Pages:
Author

Topic: NFL ALL DAY - NFL x Dapper Labs - page 2. (Read 2143 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 13, 2022, 06:02:32 AM
Hesaba bir bakayım dedim 10-15 tane nft duruyordu 2 tane paket airdrop gelmiş onları açtım commonları yığdı yine önüme Cheesy ama bedava parayı severiz

Keşke daha erken baksaydınız gelen paketlerden Celebration yazan paketi satmak yerine direkt olarak yakarak 4 moment içeren yeni bir paket kazanma şansınız vardı üstelik bu yeni pakette rare ve legendary moment gelme ihtimalide vardı. Bana gelen Celebration paketteki momentlerin toplamı 30 dolar bile yapmadı bende direk yaktım yeni pakettekiler en azından önceki paketten daha değerliydi.

Yapılan etkinlikler hem moment fiyatlarını arttırmış oldu hem de moment satılmasını sağlıyor güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum.
full member
Activity: 571
Merit: 113
September 12, 2022, 06:53:20 PM
Hesaba bir bakayım dedim 10-15 tane nft duruyordu 2 tane paket airdrop gelmiş onları açtım commonları yığdı yine önüme Cheesy ama bedava parayı severiz
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
September 12, 2022, 09:13:19 AM
benım bugunku paketten 1 rare cıktı 85 dolar edıyor ama asıl aaron rodgers commonu cıktı suan tabanı 50 dolar. dıer cıkan 2 momentta 50ye yakın edıyor toplam 180 dolarlık moment cıkmıs oldu. bu arada yenı sıstem cok guzel oyuna cevırmısler resmen. nba den cok daha ıyı gıdecek bu nfl.
hero member
September 12, 2022, 06:52:01 AM
7 moment tutanlara verilen paketi yakanlara bu gün verileceği söylenen paketim sabah geldi içeriğinden 4 common moment geldi ortalama ederi 50 dolar civarı ediyor. Arkadaşıma sorduğumda ona rare moment gelmiş fiyatına baktığımda 200 doların üzerindeydi hani bu şans bir bende yok sanırsam Smiley

Bu arada NFL haftalık farklı güzel etkinliklere imza atmış durumdalar. https://nflallday.com/playbook

Günlük haftalık görevler yapılarak ve moment yakılarak YARDS puanı veriliyor. 5 moment yakılarak premium kilidi açılıyor sonrasında her 20 ve katları yards için içeriği değerli ve moment sayısı artan 5 paket alabilmeniz mümkün

60 Yards ve üstü yapabilirseniz anlamı var. 40 yards için bence uğraşmaya değmez çünkü bu paketi almak için premium kilidini açmanız gerekecek bunun için 5 moment yakmanız gerekecek Smiley (6x5= 30 dolar) toplamda 2 paketten 3 moment çıkacağı için değersiz çıkma ihtimali yüksek yani zarar yazma ihtimali yüksek. 60 Yards için değeceğini düşünüyorum incelemenizi tavsiye ederim.

hero member
September 08, 2022, 01:25:28 AM
GO FOR TWO: OUR FIRST BURN CHALLENGE

NFL ilk kez moment yakılacak bir challenge ile karşımıza çıkıyor. 6 Eylül'de hesapların görüntüleri alındı ve hesabında en az 7 moment tutan kişilere bir paket gönderimi sağlandı. Paketin içerisinde 3 adet moment yer alıyor. Şu anda hala paket dağıtımı tamamlanmayan kişiler var ve henüz paketiniz gelmediyse gelecektir.

Gelen bu paketi 9 Eylül'e kadar yakabiliyoruz. Eğer paketinizi yakmayı seçerseniz bir sonraki adımda içerisinde Legendary moment çıkma şansı olan bir pakete sahip olacaksınız. Seri 1 momentlerinden oluşacak olan bu paket ile kazancınızı katlama şansınız var.

Bu haberle birlikte markette 3 hatta 4 dolara bile moment kalmadı diyebiliriz. Kullanıcılar hesapları doldurmaya başladı, gördüğümüz kadarıyla NFL bu sene NBA'den daha iyi bir performans gösterecek ve daha kazançlı olacak.

Elindekileri satmadan bekleyenler için iyi bir fırsat olacak gibi görünüyor Smiley

Paylaşım ve bilgi için teşekkürler.

Gece mail gelmişti yakma kısmını gördüm ama inceleme fırsatım olmamıştı aslında sabah bakarım diye ertelemiştim 9 tane momentim var ama henüz paket gelmemiş, paket gelirse değerine göre satarım yada yakarım bakalım durum neyi gösteriyor ona göre tekrar paylaşırım.
Ben NbaTopShot için artık paket almıyorum talep çok azaldı artık paket parası bile çıkmıyor diyebilirim özellikle rare paketlerde. Bu akşam UFC paketi var 21.00 da 1 saat öncesindede ücretsiz hype nft verilecekmiş ufak bir hatırlatma yapmış olayım.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
September 08, 2022, 01:10:29 AM
GO FOR TWO: OUR FIRST BURN CHALLENGE

NFL ilk kez moment yakılacak bir challenge ile karşımıza çıkıyor. 6 Eylül'de hesapların görüntüleri alındı ve hesabında en az 7 moment tutan kişilere bir paket gönderimi sağlandı. Paketin içerisinde 3 adet moment yer alıyor. Şu anda hala paket dağıtımı tamamlanmayan kişiler var ve henüz paketiniz gelmediyse gelecektir.

Gelen bu paketi 9 Eylül'e kadar yakabiliyoruz. Eğer paketinizi yakmayı seçerseniz bir sonraki adımda içerisinde Legendary moment çıkma şansı olan bir pakete sahip olacaksınız. Seri 1 momentlerinden oluşacak olan bu paket ile kazancınızı katlama şansınız var.

Bu haberle birlikte markette 3 hatta 4 dolara bile moment kalmadı diyebiliriz. Kullanıcılar hesapları doldurmaya başladı, gördüğümüz kadarıyla NFL bu sene NBA'den daha iyi bir performans gösterecek ve daha kazançlı olacak.

Elindekileri satmadan bekleyenler için iyi bir fırsat olacak gibi görünüyor Smiley

hero member
August 12, 2022, 04:03:15 AM
Bu akşam 2 paket satışı yapılacak

1- Rewind: Playmakers (Series 1) Paketi Ücret 59$  Paket sayısı: 22.499 Adet Saat 23.00

Paket başı 4 moment ve oranlar : 4-Common %77  /  1 Rare + 3 Common %22  /  1 Legendary + 3 Common % 00648

Paket içeriği ve oyuncu detayları:

https://nflallday.com/packs/28
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSdC5NOhjKMv6e-RsqHXwsEAe8miT7tmOHVLJcR8BUUqfgRm24MrgicYmmK7wqH5iKPu2f88P3DCNwb/pubhtml
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- Enshrinement: Class of 2022  Paketi Ücret 79$  Paket sayısı: 3000 Adet Saat 20.00 - Tek moment çıkacak Uygun olup olmadığınızı kontrol ediniz. (9 Ağustos 2022 den önce "Historical Series" momentiniz olması)

Paket başı 1 moment ve oranlar Rare %91 Legendary %10

Paket içeriği ve oyuncu detayları:
https://nflallday.com/packs/27
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vT1qGN00ArHphOshVN9zLB4hGP48Why07SB37M4_SLDgeZ-cWdWQMFND7U76qnDSVTCVYtpvJB5-Hvh/pubhtml

hero member
June 11, 2022, 01:02:12 PM
Magic Johnson rare momenti bence en az 1000 dolar olmalıydı paket satışından alabilmek için 20-25 k sıralamada 400 kişi içinde olmak gerekiyordu (genel satış için) benim içinde hayal kırıklığı oldu yani en azından bir etkinlik yapılabilir ve biraz daha fiyatları yukarı yönlü etkileyebilirlerdi.

Nfl ilk başlarda sürekli paket satışı yaptılar. Ne bir erkinlik ne bir puan şartı hiç bir şey yapılmadı. Bence bu tarz çok serili moment satışları için paket satısı az olmalı satışa girebilmek için belli bir puan ve moment tutma şartı olmalı paket almak zor olmalıki getiriside o oranda güzel olmasına sebep olurdu.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
June 11, 2022, 12:50:13 AM
Magic Johnson momentleri bile imzalı leg ve 85 lik seri dışında çok para etmedi gibi. böyle bir efsanenin momentlerinin leg özelinde biraz daha yüksek fiyatları görmesi lazımdı, 999 Luk Rare şu an paket parasını dahi cikaramiyor. NFL ve UFC de de son zamanlarda çok mutlu olan yok. Organizasyonu yönetenlerin mevcut piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak yeni etkinlikler bulmalari gerek sanırım.
hero member
June 03, 2022, 07:30:19 AM
Konu çok altlarda kalmış sanırım ilgilenen kalmadı yada paylaşım yapma gereği duymuyor kimse Smiley yinede gelişmelerden haberdar etmek için paylaşım yapacağım.

SUPER WILD CARD WEEKEND (SERIES 1)

Paket bu akşam satılacak 37500 paketin sadece 1000 tanesi satılacak fiyat 49 dolar. Saat: 20.00

Bu paketle birlikte yeni bir yakma sistemi getirilmiş durumda 49 dolar verdiniz size paketten 3 common moment çıkarsa şayet 24 saat içerisinde 3 commonu yakarak direkt olarak 35 dolarlık dapper bakiyesine çevirebiliyorsunuz, yani 14 dolar zarar riskiniz olacak şayet rare yada legendary moment çıkarsa kâr bırakır. Bu yakma muhabbeti sayesinde dolaşımdaki moment sayısında azalma olacak ve momentler kısmen değerlenecektir ve devamında yine etkinlikler olacağı söyleniyor.

https://nflallday.com/packs/9
hero member
April 09, 2022, 04:07:55 PM
dün common bir momentın forma numarasını cektım. bakalım kac dolardan satmayı basarıcam.
2 paket aldım ve resmen bende hayal kırıklığı yarattı 2 paketin toplam değeri 30 dolar bu kadar berbat bi paket satışı görmedim. Baktığınız zaman markette 5-6 dolara satılan çok fazla moment var yani 49 dolarlık paketten çıkan momentlerin bu kadar değersiz olması çok saçma duruyor bana göre bu paketlerin 19 dolar olması gerekli Smiley her neyse benim NFL maceram burada biter bir pakette UFC den alırım oradanda hayal kırıklığı yaşarsam sadece NBA’dan devam ederim. En azından yeni sistemle birlikte şimdilik paketler zarar ettirmiyor.

NBaTopShottan kazanıp NFL’de kaybediyoruz… Siz çok iyi moment yakalamışsınız umarım güzel bir fiyata satarsınız.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 09, 2022, 11:32:34 AM
dün common bir momentın forma numarasını cektım. bakalım kac dolardan satmayı basarıcam.
hero member
April 08, 2022, 03:43:21 AM
SUPER WILD CARD WEEKEND (SERI 1) PAKET ŞATIŞI 08.04.2022 Saat: 21.00

NFL ALL DAY tarihindeki ilk Playoff Paketi bu akşam satışa sunuluyor Toplam 37500 paketin 17500 kısmı satılacak.

Paket içeriği: 29.921 Common + 7406 Rare + 173 Legendary

Patrick Mahomes II ve Josh Allen için ilk Legendary momenti, Deebo Samuel, Travis Kelce, Mike Evans ve Cooper Kupp gibi oyuncularında özel momentleri satılacak. İlk playoff paketi olması ve içeriğinde çok değerli momentlerin olmasından dolayı ben bu paketi alacağım.

https://nflallday.com/packs/9
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
March 19, 2022, 07:24:24 AM
Rare moment fiyatları toparlanmaya başlamış, 30-40 dolarlara kadar düşen momentler 150-200 dolarları bulmuş yeniden. Toplamışken rare toplamak mantıklı, en uygun fiyatlı olanları atıp gelecek sezona iş yapacak şeyler elde tutulabilir.
Son paket satışlarına girmedim ama önümüzdekilere girebilirim. NBA’de olduğu gibi, paket satışı sonrasında elindekileri ucuza elden çıkartan çok oluyor. Bu şekilde toplama yoluna gidilebilir Smiley
hero member
March 18, 2022, 11:53:41 AM
NFL de 49 dolarlık paketten alıp 3 moment çıkıyor 4-5 dolardan satılması bana göre hayal kırıklığı yarattı açıkçası. En son 14. hafta paketiydi galiba aldığımda market satışı kapalıyken baktığımda 3 momentin değeri 49 yapıyordu sabah kalktım bir baktım birisi 4-5-12 ye satılıyor bu nasıl iş dedim ondan beri paket almayı bıraktım. Uzunca bir süre buralara ara vereceğim elimde 4-5 dolarlık birkaç moment kaldı onlarıda bu fiyattan satmak istemiyorum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
March 17, 2022, 10:55:52 AM
NbaTopShot Trade olarak yakma işini özendirir ve biraz bu şekilde alınan paketlere güzel nft ler koyarlarsa kendi tarafını yeniden canlandırabilir. Ortalık 1 dolarlık mal ile doldu. Şimdi kıymetli olanları çoğaltıp iyice milleti soğutacaklar.

Neredeymiş bu 1 dolarlık mallar hemen gidip alalım? Marketteki en ucuz moment 4 dolar. Siz 1 dolardan satıyorsanız bütün momentlarınızı almaya hazırım.
Sezon bittiği için hiç hareket olmaması normal. Buna rağmen moment fiyatları düşmemiş, Seri 1 momentların bu fiyatlarda olması bile ucuz denebilir. İyi oyuncuları toplayıp gelecek seneye hazırlık yapmak lazım.
hero member
March 17, 2022, 10:45:03 AM
NbaTopShot Trade olarak yakma işini özendirir ve biraz bu şekilde alınan paketlere güzel nft ler koyarlarsa kendi tarafını yeniden canlandırabilir. Ortalık 1 dolarlık mal ile doldu. Şimdi kıymetli olanları çoğaltıp iyice milleti soğutacaklar.
Bence o tren çoktan kaçtı bir çok nft %50-80 arası düşüş yaşadı totalde set tamamlayanlar ciddi zararda şuan. Verilen paketlere bakıyorum çok anlamsız 14 dolar vereceğim büyük ihtimalle 3 tane 60k moment çıkacak normal zamanda 2 dolara satamıyorsunuz ancak ticket paketi olduğu zamanlar biraz hareketlilik oluyor. Paket içerikleri verilen parayı çoğu kez karşılamıyor. NFL ve NBA momentlerin çoğunu sattım ve bu tarz paketlerden almayıda düşünmüyorum belkide noktalamış olurum.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
March 17, 2022, 09:13:37 AM
hero member
March 14, 2022, 05:42:56 AM
Elimdekileri nerdeyse hepsini sattım sadece 4-5 dolar gibi çok ucuz olanları satmadım duruyor NbaTopShot içinde durum aynı ve paramın çoğunu çektim. Bundan sonraki aşamada kazançlı görünen paketleri alacağım kazanma ihtimal oranları verilen paketlerden şimdilik almayı düşünmüyorum. Nfl bir etkinlik yaparsa daha güzel olacak yoksa piyasa böyle paket satışı devam ettiği sürece erimeye devam edecektir.
full member
Activity: 571
Merit: 113
March 13, 2022, 11:52:41 AM
Dün akşamki NFL satışının sırsına girdim 11k gelince vaz geçtim.Ben bu kadar şanslı değilim. Erken sıra geliyor ise katılım azdır. En son aldığım 49 dolar içinden çıkanlar 19 dolar. Adamlar göz göre göre zarar ettirecek paketleri satışa çıkartıyorlar.
dun 16k sıra geldı paketı aldım ustune 1 kere daha sıraya gırdım onuda aldım. 30k uzerı paket vardı satısa cıkan neden 10k sıra gelınce cıktınız ki?
2 paketten 6 common cıktı. cıkan commonlardan 3u 5dolarlık dıger 3u 20-30 dolarlık oldu ne kar ne zarar dıyebılırım

@cabsav hocam Nba de de NFL dede aynı şey başıma geldi. Düşük sıra gelince paketten şansıma güzel bir nft çıkmıyor. Şu anda elimde olanlar verdiğim paranın yarısını bile kurtarmıyor. 30k sıra gelseydi bekleyebilirdim. Biraz saçma gelecek ama durum bu. Erken gelen sıradan şimdiye kadar para kazanamadım.
Bu durum banada oldu. Geçen nba'da paket alımı yaparken baya sonlara kalmıştım. Paketin içinden 1 adet rare ve 1 adet common ama değerli olan moment çıkmıştı.
Pages:
Jump to: