imza kampanyasıdır.gelecekte iş yapabilir projesi iyi gibi birkaç arkadaştan öneri aldım hayırlısı bakalım
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Aslında bu konuyu muhabbet ederek veya tartışarak doldurmak yerine sadece formatına uygun olarak öneri amaçla kullanılsa daha faydalı olur
member
Activity: 285
RepuX fena değil gibi geliyor birçok kişi onun kampanyasına katılmış ama gerçektende yatırım alabilir bence RepuX'a katılabilirsiniz arkadaşlar, veri depolama üzerine bir proje.
Hocam telegramlarına bakıyorum 900 kişi var, 3 kuruş para toplayamazlar böyleyken durum, adam gibi kampanyalarda 10 15k dan aşağı insan olmuyor nasıl para toplucak bu adamlar anlamadım, insanlar neye göre giriyor repuxun imzasına?
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Aktiviteler henüz güncellenmedi sanırım değil mi ? Bugün Jr. Member olabiliyorum sanırım.

Önerebileceğiniz var mı imza kampanyası? Dragon coin nasıldır mesela?
güncellendi ben bugün JR. oldum

O zaman benim bir dahaki güncellemede sanırım.

Merhaba, profilinizde activtiy 28 olarak görünüyor jr. member için minimum 30 activity gerekmekte  Smiley

Bir daha ki aktivite dönemine o zaman.
member
Activity: 140
daha epey yol almamız gerekiyor sanırım. daha jr. bile olamadık.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Çok iyi bir düşünce yapanların ellerinize sağlık hiç bilmeyen bizim gibi yeniler sayenizde 3 5 bişey öğrenecek
Jump to: