Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 11. (Read 6679 times)

member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
November 12, 2021, 03:02:28 PM
Cake yatırım tavsiyesi vermemekle beraber bence son alım fırsatlarını veriyor, PancakeSwap programında baya iyi para dönüyor ve çıkan projeler genelde talep görüyor, BNB'nin yükselişinde bile Cake tepki göstermedi önü açıldığında baya bi  ileri gidecektir fiyatı
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
November 11, 2021, 05:13:03 PM
Sıcak sıcak yeni IFO duyurusunu yapalım. Daha önce Binance Launch pad üzerinde yapılan DAR satışı ilk kez pancakeswap sisteminde beraber yapılmıştı ve IFO olarak satışı yapılmıştı. FC porto token için bir IFO oylaması başlatılmış katılım yapmayı unutmayın. Detaylara bakmak için ayrıca oylamak için bu linkten yararlanabilirsiniz.

https://pancakeswap.finance/voting/proposal/QmaakXYpydAwCgTuSPe3R2ZNraRtkCbK6iBRqBCCdzqKEG

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 04, 2021, 07:21:21 AM
Bugünkü ifo güzel kazandırmış, çok düşük miktarlı yatırım bile para eder hale gelmiş. Maalesef bu sefer dahil olamadım ama bir sonrakinde mutlaka dahil olmaya çalışacağım. Bedavaya para veriyorlarken alamıyor olmak çok üzücü oluyor Smiley
Cake fiyatı hala oldukça hesaplı, her şeye rağmen fiyat yükselmemekte direniyor. Bence sonraki ifolara çok daha fazla katılım olacaktır
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
November 04, 2021, 05:20:39 AM
@torrentco her zamanki performansında. forumda kazandıran arkadaşlarımızdan biri teşekkürler.

Mesajını görmesem unutur giderdim.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
November 04, 2021, 05:11:33 AM
Geçen sefer yerden yere vurduğum cake İFO'su bu sefer güzel bir hamleyle cake yatırımcılarının yüzlerini güldürdü. IFO'ya sadece cake'le girildiğini duydugum an direk limitsiz bütün cakelerle beraber içeri daldım güzelde kar bıraktı. Aşırı bir yoğunluk olmasa DAR'ları hemen alabilseydim, Binance'a gönderip oradan satacaktım. PCS ve Binance arasında ciddi fiyat farkı vardı alanlar umarım binance'a gönderip satmıştır dar tokenlerini.

ifo tsi 10:30 da.
sadece cake lazım artık eskisi gibi cake-bnb lp değil.
kaçırmayın uzulursunuz.

Bu arada hocam IFO duyurusunu yapmıştım önceki IFO dandik geçtiğinden denk gelirsem Basic satıştan girerim diye salmıştım. Senin mesajını görünce koşa koşa pcs'yi açtım bu fırsatı sayende değerlendirmiş oldum. Teşekkürler Torrentco ^^

rica ederim hocam cok sevindim.

ben binance den açılır açılmaz 3.5 dolardan sattım.8 dolarlardan milyonlarca dolarlık satış yapılınca kalbime bıcak saplanmış gib oldu.
ben 3.5 dolara koyarken imkansız diyordum o fiyattan satılması.
insanlar nasıl hiç araştırma yapmadan paralarını boyle sokaga atabiliyor inanamıyorum gercekten.
legendary
November 04, 2021, 05:04:57 AM
Geçen sefer yerden yere vurduğum cake İFO'su bu sefer güzel bir hamleyle cake yatırımcılarının yüzlerini güldürdü. IFO'ya sadece cake'le girildiğini duydugum an direk limitsiz bütün cakelerle beraber içeri daldım güzelde kar bıraktı. Aşırı bir yoğunluk olmasa DAR'ları hemen alabilseydim, Binance'a gönderip oradan satacaktım. PCS ve Binance arasında ciddi fiyat farkı vardı alanlar umarım binance'a gönderip satmıştır dar tokenlerini.

kaçırmayın uzulursunuz.

Bu arada hocam IFO duyurusunu yapmıştım önceki IFO dandik geçtiğinden denk gelirsem Basic satıştan girerim diye salmıştım. Senin mesajını görünce koşa koşa pcs'yi açtım bu fırsatı sayende değerlendirmiş oldum. Teşekkürler Torrentco ^^
legendary
November 04, 2021, 04:38:49 AM
Muhteşem bir ifo  5 cake bağlayan 170 usd civarı para almış oldu.  Geçen seferki hatayı telafi etmiş oldu
bedava para diye buna denir.

5 usd karşılığı da 170 dolar fena bir para değil. Aptal gibi 3 hesapla yapmadık. bir önceki sefer 3 cüzdanla yaptık attığımız taş vurduğumuz kuşa deymemişti. şimdide gitti 300-500 usd Cheesy
sr. member
November 04, 2021, 03:01:19 AM
kaçırmayın uzulursunuz.

edit:
ben ifo ya katılmayacam diyorsanız 19,5$ dan pcs dan satıp 19,10 dan binanceden alabilrisniz.
ben şahsen oyle yaptım.
cake başına 40 sent kar veriyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 01, 2021, 05:03:54 PM
Pancake Swap yeni IFO Mine of Dalarnia projesi için oylama başlamış oylamak için buradan katılabilirsiniz.

Şuanda oyun test aşamasında, 2022 ilk çeyreğinde beta sürümüne geçiş yapacaklar ikinci çeyrektede metaverse sürümü aktif olacak yol haritasına göre proje hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Umarım önceki IFO gibi olmaz buda

https://www.minesofdalarnia.com/

Eski IFO sistemine dönmedikleri sürece sırf badge için basic saleden girer üç kuruşluk alırım, sınırsıza para atmam. Çok karlı olacağını düşünsem bile kesilecek komisyona değmeyebiliyor, o riske girmem artık.
CAKE fiyatı uzun süredir 17-20 dolar bandında gidip geliyor, stake yaptığımız için belli bir bantta durması olumsuz değil ama piyasada coin miktarı gittikçe artıyor. Düşünüldüğü kadar coin burn olmuyor, yeni bir şeyler çıkartmaları şart. En azından BNB yükselişlerine eskisi gibi olumlu tepki verse güzel olurdu.
sr. member
November 01, 2021, 09:54:15 AM
Umarım önceki IFO gibi olmaz buda

onceki gibi olması mumkun değil cunku binance launchpool projesi aynı zamanda.20x 30x neyse ucar gider.

yalnız %7 lik neredeyse yarısı listelenmede unlocked 56 milyon advisor allosu var ki dillere destan.
bu nedir arkadaş advisor ne yaptı size hayatınızı mı kurtardı bu nasıl bir allo bu nasıl bir unlock.
genelde listelenmeden sonra 1-2 sene sonra yavas yavas unlocked olur benim bildiğim advisor tokenları.
sırf su olay yuzunden bir kurus yatırım yapmam bu projeye.

https://pancakeswap.finance/voting/proposal/QmeJenHcbY45eQxLRebzvpNk5qSCrj2wM1t4EAMHotFoJL
legendary
November 01, 2021, 09:46:18 AM
Pancake Swap yeni IFO Mine of Dalarnia projesi için oylama başlamış oylamak için buradan katılabilirsiniz.

Şuanda oyun test aşamasında, 2022 ilk çeyreğinde beta sürümüne geçiş yapacaklar ikinci çeyrektede metaverse sürümü aktif olacak yol haritasına göre proje hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Umarım önceki IFO gibi olmaz buda

https://www.minesofdalarnia.com/

jr. member
Activity: 237
Merit: 7
October 27, 2021, 02:12:40 PM
bılet konusuna katılmıyorum. zaten cake bnb lp eklıyoruz ne farkedecek?zaten balınalar aylardır farmlıolar yıne aslan payını alacaklar mesela son 5dakıkada bırı yada bırkac kısı 100m dolarlık lp ekledı. 510dan 610a tekte arttı tutar. en buyuk sıkıntı ıfodakı mıktarın dusuk olması 500bın dolarlık coını almaya calısan 650m dolar var.
ben olsam pancake squad nft sahıplerıne ayrı havuz yaparım en azından nftlerı gazlatırım. mesela 1 nft sahıbı 1 pay alabılecek havuzdan ona gorede para atabılecek. baska turlu bu duzen degısmez

Hocam demek istediğim 100 bilet olur 25i kazanır bu kazanan 25 bilet  eşit miktarda alır coini. Böyle sistem zengini mutlu ediyor. Ötekince piyango misali bir satışa katılma imkanın olacak. Bileti kazanmayan da uygun giriş yeri arayacak
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
October 27, 2021, 01:00:33 PM
Pancakenin bu kadar kaliteli bir proje olacağı zaten belliydi. Bana sorarsanız unswaptan daha önde bir proje oldu çoktan. yaptığı ifolar aktif profillere dağıtılan nftler gayet iyi gidiyor
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 27, 2021, 09:45:10 AM
bılet konusuna katılmıyorum. zaten cake bnb lp eklıyoruz ne farkedecek?zaten balınalar aylardır farmlıolar yıne aslan payını alacaklar mesela son 5dakıkada bırı yada bırkac kısı 100m dolarlık lp ekledı. 510dan 610a tekte arttı tutar. en buyuk sıkıntı ıfodakı mıktarın dusuk olması 500bın dolarlık coını almaya calısan 650m dolar var.
ben olsam pancake squad nft sahıplerıne ayrı havuz yaparım en azından nftlerı gazlatırım. mesela 1 nft sahıbı 1 pay alabılecek havuzdan ona gorede para atabılecek. baska turlu bu duzen degısmez
sr. member
October 27, 2021, 07:58:20 AM
Unlimited Satıştan son dakikalarda cakeleri satıp lp yaptım girdim. Bnb,cake fiyatı düşüşüne genede yakalanmışım lpleri tekrar bozdugum da 2-3 cake kaybolmuştu. Zaten toplamda 3.5 tane DKT tahsis ettiler piyasa düşüşteyken DKT acılısında bir beklentim olmasa da bu ifo satış modeli gerçekten işe yaramaz. Bir dahaki ifoda unlimited girmem basic saleden girerim en yakın zamanda şu satış usülünü değiştirip eskisi gibi yaparlar umarım..

aynen fee cok yuksek bende 14 cake zarardayım su anki fiyattan  Sad

DKT açılışta gördüğüm kadarıyla 7x yaptı.

overflow fees yuzunden ne yazık ki en az 10x yapması lazımdı.ilk zarar yazan cake ifosu bu oldu.umarım cake fiyatına cok etki etmez.
legendary
October 27, 2021, 07:39:08 AM
Unlimited Satıştan son dakikalarda cakeleri satıp lp yaptım girdim. Bnb,cake fiyatı düşüşüne genede yakalanmışım lpleri tekrar bozdugum da 2-3 cake kaybolmuştu. Zaten toplamda 3.5 tane DKT tahsis ettiler piyasa düşüşteyken DKT acılısında bir beklentim olmasa da bu ifo satış modeli gerçekten işe yaramaz. Bir dahaki ifoda unlimited girmem basic saleden girerim en yakın zamanda şu satış usülünü değiştirip eskisi gibi yaparlar umarım..
jr. member
Activity: 237
Merit: 7
October 27, 2021, 07:28:00 AM
Pancake satış sistemini değiştirmeli. Dao tarzı bilet sistemi getirmeli ve stake edenlere mesela 100 cakeye 1 bilet hakkı verip çekiliş ile satış yapmalı. Adam 1 dolarlık almış fee mee derken zaten cebine birşey kalmayacak
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
October 27, 2021, 07:22:54 AM
Duelist King IFO yarım saat önce tamamlandı. Basic sale ile sadece 1.10 dolarlık hak verdi. Toplam $11,897,893 commit edildi. Unlimited Sale ile $638,026,398 commit edildi.
Eski IFO sistemi olmadığı için eski hypetan uzak geçti sanırım. DKT açılışta gördüğüm kadarıyla 7x yaptı.
DKT kontrat adresi: 0x7Ceb519718A80Dd78a8545AD8e7f401dE4f2faA7
legendary
October 27, 2021, 07:21:25 AM
bugün ifo günüydü  1dkt ilk ilki dakika boyunca 110bin usd ile 70.000 usd arasında işlem yaptı sonra fiyat 10 dolarlara kadar düştü şahsen bu kadar yüksek rakamla başlayacağını düşünmemiştim aptal gibi yavaş hareket ettik.
legendary
October 19, 2021, 11:56:34 AM
Pancakeswap ekibi yeni IFO için oylama başlatmış %99 oranında kabul edildi. Yeni IFO duyurusu da diyebiliriz. Ifosu yapılacak proje Duelist King (DKT) pancakeswap üzerinde yapılacak. NFT marketten sonra bir IFO bekliyordum tam zamanında geldi artık CAKE fiyatında bir hareket lazım.

Satış tarihi 27 Ekim 2021 Çarşamba günü yaklaşık 10am UTC olarak belirtilmiş.

1 DKT = $1.75 USD

Pages:
Jump to: