Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 29. (Read 13321 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Dün geceki satışa katıldım 521 numarası geldi ama ne fayda telegramda gördüm elemanın birine 1 numaralı bir moment gelmiş 3k-30k usd arası bir rakama satışa koyacakmış 750 usd için çok büyük paralar..
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
2021 NBA PLAYOFFS (SERIES 2, RELEASE 4)

Satış 30 Temmuz 2021 Cuma Saat:20.00

Toplam 40.000 paket satışı yapılacak ilk önce 8000 Collectör puanı olanlar alacak kalan paketleride en az 100 puanı olan herkes katılabilecek

Paket Maliyeti: 14 $

Detaylı bilgi için link bırakıyorum bol şanslar...

https://nbatopshot.com/listings/pack/8ee63b0b-2750-434c-b65b-017d298324a8?utm_campaign=final_playoffpack_0724&utm_medium=email&_hsmi=143327896&_hsenc=p2ANqtz-_7yvQ5vFLmW3bachq-z9tGYT_BSEClC0TzCHYJFnPYepuIja9cU6jzyymE8QOCbtbxrit_6_NjoIrQND6U9Nu3S8I91w&utm_content=final_playoffpack_0724&utm_source=hubspot
hero member
29 Temmuz Perşembe akşamı Finals Legendary paketi satışa çıkacak. 799 dolardan satışa sunulacak paket için 3 farklı puan kategorisi var.

Collector Score 400-8000 arası olanlar için 120 Paket
8000-13000 arası olanlar için 320 Paket
13000+ olanlar için 640 Paket satışa çıkacak.

1x Legendary 2021 NBA Finals Moment
3x Rare Metallic Gold LE Moments
3x Common 2021 NBA Playoffs Moments
3x Common Base Set Moments olmak üzere 10 momentlik bir paket.

Detaylar için: https://nbatopshot.com/listings/pack/d55fb852-f974-4766-ab85-a53759785e34

Bu paket beni aşar. Muhtemelen çok güzel paralar kazandırır ama bize çıkma olasılığı piyango gibi bir şey Cheesy

Finals Legendary paketi 400 puanı olanlar için 120 adet satışa sunulacak yani oldukça az miktar alabilsekte alsak sıraya girebilirsem eğer alacağım şimdiye kadar yüksek paketlerin hiç birini alma şansım olmadı.

8000 ve 13000 puanı olanlar az olacağı için bu kişilere resmen hediye paket gibi olacaktır puanı yüksek olanların alabilmeleri daha kolay hem kişi sayısı az hem paket sayısı fazla.
hero member
Bu gün 9 dolarlık paket satışı eklendi BASE SET (SERIES 2, RELEASE 44) bu paketide 3 den az paket satın almış olmak şartı ile alabiliyorsunuz. 9 dolarlık paketlerden genelde 8-12 dolar arsı çıkıyor bazen fazlada çıkabilir şans.

https://nbatopshot.com/listings/pack/4ed3b1b9-66f7-408a-b38d-b8dd542c5bc9

2. seri 44. release paketlerden alabilmek için önceden maksimum 3 paket almış olmanın yanında minimum 100 collector score olması gerekiyor.
Bu paketi marketle haşır neşir olan yeni kullanıcılar için çıkarmışlar. 100 puan yapmak için en azından 9-10 base set momentı tutmak lazım. Puanlamanın nasıl yapıldığı burada bulunabilir: https://blog.nbatopshot.com/posts/collector-score
100 puan için aynı takım dan 3 moment alırsanız ve takımı seçip takip ettiğinizde 50 puan veriyor, toplamda 5 tanede momentiniz olursa 110 puanınız oluyor (5x12=60) eğer takım momenti 3 ün altına düşerse 50 puan silinir. Gelecek paketler için kollectör puanını artırmakta fayda var.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Para parayı çeker durumu oluşturulmuş. Ne kadar çok para o kadar çok puanlı Nbatopshop. 400 puan ile katılabilenlerden sadece 120 şanslı olan alabilecek zaten.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
collector puanım 500 millet bunu 8000-13000+ gibi rakamlara nasıl arttırıyor anlamış değilim.  Kağıt üstünde 799 usd çok gözüktü gözüme  şu common kartlar ille koymak zorundalar sanki. ortalık iyigce çöplüğe döndü.
bilgiler burada: https://nbatopshot.com/listings/pack/d55fb852-f974-4766-ab85-a53759785e34

400 puanlık için katılırım ama zaten 120 paket çıkacak ve fiyatı da 799 dolar. kafadan zarar yazar bu:)) kredi kartımda 7.000 liralık bir borç çıkması beni rahatsız eder.

puan konusu ise hocam millet zamanında hayvan gibi multi hesapla saldırmış buraya. herkesin en az 15-20 hesabı var ve zamanında daha ucuzdu bu olaylar.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
collector puanım 500 millet bunu 8000-13000+ gibi rakamlara nasıl arttırıyor anlamış değilim.  Kağıt üstünde 799 usd çok gözüktü gözüme  şu common kartlar ille koymak zorundalar sanki. ortalık iyigce çöplüğe döndü.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
29 Temmuz Perşembe akşamı Finals Legendary paketi satışa çıkacak. 799 dolardan satışa sunulacak paket için 3 farklı puan kategorisi var.

Collector Score 400-8000 arası olanlar için 120 Paket
8000-13000 arası olanlar için 320 Paket
13000+ olanlar için 640 Paket satışa çıkacak.

1x Legendary 2021 NBA Finals Moment
3x Rare Metallic Gold LE Moments
3x Common 2021 NBA Playoffs Moments
3x Common Base Set Moments olmak üzere 10 momentlik bir paket.

Detaylar için: https://nbatopshot.com/listings/pack/d55fb852-f974-4766-ab85-a53759785e34

Bu paket beni aşar. Muhtemelen çok güzel paralar kazandırır ama bize çıkma olasılığı piyango gibi bir şey Cheesy
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bu gün 9 dolarlık paket satışı eklendi BASE SET (SERIES 2, RELEASE 44) bu paketide 3 den az paket satın almış olmak şartı ile alabiliyorsunuz. 9 dolarlık paketlerden genelde 8-12 dolar arsı çıkıyor bazen fazlada çıkabilir şans.

2. seri 44. release paketlerden alabilmek için önceden maksimum 3 paket almış olmanın yanında minimum 100 collector score olması gerekiyor.
Bu paketi marketle haşır neşir olan yeni kullanıcılar için çıkarmışlar. 100 puan yapmak için en azından 9-10 base set momentı tutmak lazım. Puanlamanın nasıl yapıldığı burada bulunabilir: https://blog.nbatopshot.com/posts/collector-score
hero member
Yeni üye olanlar için 9 dolarlık BASE SET (SERIES 2, RELEASE 41) paket satışı halen devam etmektedir bu paketi hiç paket satın almamış kişiler alabilir.

https://nbatopshot.com/listings/pack/2a32145d-b9a1-4339-97cf-8d04635bd837

hero member
adı "flow blockchain türkiye" diye geçen ama konuşmalar itibariyle sadece nbatopshot olan bir telegram kanalı var. olaylar olaylar kısmına girmeyip direkt konuya dalıyorum.

buradaki arkadaşlar showcase/challenges vs. sonrası verilen ödüllerin discord'daki adminlere gittiğini yazıyor. kazananlara bakınca durum harbiden de öyle görülüyor. zaten adminlerden birisi de iranlı garagöz:) ekibin bu kadar amatör davranacağını pek düşünmüyorum ama yakında kokusu çıkar.

Arkadaşla kazanan listelerine bakıyorduk ve bana bir önceki showcase benzer kişilere çıkmış diyordu tamamı olmasada bir kısmını kendilerine çıkarmış olabilirler eğer doğrulanırsa büyü prestij kaybı olur güven denen bir şey kalmaz. Umarım böyle bir durum söz konusu değildir.
legendary
adı "flow blockchain türkiye" diye geçen ama konuşmalar itibariyle sadece nbatopshot olan bir telegram kanalı var. olaylar olaylar kısmına girmeyip direkt konuya dalıyorum.

buradaki arkadaşlar showcase/challenges vs. sonrası verilen ödüllerin discord'daki adminlere gittiğini yazıyor. kazananlara bakınca durum harbiden de öyle görülüyor. zaten adminlerden birisi de iranlı garagöz:) ekibin bu kadar amatör davranacağını pek düşünmüyorum ama yakında kokusu çıkar.

Umarım koskoca NBA organizasyonu bu şekilde basit bir hatayla yerle bir olmaz. Eğer durum gerçekse hiç hoş değil. Momentleri markete satılığa çıkaran hesapların adını herkes görebiliyorken böyle bir acemilik kabul edilebilir bir şey değil.

Suns şampiyonluğu alır diye elimde tuttuğum Chris Paul momenti vardı, yerle bir olmuş. Adı duyulmamış standart NBA oyuncuları ile aynı parada artık Cheesy
legendary
Cashback 15%

legendary
Triple Double Quest - Base Set Russell Westbrook başlamış. Triple Double yapmış oyunculardan oluşan 10 momenti showcaseinize ekliyorsunuz, ödül olarak Westbrook Base Seti ödül olarak alıyorsunuz. Her momentin farklı olmasına gerek yok, en ucuz olan momentten 10 tane toplasanız da oluyor.
Etkinliğin sona ermesi için 7 günlük süre mevcut.

https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/triple-double-quest

Ucuz olan momentlerin fiyatı yükselmiş bile. Elimde 3 tane moment şartları karşılıyordu, onları sattım geçtim. 3 dolara vereceğime 6-7 dolardan gitmiş oldu momentler. Siz de hesaplarınıza bakıp elde tuttuğunuz momentleri değerlendirebilir ya da showcase tamamlamak için yeni momentler satın alabilirsiniz Smiley
legendary
Merit: 1198
Dün girecektim bende bi denemek için belki sıra gelir diyede unutmuşum, birde bu puan olayına nasıl bakılıyor ben göremedim puanım nerde diye profilde falan yok bilen birisi söyleyebilir mi acaba?

Son güncelleme ile skor her saniye görebileceğiniz bir yere alındı aslında. Anasayfaya girince sağ üst köşede CS yazıyor, yanında da sayılar var. Oradan görebilirsiniz Collector Score'unuzu. Droplara özel ekstra bonus sistemi de mevcut bildiğim kadarıyla. Favori takımızından 3 moment tutunca +50 puan veriyordu mesela dünkü satışta. CS yazan yere girince dediğim ekstraları da görebiliyorsunuz

Çok teşekkürler hocam şimdi gördüm dediğiniz yerde ama ne göriyim skorum sıfır gerçi elimde hiç bir şeyim yok ama al satlardan moment satışlarına girmeden puan verir bari insan oda yok neyse artık skor kasmanında çok bir şeyi yoktu benim için sadece merak etmiştim.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Şans yüzümüze gülmedi 30000 üstü geldi. Sonuna kadar bekledim. Umut dünyası belki almazlar. Dalgasına bir film var dı onu seyrederken almaya çalışanların sıra beklemelerini seyrettim. Belki ilerde bize de çıkabilir.
legendary
Dün girecektim bende bi denemek için belki sıra gelir diyede unutmuşum, birde bu puan olayına nasıl bakılıyor ben göremedim puanım nerde diye profilde falan yok bilen birisi söyleyebilir mi acaba?

Son güncelleme ile skor her saniye görebileceğiniz bir yere alındı aslında. Anasayfaya girince sağ üst köşede CS yazıyor, yanında da sayılar var. Oradan görebilirsiniz Collector Score'unuzu. Droplara özel ekstra bonus sistemi de mevcut bildiğim kadarıyla. Favori takımızından 3 moment tutunca +50 puan veriyordu mesela dünkü satışta. CS yazan yere girince dediğim ekstraları da görebiliyorsunuz
legendary
Merit: 1198
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Banada 12 bin çıktı arkadaşıma 35 bin geldi çıkmayacağını tahmin ediyordum sanıyorum eski hesaplara öncelik verdiler gibi Smiley tahminen 2500 sıraya kadar alabilen oldu ilk 2 bin içinden almayanlar vardı sanırım. Çıkmayacağını tahmin ediyordum ama belki bir şans dedim ama şans bize gülmedi Sad

Sanırım buradan kimseye çıkmadı.

Sağlık olsun hocam denemek güzeldi sonuçta bu sıralama işlerinde ben çok şanssızım bildiğiniz gibi değil kaç defa coinliste girdim olmadı bunda da olmayacak diye girmedim zaten o kadar başvuru vardı ki alabilenler mucizeyi gerçekleştirdi sanki Grin
legendary
Cashback 15%
Dün erken dalmışım 7 dakika geç uyandım kısmet dedik geçtik bu arad aişler çok yoğun erkenden uyuyorum.

47k gibi birşey geldi. çıksaydı iyiydi ancak 100 puan çok az kişide vamış ki çok az rakamlar gelmiş.

400k+ kullanıcı sayısı o puana sahipti hocam. multileri ve vazgeçenleri çıkarırsak en az 200.000 kişi sıraya girmiştir. 100 binler sıra numarası alanlar var sonuçta. bana da 7binlerde geldi sıra numarası. öğlen markete baktığım zaman dün çıkan "baba" kartın satış fiyatı 130-350 dolar arası değişiyordu. yani yan kartlarla beraber çok rahat x2 yapmış.
Pages:
Jump to: