Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 129. (Read 466906 times)

member
Activity: 70
Merit: 10
May 09, 2017, 09:02:32 AM
Düşüsün sebebide kar realizasyonu dün 52 milyar dolar market değeri vardı bugün 49 milyar dolar . 3 milyar dolar ı büyükler ceplerine indirdi.

anaların ak sütü gibi helal bence  Grin işi biliyorlar çünkü. sadece 1-2 saatte piyasadan 3 milyar doları hortumladılar. 52 milyardan 49 milyar dolara düştü. kalan karlarınıda btc ye geçirip bitcoini an itibari ile 1750 dolar yaptılar. gaza gelenleri kaç gündür uyarıyoruz. yok ripple yok ether yok stellar. çok bilgim olmasa da söylentiler yazılıp çiziliyordu mesela ether'in 20-40 milyon adetini bir grubun tuttuğunu da okuyup burada yazmıştım. neyse artık zarar edenler biraz bekler sonra toparlarlar yeniden şişirip aynı oyunu yeniden yapacaklarını düşünüyorum. döngü elbet devam edecektir.
3 milyar dolar yok ortada. Bilip bilmeden konuşma lütfen. 100 milyon dolarlık giriş olduğunda piyasa 100 milyon artmaz daha fazla artar. 3 milyar dolar çıkış yapmak sandığın kadar basit değil.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
May 09, 2017, 08:34:23 AM
cryptocurrency tarıhının en buyuk dumpı yaşandı,çok kötu yakalandım kendı adıma,3 aylık kazanclarımın hepsını verdıgım gıbı zararada gırdım
ama buyuk bır tecrube oldu,fırtına dınmek uzere sanırım

Tarihin en buyuk dumpunumu yasadi? Smiley . Tarihi bi arastirin derim hocam. 1hafta geriye gittik suan icin.
Cryptoda bunu asla unutmayin. Satmadigin sürece ne zarardasin ne karda.

duvar yazisi gibi yazmişsin tebrik ederim. yazayim bunu bi yere ileride değerlenir cinsten Cheesy " satmadigin sürece ne zarardasin ne karda" destekliyorum bu konuda sizi. bende de var bi miktar etc ve şuan bekleme moduna aldim kendimi yapacak bişi yok beklicez bigün artacak diye. benim tahminim önümüzdeki haftadan sonra etc de de yükseliş başlayacaktir.. dün etc nin başinda adam paylaşti twitter'dan haftaya güney kore'nin en büyük borsasina bithump ti sanirim ona giricek etc dedi ardindan singapur borsasına giriyoruz dedi ben yükseliş beklerken deli gibi dump geldi. gün boyu devam ettiği gibi bugun de devam etti. anlamadim valla muhtemelen bi oyunlar dönecek orada da ama bekleticem ben istedigim kari alana kadar.
full member
Activity: 126
Merit: 100
May 09, 2017, 08:01:54 AM
cryptocurrency tarıhının en buyuk dumpı yaşandı,çok kötu yakalandım kendı adıma,3 aylık kazanclarımın hepsını verdıgım gıbı zararada gırdım

Tarihin en buyuk dumpunumu yasadi? Smiley . Tarihi bi arastirin derim hocam. 1hafta geriye gittik suan icin.
Cryptoda bunu asla unutmayin. Satmadigin sürece ne zarardasin ne karda.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 09, 2017, 07:54:10 AM
full member
Activity: 126
Merit: 100
May 09, 2017, 07:22:40 AM
15.mayisa kadar etf kararinin cikmasi lazim.
Herkes bir suclu bulmus sucluyor. Btc bir kac gun daha pump yapabilir.
Hayir karari cikacak gene buyuk ihtimal. Ozaman hersey kaldigi yerden devam eder.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
May 09, 2017, 07:08:51 AM
ddos'lara falan inanmayin arkadaslar. en buyuk balina da, en buyuk scammerlar da bizzat polo'nun kendisi. bu yaptiklarinin izah edilebilir bir yani yok. isin kotusu hemen hemen herkes durumun farkinda ancak el mahkum orada islem yapmaya devam ediyorlar, bir nevi etmek zorundalar.
BKT
newbie
Activity: 23
Merit: 0
May 09, 2017, 07:08:08 AM
Bir coinden %500 -600 kazanmayı düşünmemek lazım stellar'a 350'den girip 1000 den çıktım. Daha yukarısı artık her an herşey olabilir pozisyonu. Balinalar %500 kazanırken siz %500 kazanamazsınız.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
May 09, 2017, 07:05:55 AM
Ripple için ateşle dans olmaz demiştim bir gece 2 milyar dolar hortumladılar fiyatı 0.24 ten 0.16 ya düştü. Rippleden bitcoine paraları gecirmisler anlasılan bitcoin 1750 ye cıktı.
Son 24 saat içinde sadece %3 düşmüş.

Merhaba;

24 saatte evet, asıl değer kaybı %31,63. Tüm altcoinler erimiş durumda, genel görünüm panik satışları devam ediyor. daha dipi görmemişiz.

Bir yandan da bu tip saldırılar BTC'nin fiyatını yükseltmek için mi yapılıyor diye düşünüyorum. Eğer öyle ise BTC'yi de sert bir şekilde sarsacaklardır.

İyi dilekleirmle

BTC'den çıkan para döner dolaşır BTC'ye geri döner. Dışarıdan gelip doğrudan altcoinlere akan para da yavaş yavaş bitcoine geri dönmeye başlıyor diyebiliriz.

Bu tip saldırıları yapanlar varsa, onların da amacı ellerindeki BTC'yi arttırmaktan başka bir şey değil aslında.

Merhaba;

Tabi ki burada olay coin/metayı artırmak ama bu yaşadıklarımızın tek aşamalı işlem olduğunu, basit pump/dump olduğunu sanmıyorum. Sürü psikolojisini çok iyi kullanıyorlar, piyasadaki en ufak haber ya da manüpilasyonu kullanıp elimizdeki 2 kuruş yatrımı almya çalışıyorlar. Benim gibi bu mecralarda yeni olanlar mutlaka ellerine düşüyor, düşmemesi imkansız. Neyseki araştırıp, inceleyip acabalarla yol çizmeye çalışıyorum.

"If it seems too good to be true, it probably is."

İyi dileklerimle
newbie
Activity: 11
Merit: 0
May 09, 2017, 06:36:42 AM
Arkadaşlar kendim için biraz zec ayırdım. Sıra pump için ona geldiği hakkında bir düşüncem var Smiley
sr. member
Activity: 574
May 09, 2017, 05:14:12 AM
margin dediğiniz nedir? kaldıraçlı mı oluyor?
sr. member
May 09, 2017, 05:10:09 AM
marginde yakalananlar varsa Allah kurtarsın uzun sure artık elımızde beklıcez
poloyada bakınca bu coin işinin global olması ımkansız gibi
ddos nedır a.q mılyar dolar cevırıyorsun ddos a yenılıyorsun
yalancı serefsızler
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 09, 2017, 05:06:32 AM
bu arada poloniex allah belanı versin.
koca crypto dunyası poloniex serveri çöktü mü yerle bir oluyor.
crypto imajı için cok kotu birşey bu.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 09, 2017, 05:02:42 AM
Altcoin düştü.Düşerken ben daha çok kazanıyorum altcoinden şu an tam bir kaos var.Ve bunu fırsata çeviren kazanır.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
May 09, 2017, 04:55:29 AM
Polo'da margin trading yapmayın arkadaşlar. Long ya da Short olmanızın önemi yok. Şu anki volatile ortamda her iki türlüde paranızı kaybetme riskiniz çok yüksek.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 09, 2017, 04:51:16 AM
akbabalara gun dogmuş yine altcoinler düştü diye.
bayram havası vardır şimdi bunların evinde.
halbuki 2 gun oncesine dondu fiyatlar sadece,kar realizasyonu yapıldı net bir şekilde.
tabii son dun ve pazar gunu tavandı fiyatlar,oralardan alan varsa geçmiş olsun ama yinede oralardan alsaydımda ben satmazdım su anda.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
May 09, 2017, 04:41:56 AM
Daha önce defalarca yazmıştım, Polo iyicene azıttı işi. DDos alıyoruz diye milleti resmen söğüşlüyorlar.

Site açılmıyor, işlem yapılmıyor. Ama balinalar tıkır tıkır pumpluyor ya da dumpluyor. Böyle ddos görmedim ben. sadece sıradan kullanıcılar işlem yapamıyor ne hikmetse.
Resmen bir aşağı bir yukarı bilhassa margin trade yapanları zorla likidasyona uğratıyorlar. o anlarda işlem yapılamadığı için millet pozisyonunu da koruyamıyor.
Örneğin sat veriyorsun balanslar görünmüyor, apiden sorduruyorum gene yok. bir sürü kişi şikayetçi, ama dump-pump tam gaz devam ediyor.

sr. member
May 09, 2017, 04:39:24 AM
an ıtbarı ıle clam,etc ve trst dan 850$ zarara gırdım,çok pis oturttular
işte bu altcoının nereye dusecegı hiç belli olmuyor
hero member
Activity: 644
Merit: 504
May 09, 2017, 04:31:44 AM
Düşüsün sebebide kar realizasyonu dün 52 milyar dolar market değeri vardı bugün 49 milyar dolar . 3 milyar dolar ı büyükler ceplerine indirdi.

anaların ak sütü gibi helal bence  Grin işi biliyorlar çünkü. sadece 1-2 saatte piyasadan 3 milyar doları hortumladılar. 52 milyardan 49 milyar dolara düştü. kalan karlarınıda btc ye geçirip bitcoini an itibari ile 1750 dolar yaptılar. gaza gelenleri kaç gündür uyarıyoruz. yok ripple yok ether yok stellar. çok bilgim olmasa da söylentiler yazılıp çiziliyordu mesela ether'in 20-40 milyon adetini bir grubun tuttuğunu da okuyup burada yazmıştım. neyse artık zarar edenler biraz bekler sonra toparlarlar yeniden şişirip aynı oyunu yeniden yapacaklarını düşünüyorum. döngü elbet devam edecektir.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
May 09, 2017, 04:23:05 AM
Normalde bitcoin artarken altcoinler düşerdi, bitcoin yatay seyirdeyken altcoinler kendine göre hareket ederdi. Bitcoin düşerken de altcoinler genel olarak yukarı yönlü hareket ederdi.
Son 1-2 ay içinde öyle şeyler oldu ki, anlam vermek mümkün değil. STR'nin grafiğine bakın, bunun arzla taleple falan alakası olmadığını görün. Poloniex'e ne hikmetse bağlantı kesiliyor ve o anda en hacimli coinler hangisiyse hepsi aniden düşüyor.
Önce satış duvarları konuldukça short pozisyonları patlatıyorlar, bunu birkaç kez tekrar edince artık herkes almaya başlayınca da "we are under ddos" numarasıyla satışa başlıyorlar. Tüm bunlar 2-3 günde olup bitiyor, sonuç:
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
May 09, 2017, 04:15:04 AM
Herkes filmi çözdüğüne göre şimdi herkes altcoin almaya devam eder sonra onlarıda kafalarına çakarlar yeni filme geçerler Smiley
Düşüş devam eder mi diyorsunuz?  

Her büyük dump da  saldırı var gibi gösterilmesi. Saçmalık değil mi?  Bittrex de öyle bir şeye denk gelmedim, ama polo da hep böyle oluyor  etherin hızlı yükselişinde de aynı şey olmuştu
Jump to: