Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 126. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 11, 2017, 01:34:53 PM
Clamı çok pis verdiler aşagı,40-31-26-22-21-20 şeklinde aldım ama hala düşmeye devam ediyor
en son 40 ile tekrar 40 arası 5 ay surmuş,sanırım en az 5 ay elımıze verdiler.
geçmiş olsun bana

Öyle düşünmeyin hocam yüksekten almanız evet sıkıntı ama clam bir iki yarım fincan cizer gibime geliyor bu daha çoşaacak diye düşündügüm coinlerden iç dinamikleri iyi bir coin sabır ile devammm hocam.
269900 da 54.5 btc satıs var 3 gundur orada beklıyor adam resmen temel atmış altına
15 mayısa kadar 14-15k bandına hatta 13k bandına ınecegını dusunuyorum,yuklude alım yapmıştım uzun sure artık kaldı elımızde
newbie
Activity: 56
Merit: 0
May 11, 2017, 01:16:05 PM
Clamı çok pis verdiler aşagı,40-31-26-22-21-20 şeklinde aldım ama hala düşmeye devam ediyor
geçmiş olsun bana

Öyle düşünmeyin hocam yüksekten almanız evet sıkıntı ama clam bir iki yarım fincan cizer gibime geliyor bu daha çoşaacak diye düşündügüm coinlerden iç dinamikleri iyi bir coin sabır ile devammm hocam.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 11, 2017, 11:56:14 AM
geçmiş olsun bana
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 10, 2017, 08:39:15 PM
BTU yu sırf siz yazdınız diye merak edip bitfinex e kayıt oldum ama btu nerede bulamıyorum burada başka bir adlamı kayıtlı Smiley

Hitbtc de var kayıt yapmadan bile gösteriyor ama bitfinex te bulamadım Smiley

Sonuç olarakta btu için alım mı öneriyorsunuz yada öngörünüz nedir ?

Bitfinex te hesabım yok ben de bilmiyorum ama Hitbtc ile bitfinex fiyatında uçurum bir fiyat farkı var zaten tam 3 katı. HitBTC: $69 Bitfinex: $220

http://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-unlimited/#markets

Hitbtc yi de tanımıyorum eğer hitbtc alım/satım yapmak için uygun biryer midir? bilen arkadaşlar cevaplarsa iyi olurdu.

Alım konusuna gelince ancak gözden çıkarılabilecek, üzmeyecek, unutulabilecek bir miktarla BU ya yatırım denenebilir. Ama kazandırır mı, kaybettirir mi, kazandırır ise ne kadar uzun vadede kazandırır Allah bilir. Çok riskli bir karar olur alın demeye dilim varmaz.

Ama mesela güzel bir kar etmişsinizdir. Hani kaybetseniz de üzmeyecek miktarda havadan gelmiş bir miktar olursa elinizde o vakit zarar etme durumunu da kabullenerek alın unutun o şartlarda denemeye değer Smiley
newbie
Activity: 56
May 10, 2017, 07:52:09 PM
iyi hatirlattin bu yukarı yönlü fiyatlanma ve alımların karşılığını BU ya gözleri çevirip çakmaları çok kolay olur.

Heh şimdi oldu. Artık kendimi yalnız hissetmiyorum  Grin

Segwit de gömülmüş %35 den aşağı düşmüş %28 e.

http://segwit.co/
https://bitcoincore.org/en/segwit_adoption/

Ohoo oyy oyy vayy vayy hakikaten %28 diyor. Üstadım sağolasın sen de iyi uyandırdın. Burda da manzara BU dan yana. Bu yüzdesi günlük maksimum sınırını yenilemek üzere gibi görünüyor. https://coin.dance/blocks

Birileri soluğu HitBTC futureslarda alacak mı BU piyasasındaki hacime yansıyacak mı bakalım.

Şu an itibariyle market durumu:
HitBTC BU volume $332 (0.19 BTC) Fiyatı: $61.30 (0.03504000 BTC)

BTU yu sırf siz yazdınız diye merak edip bitfinex e kayıt oldum ama btu nerede bulamıyorum burada başka bir adlamı kayıtlı Smiley

Hitbtc de var kayıt yapmadan bile gösteriyor ama bitfinex te bulamadım Smiley

Sonuç olarakta btu için alım mı öneriyorsunuz yada öngörünüz nedir ?
sr. member
May 10, 2017, 06:20:34 PM
iyi hatirlattin bu yukarı yönlü fiyatlanma ve alımların karşılığını BU ya gözleri çevirip çakmaları çok kolay olur.

Heh şimdi oldu. Artık kendimi yalnız hissetmiyorum  Grin

Ohoo oyy oyy vayy vayy hakikaten %28 diyor. Üstadım sağolasın sen de iyi uyandırdın. Burda da manzara BU dan yana. Bu yüzdesi günlük maksimum sınırını yenilemek üzere gibi görünüyor. https://coin.dance/blocks

Birileri soluğu HitBTC futureslarda alacak mı BU piyasasındaki hacime yansıyacak mı bakalım.

Şu an itibariyle market durumu:
HitBTC BU volume $332 (0.19 BTC) Fiyatı: $61.30 (0.03504000 BTC)
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
May 10, 2017, 05:49:46 PM

Heh şimdi oldu. Artık kendimi yalnız hissetmiyorum  Grin

sr. member
May 10, 2017, 05:43:09 PM

Heh şimdi oldu. Artık kendimi yalnız hissetmiyorum  Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
May 10, 2017, 05:39:09 PM
Evet ben de gündemde hiç sözü edilmeyen bir konuya dokunayım.

Bitcoin Unlimited.

Bir yanda Çin'in miner desteği ile %44 üstünlükle blok üretiminde ilk sırada. Bir yanda birileri tarafından node ları bir süredir saldırı alıyor. Acaba zayıflatmak mı istiyorlar veya zayıf ve risk altında olduğuna dair sahte bir algı mı oluşturmak istiyorlar bilmiyoruz sebebini.

Diğer yanda fiyatı diplerde ve yüzüne bile bakılmayan hacimsiz sessiz sedasız BU futures piyasası.

Bitcoin Unlimited in blockchain networku tarafındaki durumu ile piyasasının durumu birbirine tezat değil mi sizce?

Acaba bu bir unutturulma mı ? Bu sessizliği dikkat çekici değil mi?

Yoksa şu sanal para piyasasında bunu düşünerek kendini boşu boşuna yıpratmakta olan numunelik tek canlı benmiyim acaba? Smiley

Ama şu bir gerçek ki BU ciddiye alınması gereken önemli bir mesele ha piyasa ilgisi olarak zamanlama açısından belki durum farklıdır bilemiyorum ama şu güçteki bir BU nun göz ardı edilebilecek bir vakit içinde olabileceğini de düşünemiyorum.

Sizler ne dersiniz bu BU meselesine?

sr. member
May 10, 2017, 05:27:37 PM
Evet ben de gündemde hiç sözü edilmeyen bir konuya dokunayım.

Bitcoin Unlimited.

Bir yanda Çin'in miner desteği ile %44 üstünlükle blok üretiminde ilk sırada. Bir yanda birileri tarafından node ları bir süredir saldırı alıyor. Acaba zayıflatmak mı istiyorlar veya zayıf ve risk altında olduğuna dair sahte bir algı mı oluşturmak istiyorlar bilmiyoruz sebebini.

Diğer yanda fiyatı diplerde ve yüzüne bile bakılmayan hacimsiz sessiz sedasız BU futures piyasası.

Bitcoin Unlimited in blockchain networku tarafındaki durumu ile piyasasının durumu birbirine tezat değil mi sizce?

Acaba bu bir unutturulma mı ? Bu sessizliği dikkat çekici değil mi?

Yoksa şu sanal para piyasasında bunu düşünerek kendini boşu boşuna yıpratmakta olan numunelik tek canlı benmiyim acaba? Smiley

Ama şu bir gerçek ki BU ciddiye alınması gereken önemli bir mesele ha piyasa ilgisi olarak zamanlama açısından belki durum farklıdır bilemiyorum ama şu güçteki bir BU nun göz ardı edilebilecek bir vakit içinde olabileceğini de düşünemiyorum.

Sizler ne dersiniz bu BU meselesine?
full member
Activity: 126
Merit: 100
May 10, 2017, 01:51:55 PM
LTC'ye halen girebilir bence. Birkaç saate Segwit geliyor. Bu hafta daha da artacağını düşünüyorum.

YTD.

Bende tam tersini düsünüyorum.
Buy the rumor, sell the news.
Segwit yayinladiginda düsüs gelecektir. 25$ gerileyip biraz zaman ordan takildiktan sonra gene yükselecektir.

Dedigim olacak gibi, cakalar hep aynisini yapiyor.
full member
May 10, 2017, 01:49:39 PM

Twitterin saygi deger ve takip edilen cryptoyodasi bu sene icin bunlari söyledi.

Ltc: 100+ $
Etc: 100+ $
Ripple: 1$

Ltc ile pek ilgilenmiyorum ama emin adımlarla ilerlediği bir gerçek, etc için aynı görüşteyim ama ripple konusunda halen şüphelerim var şahsen.. bir de şu cryptoyoda kimdir, bir link alabilir miyiz?

Twitteriniz varsa ismini yazip bulabilirsiniz.
Cryptoyoda'nin bir yazisi gecen hafta yazilmis.
Ingilizce bilenler kesinlikle okusun. Adam kendi öngürülerini yazmis.

https://cryptoyoda1338.wordpress.com/2017/05/04/the-golden-age-of-cryptocurrency/

Kriptoparanin altin cagi!
sr. member
Activity: 387
May 10, 2017, 01:31:05 PM

Twitterin saygi deger ve takip edilen cryptoyodasi bu sene icin bunlari söyledi.

Ltc ile pek ilgilenmiyorum ama emin adımlarla ilerlediği bir gerçek, etc için aynı görüşteyim ama ripple konusunda halen şüphelerim var şahsen.. bir de şu cryptoyoda kimdir, bir link alabilir miyiz?
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 10, 2017, 11:07:44 AM
etc ile ilgili benim de iyi düşüncelerim var yaza kadar sanirim bi 15-20 dolar arasi bekliyorum yılın sonuna kadar 50 dolar bile olabilir. başinda ki adam silbert reyiz. gayet ilgileniyor. geçen 3 gün önce twitterdan haftaya güney korenini en büyük borsasina giricez dedi ardindan singapur borsasina girilcek dedi. ben yükselme beklerken düşüş geldi. Smiley ama ayarli bile olabilir alttan toplayip oralara mi kaçircaklar diye de düşünmedim değil. ama haftaya ciddi bi siçrayiş bekliyorum hedefim 9-10 dolar arasi haftaya başlangiç için. 7.20 lerde maliyetim vardi son 1 2 günlük düşüşte alttan da biraz topladim şuan maliyetim kafa kafaya bundan sonra ki artış kar olacak inşallah.. bu arada tabi ki yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum fikir olarak düşüncelerimi söyledim.

Etc , eth gibi altyapida hazirliyor.

$inpay, $gam gibi ve bir kac tane daha (aklima gelmiyor suan)
$etc'nin blockchain sistemine dahil olacak.

$etc icin cok umutluyum.

agzın bal yesin kardeş  Grin
full member
May 10, 2017, 10:29:11 AM
etc ile ilgili benim de iyi düşüncelerim var yaza kadar sanirim bi 15-20 dolar arasi bekliyorum yılın sonuna kadar 50 dolar bile olabilir. başinda ki adam silbert reyiz. gayet ilgileniyor. geçen 3 gün önce twitterdan haftaya güney korenini en büyük borsasina giricez dedi ardindan singapur borsasina girilcek dedi. ben yükselme beklerken düşüş geldi. Smiley ama ayarli bile olabilir alttan toplayip oralara mi kaçircaklar diye de düşünmedim değil. ama haftaya ciddi bi siçrayiş bekliyorum hedefim 9-10 dolar arasi haftaya başlangiç için. 7.20 lerde maliyetim vardi son 1 2 günlük düşüşte alttan da biraz topladim şuan maliyetim kafa kafaya bundan sonra ki artış kar olacak inşallah.. bu arada tabi ki yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum fikir olarak düşüncelerimi söyledim.

Etc , eth gibi altyapida hazirliyor.

$inpay, $gam gibi ve bir kac tane daha (aklima gelmiyor suan)
$etc'nin blockchain sistemine dahil olacak.

$etc icin cok umutluyum.

full member
May 10, 2017, 10:24:49 AM
LTC'ye halen girebilir bence. Birkaç saate Segwit geliyor. Bu hafta daha da artacağını düşünüyorum.

YTD.

Bende tam tersini düsünüyorum.
Buy the rumor, sell the news.
Segwit yayinladiginda düsüs gelecektir. 25$ gerileyip biraz zaman ordan takildiktan sonra gene yükselecektir.
newbie
Activity: 25
May 10, 2017, 09:21:53 AM

YTD.

hero member
Activity: 560
Merit: 501
May 10, 2017, 07:14:12 AM
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
May 10, 2017, 06:40:00 AM
Merhaba;

Sabahki çekim talimatıma 30dk da onay email'i gönderdi. Yavaş yavaş çıkmaya başladım lanet yerden.

İyi dileklerimle

Çekim emri verdim üşenmedim zaman tuttum 15 dakika sonra gönderdi.
Ondan sonra confirm linkini geçersiz diye redetti ya la.
Bunlar ne ayak ya
hero member
Activity: 756
Merit: 500
May 10, 2017, 06:39:06 AM
polo maılı gondermıyor bır turlu sızlerde durum nedır acaba
geç geliyor biraz hocam ama geliyor
Jump to: