Pages:
Author

Topic: NFL ALL DAY - NFL x Dapper Labs - page 7. (Read 2143 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
January 28, 2022, 04:46:28 PM
00:30'a alındı artık bekleme odasına giriş yapılabiliniyor.  Bunuda birden fazla hesapla alacağım hadi hayırlısı.
full member
Activity: 571
Merit: 113
January 28, 2022, 04:24:24 PM
Yanlış hesaplamadıysam bu gece 00.00 da paket satışı. Twitterda soon diye yazmışlar şuan baktığımda. Artı olarak websiteleri şuan çökmüş durumda sorunu çözmeye çalıştıklarına dair de tweet atmışlar.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 27, 2022, 02:09:21 PM
Bende özel davetiye aldım sandım buradaki herkes gibi yorumları okuduktan sonra hemen hemen herkese geldiğini ögrenmiş oldum. Olsun gene de alırım UFC bakiyeleri dapper wallet'a gönderirse daha iyi olur, ekstra para harcamamış olurum en azından NFL paketini denememiş olmam bakalım kar oranı ne durumda olacak. Herkes bol şans diliyorum, NFL'de şöyle bir ekstra yapsa tadından yenmez Smiley

NbaTopShottan kazandıklarım ile UFC paketi aldım şimdi NFL paketide alırım hesaptan alınca kolay geliyor diğer türlü cebe girenin çıkması zor oluyor Smiley Birde 50 Dolar göze az geliyor Türk Lirasına çevirince gözde büyüyor Smiley en azından benim için öyle sizlerde durum nasıl bilemiyorum. Marketi açılmadan paket almak daha kolay olacaktır birde başlangıç paketleri bana göre daha önemli. Market açıldıktan sonra momentler değerli olursa paket almasıda bir o kadar zorlu olacaktır. Dapper üzerinden olması güven veriyor en azından arada bonus bile verebiliyorlar.
legendary
Merit: 1176
January 27, 2022, 01:12:52 PM
İlk bir iki ay hype yüksek olur ondan sonra NBA olayına döner, çünkü çok bir amacı kalmıyor ve devamlı satış oluyor buda cıvkını çıkartıyor olayın.
NBA olayını baya önce bıraktım devamlı satış olmasından dolayı milletde soğumuştu zaten umarım aynı hatayı bunda yapmazlar.
Nba konusuna gelecek olursak paketten kazanım oranı s3 ile birlikte azaldı cs puanı için önceden aldığım momentleri paket öncesi satmış olsam paketten çıkandan daha çok kazandırıyor. Her gün bir etkinlik yapmaları marketi çok hareketli yapıyor verilen ödüle göre bazı momentler inanılmaz artıyor. Dün akşam NFL için başvuru bırakmıştım mail geldi sonunda, ilk paketlerden alabilmek çok daha önemli diye düşünüyorum. Bu tarz çok paket satanlar için strateji değiştirip market al satına yöneldim inanın çok daha kazançlı.

Baya önce bıraktığım için takip etmiyordum NBA olan kısmını, sizlerin sayesinde öğrenmiş oldum yeni etkinlikler bir göz atma ihtiyacı duydum şuan en kısa süre de tekrar bakıcam bu olaylara ilgimi çekerse bende girebilirim.

Teşekkürler hepinize bilgilendirme için.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
January 27, 2022, 12:42:33 PM
Bende özel davetiye aldım sandım buradaki herkes gibi yorumları okuduktan sonra hemen hemen herkese geldiğini ögrenmiş oldum. Olsun gene de alırım UFC bakiyeleri dapper wallet'a gönderirse daha iyi olur, ekstra para harcamamış olurum en azından NFL paketini denememiş olmam bakalım kar oranı ne durumda olacak. Herkes bol şans diliyorum, NFL'de şöyle bir ekstra yapsa tadından yenmez Smiley
full member
January 27, 2022, 09:17:25 AM
@klavyemaus52 ilk seri değil bundan önce 4 paket satıldı bu 5. paket olacak. pek karlı olacağını sanmasamda eğer ufcden bakiye gelirse bütün bakiye ile alabilirim.
Bende ufc den gelecek parayı bekliyorum bugün tarih verilmiş ama belli olmaz ne yapacakları. Bende sizin gibi düşünüyorum oradan gelen parayla almayı. Gelmezsede 1 paket alacağım 50 dolar olur yine büyük ihtimalle.
legendary
January 27, 2022, 08:48:59 AM
@klavyemaus52 ilk seri değil bundan önce 4 paket satıldı bu 5. paket olacak. pek karlı olacağını sanmasamda eğer ufcden bakiye gelirse bütün bakiye ile alabilirim.
full member
January 27, 2022, 08:37:26 AM
Bana mail gelince sonunda öncelikli alabileceğim sanıyordum görüyorum ki çok kişiye gönderilmiş 😀 NbaTopShot paketlerine göre fiyatı yüksek umarım bu yüksek fiyat moment fiyatlarınada yansır. NbaTopShot gibi etkinlikler yapılırsa market çok hareketli olabilir bu sayede mevcut üye sayısınıda çok fazla arttıracaktır. İlk paketleri almak kolay oluyor ve değerli oluyor bu sebeple ilk paketleri kaçırmamak lazım başlangıçta çok daha kazançlı olacaktır moment sayıları arttıkça kar oranlarıda düşecektir. Herkese şimdiden bol şans diliyorum. Birde bu tarz paket alım satımları için çevrenizdekilerle gurup oluşturun yada bir guruba dahil olun ki paket almayı unutursanız hatırlatmış oluyorlar 😊
Bence moment fiyatları paket fiyatlarıyla orantılı olur kimsenin verdiği paranın altına satmak isteyeceğini düşünmüyorum. Yeni bir market sonuçta alttan alan ucuza alanda olmayacak herkes parasını çıkartmaya çalışacaktır. İlk seri olacağı içinde değerli olacağını düşünüyorum eğer güzel bir hype yakalanırsa.
hero member
January 27, 2022, 07:30:49 AM
Bana mail gelince sonunda öncelikli alabileceğim sanıyordum görüyorum ki çok kişiye gönderilmiş 😀 NbaTopShot paketlerine göre fiyatı yüksek umarım bu yüksek fiyat moment fiyatlarınada yansır. NbaTopShot gibi etkinlikler yapılırsa market çok hareketli olabilir bu sayede mevcut üye sayısınıda çok fazla arttıracaktır. İlk paketleri almak kolay oluyor ve değerli oluyor bu sebeple ilk paketleri kaçırmamak lazım başlangıçta çok daha kazançlı olacaktır moment sayıları arttıkça kar oranlarıda düşecektir. Herkese şimdiden bol şans diliyorum. Birde bu tarz paket alım satımları için çevrenizdekilerle gurup oluşturun yada bir guruba dahil olun ki paket almayı unutursanız hatırlatmış oluyorlar 😊
legendary
January 27, 2022, 06:07:59 AM
Sonunda maili bende aldım ancak ilk dört paketi alamadığı0m için ciddi anlamda üzgünüm bugün ufcden 4 paket almıştım onların parasıda gelırse kendi adıma efsane olur.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
January 27, 2022, 04:49:14 AM
Sanırım hemen hemen herkes bu satışa katılabilecek, gördüğüm kadarıyla herkese mail daveti gelmiş. Paket sayısının daha fazla olmasından kaynaklı da olabilir tabi, güzel bir başlangıç yapma şansımız olabilir. Bu sefer unutmayıp alım yapacağım, herkese bol şans Smiley

İlk bir iki ay hype yüksek olur ondan sonra NBA olayına döner, çünkü çok bir amacı kalmıyor ve devamlı satış oluyor buda cıvkını çıkartıyor olayın.
NBA olayını baya önce bıraktım devamlı satış olmasından dolayı milletde soğumuştu zaten umarım aynı hatayı bunda yapmazlar.

Sadece satış yapılmıyor, etkinlikler ile yeni kullanıcı katılım artışı sağlanıyor NBA'de. Zaten belli bir kitle basketbol koleksiyon kartı kültürünün NFT olarak adapte edilmesinden dolayı ciddi ilgi gösteriyordu, yeni etkinlikler ile de kullanıcı sayısı iyice arttı. Bana göre yaptıkları tek hata 60.000 adet olan momentlerdi, o da klasik base kart gibi düşünüldüğünde hala 2-3 dolardan satıldığı için olabilecek ve aslında hala kar ettirebilecek bir ürün Smiley
Bana da mail gelmiş. Bence de güzel bir başlangıç şansı olabilir. Dapper cüzdanındaki bakiye ile alabileceğiz sanırım. O da güzel, uğraştırmayacak. Açıkçası NFL'den hiç hazzetmem ama gene de güzel olabilir. Amerika'da çok sayıda insan NFL izliyor.

NBAtopshot olayında ise tek kurtarıcı challenge'lar oldu. Onlar sayesinde biraz satabildim ve zarar olacağına kâra geçebildim. Ancak hala potansiyelini gösteremiyor Nba NFT olayı. Umarım daha gelişir ve yaygınlaşır.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
January 27, 2022, 04:24:26 AM
Sanırım hemen hemen herkes bu satışa katılabilecek, gördüğüm kadarıyla herkese mail daveti gelmiş. Paket sayısının daha fazla olmasından kaynaklı da olabilir tabi, güzel bir başlangıç yapma şansımız olabilir. Bu sefer unutmayıp alım yapacağım, herkese bol şans Smiley

Sadece satış yapılmıyor, etkinlikler ile yeni kullanıcı katılım artışı sağlanıyor NBA'de. Zaten belli bir kitle basketbol koleksiyon kartı kültürünün NFT olarak adapte edilmesinden dolayı ciddi ilgi gösteriyordu, yeni etkinlikler ile de kullanıcı sayısı iyice arttı. Bana göre yaptıkları tek hata 60.000 adet olan momentlerdi, o da klasik base kart gibi düşünüldüğünde hala 2-3 dolardan satıldığı için olabilecek ve aslında hala kar ettirebilecek bir ürün Smiley
hero member
January 27, 2022, 12:20:20 AM
Nba konusuna gelecek olursak paketten kazanım oranı s3 ile birlikte azaldı cs puanı için önceden aldığım momentleri paket öncesi satmış olsam paketten çıkandan daha çok kazandırıyor. Her gün bir etkinlik yapmaları marketi çok hareketli yapıyor verilen ödüle göre bazı momentler inanılmaz artıyor. Dün akşam NFL için başvuru bırakmıştım mail geldi sonunda, ilk paketlerden alabilmek çok daha önemli diye düşünüyorum. Bu tarz çok paket satanlar için strateji değiştirip market al satına yöneldim inanın çok daha kazançlı.
legendary
Merit: 1176
January 26, 2022, 05:35:41 PM
full member
January 26, 2022, 05:10:37 PM
Cuma günü paket satışı yapılacakmış her zamankinden daha fazla paket verileceği söyleniyor dropa katılmak için kayıt bırakın mail gelirse alım hakkınız olacaktır şimdiye kadar bana mail gelmedi umarım içimizden birilerine alım hakkı çıkar.

https://nfl.dapperlabs.com/
https://twitter.com/NFLAllDay

Bende dün twitterda okumuştum drop olacağını. Buraya yazmayı unutmuşum hatta saat olarak yanlış hesaplamadıysam bu gece 00.00 ı bekleyin demişlerdi. Teşekkürler bilgi için.
hero member
January 26, 2022, 04:18:02 PM
Cuma günü paket satışı yapılacakmış her zamankinden daha fazla paket verileceği söyleniyor dropa katılmak için kayıt bırakın mail gelirse alım hakkınız olacaktır şimdiye kadar bana mail gelmedi umarım içimizden birilerine alım hakkı çıkar.

https://nfl.dapperlabs.com/
https://twitter.com/NFLAllDay
member
Activity: 278
Merit: 53
January 23, 2022, 09:10:37 AM
Linklere tıkladığımda twitter ve instagram hesaplarının silinmiş olduğunu gördüm. Sitelerinden kontrol ettiğimde adresleri değiştirmişler sanırım yeni adresler:
Twitter: https://twitter.com/NFLAllDay
Instagram: https://www.instagram.com/nflallday/

Umarım cevap verirler pek umudum olmasada sonuçta insanız bunlar bize ders olmalı.

Birde en ucuz bch ile transfer edebilirsiniz diğer seçenekler çok masraflı olabilir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 22, 2022, 03:31:22 AM
bana beta hakkı verdiler dün. bugunde paket satısı var.nfl de paketler bıraz pahalı common paket 49 dolar. gece 12de alabılırsem ılk nfl paketımı almıs olucam.
merak edenler ıcın 1 senedır nba uyesıyım puanım son 6 aydır 2500 altına hıc dusmedı.
Nfl bana yine çıkmadı aynı yerde çalıştığımız arkadaşıma çıktı gerçi onuda NbaTopShot'a alıştıran benim Smiley alıp almamakta kararsızdı dedim almayacaksan bana al dedim sonra kararsız kaldı kar zarar ortak olsun o zaman alıyorum dedi sorun yok al dedim Smiley gece paketi aldı ama yoğunluktan paket açılmasına izin verilmiyordu şu an ne durumdadır bilemiyorum. Bu gibi platformlarda zamanlama önemli alırkende satarkende. Dapper'in yaptığı projelerde sorun çıkacağını sanmıyorum aynı cüzdan ile almak çok daha güzel olmuş.
dun paketı aldım gece paketler bır aksaklıktan acılmıyordu sabah actım 3 common cıktı. hıc tanımadıgımdan degerlerı nedır bılemıyorum. marketplace henuz yok. suan kapalı beta oldugu ıcın her turlu bu momentlar degerlı olacaktır. nba series1 gibi dusunebılırsınız.
hero member
January 22, 2022, 03:12:44 AM
bana beta hakkı verdiler dün. bugunde paket satısı var.nfl de paketler bıraz pahalı common paket 49 dolar. gece 12de alabılırsem ılk nfl paketımı almıs olucam.
merak edenler ıcın 1 senedır nba uyesıyım puanım son 6 aydır 2500 altına hıc dusmedı.
Nfl bana yine çıkmadı aynı yerde çalıştığımız arkadaşıma çıktı gerçi onuda NbaTopShot'a alıştıran benim Smiley alıp almamakta kararsızdı dedim almayacaksan bana al dedim sonra kararsız kaldı kar zarar ortak olsun o zaman alıyorum dedi sorun yok al dedim Smiley gece paketi aldı ama yoğunluktan paket açılmasına izin verilmiyordu şu an ne durumdadır bilemiyorum. Bu gibi platformlarda zamanlama önemli alırkende satarkende. Dapper'in yaptığı projelerde sorun çıkacağını sanmıyorum aynı cüzdan ile almak çok daha güzel olmuş.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 21, 2022, 07:00:30 AM
Pages:
Jump to: