Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 25. (Read 13314 times)

member
Activity: 447
Merit: 88
Bu geceki satış için hazırız. Umarım güzel bir kart gelir.
Bol şanslar minimum 25-30 dolar çıkacağını düşünüyorum şuan satışta olan WNBA momentleri en düşük 12 dolardan başlıyor fakat paketler açıldıkça satmak isteyenlerden dolayı 10 doların altını görebilir. Aslında hemen satmayıp ölü fiyattan satanlar temizlendikten sonra satmak çok daha iyi olacaktır hatta bu paket satışının peşinden yapılabilecek bir Showcase etkinliği fiyatın canlanmasına sebep olur.

Dediğiniz fiyatlarda kartlar geldi. Bizim bir arkadaş çok şanslı ona direkt 1 numara kart geldi.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Dediğim gibi en az 30 çıkar diyordum öyle oldu 40’a yakın bir şeyler çıkmış banada herkes satmak istiyor bu sebeple fiyat çok düşüyor en azından bir Showcase etkinliği yapılana kadar beklemek daha kazançlı olabilir. İlk gün çoğunluk daha düşer diye satmak istiyor aslında piyasayı düşüren aceleci satıcılar onlar satış yaptıktan sonra piyasa geri toparlanıyor ben 3-5 gün bekleyip öyle satarım.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Uzun zamandır paket satın almıyordum Nbatopshot için, çokta takip edemediğim için. Bugün şansımı denemek istedim paketler fiyatını rahat çıkarıyor üstüne kar bırakır diye söyleyenler vardı. badgelı olması momentler ayrıca güzel oldu market açılsın gelen momentler ne kadar edecek merak ettim bakalım. Rakamları da fena değil bana gelen momentlerin.. moment başı 10 dolar üstü olsun yeter zaten paket açmakta ayrı bir haz zaten Cheesy
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Gelen momentlerin hepsi debut, sırf badgeleri için bile alınıp kenara atılabilir. Eğer ölü fiyatlara düştüğünü görürsem mutlaka toplarım ama ben çok fazla düşeceğini düşünmüyorum. Zaten challenge gelir fiyatlar direkt yükselir iki gün içerisinde. Paketlere talep çok yüksek olmadı gördüğüm kadarıyla ama her türlü parayı katlatır.
Market açılsın diye tetikte bekliyorum bakalım biraz eğlenmiş oluruz en kötü Smiley
hero member
Bol şanslar minimum 25-30 dolar çıkacağını düşünüyorum şuan satışta olan WNBA momentleri en düşük 12 dolardan başlıyor fakat paketler açıldıkça satmak isteyenlerden dolayı 10 doların altını görebilir. Aslında hemen satmayıp ölü fiyattan satanlar temizlendikten sonra satmak çok daha iyi olacaktır hatta bu paket satışının peşinden yapılabilecek bir Showcase etkinliği fiyatın canlanmasına sebep olur.
member
Activity: 447
Merit: 88
hero member
Geçen günlerde rezerve ettiğimiz ücretsiz birthday pack hesaplara gelmiş. 18 dolar değerinde moment eklemiş oldum hesabıma, dursun kenarda diye bırakıyorum.
Para vermeden keyifle paket açtık, iyi bir şey çıkan arkadaşlar şanslılar bu sefer. Baya iyi oyuncuların yüksek fiyatlı momentleri çıkanlar olmuş. Siz de hesaplarınıza girip bakın gece hediyesi olsun Smiley
4-5-6 dolar şeklinde banada göndermişler bazı arkadaşlar çok şanslı hem seri olarak hem oyuncu olarak güzel moment çıkmış diyebilirim. Forumda Nbatopshot ile ilgilenen fazla kişi yok sanırım.

Perşembe günü WNBA Common 2 paketini almayı unutmayın 75 bin kişi alabilecek tahminimce bu paktten en az 30 dolar çıkacaktır ve en az 2 kat kâr yapma şansınız olacak.
legendary
Geçen günlerde rezerve ettiğimiz ücretsiz birthday pack hesaplara gelmiş. 18 dolar değerinde moment eklemiş oldum hesabıma, dursun kenarda diye bırakıyorum.
Para vermeden keyifle paket açtık, iyi bir şey çıkan arkadaşlar şanslılar bu sefer. Baya iyi oyuncuların yüksek fiyatlı momentleri çıkanlar olmuş. Siz de hesaplarınıza girip bakın gece hediyesi olsun Smiley
hero member
Birthday Showcase Challenge geldi.
Herhangi 10 Debut  moment ile oluşturabilirsiniz. Ödüller

3000 Common Playoff Packs,
300 Rare Rising Star Packs,
300 Rare All-Star Game Packs

Bugün çok aktif geçiyor, önce ücretsiz 1. yıl paketi şimdi de bunun haberi geldi. Bu showcasede ödül hiç fena değil, bende hazırda 5 debut moment varmış. 5 tane daha alırsam yaklaşık 40 dolara showcase'i tamamlamış oluyorum. Eğer rising star ya da allstar çıkacak olsa güzel kar ettirirdi ama kesim playoff çıkar, 5 dolarlık moment için boşa alım yapmış olurum diyerek pas geçiyorum Cheesy

Bu arada sanırım paylaşılmamış. WNBA Best Of 2021'in 2. paketi de satışa çıkıyor. 10 Collector Score'a sahip olmak yeterli, satış 7 Ekim'de gerçekleştirilecek. Fiyat 9 dolar, toplam 75 bin paket satışa çıkacak. 3 adet moment satın almış olacağız. Bu da kaçırılmayacak bir paket olmuş Smiley

Detaylar için: https://nbatopshot.com/listings/pack/wnba-best-of-2021-d2
En azından Playoff bile çıksa içeriğinden en az 30-50 Dolarlık moment çıkabilir. Bu showcase  maliyeti daha düşük olduğu için katılım sayısı hayli fazla olacaktır ve çıkma olasılığı düşecektir. Bir önceki benzer showcasede başvuru yapan arkadaşlara çıkmamıştı ve 70-90 dolar zarardan bahsettiler diğerine katılmadım ama buna katılacağım elimde neredeyse tamamı var katılım fazla olsada şansımı deneyeceğim (olmayan şansımı)

Wnba en az 30 dolarlık çıkar diye tahmin ediyorum bu gün paketlerle ilgili hayli yoğun geçti sanırım sezon öncesi yeni üye kazandırmak için gayret ediliyor.
legendary

Bugün çok aktif geçiyor, önce ücretsiz 1. yıl paketi şimdi de bunun haberi geldi. Bu showcasede ödül hiç fena değil, bende hazırda 5 debut moment varmış. 5 tane daha alırsam yaklaşık 40 dolara showcase'i tamamlamış oluyorum. Eğer rising star ya da allstar çıkacak olsa güzel kar ettirirdi ama kesim playoff çıkar, 5 dolarlık moment için boşa alım yapmış olurum diyerek pas geçiyorum Cheesy

Bu arada sanırım paylaşılmamış. WNBA Best Of 2021'in 2. paketi de satışa çıkıyor. 10 Collector Score'a sahip olmak yeterli, satış 7 Ekim'de gerçekleştirilecek. Fiyat 9 dolar, toplam 75 bin paket satışa çıkacak. 3 adet moment satın almış olacağız. Bu da kaçırılmayacak bir paket olmuş Smiley

Detaylar için: https://nbatopshot.com/listings/pack/wnba-best-of-2021-d2
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282

hero member
nba 1. yılına özel bir paket satışı yapacakmış paketinizi şimdiden rezerve yapmanız gerekiyor.

https://nbatopshot.com/listings/pack/2f6f4554-76b6-4125-9e87-8c9d5b387a61

1 yıl doldurmuşuz vay be.
Kimlik doğrulaması yapan kişiler rezerve edebiliyor. Sadece 1 ekim 2021 öncesi açılan hesapları kapsıyor
Ayrıca paket ücretsiz ilk turda 52.000 paket var 2. Turda daha iyi paketler olacak umarım şanslı olup bu paketlerden alabiliriz.
legendary
nba 1. yılına özel bir paket satışı yapacakmış paketinizi şimdiden rezerve yapmanız gerekiyor.

https://nbatopshot.com/listings/pack/2f6f4554-76b6-4125-9e87-8c9d5b387a61

1 yıl doldurmuşuz vay be.
hero member
Bu akşam nbatopshotta stress testi var moment yakanlar katılabiliyor akşam saat 22:00'da
işin tuafı moment yakmak şuan kapalı sadece ilk birkaç gün yakanlar katılabiliyor ne zaman açıklacak belli de değil.

Ticket için bir gün ve saat belirlemişlerdi bunun olacağını bildiğim için en az 6 ticket oluşturdum. Paket içeriği zaten @thelockerroom hesabında biriken momentlerden tekrar bize verileceğini düşünüyorum ama bu işlemde verdiğimiz 4 dolarlık momentlerin benzerleri bize gelirse pek bir anlamı olmayacak ama en azından bir moment değerli olursa bir sonraki ticket etkinliğinde daha çok katılım olacaktır.

Toplanan momentler (ticketler) bu hesaptan görebilirsiniz. Burada 104-105 bin moment vardı ama şimdi baktığımda 984 kalmış. Değerli momentlerde sanırım paketlere girmemiş değerli olanlar hesapta duruyor.
https://momentranks.com/topshot/account/thelockerroom
legendary
Bu akşam nbatopshotta stress testi var moment yakanlar katılabiliyor akşam saat 22:00'da
işin tuafı moment yakmak şuan kapalı sadece ilk birkaç gün yakanlar katılabiliyor ne zaman açıklacak belli de değil.
hero member
Multi hesap kullanan arkadaşların dikkatine:

Ekipten multi hesap kullanımı ile ilgili açıklama geldi. Birden fazla hesaba sahip olan kişiler hakkında çok daha dikkatli davranacaklarını belirttiler. Şu anda kimlik doğrulama işlemini tamamlamış 170 binden fazla kullanıcının bulunduğunu, şu ana dek kapattıkları hesapların %76'sının son 45 gün içerisinde kapatıldığını belirtiyorlar.

Üyelikte kabul edilen hizmet şartlarının önümüzdeki günlerde güncelleneceği, her promosyon ödülünden sadece bir kere yararlanılabilmesi için dikkat edileceği söyleniyor. Hatta sadece NBA Top Shot değil, Dapper Labs bünyesindeki her şeyden banlanmalar yapılacağını da belirtmişler.

Detaylar için linki inceleyebilirsiniz: https://blog.nbatopshot.com/posts/multi-account-update
Maalesef multi hesap kullanan çok kişi var bu konuda hesap kapatmaları doğal düzeni sağlamak adına adım atıyor eski oranlar market şuan çok daha iyi en düşük moment 4 dolar eskiden 1 dolar civarında olduğu dönemde piyasayı çok iyi toparladılar. Çevremde tanıdığım kişilere anlatıyorum bazen hiç başlamak istemiyorlar sonra paket açıp sattıkça yeni paket ne zaman gelecek diyorlar 😀😀
legendary
Multi hesap kullanan arkadaşların dikkatine:

Ekipten multi hesap kullanımı ile ilgili açıklama geldi. Birden fazla hesaba sahip olan kişiler hakkında çok daha dikkatli davranacaklarını belirttiler. Şu anda kimlik doğrulama işlemini tamamlamış 170 binden fazla kullanıcının bulunduğunu, şu ana dek kapattıkları hesapların %76'sının son 45 gün içerisinde kapatıldığını belirtiyorlar.

Üyelikte kabul edilen hizmet şartlarının önümüzdeki günlerde güncelleneceği, her promosyon ödülünden sadece bir kere yararlanılabilmesi için dikkat edileceği söyleniyor. Hatta sadece NBA Top Shot değil, Dapper Labs bünyesindeki her şeyden banlanmalar yapılacağını da belirtmişler.

Detaylar için linki inceleyebilirsiniz: https://blog.nbatopshot.com/posts/multi-account-update
hero member
Mail olarak göndermişlerdi ben gördüm detayları 1-2 hafta içinde belli olur diye düşünüyorum bu aralar paket satışlarını çok sık yapmıyorlar en son yapılan Wnba paketinden sonra yapılan Wnba Rare paketi neredeyse 1 ay sonra yapıldı en azından 15 günde bir yapılsa daha güzel olur zaten belli bir collector skoru altında kalanlar için paket alma şansı daha az oluyor (iyi paketler için)

Ekim ayında NBA yeni sezonu açılmasıyla birlikte belki güzel paket ve etkinlikler yapılır.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Nba ekim ayinda 2005 2006 sezonundan nadir paketler sunulacagini duyurdu detayi henuz tam belirlenmemis onumuzdeki gunlerde bildirilecekmis .Linki asagi birakiyorum sizde inceleyebilirsiniz .

https://blog.nbatopshot.com/posts/flash-back-announcing-run-it-back-2005-06?utm_source=social&utm_medium=organic&utm_campaign=rib0506
hero member
WNBA Showcase Challenge 5

10 tane WNBA momenti ile vitrin oluşturan herkes katılabilir. Yaklaşık 10 Moment şuan 19x10=190 Dolar tutuyor 2 gün önce hesabımdaki para ile 5 WNBA momenti almıştım 5 tane daha alıp tamamlayabilirim yada moment fiyatları daha çok artarsa satabilirimde Smiley

Son katılım 4 Ekim Pazartesi günü saat 20:00

Ödül olarak: Diamond DeShields Fandom Momenti verilecektir.

Daha fazla bilgi ve vitrin oluşturmak için:

https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/wnba-showcase-challenge-5
Pages:
Jump to: