Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 106. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 490
Merit: 278
May 24, 2017, 06:44:28 PM
etc'nin gidişatı nasıl görüyorsunuz değerli üstadlar?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 24, 2017, 05:26:43 PM
lisk bugün yüzümüzü güldürdü, uzun süredir cüzdanda duran lisklerim var, artık sırası gelsin dimi Smiley
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 24, 2017, 04:39:17 PM
polo yıne yapıyor yapacagını. yıne ıyı otturuyorlar panıkçileri.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
May 24, 2017, 04:36:11 PM
Sagolun hocam gorus icin. Bende takip ettigim birinden okumustum bir sene icinde inanılmaz bir seviyeden bahsedilmisti ama genede sinekleniyor insan zaten bayagı bir yükselmis. Uzulmuycegim bi miktar bende almak istiyorum bugunlerde
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
May 24, 2017, 04:18:04 PM
Dogecoin hakkında ne dusunuyorsunuz arkadaslar fikri olan varmıdır

Güvendiğim biri Dogecoin hakkında konuştu ayrıca bende 20 Mayıs'tan itibaren yükselmesini bekliyordum. Şu an diğer coinler kadar pump yememiş gibi görünüyor. Sıra ona gelebilir. 250k attık kenara
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
May 24, 2017, 04:00:09 PM
Dogecoin hakkında ne dusunuyorsunuz arkadaslar fikri olan varmıdır
full member
Activity: 126
Merit: 100
May 24, 2017, 03:10:38 PM
o degilde btc icinde para cekim talebi durmus, az erken davransam belki eldeki btc ile uc bes bin kar yapardim ama daha cok kazanacaz diye firsati kacrdik Smiley
bu arada arkadas yanlis anladigini farketmis sanirim , ben kendimle alakali durum icin fikir danismistim sadece Smiley

Kusura bakma kardesim, yakinlarimdan zamaninda gördügüm kaziklar, benim hayata bakis acimi degistirdi mallesef. Kimseye guvenmiyorum. Ama yanlis anlamisim. Smiley
hero member
May 24, 2017, 02:25:19 PM
o degilde btc icinde para cekim talebi durmus, az erken davransam belki eldeki btc ile uc bes bin kar yapardim ama daha cok kazanacaz diye firsati kacrdik Smiley
bu arada arkadas yanlis anladigini farketmis sanirim , ben kendimle alakali durum icin fikir danismistim sadece Smiley

koredesın sanırım. sacma olcak sorayım. ne oluyo orda. nıye durduruyorlar borsada cekımlerı. korede oldugun ıcın korece bıldıgını varsayıyorum. varmı bı bılgın arastırsan.
yok ya sadece is isin sik sik korede bulunuyorum, korece pek bilmem sadece bu sefer boyle bir firsat dogar belki diye bi kore piyasasinda islem yapayim derken sizden haberi duydum hic bulasmadim Smiley

bende bu pıyasada sureklı bır ıpnelık bekledıgım ıcın kore borsaları hazır wıthdrawları durmurmus komple kapatıp gıdıp tum btc pıyasasının ıcıne ederlermı acaba dıye endıseye kapıldım Cheesy ondan dedım varmı orda bır duyumunuz fılan dıye
newbie
Activity: 13
Merit: 0
May 24, 2017, 02:21:03 PM

koredesın sanırım. sacma olcak sorayım. ne oluyo orda. nıye durduruyorlar borsada cekımlerı. korede oldugun ıcın korece bıldıgını varsayıyorum. varmı bı bılgın arastırsan.
yok ya sadece is isin sik sik korede bulunuyorum, korece pek bilmem sadece bu sefer boyle bir firsat dogar belki diye bi kore piyasasinda islem yapayim derken sizden haberi duydum hic bulasmadim Smiley
newbie
Activity: 12
May 24, 2017, 02:13:43 PM
Ozza kardeşim artacak yada dumplanacak bildiğiniz coin var mı .... İyi tahminleriniz var ...
Simdiden teşekkürler..
hero member
May 24, 2017, 01:57:45 PM

newbie
May 24, 2017, 01:32:06 PM
member
Activity: 70
Merit: 10
May 24, 2017, 01:18:52 PM
Korede ikametgahda sikinti degil tum onaylari yapariz , zaten koredeyim, tr den btc alip bana yollayacaklar. Btc de suan yuzde 50 fark var kore piyasasinda. Btc atm si de var seoul de . Suan tr den btc alip koredeki atm den cekim yapmayi dusunuyorum. Etc durdurmuslar ama btc de hala yuzde 50 fiyat farki var

Her piyasada böyle uyaniklar cikar.

Koredesin ve biz sana btc yolliyacagiz? Baska canim?

Arkadaş böyle bir istekte bulunmamış sanırım çok yanlış anladınız Cheesy tr den alıp korede satacam demiş Cheesy bana siz gönderin dememiş Smiley

Evet acelece okudum galiba Smiley
zec hakkındaki düşünceniz nedir 0.14 lere tekrar gelir mi yoksa bu seviye veya altında mı devam eder ?
ZEC çıkacak meraklanma Cheesy beklet Cheesy
full member
Activity: 126
May 24, 2017, 12:38:26 PM
Korede ikametgahda sikinti degil tum onaylari yapariz , zaten koredeyim, tr den btc alip bana yollayacaklar. Btc de suan yuzde 50 fark var kore piyasasinda. Btc atm si de var seoul de . Suan tr den btc alip koredeki atm den cekim yapmayi dusunuyorum. Etc durdurmuslar ama btc de hala yuzde 50 fiyat farki var

Arkadaş böyle bir istekte bulunmamış sanırım çok yanlış anladınız Cheesy tr den alıp korede satacam demiş Cheesy bana siz gönderin dememiş Smiley

Evet acelece okudum galiba Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
May 24, 2017, 12:36:48 PM

full member
Activity: 154
May 24, 2017, 12:27:43 PM
fct ye dikkat.

etc ye kım cop demıs merak ettım bende Cheesy etherın yan zıncırı ve btc gıbı anonım olmus bır zıncır. çöp olacak sılınıp unutulup gıdecek dendı ama bu mıllet anonım coın sevıyor. sırada naut var Cheesy onunda dev ekıbınden bırı öldü projeyi askıya aldılar.

bu arada etc 21 doları gectı korede.

Kore borsasına hangi siteden bakıyorsunuz bizde bakalım polodan ona göre işlem yaparız.
newbie
May 24, 2017, 12:02:51 PM
hero member
May 24, 2017, 11:37:42 AM
koredekı borsalar etc wıthdrawları durdurdu. sanırım arbıtrage engellemek ıcın. resmen %50 fark vardı polo ıle. poloda ucabılır etc sımdı.
hero member
May 24, 2017, 10:58:03 AM
Korede hesabim var , ama bu islerden pek anlamiyorum polodan basla sitede islem yapmadim. Simdi kore piyasasasindan bi siteden btclerimi bozdurup sonra tekrar tr den etc alsam bu cevirilerle kar olurmu, ve parayi kore turkiye arasi nasil en ucuza transfer ederim

korede kı borsada hesabın olması pek bırsey degıstırecegını sanmıyorum. tum borsalarda wıthdrawn lımıt var. koredekı borsalarda olmaması ıcın bır sebeb yok. ve o lımıtı arttırmak ıcın banka hesabı yada adres bıldırgesı ıstıyorlar. korede ıkametgahın yoksa Cheesy öle al sat yapamazsın. tr den btc alırsın poloya gonderırsın polodan etc alır koreye gonderırsın korede etc yı btc ye cevırsın orda kalır o btc Cheesy onu cekemezsın ordan. dıye tahmın edıyorum. bılemıycem tabıkı rısklı ıs.
newbie
May 24, 2017, 10:50:41 AM
Korede hesabim var , ama bu islerden pek anlamiyorum polodan basla sitede islem yapmadim. Simdi kore piyasasasindan bi siteden btclerimi bozdurup sonra tekrar tr den etc alsam bu cevirilerle kar olurmu, ve parayi kore turkiye arasi nasil en ucuza transfer ederim
Jump to: