Pages:
Author

Topic: NFL ALL DAY - NFL x Dapper Labs - page 5. (Read 2143 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
February 16, 2022, 08:10:46 PM
Standart pakette değerli bir şey çıkmadı Super Bowl momentı en gereksizlerinden biriydi. Premium pakette alabilirsem umarım daha iyi olur. Satış yarın olacak ama saatini hala açıklamadılar. Zarar ettirme ihtimali olduğunu hiç sanmıyorum.
Henüz market açılmadı ama lig bittiği için yeni paket satışı yerine yakın zamanda marketi aktif edeceklerini tahmin ediyorum. Çok primlenmeden açılış yaparsa aceleyle satmaya gerek yok. Seri 1ler TS'te olduğu gibi ileride değerlenebilir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 16, 2022, 07:56:39 AM
Diğerlerine göre daha çarpıcı olacağını düşündüğüm bir paket haberi geldi. Henüz detayları açıklanmadı ama bildiğimiz kadarı şöyle:

Get Ready for 🎉 Super Bowl Drops 🎉

🏟️ Super Bowl LVI Standard Pack Drop
💵  $59
⏰ 17 Şubat 2022 00:00

🏟️ Super Bowl LVI Premium Drop
💵  $259
⏰  February 18, 2021 - Time TBD

Yazıda hata var gibi görünüyor farkındayım. Detaylar geldiği zaman mesajı editlerim, 2021'de paket satışı yapılacak değil sonuçta Cheesy
Ben market açılım haberi gelene kadar paket almayı düşünmüyorum buradan. Sonuç olarak al al bir sonu yok. Market açıldığınıda devam edeceğim.
buyuk hata edersınız suana kadar cıkacak en degerlı momentları bunlar olacak. superbowlu sole dusunun sampıyonlar lıgı fınal macı. bu satılacak momentlarda o macın momentları olucak. almamanız ısıme gelır 1 kısı eksılır alma ıhtımalımız artar Smiley ama bence bu paketı alın zaten tahmınım sezonun son paketı bu olacak. cunku lıg bıttı
Hangisi için konuşuyorsunuz hocam ? Standart paket olan mı yoksa premium olan mı ?
ikisi içinde
full member
Activity: 571
Merit: 113
February 16, 2022, 06:51:14 AM
Diğerlerine göre daha çarpıcı olacağını düşündüğüm bir paket haberi geldi. Henüz detayları açıklanmadı ama bildiğimiz kadarı şöyle:

💵  $59

💵  $259

Yazıda hata var gibi görünüyor farkındayım. Detaylar geldiği zaman mesajı editlerim, 2021'de paket satışı yapılacak değil sonuçta Cheesy
Ben market açılım haberi gelene kadar paket almayı düşünmüyorum buradan. Sonuç olarak al al bir sonu yok. Market açıldığınıda devam edeceğim.
buyuk hata edersınız suana kadar cıkacak en degerlı momentları bunlar olacak. superbowlu sole dusunun sampıyonlar lıgı fınal macı. bu satılacak momentlarda o macın momentları olucak. almamanız ısıme gelır 1 kısı eksılır alma ıhtımalımız artar Smiley ama bence bu paketı alın zaten tahmınım sezonun son paketı bu olacak. cunku lıg bıttı
Hangisi için konuşuyorsunuz hocam ? Standart paket olan mı yoksa premium olan mı ?
legendary
February 16, 2022, 04:13:42 AM

💵  $59

💵  $259

full member
February 15, 2022, 06:16:49 PM

💵  $59

💵  $259

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
February 15, 2022, 05:13:16 PM

💵  $59

💵  $259
⏰  February 18, 2021 - Time TBD

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 14, 2022, 11:32:05 AM
evet hiçbirinde sıra bana gelmedi. en son paket satışında 45.000 adet satış yaptılar sanırım. sıralamam 65.000 geldiği için alım yapmayı beklemedim. önceki satışlardada; paket satış sayısının +20/+30k ilerisinde sıralama vermişti. adaletsiz bir sistemi var.

Sıralama öncesinde giren herkese neredeyse paket dahilinde sıra gelmiş olması lazım bir önceki satışta geri sayım sonrası girdiğim için alamadım hem paket sayısıda azdı ama son satışta hem paket sayısı fazlaydı normal süre içinde giripte 65k gibi bir sıra verdiyse bendende şansızsınız demekki Smiley almak istiyorsanız sonraki pakette şansınızı deneyin sıra gelecektir.
legendary
February 13, 2022, 04:27:31 PM
evet hiçbirinde sıra bana gelmedi. en son paket satışında 45.000 adet satış yaptılar sanırım. sıralamam 65.000 geldiği için alım yapmayı beklemedim. önceki satışlardada; paket satış sayısının +20/+30k ilerisinde sıralama vermişti. adaletsiz bir sistemi var.
O zaman asiri sansizlik yasamissin. Ben 4 paket aldim suana kadar tanidigim herkeste alabildi. Bu arada sirasi 5 bin ileri olan rahatlikla alabiliyor. En son pakette sira 10bin uzerinde sarkti.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 13, 2022, 03:10:53 PM
2 paket aldım ve sıradan momentler geldi rare vs gelmedi genelde şansızım bu konularda Smiley market açılmadan başka paket almayı düşünmüyorum bakalım pazar kısmı nasıl olacak değerlimi yok değersiz mi olacak öncelik bunu görmek istiyorum en azından yatırımların geri döndüğünü görmek istiyorum. Popüler olmasını market fiyatlarına yansıtabilecek mi hep birlikte göreceğiz.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
February 13, 2022, 12:36:46 PM
NflAllDay En son yapılan faliyette 5k civarı bir sıra geldi. Biraz ağır ilerledi. Gece saat 2 civarı sıra geldi buradan ilk paketimi aldım. 59 dolar. İçinden çıkanlar şimdilik beklemede market açılınca artık değerlerini öğreneceğim. Şimdilik Dapper Labs kullandığım için Nba top shottan bir farkı yok.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
February 13, 2022, 12:08:07 PM
legendary
February 12, 2022, 04:08:30 AM
iğrendirdi kendisinden 5 dropta 1 kez mi paket hakkı vermez.
5 seferdir sıra gelmedi mi? yoksa daha size giriş hakkımı vermedier?
suana kadar sıraya girip alamayan 1 kişi duydum. hele ilk satıslarda sıra oldukca bos oluyordu alamamanız ımkansız gıbı bısı bence bır yerde yanlıs yapıyorsunuz
member
Activity: 448
Merit: 88
February 12, 2022, 03:03:53 AM
Şu an için 6 Moment var. Sıralaması iyi görünüyor fakat önemli olan değerleri. Umarım market açıldığında bu harcadığımız zamanın ve paranın karşılığını alabiliriz.

Hesap
legendary
February 11, 2022, 07:09:19 PM
33 bin civarı sıra vermişti 1.5 saat sonunda anca sıra geldi. 45 bin paket satılıyordu ilk kez içinde gerçek momentlar olan paketten alabildim. Ben aldıktan sonra sıra yine durduruldu millet bekliyor.
Hepsi common çıksa da çok karlı olacağına eminim, sevdiğim oyuncular geldi zaten gerekirse 3-5 yıl bekletirim seri 1 momentları ucuza bırakacak değilim. Grin
newbie
Activity: 20
Merit: 0
February 11, 2022, 05:06:00 PM
iğrendirdi kendisinden 5 dropta 1 kez mi paket hakkı vermez.
member
Activity: 448
Merit: 88
February 10, 2022, 03:33:34 PM
Bir öncekinde herkes bıkmış olacak ki son satışta ürünler saatlerce satılmadı. 2000 tane paket belki 3-4 saatte bitti.
full member
February 10, 2022, 12:39:47 PM
Banada mail gelmiş ama tıkladığımda bir türlü siteye giremedim beyaz bi ekranla karşılaştım her girişimde. 1 saat sonra falan baktığımda çoktan sold out olmuştu zaten.
legendary
February 10, 2022, 04:03:07 AM
Hiçbir pakette sıra gelmediği için gönderdikleri ankete döşedim böyle yaparsanız platformun sonunu getireceksiniz şeklinde. Daha adil bir dağıtım planı uygulamalılar, bazıları tüm paketleri alırken bazıları hiç paket alamıyor. Paket alamayan hesapların sıralamada ağırlığını artırabilirler örneğin. Veya daha çok paket satışı yapacaklar yoksa millet sıraya girip girip alamayınca ilgisini kaybeder. Sonuçta da kullanıcı sayısını artıracakları yerde ufak azınlığın oyalandığı bir platforma dönüşür.
Bugün duyuru yaptıkları iki paketten birini aldım bakalım bir işe yarayacak mı yoksa elde patlayacak mı, fiyatı da 200 dolardı.
mail geldikten 32 dk sonra girdim hepsi satılmıstı. iyi yakalamıssınız
legendary
February 07, 2022, 04:43:59 PM
Hiçbir pakette sıra gelmediği için gönderdikleri ankete döşedim böyle yaparsanız platformun sonunu getireceksiniz şeklinde. Daha adil bir dağıtım planı uygulamalılar, bazıları tüm paketleri alırken bazıları hiç paket alamıyor. Paket alamayan hesapların sıralamada ağırlığını artırabilirler örneğin. Veya daha çok paket satışı yapacaklar yoksa millet sıraya girip girip alamayınca ilgisini kaybeder. Sonuçta da kullanıcı sayısını artıracakları yerde ufak azınlığın oyalandığı bir platforma dönüşür.
Bugün duyuru yaptıkları iki paketten birini aldım bakalım bir işe yarayacak mı yoksa elde patlayacak mı, fiyatı da 200 dolardı.
legendary
February 05, 2022, 08:55:34 AM
3 paket satısından da almayı basardım 9 common oldu. seri 1 oldugundan degerlı olacaklardır diye dusunuyorum. sezon bitiyor. yazın sezon 2 baslatırlar.
Pages:
Jump to: