Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 21. (Read 466865 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
July 28, 2017, 01:23:51 PM
ya hu akıl var mantık var BTC geçen haftalarda da bu seviyelerdeydi hatta daha da üstteydi, e bu altcoinler niye düştü? Tamamen spekülatif, milleti paniğe sevk edip sattıracaklar! Değişen bir şey yok sadece havuç gösteriyorlar yiyen olursa diye, neymiş bcc verecekmiş. E yani 1 btc 1 ağustos'ta 5000 dolar olsa üste de 2500 bcc "oOOo hemen satayım altcoinleri" PEh PEh PEh Millet nereye ben tersine, SATMIYORUM!

Haftaya kalmaz yükselir, amaç ucuza altcoin almaksa eğer! Adam hem bcc'den kazandıracak hem btc'den hem de ucuza altcoin aldıracak!!! Hepisi bir arada olmaaaazz. Niye 1 ağustos'a btc'de girin diyor "sana bcc verecem" sen al bcc'ni kenarda bekle. Ama sakın altcoine girme! Niye aga? "Ben alacam"  Smiley Smiley Smiley Cheesy ytd

Her zaman ki gibi ters köşe peşindeler her defasında da çoğunluk ters köşeye atlıyor 1 ağustos ve sonrasında btc artsa bile altlar çok daha fazla artacaktır, ne güzel dip fiyatlardan topladılar.
daha dip fiyata gelmedi.BTC 2800-2900'e geldiğinde o zaman görürüz dip fiyatı.Bu gece ve yarın kritik geçecek gibi.
Herkes altcoine geçecekse ben btc'ye geçeyim  Cheesy Cheesy
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 28, 2017, 01:19:25 PM
ya hu akıl var mantık var BTC geçen haftalarda da bu seviyelerdeydi hatta daha da üstteydi, e bu altcoinler niye düştü? Tamamen spekülatif, milleti paniğe sevk edip sattıracaklar! Değişen bir şey yok sadece havuç gösteriyorlar yiyen olursa diye, neymiş bcc verecekmiş. E yani 1 btc 1 ağustos'ta 5000 dolar olsa üste de 2500 bcc "oOOo hemen satayım altcoinleri" PEh PEh PEh Millet nereye ben tersine, SATMIYORUM!

Haftaya kalmaz yükselir, amaç ucuza altcoin almaksa eğer! Adam hem bcc'den kazandıracak hem btc'den hem de ucuza altcoin aldıracak!!! Hepisi bir arada olmaaaazz. Niye 1 ağustos'a btc'de girin diyor "sana bcc verecem" sen al bcc'ni kenarda bekle. Ama sakın altcoine girme! Niye aga? "Ben alacam"  Smiley Smiley Smiley Cheesy ytd

Her zaman ki gibi ters köşe peşindeler her defasında da çoğunluk ters köşeye atlıyor 1 ağustos ve sonrasında btc artsa bile altlar çok daha fazla artacaktır, ne güzel dip fiyatlardan topladılar.
daha dip fiyata gelmedi.BTC 2800-2900'e geldiğinde o zaman görürüz dip fiyatı.Bu gece ve yarın kritik geçecek gibi.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
July 28, 2017, 01:17:16 PM

full member
Activity: 279
Merit: 100
July 28, 2017, 01:14:41 PM
ethereum eylül ayında metropolise geçicekmiş sanırsam konu hakkında bilgisi olan varmı ? fiyatı +/- ne yönde etkiler acaba ?
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
July 28, 2017, 11:43:17 AM

full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
July 28, 2017, 11:03:32 AM
bcc nize baslıcam sizin ya  anası bellenmiş yine etherin.

Beni bi gülme tuttu ya çok içten yazmışsın hocam  Grin Söylemeden edemicem. Burdan da poloya sesleniyorum. Coin alın lan artık
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
July 28, 2017, 11:01:07 AM
XBC BitcoinPlus : +% 110
BTCD BitcoinDark : +% 50

Böyle her yerin kan gölü olduğu bir günde bu iki coin nasıl ve neden böyle yükseliyor?
Adında bitcoin olan başka altcoin var mı? Smiley
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 28, 2017, 10:52:41 AM
Bittrex, 1 Ağustos'ta hesabınızdaki BTC kadar BCC vereceğini açıkladı.Altcoinlerden BTC'ye geçişler hızlanabilir.Altcoinlerin fiyatı düşebilir.Ne olacak tam bilmiyoruz.Polo bir açıklama yapacak mı bu konu hakkında beklemedeyiz.

bitrexın boyle bırsey yapmasına sasırmamak lazım. zort coın dıye bırsey cıkarsam su an ekleyecekler. eklemedıklerı coın kalmadı Cheesy

Arkadaşlar hesabınızdaki btc kadar bcc verecek diyorsunuzda bitfinexde bcc 2559$ olarak gösteriyor fiyatı fiyat 1 agustosdan sonramı belli olacak yani bize bir okadar fiyattan bcc vercekse iyi değil mi ?
newbie
Activity: 2
Merit: 0
July 28, 2017, 10:45:39 AM
BitcoinDark hakkında ne düşünüyorsunuz ?
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
July 28, 2017, 09:53:51 AM
Benim anlam veremediğin şu, tamam BCC yi anladık da Bitcoin Plus (XBC) ne oluyor? Ne zaman hard fork, bip91 muhabbetleri zirve yapsa XBC tırmanışa geçiyor.
Böyle olaylarda, içinde "Bitcoin" geçen ya da ismi bitcoine benzeyen şeyler hep pump yedi. BTCD ve XBC 'ye dikkat ederseniz poloniex'te sadece ikisi tırmanmış, geri kalan coinler kan kırmızısı.

Önce bitcoin fiyatını düşürerek ucuzdan topluyorlardı, sonrası malum uçuş. Bu sefer biraz farklı, çünkü BTC tutmanın kârlı olacağı bir BCC döneminden geçiyoruz. Bitcoin'de 1 Ağustos'a kadar devam eden balon bir yükseliş görebiliriz, sonrası meçhul
full member
Activity: 742
Merit: 112
July 28, 2017, 09:46:44 AM
http://prntscr.com/g1fqe5

bitcoine nokta tam yerinden tepki geldi, bakalım bundan sonra ne yapacaklar?

o çizgiyi yukarı yönlü aşarsa önünde pek bir hedef yok, agresif de yükselebilir, yemleyebilirlerde.
aşamadığı için geri geliyor da fake de atıyor olabilirler, birkaç gün boyunca belki bilinmez.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
July 28, 2017, 09:40:53 AM
bcc nize baslıcam sizin ya  anası bellenmiş yine etherin.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
July 28, 2017, 09:33:33 AM
Benim anlam veremediğin şu, tamam BCC yi anladık da Bitcoin Plus (XBC) ne oluyor? Ne zaman hard fork, bip91 muhabbetleri zirve yapsa XBC tırmanışa geçiyor.
sr. member
July 28, 2017, 08:34:34 AM
herkes btc ye gecınce bu durumlar normal 2 kurusluk bcc denen cakma seyden kazanmak ıcın herkes altcoınlerını satıyor mal gıbı
Hocam bende yarısını sattım sabah ama bcc için değil.Düşeceği belli 1 ağustosa kadar.Riske girip sattım.yüzde 10 daha düşmüş altlar şu anda.Düşmesini tamamlasın 1 ağustostan önce alıma geçeceğim.Tahminim 1 ağustostan sonra x2-x3 rahat altcoinler yapar.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
July 28, 2017, 08:23:49 AM
herkes btc ye gecınce bu durumlar normal 2 kurusluk bcc denen cakma seyden kazanmak ıcın herkes altcoınlerını satıyor mal gıbı
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
July 28, 2017, 08:19:31 AM
Beyler Ethereum'a ne olmuş öyle? Aşırı derecede düşmüş. Bence tam da alım fırsatı. Polo'daki çoğu coin aşırı derecede düşmüş. Kan gölüne dönmüş heryer.

Ethereum düşünce Ethereum bazlı tüm tokenler de değer kaybediyor. 1 Ağustostan sonra Ethereum yükselirse diğer tokenler de yükselir. Bitcoin düşecek gibi duruyor.
sr. member
July 28, 2017, 08:14:22 AM
Beyler Ethereum'a ne olmuş öyle? Aşırı derecede düşmüş. Bence tam da alım fırsatı. Polo'daki çoğu coin aşırı derecede düşmüş. Kan gölüne dönmüş heryer.
31 temmuza kadar düşmeye devam edebilir.Herkes krala koşuyor harçlık almak için
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 28, 2017, 07:54:54 AM
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
July 28, 2017, 04:08:34 AM
yılbaşından beri birbirinden farklı bir sürü ethereum tokeni biriktirdim. tenx,edg,adx,tokencard,bnt birkaç tane daha. poloniex birtanesini sitesine eklemedi. nasıl bir borsa bu

Polo'nun yeni token/coin eklememesi ile ilgili cesitli spekulasyonlar mevcut. Bir spekulasyona gore Polo'nun legal otoriteler ile bazi problemleri var. Yasaya is modelini bir turlu uyarliyamiyorlarmis. Bir spekulasyona gore de fazlaca miktarda cikan token oldugu icin hangisini ekleyeceklerini bulamamalari.

Zaten son kertede Polo'da delist olmasi gereken bircok coin var halen.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
July 27, 2017, 09:33:25 PM
yılbaşından beri birbirinden farklı bir sürü ethereum tokeni biriktirdim. tenx,edg,adx,tokencard,bnt birkaç tane daha. poloniex birtanesini sitesine eklemedi. nasıl bir borsa bu
Pages:
Jump to: