Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 28. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
WNBA Paket bende aldım yaklaşık 30 dolar civarı moment çıktı. En az 2-3x yapmış durumda ilk paket olması sebebiyle acaba satmasak bekletsekmi diyorum daha değerlenirmi ki. Bazen satıyorum fiyat yükseliyor bazende bekletiyorum düşüyor. Bir kaç kere erken sattığım iyi oldu ama geçende 1 hafta beklettim 40 dolara sattım bir hafta sonra 87 oldu Smiley
hero member
bu sefer değişik bir sıralama yöntemi mi izleyecekler? tıpkı coinlist gibi öncelikli sıra diye bir şey var. bilmiyorum belki daha önce de olmuştur ama benim dikkatimi yeni çekti bu.

Priority Queue

geçen gün elimdeki 1 kart hariç hepsini satıp paramı çekmiştim. wnba için herhangi bir puan falan istemiyorlar sanırım. bakalım alma hakkı verirse çakarız. sağol hocam.

Bende bir miktar para çektim ama hesabı sıfırlamayı düşünmüyorum iyi paket alabilmek adına fiyatı düşük olan momentleri tutuyorum 3-4 dolara satmaktansa bekletiyorum bazen arada yapılan etkinliklerde fiyatları artabiliyor 3-4 satmak yerine 8-10 dolar olursa o zaman satıyorum daha kazançlı oluyor. Bazı elit yada rare paketler için puan şartı oluyor belki ileride daha iyi paketler çıkabilir onun için elde moment tutmakta fayda var.

Yaklaşık 20 gün önce market hacmi 690 milyon iken şimdi 945 milyon olmuş ve halen artmaya devam ediyor belki fark etmemişsinizdir ama moment fiyatları azda olsa artıyor.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
bu sefer değişik bir sıralama yöntemi mi izleyecekler? tıpkı coinlist gibi öncelikli sıra diye bir şey var. bilmiyorum belki daha önce de olmuştur ama benim dikkatimi yeni çekti bu.

Priority Queue

geçen gün elimdeki 1 kart hariç hepsini satıp paramı çekmiştim. wnba için herhangi bir puan falan istemiyorlar sanırım. bakalım alma hakkı verirse çakarız. sağol hocam.

İlk kez katılacak olanlar (yeni üyeler) Priority Queue'den katılım sağlayacak. Eğer zaten daha önce alım yapan biriyseniz General Queue'den giriş yapacaksınız. Priority Queue'den girenler A’ja Wilson momenti kazanacak airdrop şeklinde.
Ayrıca paket alamasanız da marketten momenti satın almanız durumunda Fandom WNBA momenti kazanacaksınız. Sanırım hepsi bu kadar, gözümden kaçan yer var mı bilmiyorum. Bence güzel iş Smiley

Detaylar burada mevcut: https://blog.nbatopshot.com/posts/wnba-announcement
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

Priority Queue

legendary
WNBA Paket Satışları başlıyor!

NBA Top Shot şimdi de WNBA ile işbirliği yapıyor ve kadın basketbol ligi momentleri de satışa çıkıyor. İlk paket satışı Türkiye saatiyle 27 Ağustos akşamı saat 9'da yapılacak. Paketten 3 moment çıkacak, satış fiyatı ise 9 dolar. Bence ilk seri olmasıyla beraber kesinlikle kaçırılmaması gereken bir paket olacak. Forumdaki arkadaşlar da satışa katılıp içerideki parayı büyütmek ister eminim, katılmayı unutmayın Smiley
hero member
Konuyu yukarı çekelim. Online olanlar varsa Stress Test var, 15 dakika içerisinde girerseniz paket almaya hak kazanacaksınız.
Paket ücreti 9 dolar, içerisinden 3 adet Base Series 2 moment çıkacak.

Showcasede resmen bedavaya moment verdiler gibi bir şey olmuştu, onu kaçıranlar için ekstra bir fırsat da burada Smiley
Biraz rahtsızdım erkenden uzandım bakamadım gitti Smiley normalde her gün 5-6 kere girip hem paketlere hemde moment değerlerine bakıyorum. Arkadaşımda yazmış ama normal mesaj diye geç baktım sonradan geç fark etmiş oldum ve alamadım. 9 dolarlık paketten 9 dolar çıksa bile sorun etmiyor hem moment sayısını hemde puanımı arttırmaya çalışıyorum.

@gospodin hocam haklısınız paket açması zevkli oluyor merak ediyorsunuz Smiley
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
2. seri momentları bitiyor artık CC olan momentlar LE (limited edition) dönmeye başlamış. Belki bundan sonra bir ya da iki yeni paket satışı olur daha sonra yeni sezonun başlamasıyla 3. seriye geçilir. Base setlerin sadece 40 bin ile sınırlandırılması güzel. Topshot ekibi kullanıcı tabanını genişletebilirse önümüzdeki yıllarda base set momentları bile iyi para edecektir. Şu lisans daha düzgün bir şirketin elinde olacaktı şimdiye uçmuştu ama bunlar da ağır aksak ilerletiyorlar bir şekilde.
legendary
Cashback 15%
Konuyu yukarı çekelim. Online olanlar varsa Stress Test var, 15 dakika içerisinde girerseniz paket almaya hak kazanacaksınız.

Showcasede resmen bedavaya moment verdiler gibi bir şey olmuştu, onu kaçıranlar için ekstra bir fırsat da burada Smiley
teşekkürlerimi sunarım hocam.

uzun zamandır paket satışı olarak yeni kullanıcıları hedefledikleri için elim hep boş dönüyordum. kısmet bugüne imiş. büyük ihtimalle ana parayı bile çeviremez ama paket açması çok zevkli ulan:)
legendary

hero member
https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/okoro-quest

Showcase etkinliği için 4 tane smaç momenti ve 3 tanede Cleveland Cavaliers takımından moment gerekli, showcase yapan herkese Okoro Quest paketi verilecek
Fandom Summer of '21 Isaac Okoro Moment

hero member
Playoff paketleri ilk açılınca hemen satmak isteyenlerden dolayı piyasası düşüyor bir önceki pakette aynen zarar ettim erken satıştan dolayı tahmini 20 dolar gitti bu sefer acele etmedim akşam yine düşürdüler piyasayı sabah baktım geri çıkmıştı. Akşam 10 dolar sabah 18-20 dolar
legendary
Cashback 15%
yukarıdaki postta dediğim gibi 38 bin sıra numarası ile girip aldım. ilk momenti 5 dolara satışa koyduktan sonra diğer moment için 30 dakika beklememi istedi. ben de o anda kapattım gitti sayfayı. akşam satışa koysaydım 18 dolar edecek olan momenti şimdi 25 dolara sattım. akşam 14 dolar olan param sabah 30 dolar olmuşSmiley
legendary
39 bindeydim bekledim ve sıra geldi alabildim 30 dolarlık moment çıktı. Paketleri açar açmaz satmak isteyenlerden dolayı piyasa düşüyor genelde playoff momentleri aynı gün içinde satmamak daha kazançlı olabilir. Akşam 10 dolar eden moment şimdi 18 dolara çıkmış.

Fiyat düşer mi korkusu çok fazla, daha önce defalarca başımıza geldiği için insanlar çekiniyor. Özellikle market açıldıktan 2 saat içerisinde fiyatlar dibi görüyor, sonraki gün sabahına kadar yeniden toparlıyor. Şu anda belki de göreceğiniz en yüksek seviyelere ulaşmış olabilir.
Akşamına tekrar düşer fiyat, düşük fiyattan toplayanlar bu civarda elden çıkartıyor genelde Smiley

hero member
39 bindeydim bekledim ve sıra geldi alabildim 30 dolarlık moment çıktı. Paketleri açar açmaz satmak isteyenlerden dolayı piyasa düşüyor genelde playoff momentleri aynı gün içinde satmamak daha kazançlı olabilir. Akşam 10 dolar eden moment şimdi 18 dolara çıkmış.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
İlk defa bu kadar keyifli bir paket çıkarttım

LeBron abimiz geldi 70 USD civarı yapıyor
Diğer moment ise 18 USD
Diğeri 5 USD

Allah'tan daha ne isteyeyim hahah yeter kısa günün kari
legendary
Şanslı günümdeyim, bugün sıra geldi. 5000'li sıralardan açılış yaptım, bu kadar az paket varken alabilmek keyif verdi. Market fiyatları bu aralar çok düştü, özellikle özel momentlerin fiyatları diplerde geziyor. Base momentler 3 dolara sabitlendi.

Çıkan paket ne kadar para edecek bilmiyorum, eskilerde olan 2 moment 9 dolar ediyor. İlk kez listelenecek olana bağlı olarak kar ederim Cheesy
legendary
Cashback 15%
38 bin civarı sıra numarası geldi. son dönemde gerek puan kısıtlamasından dolayı gerekse de bu tür şanssızlığımdan dolayı paket alamamaya başladım. önümüzdeki maçlara bakacağız artık. kazanan/kazanacak olan arkadaşlara bol şanslar. markette fiyatların düştüğünden bahsediyor herkes.

edit: 27 bin paket satışı vardı ve yukarıda yazdığım sıram 38 bindi ama şu an sıradayım. paketi almayan bir sürü kişi var.
hero member
2021 NBA PLAYOFFS (SERIES 2, RELEASE 4) Paket için sıraya girebilirsiniz

Toplam 27 bin paket satılacak 100 puanı olan katılabiliyor 100 puanı olan 360 bin kişi var bol şanslar Smiley
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Alamadım 3. Dilimdeydim 500 puanım vardı ve 3. Opsiyondakiler için sadece 120 paket vardı alabilmeyi çok isterdim. Kısmet olmadı
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Dün geceki satışa katıldım 521 numarası geldi ama ne fayda telegramda gördüm elemanın birine 1 numaralı bir moment gelmiş 3k-30k usd arası bir rakama satışa koyacakmış 750 usd için çok büyük paralar..
paketı alamadınız mı
Pages:
Jump to: