Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 20. (Read 416727 times)

newbie
Activity: 33
Merit: 0
February 12, 2018, 03:13:48 PM
سلام به همگی وقت بخیر
کسی با ولت کوینومی کار کرده ؟
coinomi.com
من اپلیکیشن موبایلی ولت کوینومی و روی گوشی م نصب کردم
کار باهاش که راحته
و اکثر آلتکوین ها رو هم ساپورت می کنه
می خواستم بدونم امنیتش چطوره؟
اولش که می خوای وارد بشی کلی شرط و شروط می زاره که هر اتفاقی برای ارزت افتاد ما پاسخگو نیستیم
می خوام بدونم کلا چطوریه ؟
خوبه ؟
member
Activity: 341
Merit: 10
@cryptovagas
February 11, 2018, 10:28:38 AM

بچه من امشب با ادمین اینجا تماس میگیرم، شاید بتونم راضیش کنم که ساب فروم بزنن برامون، چمد روزی هست که یه کم داریم شلوغ میکنیم
خبرش رو میدم به همه

دستت دارد نکنه اگه خبری گرفتی به ما هم بگو
هنوز که هیشکی گردن نگرفته، همه میگن به اون یکی بگو
بزارید یه کم بیشتر شلوغ کنیم اینجا، ببینیم چی میشه
اگه خبری شد، همه رو مطلع میکنم
newbie
Activity: 18
Merit: 1
February 10, 2018, 11:13:30 PM
بچه من امشب با ادمین اینجا تماس میگیرم، شاید بتونم راضیش کنم که ساب فروم بزنن برامون، چمد روزی هست که یه کم داریم شلوغ میکنیم
خبرش رو میدم به همه

دستت دارد نکنه اگه خبری گرفتی به ما هم بگو
newbie
February 09, 2018, 01:50:17 PM
خبرش رو میدم به همه
سلام.خیلی خوبه اگه این اتفاق بیفته،می دونم که خیلی وقت گیر هست ولی اگه شما که قدیمی تر و فعال تر هستین بتونین مطالبی رو که کمک می کنه زودتر بیایم بالا برامون توضیح بدین خیلی خوب می شه،
من سعی می کنم مطالب و مطالعه کنم ولی به دلیل ضعف زبان انگلیسی که خیلی هامون داریم یه کم سخته اینکه بفهمیم چیکار باید بکنیم.
باز هم ممنون
member
@cryptovagas
February 09, 2018, 12:28:17 PM
خبرش رو میدم به همه
newbie
Activity: 4
February 08, 2018, 11:35:36 PM
در ضمن
هنوز چون تازه دارم این مباحث رو می خونم مبحث سوالم هنوز بازه
الان همگی اینا رو اتریوم دارن میان بالا
 می خواستم ببینم بقیه بلاکچین ها کدومشونتو این زمینه فعالن
و اینکه یه بلاک چین هم ما بزنیم😁
کلی از بچه ها دارن مزرعه و معدن راه می ندازن
بگیم بیان تو بلاکچین ما هم صفا کنن🤗
newbie
February 08, 2018, 11:29:08 PM
مخلصیم😁
 آره این داکآیو نامرد دیروز سریعا پرسیل تموم کرد
و داشتم داستانهای این آی سی او ها رو می خوندم و ۱۰۰۰ درصد شدن ارزش سرمایه ت  اونم‌ تو سه  چهار ماه
واقعا وسوسه انگیزه
حالا ما هم می خواستیم تو این فروم یه استارتی بزنیم
خرابمون نکن 😅
newbie
February 08, 2018, 09:36:15 PM
cryptovagas تو این فروم بنظرم ما باید یه جایی‌ داشته باشیم که تقسیم بندی شه مثلا همین دوستمون که در مورد‌ای سی‌‌‌ او پست گذشته یه جوری باشه که هر پست سر جاش باشه. اینجوری بعدا پروژهای مختلفم برای ترجمه و تبلیغ با باونتی میان سراغ ما. از مدیران کسی‌ می‌شناسی‌ که بتونیم همچین کاری کنیم. البته بایدتعدادمون بیشتر بشه و فعالتر باشیم ولی‌ خوب باز برا شروع بد نیست.
member
@cryptovagas
February 08, 2018, 01:06:26 PM
سلام این ارز که دیگه مهلتش رو به اتمام هست هم ایده خوبی رو ارائه میده هم یه تیم بزرگ سرمایه گذار و ورزشکار معروف پشتش هست!
عجله کنید اگر بیت کوین یا اتریوم دارید کمی هم اینجا سرمایه گذاری کنید! (البته بعد از برسی کامل و درنظر گرفتن همه جوانب)
نرخ تبدیل (خرید) => 1 دلار ($) به ازای هر توکن (SCR)
تاریخ راه اندازی + اطلاعات بیشتر در سایت موجود هست. برای کسانی هم که تمایلی به سرمایه گذاری ندارند برنامه ریفرال (5%) موجود هست.
لینک ریفرال
https://scorumcoins.com/en-us/affiliate/s121cLG
سوالی هست در خدمتم
موفق باشید

به نظر نمیرسه زیاد مالی باشه، اگه واقعا داری سرمایه گذاری میکنی، زیاد نذار روی این پروژه
تعداد سکه های کم نیست، ولی قیمت فروش الانش خیلی بالاست، به نظر نمیرسه قیمتش الان واقعی باشه

member
@cryptovagas
February 07, 2018, 01:49:59 PM
با سلام
چه خوب که فروم اینجا فعاله
الان با این پلاتفرم های بلاک چین  که هست
چگونگی استفاده از اون ها و کاربردهاشون جذابیت پیدا کرده
کسی در مورد راه اندازی یک بلاک چین جدید  و شرایطش اطلاعی داره
داداش گرفتی ما رو Grin
با یه پست اومدی ، اونم با سیگنیچر یه پروژه معروف، بعدی در مورد بلاک چین کمک میخای

خیلی خیلی ممنون بخاطر پاسخگوئی عالی تون
مخلصیم، خوشحال میشم اگه بتونم به بچه ها کمک کنم Wink
newbie
February 06, 2018, 05:30:14 PM
newbie
February 06, 2018, 11:52:02 AM
با سلام
چه خوب که فروم اینجا فعاله
الان با این پلاتفرم های بلاک چین  که هست
چگونگی استفاده از اون ها و کاربردهاشون جذابیت پیدا کرده
کسی در مورد راه اندازی یک بلاک چین جدید  و شرایطش اطلاعی داره
member
@cryptovagas
February 05, 2018, 12:13:23 PM
سلام و خسته نباشین.امکانش هست یه مقدار در مورد رنک و مریت برای من توضیح بدین؟
ممنون
آره توی این فروم مثل خیلیای دیگه رتبه بندی برای یوزرها هست
رتبه های بالاتری منفعت ای خیلی زیادی دارن و حتی درآمدهای خیلی بالای ماهیانه
رتبهاکتیویتی مریت
Brand new00
Newbie10
Jr Member300
Member6010
Full Member120100
Sr. Member240250
Hero Member480500
LegendaryRandom in the range 775-10301000
اکتیویتی با پست روزانه به دست میات، یه فرمول ساده هم داره
اکتیویتی = حداقل (زمان *14 و تعداد پستها)
هر کدوم که کمتر باشه، هر 2 هفته یه بار هم آپدیت میشه معمولا

قبلا وقتی بالا میرفت، رتبه هم تغییر میکرد، ولی چون تعداد یوزرها با رتبه های بالا زیاد شد، اومدن مریت رو معرفی کردن که فقط از طریق دریافت از دیگران هست که اضافه میشه
اینجوری که وقتی کسی از پست شما خوشش بیات، میات از موجودی مریت خودش به شما میده، مثل یه بازی
شما الان یه موجودی داری، متونی به بقیه بدی، یا میتونی بای خودت نگه داری
یه تعداد یوزر خاص هستن فقط که دسترسی دارن به تولید مریت که هنوز معرفی نشدن، ولی به زودی لو میرن :دی

با این روش عملا جلوی تغییر رتبه ها رو گرفتن،
البته این محدودیت برای کسایی که رتبه بالا دارن خیلی مزیت داره، که بهترینش اضافه شدن درآمدها هست، و همچنین اضافه شدن نرخ خرید و فروش اکانت  Grin

کسی‌ از اخبار شهرام کوین خبر داره؟  ظاهراً آقای جزایری دارن کوین خودشونو عرضه می‌کنن ولی‌ من دیتیلشو پیدا نکردم.
جالبه، منم نشنیده بودم، الان که چک کردم فقط توی خبرها هست، نمیدونم چقدر صحت داشته باشه چون توی اکانت های رسمی خودش هیچی در این مورد نیست !
ولی ممنون که خبر رو دادی، پیگیر میشم ببینم چی میشه
newbie
February 04, 2018, 02:03:45 PM
کسی‌ از اخبار شهرام کوین خبر داره؟  ظاهراً آقای جزایری دارن کوین خودشونو عرضه می‌کنن ولی‌ من دیتیلشو پیدا نکردم.
newbie
February 04, 2018, 11:49:57 AM
سلام دوستان
من تلاش زیاد کردم 126 اکتیویتی انجام دادم ، یه هفته قبل از اینکه 120 تا اکتیویتی بشه مریت سیستم راه افتاد ، من یکم بد شانسی آوردم
میخواستم بپرسم امکانش هست شما 90 تا مریت به من قرض بدید؟
من رنکم رفت بالا هرکس بهم مریت داده بود بهش پس میدم ، من فقط میخوام رنکم بره بالا تر به نظرم واقعا منصفانه نیست ، من یه هفته زودتر 120 تا رو زده بودم الان رنکم رفته بود بالاتر اصلا نیازی به مریت نداشتم
از همه ممنونم

تنها دلیل راهن اندازی این سیستم برای جلوگیری از بالا رفتن رنک ها بوده
من خودم چند بار با ناظم ها بحث و جدل داشتم که چرا یه مشت بچه دارن رنک های بالا میگیرن، 1 ماه پیش که گفتن میخام جلوش رو بگیرن، بیشتر فعالیت کردم که گیر نکنم، ولی نشد دیگه
الان تقریبا همه گیر افتادن
سلام و خسته نباشین.امکانش هست یه مقدار در مورد رنک و مریت برای من توضیح بدین؟
ممنون
member
@cryptovagas
February 03, 2018, 12:45:45 PM
لام دوستان
بازار کریپتو رو که میبینیم الآن بیت کوین دور و بر 9هزار دلار بالا پایین میشه

پیشنهاد میکنم اگر دوس دارید ترید کنید، ایده های توی وبسایت تریدینگ ویوو رو بخونین، بد نیستن
Tradingview.com/markets/cryptocurrencies/

چیزهایی که الآن از ترید بیت کوین میگن اینه که»
اگر 9هزار دلار رو رد کنه، تازه وارد مرحله بین 9 تا 11 هزار دلار میشه، 11هزار دلار رد کردن خیلی سخته و نیاز هست بیت کوین مومنتوم بسازه یا بقولی روی قیمتش با قدرت کار بشه و واقعا خریدار داشته باشه، 11تا12 هزار رو رد کرد احتمال بسیار زیاد 15میرسه و اونجا هم همین جریانه
اگر کمتر از 8هزار دلار آمد احتمالا وارد منطقه ی قیمتی بزرگ بین 4900 تا 7500 دلار میشه که اینجا یکی از مناطق بسیار خوب برای خرید بیت کوین هست،هرچند احتمالش هست ولی شخصا بعید میبینم.

اینم از اطلاعات گفتم حداقل چنتا چیز مفید بگذارم.قربون همتون
مرسی Wink[/b]
آره محسن کاملا درست میگه، اگه کسی بلندمدت میخات سرمایه گذاری کنه، الان فرصت مناسبی هست
برای تریدرها هنوز وقت تصمیم گیری هست، امکان اینکه بیتکوین برگرده به زیر 7000 هست، مگه اینکه کره و چین توو این هفته تفاهم کنن، اون موقع هست که قیمت ها برمیگرده سر جاشون
newbie
Activity: 20
February 03, 2018, 08:39:28 AM
سلام دوستان
بازار کریپتو رو که میبینیم الآن بیت کوین دور و بر 9هزار دلار بالا پایین میشه

پیشنهاد میکنم اگر دوس دارید ترید کنید، ایده های توی وبسایت تریدینگ ویوو رو بخونین، بد نیستن
Tradingview.com/markets/cryptocurrencies/

چیزهایی که الآن از ترید بیت کوین میگن اینه که»
اگر 9هزار دلار رو رد کنه، تازه وارد مرحله بین 9 تا 11 هزار دلار میشه، 11هزار دلار رد کردن خیلی سخته و نیاز هست بیت کوین مومنتوم بسازه یا بقولی روی قیمتش با قدرت کار بشه و واقعا خریدار داشته باشه، 11تا12 هزار رو رد کرد احتمال بسیار زیاد 15میرسه و اونجا هم همین جریانه
اگر کمتر از 8هزار دلار آمد احتمالا وارد منطقه ی قیمتی بزرگ بین 4900 تا 7500 دلار میشه که اینجا یکی از مناطق بسیار خوب برای خرید بیت کوین هست،هرچند احتمالش هست ولی شخصا بعید میبینم.

اینم از اطلاعات گفتم حداقل چنتا چیز مفید بگذارم.قربون همتون
مرسی Wink
newbie
February 02, 2018, 08:23:29 PM
Salam be hamegi
Khoshalam ke mibinam inja faale. Age komaki az daste man ham bar miad roo man hesab konid Smiley
(Man keyboard farsi nadaram inshala dar posthaye ayande doros mishe)
خوش امدی نوید جان
خوبه که به فکر کمکی، ولی نگفتی تو چه زمینه فعلی که بچه ها مراجعه کنن Grin

والا اطلاعات تخصصی از لحاظه برنامه نویسی ندارم. ولی‌ تجربه ماین کردن (قدیما ۲۰۱۳) دارم و الان بیشتر تو ایکو فعالیت دارم.
یه فروم قبلا بود btctalk.com که الان بسته. جای مشابه شما سراغ دارین؟
member
Activity: 182
Merit: 16
bitcoin is love
February 02, 2018, 03:57:28 PM
سلام
اکانت فول ممبر به بالا میخرم البته اگر اکانت کنترل ایمیل هم داشت ، در صورت تمایل اطلاع بدید ، سپاس
member
@cryptovagas
February 02, 2018, 09:37:56 AM
Salam be hamegi
Khoshalam ke mibinam inja faale. Age komaki az daste man ham bar miad roo man hesab konid Smiley
(Man keyboard farsi nadaram inshala dar posthaye ayande doros mishe)
خوش امدی نوید جان
خوبه که به فکر کمکی، ولی نگفتی تو چه زمینه فعلی که بچه ها مراجعه کنن Grin
Pages:
Jump to: