Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 32. (Read 13321 times)

legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Hocam hala bunu kovalıyor musunuz?
Hiç bir amacı kalmadı bence artık çünkü bokunu çıkarmayı başardılar, güzelim projeyi çöp ettiler.
Ben 1-2 ay oldu galiba bırakalı dahada elimi sürmüyorum ne var ne yok sattım çektim paramı.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
36 bin paket var daha satılmayan, şu satılmayan paketleri belli bir süre sonra satışa çıkarsalar da tekrar alabilsek paramız var alamıyoruz bu sistem böyle gitmez. Yeni kullanıcı getiremiyorlar eldekileri de tutamayacaklar.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bu paketide aldik tabi herzamanki gibi bitane moment 20
dolar ediyor gerisi yine tirt sizin konustugunuz bu 100 dolar ve ustu seviyeleri bi goremedik arkadas . Ama yilmadim devam edecegim Smiley
playoff serisinin en kotusu 30-40 dolar aralıgındaydı bırde challange momentıysa 100e satılanları bıle var dolayısıyla mın 40-50dolar cıvarı bıraktı bu paket
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Motogp fail değil hocam sohbet kanallarında şuan ilk paket 80-100 USD arasında satılabiliyor. Nba den daha karlı olacsgini düşünüyorum
full member
Activity: 546
Merit: 154
Bu paketide aldik tabi herzamanki gibi bitane moment 20
dolar ediyor gerisi yine tirt sizin konustugunuz bu 100 dolar ve ustu seviyeleri bi goremedik arkadas . Ama yilmadim devam edecegim Smiley
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
moto gp tam bir fail. 2 paketım var. paketlerı acınca dırek satar cıkarım. oranın yuruyecegını hıc sanmıyorum. sımdı burda motogp yazmasanız unutmustum bile..

Bende unutmuş gitmiştim bunu. Ne oldu acaba son durumu bilen falan var mı acaba? Kaç ay geçti hala paketler açılmadı veya benmi kaçırdım acaba. Bu sefer NBA'de yaptığım hatayı yapmadan satacağım ilk fırsatta.

Gerçi nba'de 11 moment var elimde iki sefer 9 $ bir seferde 14 $ almıştım. Şu an total 105$ gibi bir rakam ediyor. Ama satılırmı elimdeki çok düşük momentler o fiyata bilmiyorum.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bana çıkanları 199 usd ve 88 usd sattım arkadaşımada 30 usd lik çıktı her türlü kazançlı oldu. Arkadaş 9 usd lik ilk paketi aldığında çıkanlar 9 usd idi dün bi baktım biri 14 usd den sattık birini 6 usd den. Piyasanın biraz yükselmesi iyi olmuş.
legendary
Yeni challenge olduğu için o moment fiyatları arttı. Challenge bitince fiyatları yeniden dibi boylar. Satış yaparken challengeları mutlaka takip etmek gerekiyor. Dün 80-90 dolar eden momentları 20-25 dolardan satanları gördüm. Markette moment satışa koyma sınırını 1 saate çıkardıkları için al sat yapamadım.
legendary
dün bu paketten alan arkadaşlar çok güzel kazançlar elde etmiş hoş rakamla rufak olsada 14 dolara 200-300 usd alanlar mevcut para paradır
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Henüz kar edemedim bu sektörden. Hangi kutuyu açtıysam amorti bile etmedi. Umarım ileride para edeler. Bakalım çok umudum var bu nft'den. Kar eden arkadaşlara sevindim.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
dün playoff bokundan şansıma doncic çıktı. seri numarası kötü olduğu için hemen sattım ama bugün fiyatına bakınca biraz ucuza vermişim. ben 70 dolara satmıştım, şu an 95 dolar:))
son dönemde çöp paketler arasından para kazandığım tek çekiliş oldu. holo mu ne var onun için de 7500 puan istiyor. hasiktirsin oradan!
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Playoff momenti hariç diğerleri yine para etmiyor az daha bekleseymişim daha fazla para edermiş gece satayım dedim sabah satmaz olaydım dedim neyse sağlık olsun şans bu işler zarar ettirmedi en azından bu sefer.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Aldığım bütün paketlerden hep çer çöp çıktı. Dün aldığımdan bir tanesi 30 dolar ediyor. Belki de şansım dönmüştür. Piyasalar yeniden canlanınca bunlar belki para eder.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Son paketimi de aldım, muhtemelen son olacak bundan sonra uzun süre yatışa geçiyorum, artık seri 1 ve 2lerin eskiyip değerlenmesini bekleyeceğim, bugün aldığım playoff momentini de iyi karla sattım, yerine 4-5 dolarlıklardan topladım.
legendary
2021 NBA Playoffs 2. serinin ilk satışı yapılmaya başladı. 14 dolarlık paketten 2 common 1 playoff özel momentı çıkıyor.

Bu sefer şansım vardı playoff özel momentını 50 dolar karla sattım. 2 common moment para etmiyor onları da bedavadan koleksiyona katmış olduk.
legendary
Son aldığım paketler çöp çıktıktan sonra nba ile olan bağım koptu o yüzden ilgilenmeyi bıraktım motogpde ise transferler başlatılmış ve tam olarak kaynağını bilmesemde birkaç yerde aldığımız paketlere 100 usd civarında bir fiyatlama ile satılıyormuş.
legendary
Cashback 15%
geçen günlerde 24 dolarlık güzel bir paket satışı olmuştu. konuda kimse yazmadığına göre sanırım paketi almak için gerekli olan puana kimse sahip değildi.

az evvel nbatopshot'ta takılırken "burn" diye bir istatistik gördüm:

açıklaması da burada yer alıyor: https://blog.nbatopshot.com/posts/tracking-nba-top-shot-moments

mesela wax'ta yer alan bazı paketleri açtığınız zaman yanıyorlar falan keşke burada da öyle olsa. 3 base paket geldi açayım yansın ve bana biraz daha iyi bir moment versin ya da 3 base ile takılayım. seçim bana ait olsun yani.
legendary
Cashback 15%
sağlam dedik yine çöp çıktı aga. 11 haziran tarihinde satış olacak unutmayın: "2021 NBA Playoffs (Series 2, Release 1)"

play off serisi için kart çıkıyor girip rezerve edebilirsiniz. paket ücreti 14 dolar ve kart içeriği 2 çöp, 1 play off anı. 
2021 NBA Playoffs Key Stats
-2021 NBA Playoffs Moments in Pack: 1
-Series 2 Base Set Moments in Pack: 2
-Packs per Collector: 1
-Cost per Pack: $14 USD
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sanırım 1-2 gune saglam bır paket duyurusu yaparlar. bu haftayı es gectıler yapmazlardı. yada şıctık sanırım diyip toplamaya calısıyorda olabılırler.
legendary
9 usdlik paketler artık sadece yeni üyeler için geçerli son günlerde yeni pakette çıkmıyor bakalım nereye varacaklar ama yeni bir çözüm getirmedikleri taktirde yavaş yavaş üye kaybetmeye başlayacaklarki artık hiç girmemeye bile başladım diyebilirim.

Sıralama konusu tamamen random tekrar paket gelirse almayo düşünmüyorum mevcut paketleride pahallı bir fiyata koydum satılırsa satılır satılmazsa umrumda değil.
Pages:
Jump to: