Pages:
Author

Topic: NFL ALL DAY - NFL x Dapper Labs - page 3. (Read 2143 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 623
March 13, 2022, 05:11:28 AM
Dün akşamki NFL satışının sırsına girdim 11k gelince vaz geçtim.Ben bu kadar şanslı değilim. Erken sıra geliyor ise katılım azdır. En son aldığım 49 dolar içinden çıkanlar 19 dolar. Adamlar göz göre göre zarar ettirecek paketleri satışa çıkartıyorlar.
dun 16k sıra geldı paketı aldım ustune 1 kere daha sıraya gırdım onuda aldım. 30k uzerı paket vardı satısa cıkan neden 10k sıra gelınce cıktınız ki?
2 paketten 6 common cıktı. cıkan commonlardan 3u 5dolarlık dıger 3u 20-30 dolarlık oldu ne kar ne zarar dıyebılırım

@cabsav hocam Nba de de NFL dede aynı şey başıma geldi. Düşük sıra gelince paketten şansıma güzel bir nft çıkmıyor. Şu anda elimde olanlar verdiğim paranın yarısını bile kurtarmıyor. 30k sıra gelseydi bekleyebilirdim. Biraz saçma gelecek ama durum bu. Erken gelen sıradan şimdiye kadar para kazanamadım.
member
Activity: 448
Merit: 88
March 12, 2022, 04:46:37 PM
Bir ara 1 dolardan falan moment satanları gördüm fakat market izin vermediği için alamadım. Eğer gene o fiyatlardan satış yaparlarsa affetmem. Umarım en kısa sürede Dapperlabs bir sirkelenir ve bu tarz ses getirebilecek projelerine daha fazla önem vermeye başlar. Hala anı kurtaralım kafasındalar. Uzun vade planları çok geç harekete geçiriyorlar.

Ben mesela hala neden sıra beklediğimizi anlamıyorum. Eğer param varsa otomatik olarak paketi satın al. Bir tane paket almak için insanlar saatlerce PC ya da telefon başında beklememeli bence.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
March 12, 2022, 11:01:31 AM
nfl de lig bitti suan mac yok ondan yapabilecekleri cokta birsey yok. lig yeniden basladıgında challangelar baslar dıye umuyorum. suan sırayla ilk partılerı tekrar satıyorlar. yanı suan moment sayısı max a ulasmak uzere. eger paraya ıhtıyacınız yoksa momentları satmamanızı tavsıye ederım.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
March 12, 2022, 10:28:39 AM
Şu an sadece paket satıyorlar. Açık betaya bile geçmediler. Şu an alıp bekleten herkes geleceğe dair kumar oynuyor(Ben de dahil). Ben birkaç kez paket aldım. Elimdekileri biriktiriyorum. Yatırdığım parayı da geri aldım. Bundan sonra yapacaklarımın hepsi kar. İşin komik yanı 2 tane rare kartım var tanesi 80 dolar ediyor. İnsanların kartları elinde tutması için hiç sebebi yok. Şu sadece paket al ve markette sat mantığına dayalı ilerliyor. NBA ilk zamanlarında olduğu gibi.

Aynen katılıyorum ve şuan riskli buluyorum. Zaten belli başlı kişilerin dışındaki kişilerin momentleri 4-5 dolara kadar düşmüş durumda. Herhangi bir etkinlik olmaması puan yada set olayıda olmadığı için elde moment tutmak riskli belki zamanla değerlenir ama bunu bilemeyiz genel olarak NBA UFC NFL market hacimleri giderek düşüyor. Bir zamanlar NBA'nın yaptığı hatayı NFL'de yapıyor. Sürekli paket satarak bir yere varacaklarını sanmıyorum. Sadece 3 paket aldım çoktandır hiç bir paket satışına katılmıyorum almayıda düşünmüyorum.
member
March 12, 2022, 09:56:23 AM
Şu an sadece paket satıyorlar. Açık betaya bile geçmediler. Şu an alıp bekleten herkes geleceğe dair kumar oynuyor(Ben de dahil). Ben birkaç kez paket aldım. Elimdekileri biriktiriyorum. Yatırdığım parayı da geri aldım. Bundan sonra yapacaklarımın hepsi kar. İşin komik yanı 2 tane rare kartım var tanesi 80 dolar ediyor. İnsanların kartları elinde tutması için hiç sebebi yok. Şu sadece paket al ve markette sat mantığına dayalı ilerliyor. NBA ilk zamanlarında olduğu gibi.
legendary
March 12, 2022, 07:25:44 AM
Dün akşamki NFL satışının sırsına girdim 11k gelince vaz geçtim.Ben bu kadar şanslı değilim. Erken sıra geliyor ise katılım azdır. En son aldığım 49 dolar içinden çıkanlar 19 dolar. Adamlar göz göre göre zarar ettirecek paketleri satışa çıkartıyorlar.
dun 16k sıra geldı paketı aldım ustune 1 kere daha sıraya gırdım onuda aldım. 30k uzerı paket vardı satısa cıkan neden 10k sıra gelınce cıktınız ki?
2 paketten 6 common cıktı. cıkan commonlardan 3u 5dolarlık dıger 3u 20-30 dolarlık oldu ne kar ne zarar dıyebılırım
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
March 12, 2022, 04:21:25 AM
legendary
March 07, 2022, 07:16:11 AM
Sadece büyük yatırımcılar bir şey kazanır oldu. Büyük yatırımlarla güzel paketlerin satışlarına girip kazanıyorlar biz de avcumuzu yalıyoruz başka.
aksine 49 dolarlık paket 249 dolarlıktan daha iyi. 249 dolarlıkta 1 rare yada legend cıkıyor rare cıkarsa %90 zarar edıyorsunuz.
49 dolarlık pakettende rare yada legend cıkma ıhtımalı var. oran tabıkı daha dusuk ama cokca rare cıkartan oluyor. rare cıkartıgınız anda kardasınız
member
March 06, 2022, 02:42:34 PM
Sadece büyük yatırımcılar bir şey kazanır oldu. Büyük yatırımlarla güzel paketlerin satışlarına girip kazanıyorlar biz de avcumuzu yalıyoruz başka.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 04, 2022, 02:56:58 AM
Yorumlar ve kendi yaşadıklarımdan sonra dapperı boşalttım böyle kolleksiyonculuk olmaz her bir paketten 60klarda nft mi olur. Sadece kendi ceplerini düşünüyorlar zaten satışlardan alıyordunuz hala millete zarar yazdıracak paketleri satmakta neyin nesi.

20 dolarlık nba satıyorsun içerisinden 6 dolar zor çıkıyor.

49 dolarlık nfl satıyorsun 49 dolarlık moment çıksada satılmıyor veya zarar yazıyor. Şirket albenisini kaybetti.
hero member
March 03, 2022, 02:59:37 PM
Sürekli paket satarak bir yere varmayacaklarını anladıklarında çok geç olacak diye düşünüyorum. Durduk yere neden moment alacaksınızki... Etkinlik yok puan derdi yok durduk yere ne diye koleksiyon yapacaksınız ki. İleride değerlenir diye sadece en iyi oyunculardan moment alımı yapacaklardır. Ayrıca paket içeriğine göre paket fiyatının 49 dolar olmasını oldukça yüksek buluyorum.
full member
Activity: 571
Merit: 113
March 03, 2022, 10:01:04 AM
Ben aldığımda paketin parasını çıkartmaya çalışıyorum paketin parası çıktığındada geri kalan momentleri bırakıyorum. Bu platformun halen erken yatırımcısı olduğumuzu düşünüyorum. Seri 2-3 geldikçe 1. Serinin değeri artacaktır.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
March 03, 2022, 06:58:29 AM
son 3 pakettır zarar yazıyorum hemde oyle boyle zarar degıl. 50 dolara 3 moment alıp 5 dolara neden satarlar

Loto oynamak gibi düşünüyorlar, satın alıyor ve eğer iyi bir şey çıkarsa satıp parasını alıyor. İyi bir şey çıkmazsa da bunu neden elimde tutup kafamı yorayım ki diyor ve en düşük fiyatı yazıp elinden çıkartıyor. 50 dolarlık paketten 30 dolar zarar yazmak onların çok umrunda olmuyor, bir akşam yemeği parası gitti diye düşünüyorlar. Başka da bir mantık bulamıyorum, yoksa bence de çok saçma. Şu paketleri alan kişilerin biraz olsun yatırım yapmaktan ya da ileride değerlenebileceği fikrinden haberdar olması lazım Cheesy
legendary
March 03, 2022, 04:21:55 AM
son 3 pakettır zarar yazıyorum hemde oyle boyle zarar degıl. 50 dolara 3 moment alıp 5 dolara neden satarlar
member
March 03, 2022, 03:30:59 AM
Bu akşam paket satışı yapılacak

Standard (Series 1, 14. Hafta)  paket sayısı 38,423  saat 22.00

Paket fiyatı 49 $ Paket Başına 3 an içeriyor.

Premium (Series 1, 14. Hafta)     paket sayısı 6,592 saat 02.00

Paket fiyatı 249 $ Paket Başına 4 an içeriyor. 1 tanesi rare yada legendary garantili olacak almak isteyenler için hatırlatma olsun bol şans. Elimdekiler satılmadığı için ve bir haftada 2. paket satışı olması dolayısı ile ben almayacağım.

https://nflallday.com/packs (içeriği görmek için üye girişi yapmalısınız)

https://blog.nflallday.com/posts/week-14-replay-drops-preview?utm_campaign=NFL%20x%20Dapper%20Labs&utm_medium=email&_hsmi=205489591&_hsenc=p2ANqtz--F5V1spxmHrgxtlpuG-qy_y0OaOSfBe6DNCs4ZJUIhrRtjsubI3D3BM0111ei_8ElB0IUp5GHNn9OA71JVGwNJfOKODA&utm_content=205489591&utm_source=hs_email

Uyuyakalmışım satışı beklerken. Çok üzücü.
hero member
March 02, 2022, 11:26:57 AM
Bu akşam paket satışı yapılacak

Standard (Series 1, 14. Hafta)  paket sayısı 38,423  saat 22.00

Paket fiyatı 49 $ Paket Başına 3 an içeriyor.

Premium (Series 1, 14. Hafta)     paket sayısı 6,592 saat 02.00

Paket fiyatı 249 $ Paket Başına 4 an içeriyor. 1 tanesi rare yada legendary garantili olacak almak isteyenler için hatırlatma olsun bol şans. Elimdekiler satılmadığı için ve bir haftada 2. paket satışı olması dolayısı ile ben almayacağım.

https://nflallday.com/packs (içeriği görmek için üye girişi yapmalısınız)

https://blog.nflallday.com/posts/week-14-replay-drops-preview?utm_campaign=NFL%20x%20Dapper%20Labs&utm_medium=email&_hsmi=205489591&_hsenc=p2ANqtz--F5V1spxmHrgxtlpuG-qy_y0OaOSfBe6DNCs4ZJUIhrRtjsubI3D3BM0111ei_8ElB0IUp5GHNn9OA71JVGwNJfOKODA&utm_content=205489591&utm_source=hs_email

member
March 02, 2022, 08:32:44 AM
2 tane rare kartım var fakat çok para etmiyor. Mantığını anlayamadım henüz NFL'in.
Şimdilik bir mantık göremedim sadece yatırım için aldıklarını düşünüyorum Amerika için popüler bir oyun ilerleyen zamanlarda değerlenebilir sonuçta bunlar seri 1 momentler eğer nbatopshot gibi ilerleyen süreçte cs puanı gibi şartlar ve challenge gelirse fiyatlar katlanabilir (YTD) Dolar kuru bizde yüksek olduğu için değerli bu sebeple parası değersiz olanlar genelde satıp kazanç elde etmek istiyor. Bakalım süreç nasıl olacak ama etkinlik olması markete hareket katacaktır yoksa bu şekilde sadece koleksiyon tutmak için alanlardan başka olmayacaktır. Değerli paketler olursa ve sayıcada az olursa belli bir moment veya puan şartı getirilirse paket almak isteyen herkes satın alma yapmak zorunda kalacaktır.

Şöylede bir gerçek var 49 dolara paket alıp 5-6 dolarada satış fiyatını görünce moraliniz düşebilir Smiley

Ben yatırdığımı fazlasıyla çıkarıdm fakat daha büyük umutlarım vardı. Bekleteceğim kartların bir kısmını
hero member
March 01, 2022, 05:32:12 PM
2 tane rare kartım var fakat çok para etmiyor. Mantığını anlayamadım henüz NFL'in.
Şimdilik bir mantık göremedim sadece yatırım için aldıklarını düşünüyorum Amerika için popüler bir oyun ilerleyen zamanlarda değerlenebilir sonuçta bunlar seri 1 momentler eğer nbatopshot gibi ilerleyen süreçte cs puanı gibi şartlar ve challenge gelirse fiyatlar katlanabilir (YTD) Dolar kuru bizde yüksek olduğu için değerli bu sebeple parası değersiz olanlar genelde satıp kazanç elde etmek istiyor. Bakalım süreç nasıl olacak ama etkinlik olması markete hareket katacaktır yoksa bu şekilde sadece koleksiyon tutmak için alanlardan başka olmayacaktır. Değerli paketler olursa ve sayıcada az olursa belli bir moment veya puan şartı getirilirse paket almak isteyen herkes satın alma yapmak zorunda kalacaktır.

Şöylede bir gerçek var 49 dolara paket alıp 5-6 dolarada satış fiyatını görünce moraliniz düşebilir Smiley
member
March 01, 2022, 12:12:31 PM
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
March 01, 2022, 07:09:43 AM
NFL organizasyonunun Amerika' da büyük tutkunları var, sanırım NBA' in de birkaç adım ötesinde. NBA Top Shottaki momentlere göre NFL deki momentler daha çok kazandırabilir kuvvetle muhtemelen, ortalama 6 ay ve üzeri süredir NBA Top Shotta zaman geçirenler için aşağı yukarı kim ne kadar ediyor belirli bir bilgi birikimi olmuştur ama NFL ile ilgili yaygın bir bilgi birikimi en azından kendi adıma pek olmadığından, önceliğim organizasyondaki takımları ve oyuncuları tanımak.

Bu arada NBA Top Shot ta aşırı bir şişkinlik oluştu, 2 USD' ye bile satılmayan momentler var, yetkililerin en azından Ticket etkinliklerinde 350 Ticket yanında örneğin 250 ve 150 şer Ticket karşılığı paketler de sunsalar sanırım momentlerdeki şişkinlik düşebilir.
Pages:
Jump to: