Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 110. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
May 22, 2017, 08:45:21 AM
LTC 'de yine bir şey çeviriyorlar bu sabah anladığım gibi başlığa yazmıştım Smiley polo'da Elon Musk falan diyorlar bilgisi olan var mı ? 100 dolara doğru hareket olabiliir, min 50 dolar yapacaklar diye düşünüyorum.Ytd.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 22, 2017, 08:28:51 AM
pivx poloniex olayı yalan olunca altust olmuş.
80 sent su anda.
alınır mı beyler fikri olan var mı bu koinle ilgili?
neden yalan olsun bununla alakalı habermı cıktı
pivx çok uzundur dususte ben bugun aldım 0.5 btc kadar
43-40-39 dan ama nereye ınecegı bellı degıl

2 mayısta gno ile birlikte ilk girecek koin gozuyle bakılıyordu bir anda 2 dolara fırlattılar.girmedi ya ona dedim yalan oldu diye.
gireceği olayı yalan haber demedim.
38 den bende bindim trene bakalım.inşallah girer poloya.
walla polo senın benım elımdekı coını almaz,hıç ınanmıyorum ama manyak dustu pivx ya gireceginden sılkeledıler yada başka bır haber oldu
hıc bu sevıyelere gelmemıstır bende dedım dusuyor alayım ben aldıkca düştü meret,akşama toparlasada zarardan kara geçsek

bende poloya girecegini sanmıyorum acıkcası ama yinede 1 ay oncesinin 3 te 1 fiyatına dusmusken gireyim dedim.
akşama diye bence hedef koyma.1-2 ay ben az tutarım sanırım.
haha akşama 50k olsun tutmam wallahı,super dustu bunun devamı gelır btc 2500$ olacak boyle tırt coınlerı uzun tutmaya gelmez gunluk ekmek cıkarmı dıye gırdık ama verdıler elımıze,yavastan yukselıyor fifti fifti şu an bıraz gıderse yukarı satacagım açıkcası,sızınde uzun vadelı tutmanızı tavsıye etmem aşagıya gıtmesın dıye bırısı sureklı 2 btc duvar atıyor da anında erıtıyorlar,hafıften alıyormudur nedır bır dalavere donuyor ama hadı hakkımızda hayırlısı

valla hocam oyle saçmasapan şeyler ouyor ki.

bittrexte 10 dolara reddkoin diye birşey aldım 1 ay once.
unutmusum bile aldıgımı dandik birşey.
şimdi baktım o 10 dolar 270 dolar olmuş.
yani bende şaşırdım ne alsak ne satsak.
ehrşey olablir su piyasada.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
May 22, 2017, 08:09:34 AM
1929 = 2017 Cheesy dikkatli olun derim Cheesy

Biraz daha açar mısınız? Şifreli bir mesaj olarak algıladım Smiley
1929 da ne olduysa aynisi kripto para piyasalarinda olacak Cheesy
Aynen kardeşim , btc'nin segwite geçişi büyük darbe olacaktır çoğu coine bana göre Smiley tüm piyasa tekrar btc ye yönelecektir ..
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 22, 2017, 08:00:43 AM
80 sent su anda.

2 mayısta gno ile birlikte ilk girecek koin gozuyle bakılıyordu bir anda 2 dolara fırlattılar.girmedi ya ona dedim yalan oldu diye.
walla polo senın benım elımdekı coını almaz,hıç ınanmıyorum ama manyak dustu pivx ya gireceginden sılkeledıler yada başka bır haber oldu
hıc bu sevıyelere gelmemıstır bende dedım dusuyor alayım ben aldıkca düştü meret,akşama toparlasada zarardan kara geçsek

bende poloya girecegini sanmıyorum acıkcası ama yinede 1 ay oncesinin 3 te 1 fiyatına dusmusken gireyim dedim.
haha akşama 50k olsun tutmam wallahı,super dustu bunun devamı gelır btc 2500$ olacak boyle tırt coınlerı uzun tutmaya gelmez gunluk ekmek cıkarmı dıye gırdık ama verdıler elımıze,yavastan yukselıyor fifti fifti şu an bıraz gıderse yukarı satacagım açıkcası,sızınde uzun vadelı tutmanızı tavsıye etmem aşagıya gıtmesın dıye bırısı sureklı 2 btc duvar atıyor da anında erıtıyorlar,hafıften alıyormudur nedır bır dalavere donuyor ama hadı hakkımızda hayırlısı
member
Activity: 70
Merit: 10
May 22, 2017, 07:55:08 AM

1929 da ne olduysa aynisi kripto para piyasalarinda olacak Cheesy
sr. member
May 22, 2017, 07:52:46 AM
80 sent su anda.

sr. member
May 22, 2017, 07:49:22 AM
80 sent su anda.

sr. member
Activity: 476
May 22, 2017, 07:48:27 AM

sr. member
May 22, 2017, 07:44:11 AM
80 sent su anda.

sr. member
May 22, 2017, 07:37:59 AM
80 sent su anda.
sr. member
May 22, 2017, 07:27:46 AM
80 sent su anda.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 22, 2017, 07:24:07 AM
Ripple 2 saat önce 10k idi.Güzel fırsattı topluyorlar demiştim.Şu anda 15,5k.
Yüzde 50 bıraktı.
Herkese bol kazançlar
sr. member
Activity: 243
May 22, 2017, 06:47:26 AM
Bitcoinciler tahminim şudur :  sırada Litecoin var ETH misyonunu devam ettirdi. 200 dolara sıçradı Litecoin'i 100 dolara attıracaklar bakalım onu bekliyorum izleyip görelim.ytd.

Bende benzer düşünüyorum tabi şu var litecoinle nmc ve ppc arasında sacma bir bağ var onlarda yukarıları zorlayabilir. Eğer düşündüğüm gibi giderse en son karı alıp uzun vadeli ETC düşünüyorum.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
May 22, 2017, 06:08:28 AM
Bitcoinciler tahminim şudur :  sırada Litecoin var ETH misyonunu devam ettirdi. 200 dolara sıçradı Litecoin'i 100 dolara attıracaklar bakalım onu bekliyorum izleyip görelim.ytd.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
May 22, 2017, 05:26:39 AM
Margin hesabımdan normal exchange hesabına transfer yapamıyorum, yardımcı olabilecek var mı?
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 22, 2017, 05:10:10 AM
Ripple'yi birileri şu an topluyor.33 bin kemikleşmiş bir hacim var.Bundan aşağı düştüğünü görmedim şu an 39 bin ve bu hacim artıyor.BTC biraz durulduğunda iyi bir çıkış yapacağını öngörüyorum ripplenin.24 binden bu seviyelere düştü tekrar bu seviyelere çıkması zor değil.YTD

şu toplayan birileri bi bitmedi gitti,herkesde aynı kelime birileri topluyor
kelimeyi ögrenen kendını uzman sanıyor,bız ne duvarların yıkıldıgını gorduk
ripple kesınlıkle pumplanmış altı boş bir coindir,başardıgı tek şey imf ile goruşmektir ve ondan da hiç bir olumlu sonuç çıkaramamıştır.
ripple alınacak bir coin degildir benım gozumde
exortis sana saygı duyuyorum bu benim düşüncem.ripple 10k'ya düştü şu an 14k.
10 dakika içinde bunlar oldu.Çıkışını sürdürüyor.
Ben farklı düşünüyorum sen farklı.Saygı içinde herkes görüşünü paylaşabilmeli.
Herkese bol kazançlar
member
Activity: 70
Merit: 10
May 22, 2017, 04:53:18 AM
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
May 22, 2017, 04:50:47 AM
Ripple'yi birileri şu an topluyor.33 bin kemikleşmiş bir hacim var.Bundan aşağı düştüğünü görmedim şu an 39 bin ve bu hacim artıyor.BTC biraz durulduğunda iyi bir çıkış yapacağını öngörüyorum ripplenin.24 binden bu seviyelere düştü tekrar bu seviyelere çıkması zor değil.YTD

ripple kesınlıkle pumplanmış altı boş bir coindir,başardıgı tek şey imf ile goruşmektir ve ondan da hiç bir olumlu sonuç çıkaramamıştır.

Ethereum 3.3
Ripple 2.5

Bu benim ilgi analizim.
Ethereum olması gereken yere geldi. Ripple'nin ise Ethereum'un olduğu yerin 4.5 Milyar aşağısında olması gerekiyor. Eğer Ethereum 18 Milyar ise şu an Ripple'nin 13.5 Milyar olması gerekiyordu. Ben Bitcoin tıkandığında Ripple'nin uçacağından eminim tabi herkesin kendi tercihi  Roll Eyes
sr. member
May 22, 2017, 04:23:30 AM

sr. member
May 22, 2017, 04:19:26 AM
xrp çöpü için de uçacak; 1 dolar, hatta hızını alamayıp 10 dolar olacak diyenler de vardı, kaybolmuşlar.

Ethereum ve Bitcoin'deki yükseliş durunca gözler nereye çevrilecek biliyorsun değil mi? Parasını katlayan katladı, Haziran'da 50 Cent olacağını düşünüyorum.

umarım öyle olur kazanırsınız. 50 cent'i not ettik, bakalım ne olacak.

bu arada coinlere göre son bir aydaki artış (usd olarak):

btc: %74
xrp: %925
eth: %256

bu bilgiyi ilave ettim. çünkü bazı insanlar bitcoinin çok fazla yükseldiğini zannediyorlar.

Oranlar için teşekkürler. Kripto dünyasına deli gibi para girişi var. Uzak Doğu'dan sonra şimdi sıra Araplar'da diyorlar, bakalım neler olucak. Hepimizin birer fikri var ve bütün fikirlerde değerli bence. Ben buraya herkesten bişeyler öğrenmek için giriyorum. Benim düşüncemden farklı bir görüş olduğunda onu yermekten çok neden öyle düşündüğünü anlamaya çalışıyorum. Ve bu bana biraz geri çekilip farklı bir açıdan bakmama ve görmemi sağlıyor. Sonuçta herkes kendi kararını veriyor ve ona göre hareket ediyor. Kimse başkasının dediğiyle hareket etmemeli. Sizin dediğiniz gibi burada ne para kaybedenleri gördük. Umarım tekrar öyle şeyler olmasın. Tek tavsiye edebileceğim şey, yatırım yaparken dikkatli ve temkinli olmak. Sevgiler.

Buradaki fikirlere göre alım satım yapacak arkadaşların vay haline dıyorum,uçacak kacacak muhabbetıne gırmeyın sakın
Bugun en geçerli con btc,eth,etc ve xmr benım gozumde
ımzadan gelen btc ıle pumplara atlarım
kazımdan gelen eth ıle 3 de 1 etc alırım
kazımdan gelen xmr ı bırıktırırım.
Dahada benım gozumde alternatıf yok hele bu saatten sonra 2500$ olunca btc segwit gelecek dıyorlar,segwit gelırse btc ye buradakı konuşulan coınlerın %90 ı çöpe gider
Jump to: