Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 19. (Read 466865 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
July 30, 2017, 04:21:20 PM
Iyıde bazı yerlerde komplo teorileri dolaşıyor zaten millet bedava bcc için btc e geçti,fıyatıda yukseldı btc nın şimdi balinalar 2 agustosta buyuk satışlar yaparlarsa btc çok pis girecek millete.Ben elimdeki butun btc yi altlara dagıttım zaten çogu ucuzdu waves,trst,etc ve dgb aldım

hocam iyide altlar zaten BTC ye göbekten bağlı. BTC benimde elimde yok hepsini altlara geçtim ama düşerse ne bok yerim kestiremiyorum. heralde 1500 dolar olana kadar beklerim. sonra satarım. kolay pes etmeyi düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
July 30, 2017, 04:01:03 PM
Iyıde bazı yerlerde komplo teorileri dolaşıyor zaten millet bedava bcc için btc e geçti,fıyatıda yukseldı btc nın şimdi balinalar 2 agustosta buyuk satışlar yaparlarsa btc çok pis girecek millete.Ben elimdeki butun btc yi altlara dagıttım zaten çogu ucuzdu waves,trst,etc ve dgb aldım
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
July 30, 2017, 03:43:16 PM
BCC segwit öncesi madenciler tarafından bitcoinin segwitsiz versiyonunu alıp yedeklemek için ortaya çıkarılmış bir altcoin. Mutlaka bir değeri olacaktır. Ancak 300-400 dolar seviyeleri biraz fazla. Daha çok Dash ve Litecoin gibi altcoinlerle kapışacağını düşünüyorum.
member
July 30, 2017, 03:13:48 PM
Bedava bcc icin millet altlari birakti gecti btc ye simdi agustosta bcc ye alici cikmazsa nasil satacak milllet bunu.Dumpla dibe gonderirlerse btc yi bcc yede alici cikmazsa carsi pazar karisir.Ben oyle 3000$ falan hikayesine inanmiyorum btc ye gecenleri kucaga alacaklar gibi geliyor bana.

bakın hocam henüz kazılması gereken 5 milyon civarında BTC var, artan fiyatıyla birlikte düşünürsek bu çok büyük bir miktar. Dünya üzerinde az yada çok BTC ile alışveriş yapabileceğiniz, ödeme yapabileceğiniz yerler mevcut. BTC bugüne gelene kadar yıllar geçti, yıllarca kazım yapıldı, iyi yada kötü şekilde insanların kulağına bitcoin kelimesi çalındı. BTC az çok coin piyasasını bilen herkes için en itibarlı yerde. şuanda 1 ağustosa saatler kalmışken halen 2725 dolar. Neden peki ? herkes BCC için BTC ye geçseydi bu fiyatlarda duramazdı? Altların fiyatları haziran ayının yarısı kadar, şimdiye çöp olmaları gerekirdi.
BCC piyasaya 400 dolar olarak girse kim alır? soruyorum var mı aramızda 400 dolar verip bunu alacak kimse? İleride belki , ama şimdi değil.
full member
Activity: 266
Merit: 242
July 30, 2017, 03:08:42 PM
Aynen varya oyun icinde oyun varsa buyuk bir kitleye fena sokacaklar bcc icin btc alanlar 2 agustosta bir bakmisiz 1000$ olmus btc.Aman aman diyim de cagiriyormus gibi olmasin
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
July 30, 2017, 02:43:35 PM
Bence her türlü çomaklayacaklar  btc bence fazla yüksek aylık grafikleri bakın nedemek istediğimi anlayacaksınız....
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
July 30, 2017, 01:31:42 PM
Aranızda 1 Ağustos günü, markete çıksa da para verip Bcc alsam diyen varsa parmak kaldırsın.
Hayır, gerçekten anlamakta zorlanıyorum, boşta duran paralar, btc ler için eyvallah ama sırf bedava bcc alıcam diye başka bir değerini satıp bekleyenler eldeki bulgurdan olacaklar gibime geliyor...
full member
Activity: 266
Merit: 242
July 30, 2017, 12:43:38 PM
Bedava bcc icin millet altlari birakti gecti btc ye simdi agustosta bcc ye alici cikmazsa nasil satacak milllet bunu.Dumpla dibe gonderirlerse btc yi bcc yede alici cikmazsa carsi pazar karisir.Ben oyle 3000$ falan hikayesine inanmiyorum btc ye gecenleri kucaga alacaklar gibi geliyor bana.
full member
Activity: 276
Merit: 100
July 30, 2017, 07:22:02 AM
1 agustosdan sonra btc 3.000$ altı görmez demedi demeyin
neye göre böyle bir sonuca ulaştınız acaba? bana göre de kolay kolay oraları göremeyecektir 1 ağustostan sonraki süreçte. millet altcoinlere geri dönecektir. elimde herhangi bi veri yok tamamen kaynak kaba etim.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
July 30, 2017, 07:14:46 AM
Herkes 1 Ağustos sanki mucizevi bir tarih ve bu tarihten sonra herşey bir den normale girecek ve aniden herşey düzelecek miş gibi bir beklenti icinde. Ancak bu bir sürec ve en az 15 -20 gün gibi sürecek, böyle bir beklentiye girerseniz bu süreçte panik yapıp, moral bozup kayıp yaşayabilirsiniz.
millet nasıl panik yapıp bitcoincash almak için bitcoine geçtiyse 1 ağustos sonrasında da bitcoini bırakıp altcoine geri dönecek. mucize olacak bir şey yok ancak görünen köyde klavuz istemiyor.
Bitcoin cash son zamanların en ilginç olayı olacak, altcoinlerdense Bitcoin cashi takip etmek daha ilginç olabilir bu dönemde. ETH/ETC bölünmesinde ETC iki katına kadar yükselmişti, Bitcoin cashte de ilginç hareketler olabilir.

Ne bölünmesinden bahsediyorsun acaba ? Btc bölünecek olsa bile bu Bitcoin cash olmayacak. böyle bir algı yaratılıyor ama bcc dediğiniz bir altcoin önce bunu anlamak gerek. bölünme olursa ki şu anda olmayacağı daha yüksek bir ihtimal, bugüne kadar piyasada olmayan bir coin piyasaya çıkacak.

Bize zarar veren şeylerin başında , balinaların oluşturmak istediği bu, bilgisiz ve bilinçsiz kavramlar kargaşası. Bcc nin dağıtılmasından sonra bcc de ki düşüşü (dump demiyorum çünkü dumptan sonra çıkış oalbilir) izlerseniz o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 30, 2017, 05:26:58 AM
1 agustosdan sonra btc 3.000$ altı görmez demedi demeyin
member
Activity: 70
July 30, 2017, 05:09:48 AM
Herkes 1 Ağustos sanki mucizevi bir tarih ve bu tarihten sonra herşey bir den normale girecek ve aniden herşey düzelecek miş gibi bir beklenti icinde. Ancak bu bir sürec ve en az 15 -20 gün gibi sürecek, böyle bir beklentiye girerseniz bu süreçte panik yapıp, moral bozup kayıp yaşayabilirsiniz.
millet nasıl panik yapıp bitcoincash almak için bitcoine geçtiyse 1 ağustos sonrasında da bitcoini bırakıp altcoine geri dönecek. mucize olacak bir şey yok ancak görünen köyde klavuz istemiyor.
Bitcoin cash son zamanların en ilginç olayı olacak, altcoinlerdense Bitcoin cashi takip etmek daha ilginç olabilir bu dönemde. ETH/ETC bölünmesinde ETC iki katına kadar yükselmişti, Bitcoin cashte de ilginç hareketler olabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
July 30, 2017, 05:02:57 AM
BCC için BTC arayanlar altcoinlerini sattı, altcoinler ucuzladı. Bence altcoinleri ucuzdan toplamak, bedavaya gelen BCC'leri satmaktan daha kârlı olacak. "eth satıp btc yapayım, elime geçen bcc'leri de btc yaparım sonra da hepsiyle eth alırım daha fazla etherim olur" mantıklı görünse de başarılı olmayabilir. 1 Ağustos sonrası tüm altcoinlerde %20'ye varan ani artışlar gözlenebilir, bu ihtimal dahilinde
bende ona inaniyorum hocam bu adamlar bedave bcc verecekler ve mıllet satıp kar elde edecek ama benım nedense hiç inanasım yok ben elımdekı btc yı bıtırmeye çalışıyorum şu an
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
July 30, 2017, 04:54:43 AM
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
July 30, 2017, 04:52:00 AM
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
July 30, 2017, 04:11:30 AM
altcoinler için düzeltme vakti sadece. yarın tekrar sağlam düşüşler olursa şaşırmayın. 1 ağustostan sonra da biraz toparlanmaya başlar piyasa.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
July 29, 2017, 09:49:34 PM
Türkiye saati ile 04:20 Polodaki altcoinler koptu gidiyor. heyecandan uykum kaçtı yemin ediyorum.

Güzel güzel insanlar usd yerine altlara geçsin kimse oyunu terk etmek istemiyor çünkü zevkli Smiley işler düzelince kısa süreli yine kan revan olur ortalık ama en azından piyasa genel olarak toplanmış oldu bir direnç oluşturacaktır.
member
July 29, 2017, 09:21:01 PM
Türkiye saati ile 04:20 Polodaki altcoinler koptu gidiyor. heyecandan uykum kaçtı yemin ediyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 29, 2017, 02:32:27 PM
Bitcoin artıyor, altcoinler de artıyor.30 temmuza girmeye saatler kaldı.31 temmuzda borsalar açık olur mu olmaz mı işlem yapar mı yapmaz mı belli değil. Ama bu saatten sonra altcoinlerin düşeceğini hiç sanmıyorum.Son günü fırsat bilip almak isteyenler fiyatları arttıracaktır.Elinde tutanda salak değil satmaz 1 gün bekler heralde. Smiley
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
July 29, 2017, 12:37:36 PM
Poloya hiç girmeyin  bence  arkadaşlar Smiley her yer kan revan. Unutun poloyu bir süre. belki bir hafta sonra geri gelip bakarsınız ama şu an hiç zamanı değil tabi eliniz yatırımlık nakitiniz varsa orası başka Smiley

Durumlar çok vahim. Mevcut durum sağlam bir sabır gerektiriyor.

Asıl bu dönemde poloya girip düşükten toplamak gerekiyor, kırmızı gördün mü al, yeşil gördün mü satacaksın aktif al sat yapıyorsan,  bot misali. Smiley
Pages:
Jump to: