Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 12. (Read 6679 times)

jr. member
Activity: 120
Merit: 1
October 12, 2021, 08:54:30 AM
Metaverse projelerinin yeni çıkışını takip etmek istiyorum. Metaverse ve NFT bir arada olan projelerin yeni çıkanları PancakeSwap üzerinden olursa iyi getiri sağlayabilir diye düşünüyorum.
member
Activity: 854
Merit: 50
October 08, 2021, 09:50:04 AM
Cake daha önceden profillerini aktif etmiş kullanıcılara NFT ödülleri dağıtmış eğer daha önce yapan arkadaş varsa bir kontrol etsin şuanda 20 dolar civarlarında ediyor bir tane NFT çorba paranız çıkar. Hayırlı günler.

Baj-k bu olayı kaçırdım zamanında. Aslınd NFT market tarafı Cake'nin iş yapacak gibi duruyor ama mevcut şartlarda sanki bu NFT olayı sanki çok şişti gibi. Yakın zamanda meme coinler gibi otun arının tipsizin resimlerine bir ton para akacak gibi duruyor. Ama ben yinede temkinli davranmak istiyorum. Gidipde cem yılmaz çizimlerine 5,5 ETH ödemem mesela.
member
Activity: 447
Merit: 88
October 07, 2021, 10:18:35 AM
Çok güzel NFT satışını kaçırdık vallahi. Bundan sorna pür dikkat takip edeceğim.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
October 03, 2021, 08:24:18 AM
torrentco valla bu millet profil resmini neden satıyor cidden anlamamaya başladım bende kendimce düşünmüyor değildim bir miktar toplasakmı? bgun yarın bir idoda cidden 2x yapılarak satılabilir tertemiz kazanç gibi görünüyor.

2x mumkun değil. zaten 1.5 cake a mint edilebiliyor sınırsız.
su anda ortalama 1.1 cake e satılıyor.
yani ido zamanı 1.5cake e yaklasacaktır fiyat.busatanların hepsi geri alacak sonucta.
1.5 cake vereceklerine 1.4 cake den pazardan alırlar.su anda fiyat 1.1 cake.
hesap basit.kazanç düşük ve mesekatli ama dediğim gibi sermayesi az olan için ideal.
ido yakında bu arada.herhalde binance launchpad sonraıs yaparlar.

Cake daha önceden profillerini aktif etmiş kullanıcılara NFT ödülleri dağıtmış eğer daha önce yapan arkadaş varsa bir kontrol etsin şuanda 20 dolar civarlarında ediyor bir tane NFT çorba paranız çıkar. Hayırlı günler.

nft odulu diye birşey yok hocam.
o nftler profil fotoları zaten 1.5 cake ödedik biz onlara profil acarken.ama satmanızı onermem.
full member
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
October 03, 2021, 08:14:53 AM
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
October 03, 2021, 07:52:51 AM
torrentco valla bu millet profil resmini neden satıyor cidden anlamamaya başladım bende kendimce düşünmüyor değildim bir miktar toplasakmı? bgun yarın bir idoda cidden 2x yapılarak satılabilir tertemiz kazanç gibi görünüyor.
sr. member
October 03, 2021, 05:35:12 AM
profil olusturunca 1 tane nft veriyor onu profil resmi yapıyorsunuz. sakın sonra  onu satmayın. profil resimsiz profilin geçerliliği yok. baska nftler alıp profil resmını degıstırebılırsınız

profil resmi sınırsız mint edilebiliyor. snaırım 1.5 cake ucreti var.su anda 1.5 cake den daha ucuza satılıyor.
yani benim mantgıma gore elinizdeki cake i satıp profil resimlerini toplasanız kar etmemeniz imkansız.
yaptıgım hespalara göre profil resmi basına bir daha ki idoda bütün feeleri dusunce  0,25-0,35 cake arası kar alınıyor.
sermayesi olmayanlarr kesinlikle boyle işlere girmeli. biraz kapital yapmak için eşsiz fırsatlar bunlar.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 03, 2021, 05:07:03 AM
Ben de NFT mint kesin deneyeğim. Bakarsın tuttururuz

NFT mint etmek için profil oluşturdum. 7 ekimde mint etmek için hesabımızda ne kadar cake ya da bnb olmalı?
Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Her mint 300 dolarlık cake üzerinden yapılacak. Ağ ücretini ödemek için de çok az bnb gerek

Profil oluşturmak yeterli mi? Profilde nft olmalı mı? Cevap için teşekkürler.
profil olusturunca 1 tane nft veriyor onu profil resmi yapıyorsunuz. sakın sonra  onu satmayın. profil resimsiz profilin geçerliliği yok. baska nftler alıp profil resmını degıstırebılırsınız
jr. member
Activity: 237
Merit: 7
October 02, 2021, 03:10:41 PM

NFT mint etmek için profil oluşturdum. 7 ekimde mint etmek için hesabımızda ne kadar cake ya da bnb olmalı?

Her mint 300 dolarlık cake üzerinden yapılacak. Ağ ücretini ödemek için de çok az bnb gerek

Profil oluşturmak yeterli
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
October 01, 2021, 01:03:33 PM

jr. member
September 30, 2021, 05:17:00 PM

sr. member
Activity: 968
Merit: 292
September 30, 2021, 01:43:31 PM

legendary
September 30, 2021, 08:46:17 AM
bekledıgım kadar yuksek hacım yok ama yınede sonucta enflasyonu yavaslatmaya faydası olacak. 2 haftada 1 ifoda yaparlarsa fiyat baskısı iyice azalıcaktır.

hacim yok derken  Grin
saatte 1000bnb ye yakın su anda hacim.
ustelik daha %90 ın haberi yoktur basladıgından.
birde ustune sadece 22 tane nft ile bu hacim yapıldıgını dusunursek hacim yoktan öte inanılmaz bir hacim var diyebilirz.
yeni squad koleksiyonu gelince büyük ihitmal zincirlerarası nft hacim rekorunu kırarlar.

benım beklentı daha yuksektı. zaten gorunen oki ucuz nftler alınıp satılıyor gen0 ve panurai gibi nftlerde tık yok. onlarda alıs satıs olsa gunde 100bın bnb bıle cok rahat hacım olusur.
jr. member
September 30, 2021, 06:57:54 AM
sr. member
September 30, 2021, 06:22:30 AM
Cake bu son aylık dönemde BNB gibi istenileni vermedi fiyat olarak.

istenileni fazlaıyla veriyor aslında.sadece yatırımcının istekleri yersiz ve mantıksız.
istiyorlar ki hem %60 stake den kazansın hemde cake ath yapsın.
ne yazık ki oyle bir dunya yok.
cake ath yaptıgı zaman 100 milyon cake vardı dolaşımda. su anda 220 milyon cake var.
adamlar zaten yatırıcya %60 faiz vererek cake in enflasyonuna karşı korumanız budur diyor.
ekip inanılmaz çalışıyor rahatlıkla kritpnn en iyi ekiplerinden biri diyebilirz.gerisi ne yazık ki marketin durumuna kalıyor.
member
Merit: 50
September 30, 2021, 06:14:53 AM
Cake bu son aylık dönemde BNB gibi istenileni vermedi fiyat olarak. Acaba sizlerin düşüncesi nedir. Fiyat olarak eski zirvesine gelir dedim ama yaklaşamadı bile. Biraz hayal kırıklığı ile elimdekileri sattım . Geçen düşüşte geldiği fiyata gelirse tekrardan alım düşünürüm. SOL gibi bir yükseliş bekledik ama olmadı sağlık olsun.
sr. member
September 30, 2021, 05:49:13 AM
bekledıgım kadar yuksek hacım yok ama yınede sonucta enflasyonu yavaslatmaya faydası olacak. 2 haftada 1 ifoda yaparlarsa fiyat baskısı iyice azalıcaktır.

hacim yok derken  Grin
saatte 1000bnb ye yakın su anda hacim.
ustelik daha %90 ın haberi yoktur basladıgından.
birde ustune sadece 22 tane nft ile bu hacim yapıldıgını dusunursek hacim yoktan öte inanılmaz bir hacim var diyebilirz.
yeni squad koleksiyonu gelince büyük ihitmal zincirlerarası nft hacim rekorunu kırarlar.
legendary
September 30, 2021, 05:31:32 AM
sr. member
September 30, 2021, 04:34:42 AM
millet profil fotolarını satıyor.
bir daha ki ido da profil fotosu olmayanlar katılamayacak hepsi geri almayaca calısacak.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
September 24, 2021, 04:23:44 AM
Lottie  adlı nft'yi 2,5 bnb'den bende satışa koydum platform gelene kadar 2,5 bnb de dursun bakalım bir delinin teki çıkar alır belki.

Site bilgisi için teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: