Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 107. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
May 24, 2017, 09:24:34 AM
poloniex harbi dolandırıcı haa. tüm sitelerde 0,007 etc oloda 0,0063 e kadar gömüm milleti soyuyorlar. stop loss emırlerını calıyorlar mılletın Cheesy
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 24, 2017, 08:59:42 AM
@baybety nin sanal para bilgisi iyi düzeyde mesajlarını beğenerek okudum hani kendisine nispet diye alıntılamadım aşağıdaki mesajımı baştan bunu bilgilendirmek istedim.

Ağustos 2016 tarihli mesaj. ETC bizi yanıltmadı. Emin adımlarla ilerliyor.

Ethereum konusunda yazdığım aynı mesajı ilgili konu olduğu için burada da tarihe bir not olarak düşmek istiyorum. Smiley

Kişisel kanaatim, ETC'nin ETH karşısında sürekli önemli bir aktör olarak varlığını devam ettireceğine inananlardanım.
hero member
May 24, 2017, 08:56:26 AM
korede nasıl hesap açılıyor, bilen var mı. İlla oraya mı gitmek lazım.

siteden hesab acmak ıcın oraya gıtmene gerek yok ama buda bı kore kursuna gıtmende fayda olabılır dıye dusunuyorum zıra ıngılızce degıl sıte en azından hepsı ıngılızce degıl Cheesy Cheesy

fct ye dıkkat demıstım 2 saat once alan oldumu Cheesy
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
May 24, 2017, 08:48:28 AM
korede nasıl hesap açılıyor, bilen var mı. İlla oraya mı gitmek lazım.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 24, 2017, 08:47:05 AM
https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum-classic/#markets
koreye nasıl gırılıyor bılmıyorum ama arbıtrajdan bu ısı bılenler fena kazanıyor su anda. 14 e polodan al 21 e korede sat. ya kore cakılacak yada polo yakalayacak.

sattın sonra parayı nasıl cekeceksin?

senın benım ıcın sorun da o ıste. sattın sonra parayı nasıl cekeceksın. arkadas yukarda ne demıs 60 bın etc sı var kore borsasında demıs. o kadar para ıle oynayan adamların sattın sonra nasıl cekeceksın dıye bır derdı olacagını sanmam. bulur onlar yolunu Cheesy

dikkat edersen adam koreliymiş.
polo dan yolunu bulmuş demek ki almanın o yuzdn 60k etc si var adamın.
gun boyu tekrarlayıp tekrarlayıp satıyordur.
hero member
May 24, 2017, 08:46:03 AM
koreye nasıl gırılıyor bılmıyorum ama arbıtrajdan bu ısı bılenler fena kazanıyor su anda. 14 e polodan al 21 e korede sat. ya kore cakılacak yada polo yakalayacak.

senın benım ıcın sorun da o ıste. sattın sonra parayı nasıl cekeceksın. arkadas yukarda ne demıs 60 bın etc sı var kore borsasında demıs. o kadar para ıle oynayan adamların sattın sonra nasıl cekeceksın dıye bır derdı olacagını sanmam. bulur onlar yolunu Cheesy
sr. member
May 24, 2017, 08:44:18 AM

full member
Activity: 126
Merit: 100
May 24, 2017, 08:42:02 AM
fct ye dikkat.

etc ye kım cop demıs merak ettım bende Cheesy etherın yan zıncırı ve btc gıbı anonım olmus bır zıncır. çöp olacak sılınıp unutulup gıdecek dendı ama bu mıllet anonım coın sevıyor. sırada naut var Cheesy onunda dev ekıbınden bırı öldü projeyi askıya aldılar.

bu arada etc 21 doları gectı korede.

hangi site hocam o takip ettiğiniz?

Büyük ihtimalle kore borsalarına girmek için KSSN numarasi falan gerekiyor olabilir .

[/quote]

Btc fiyatina endeksli. Adamlarda btc 300-400$ daha pahalli. Buda ister istemez öbür sattiklari coinlere yansiyor.
Kore borsasina giremezsiniz. Koreden birini taniyorum slacktan. Adamin 60.000 etcsi var kore exchangde. Korkmuyormusun dedim okadar exchangde tutmayi diye sordum. Devlet guvencesi altinda filan dedi.
hero member
May 24, 2017, 08:40:37 AM
arkadaşlar bella ve vrc hakkında ne düşünüyorsunuz?

100'er dolar atıp 3 ay beklemeye değer mi?

3 ay beklemene gerek yok. bıtrexte xvg ye gır sımdı Cheesy 61-62 de toplanıyor. bır kac saate 70+ olacak. cup&handle yaptı ve rdd yı takıp edıyor rdd 81 oldu. umarım 2 saat ıcınde 70 olurda mobılego ya gecerım Cheesy

biraz para attım ona da teşekkür ederim hocam.

bella ve vrc hakkında ne düşünüyorsun?

vrc hakkında bılgım yok pek. bella kacırdıgım bır coın Sad 200 sat ken alış planlarımda vardı beklemedıgım kadar erken ucusa gectı.su an 10k cıvarlarında. 12k+ cıvarlarına cıkabılır ama gırılırmı o rıske bılemıyorum. ben gırmem .
sr. member
Activity: 406
May 24, 2017, 08:36:07 AM

3 ay beklemene gerek yok. bıtrexte xvg ye gır sımdı Cheesy 61-62 de toplanıyor. bır kac saate 70+ olacak. cup&handle yaptı ve rdd yı takıp edıyor rdd 81 oldu. umarım 2 saat ıcınde 70 olurda mobılego ya gecerım Cheesy

biraz para attım ona da teşekkür ederim hocam.

bella ve vrc hakkında ne düşünüyorsun?
hero member
May 24, 2017, 08:32:41 AM

hero member
May 24, 2017, 08:28:19 AM
fct ye dikkat.

etc ye kım cop demıs merak ettım bende Cheesy etherın yan zıncırı ve btc gıbı anonım olmus bır zıncır. çöp olacak sılınıp unutulup gıdecek dendı ama bu mıllet anonım coın sevıyor. sırada naut var Cheesy onunda dev ekıbınden bırı öldü projeyi askıya aldılar.

Büyük ihtimalle kore borsalarına girmek için KSSN numarasi falan gerekiyor olabilir .
[/quote]

newbie
Activity: 25
Merit: 0
May 24, 2017, 08:22:08 AM
ETC beklentilere karşılık vermeye başladı acaba nerede durur?
sr. member
Activity: 406
May 24, 2017, 07:52:13 AM

sr. member
May 24, 2017, 07:48:54 AM
fct ye dikkat.

guney korede ripple 45 sent.
nasıl oluyor bende anlamıyorum.
%35 net kar var us den al koreye sat.

gerekiyor zaten yoksa bu fark olmazdı.
ayrıca adamlarda bitcoinde 3000 kusur dolar Smiley
yani burdan alıp ordan sattıktan sonra parayı almak olanaksız.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
May 24, 2017, 07:45:56 AM
fct ye dikkat.

guney korede ripple 45 sent.
nasıl oluyor bende anlamıyorum.
%35 net kar var us den al koreye sat.

BKT
newbie
Activity: 23
May 24, 2017, 07:43:16 AM
xem ve xrp  Cheesy Cheesy Cheesy
Çıkarın bayrakları...
BKT
newbie
Activity: 23
May 24, 2017, 07:41:45 AM
xem ve xrp  Cheesy Cheesy Cheesy
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
May 24, 2017, 07:30:29 AM
fct ye dikkat.

member
Activity: 123
Merit: 10
May 24, 2017, 07:27:54 AM
Benim sabrimi tasiran son damla adamin biri cikip doge bile falanca oldu demesi 'DOGE BILE' yani akli sira doge onun icin bir hic diger coinler super. Yahu burada eskiler bilir doge bugun dunyaya mal olmus bir coin. Amerikada bir cok kafede doge ile kahve iciyorlar. Sizin o super dediginiz str ile neyi nerede kullanabiliyorsunuz? Ben bir coinin reel hayat ile iliskisine bakarim. Bugun exchangerlar str'yi kapatiyoruz dese yatirdiginizi kime satacaksiniz?
Jump to: