Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 128. (Read 466906 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 09, 2017, 11:26:25 AM
benimde çekim emrime mail gelmedi, iptal ettim tekrar istek yaptım, 10 dk sonra geldi, ama iptal olanın sanırım, kabul etmedi, tam paçozluk, buranında suyu ısındı, kaçması yakındır
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
May 09, 2017, 11:24:58 AM
güney kore borsalarında nasıl işlem yapabiliriz. deneyen var mı. orda hem fiyat daha yüksek.

Yapizon  daha yeni hacklendi, $5 Milyon ,halen dusunuyormusunuz orada islem yapmayi.
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
May 09, 2017, 11:19:21 AM
güney kore borsalarında nasıl işlem yapabiliriz. deneyen var mı. orda hem fiyat daha yüksek.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
May 09, 2017, 11:14:47 AM
Merhaba;

Kafam girsin amk sitesine. Bari BTC'leri çekeyim Bittrex'e dedim, 10dk oldu doğrulama iletisini göndermediler sığırını......  Angry Küfüre alıştıracaklar ağzımı.
legendary
May 09, 2017, 11:12:40 AM
Eskiden Bi Mintpal vardi, tek favorimdi, Polo o zamanlar emekleyen bir bebek gibiydi, Mintpal ve Cryptsy gidince ortalik bu hayirsiz evlata kaldi.

sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 09, 2017, 11:04:09 AM
Poloniex'i bir süre önce bıraktım ben polun dışında buldum huzuru önemle tavsiye ederim. Orada işlemde yapmıyorum, bakiyem de yok. Ha tabi yatırım yaptığım bir coin oraya girsin isterim ama ben oraya girmem Grin Bittrex e de arabirimine alışamadım diye kızdım geçenlerde hepsi o kadar ona da zamanla alışılır ama orada da değilim. İşim düşerse Kraken olabilir.
legendary
May 09, 2017, 10:52:09 AM
Toparladım ben az çok. Sizde durum nasıl

Merhaba;

Karda ciddi erime ve scalping ile adette kabul edilebilir artışla günü kapatıyorum. En kısa zamanda Polo'dan çıkıp Bittrex'in yerlisi olacağım. Ayrı bir ekosistem.

P/s: Haftaiçi alkol alımına bir günlüğüne ara verilmiştir.

İyi dileklerimle
Bende uygun bı fırsatta bittrex e geçmeyi düşünüyorum.krakeni öneriyorlar ama hiç kullanmadım. Polo aşırı bozdu hocam.

Dostum Polo hep boyleydi sadece oyuncu sayisi artinca daha belli olmaya basladi. Gecen yazmistim, Polo su anda ayni batik cryptsy nin izinden gidiyor.
Bakiyeniz cok yuksek degilse, hizli transfer olan ama fiyati oynak olmayan dusuk hacimli bir coine cevirerek cikin.
hero member
Merit: 500
May 09, 2017, 10:50:01 AM

Merhaba;

Karda ciddi erime ve scalping ile adette kabul edilebilir artışla günü kapatıyorum. En kısa zamanda Polo'dan çıkıp Bittrex'in yerlisi olacağım. Ayrı bir ekosistem.

İyi dileklerimle
Bende uygun bı fırsatta bittrex e geçmeyi düşünüyorum.krakeni öneriyorlar ama hiç kullanmadım. Polo aşırı bozdu hocam.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 09, 2017, 10:49:20 AM
cryptocurrency tarıhının en buyuk dumpı yaşandı,çok kötu yakalandım kendı adıma,3 aylık kazanclarımın hepsını verdıgım gıbı zararada gırdım
ama buyuk bır tecrube oldu,fırtına dınmek uzere sanırım

Tarihin en buyuk dumpunumu yasadi? Smiley . Tarihi bi arastirin derim hocam. 1hafta geriye gittik suan icin.
Cryptoda bunu asla unutmayin. Satmadigin sürece ne zarardasin ne karda.
evet hocam en buyuk dump buydu pıyasadan aynı anda bu kadar buyuk para çıkmadı,bundan buyuk dump olmamıştı,sizde bır araştırın
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
May 09, 2017, 10:44:27 AM
Poloneix'de ilgince seyler oluyor, bazen girmiyor, su an cok yavas
Bytecoin'i dondurmuslar, ne oldu da donduruyon, elimde patladi resmen
Su durum bir normale donsun, bir daha bu sularda yuzmem, ne hali varsa gorsun
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 09, 2017, 10:42:26 AM
kesinlikle benimde ilk hedefim polo dan kurtulmak.
%30 unu geçirdim koinlerimin bittrexe tez zamandan tamamen kurtulucam bu şerefiszlerden.
hero member
Merit: 541
May 09, 2017, 10:37:38 AM

Merhaba;

İyi dileklerimle
sr. member
May 09, 2017, 10:33:44 AM
Bitcoinde son iki günlük böylesine dik ve hacimli çıkış, hareketin oluşturduğu dikine formasyon çok zaman büyük bir düzeltme veya dönüş trendinin habercisi olabiliyor. Açıkcası endişe verici. 1H ve üstü periyotlarda formasyonu daha iyi gözlemleyebilirsiniz. Açıkcası benim başım döndü böyle dik bir tepe noktasında.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 09, 2017, 10:14:56 AM
Poloneix'de alım yapamıyorum.Zaman aşımına uğradı diyor hata veriyor.Bugün fazla al-sat yaptım belli bir limit var mı şu kadar al-sat'dan sonra yapamazsınız diyerek.Anlamadım bu polo yoğunluktan mı al-sat yaptıramıyor. Limite mi takıldım.
hero member
Activity: 714
May 09, 2017, 10:04:36 AM
bu gün olan dumpın  tersi yarın bir pump olmayacağını bilemezsiniz. satmadıysanız zarar yada kar denemez. Sabreden kazanır.burdan gelcek paraya ihtiyacınız yoksa boşverin ama bozdurmak zorundaysanız o zaman zarardasınız demektir.
Bol kazançlar.
sr. member
May 09, 2017, 10:03:07 AM
Sadece kar mantığı gibi saçma bir mevzu olamaz yani hep kar edecez falan filan yok öyle bir dalga. Pozisyon belirlemelerle birkaç haftalık raporlarla sonuç önemli bugün zarar yarın kar öbürsü gün meçhul ama istikrarlı grafik haber detay vs takibatla bu sektör şu an için en karlı sektör. Kullanmasını bilene diyelim dikkatli olun karşımızdakiler basit insanlar firmalar degil önümüzdeki yılların ekonomisine yön verebilecek şekillendirecek insanlar ve biz buna tanıklık edecez.

İşte ağır görüş, esaslı görüş, isabetli görüş, çerçevelik görüş. Şu anlayış, disiplin ve bakış açısı ile yatırım ve trading yapmayı başarabilmekte anahtar. Teşekkürler.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
May 09, 2017, 09:43:44 AM
Sadece kar mantığı gibi saçma bir mevzu olamaz yani hep kar edecez falan filan yok öyle bir dalga. Pozisyon belirlemelerle birkaç haftalık raporlarla sonuç önemli bugün zarar yarın kar öbürsü gün meçhul ama istikrarlı grafik haber detay vs takibatla bu sektör şu an için en karlı sektör. Kullanmasını bilene diyelim dikkatli olun karşımızdakiler basit insanlar firmalar degil önümüzdeki yılların ekonomisine yön verebilecek şekillendirecek insanlar ve biz buna tanıklık edecez.
hero member
May 09, 2017, 09:32:43 AM
sr. member
Activity: 281
Merit: 250
May 09, 2017, 09:32:33 AM
cryptocurrency tarıhının en buyuk dumpı yaşandı,çok kötu yakalandım kendı adıma,3 aylık kazanclarımın hepsını verdıgım gıbı zararada gırdım

Tarihin en buyuk dumpunumu yasadi? Smiley . Tarihi bi arastirin derim hocam. 1hafta geriye gittik suan icin.
Cryptoda bunu asla unutmayin. Satmadigin sürece ne zarardasin ne karda.

duvar yazisi gibi yazmişsin tebrik ederim. yazayim bunu bi yere ileride değerlenir cinsten Cheesy " satmadigin sürece ne zarardasin ne karda" destekliyorum bu konuda sizi. bende de var bi miktar etc ve şuan bekleme moduna aldim kendimi yapacak bişi yok beklicez bigün artacak diye. benim tahminim önümüzdeki haftadan sonra etc de de yükseliş başlayacaktir.. dün etc nin başinda adam paylaşti twitter'dan haftaya güney kore'nin en büyük borsasina bithump ti sanirim ona giricek etc dedi ardindan singapur borsasına giriyoruz dedi ben yükseliş beklerken deli gibi dump geldi. gün boyu devam ettiği gibi bugun de devam etti. anlamadim valla muhtemelen bi oyunlar dönecek orada da ama bekleticem ben istedigim kari alana kadar.

Ama bu düşüş hareketleri genel yani sizin hatanız falan değil ki. Her şeyde düşüş yaşanmış nerdeyse. Bitcoin fiyatı o kadar artmış ki hızlı biçimde. Ben ekrana yanlış baktığımı sandım ilk, o derece.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
May 09, 2017, 09:09:43 AM

geçmiş olsun ustam. umarım toplarsın ama bence 1-2 gün serinle. daha kritik hatalar yapabilirsin. olan olacağına varıyor.
Jump to: