Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 20. (Read 466865 times)

sr. member
Activity: 994
Merit: 391
July 29, 2017, 12:36:01 PM
BCC için BTC arayanlar altcoinlerini sattı, altcoinler ucuzladı. Bence altcoinleri ucuzdan toplamak, bedavaya gelen BCC'leri satmaktan daha kârlı olacak. "eth satıp btc yapayım, elime geçen bcc'leri de btc yaparım sonra da hepsiyle eth alırım daha fazla etherim olur" mantıklı görünse de başarılı olmayabilir. 1 Ağustos sonrası tüm altcoinlerde %20'ye varan ani artışlar gözlenebilir, bu ihtimal dahilinde

Düşüncenize kesinlikle katılıyorum. Geniş bir kitlenin bu şekilde hareket ederek para kazanması mümkün değil. Belki altcoin satışını ilk yapanlardan olup, bitcoini yükselmeden aldıysanız ve bcc çıkınca gene ilk satanlardan olup altcoini ilk alanlardan biri olursanız ancak kazanç sağlayabilirsiniz. Böyle bir durumda dahi para kazanacağınızın bir garantisi yok. Ben beklemeyi tercih edenlerdenim. Zaten yukarıdaki hareketi yapabilecek kadar piyasayı anlık takip edemiyorum.
member
Activity: 112
Merit: 10
July 29, 2017, 09:47:05 AM
Poloya hiç girmeyin  bence  arkadaşlar Smiley her yer kan revan. Unutun poloyu bir süre. belki bir hafta sonra geri gelip bakarsınız ama şu an hiç zamanı değil tabi eliniz yatırımlık nakitiniz varsa orası başka Smiley

Durumlar çok vahim. Mevcut durum sağlam bir sabır gerektiriyor.

an itibaiyle %50 oranında yeşerdi. gönül rahatlığıyla açabilirsiniz Smiley
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 29, 2017, 06:44:06 AM
Poloya hiç girmeyin  bence  arkadaşlar Smiley her yer kan revan. Unutun poloyu bir süre. belki bir hafta sonra geri gelip bakarsınız ama şu an hiç zamanı değil tabi eliniz yatırımlık nakitiniz varsa orası başka Smiley

Durumlar çok vahim. Mevcut durum sağlam bir sabır gerektiriyor.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
July 29, 2017, 06:31:23 AM
bcc yi bilmem ama alt coinler çakılmış durumda bu fiyatlardan aldın aldın.... Ama btc  bölünmesinden dolayı değer kaybı yaşarsa  o zaman sıkıntı olur..

Bence değer kaybı yaşayacaktır. Zamanında btu dediler tutmadı , simdide bcc diyorlar. İmajında bir sarsıntı olacaktır.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
July 29, 2017, 06:26:56 AM
bcc yi bilmem ama alt coinler çakılmış durumda bu fiyatlardan aldın aldın.... Ama btc  bölünmesinden dolayı değer kaybı yaşarsa  o zaman sıkıntı olur..
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
July 29, 2017, 05:56:35 AM
BCC için BTC arayanlar altcoinlerini sattı, altcoinler ucuzladı. Bence altcoinleri ucuzdan toplamak, bedavaya gelen BCC'leri satmaktan daha kârlı olacak. "eth satıp btc yapayım, elime geçen bcc'leri de btc yaparım sonra da hepsiyle eth alırım daha fazla etherim olur" mantıklı görünse de başarılı olmayabilir. 1 Ağustos sonrası tüm altcoinlerde %20'ye varan ani artışlar gözlenebilir, bu ihtimal dahilinde
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
July 29, 2017, 05:01:58 AM
tabi ki birileri beğenecek birileri beğenmeyecek , kimisi ümit görecek. bir sürü alternatif proje dedikleriniz mi başaralı olacak ta waves başarısız olacak. Bu kriteri neye göre belirlediniz onu anlayamadım.  Hali hazırda bulunan alternatifler hangileridir bildiğinizi ümit ediyorum üzerlerinde nasıl icolar olduğunu da bildiğinizi varsayıyorum. Waves üzerin de yapılan icolara baksanız su anda waves e alternatif olacak hangi platform var acaba ? Sizi böyle düşüncelere iten mantıklı sebepleri merak ettim doğrusu.
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
July 28, 2017, 08:49:05 PM
Poloniexde işlem yaparken dikkatli olun arkadaşlar. Artık eskisi kadar güvenli olduğunu düşünmüyorum polonun.Forumda bir arkadaşında bitcoinini yollamıyorlarmış kaç gündür.

polo vurkaç yaparsa büyük sıkıntı diğer firmalara örnek bile teşkil eder polo 3 büyüklerin içinde umarım bir sıkıntısı cıkmaz. + polonun bcc desteklemesi demek +3k ya ulaşması demek btc nin büyük ihtimal poloda destekleyecektir hazırlıklı olmak lazım.

Çok güzel bir yere değindiniz polonun bcc yi desteklemesi için hala zamanı var bana da destekleyecekler gibi geliyor 31 temmuz bile destekliyoruz diyebilir işte o zaman 3k belki 4k yı bile bulabilir son gün paniği ile

Spekilasyonun babası polo zaten poloyu mafya olarak düşünebilirsiniz büyük başlarla anlaşmaları var gibi extrem düşüş yada cıkıslarda ya cüzdanı dondururlar yada emir alımlarını yavaslıkdan aldırmamayı yaptırırlar bunada kimse ses cıkartamıyor. tek yapılması gereken polonun açıklamasınıda bekleyip polodan yavas yavas bırakmak. Bana kalırsa polo kapanmaz en azından baya bir yıl gider ondan eminim çünki vurgunlar sayesinde ceplerine iyi komisyon indiriyorlar.

wave dex dogru duzgun calısmaya baslayınca kurtulacaz bunlardan ınsallah.

polo zaten acıklama yaptı. btc de devam edıcez ama bellıde olmaz bcc de acabılırız btc de acabılırız atc de ztc de acabılırız skımızın keyfıne gore takılacaz bcc fılan acarsak eger skımız ole ısterse sıze bcc verecegımız bır durum yok vermeyebılırız bcc fılan verebılırızde onuda skımıze soracaz gıbılerınden bır acıklama yaptılar Cheesy

edıt: küfürbaz metine çevirdiler adamı ipneler.
dünya üzerinde sadece wavesin DEX i yok. Etherdeltada dex veya birsürü yeni proje geliştiriliyor DEX için. bana kalırsa, Waves herzaman üvey evlat olarak kalacak. başarılıda olamayacak
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 28, 2017, 05:15:42 PM
Poloniexde işlem yaparken dikkatli olun arkadaşlar. Artık eskisi kadar güvenli olduğunu düşünmüyorum polonun.Forumda bir arkadaşında bitcoinini yollamıyorlarmış kaç gündür.

polo vurkaç yaparsa büyük sıkıntı diğer firmalara örnek bile teşkil eder polo 3 büyüklerin içinde umarım bir sıkıntısı cıkmaz. + polonun bcc desteklemesi demek +3k ya ulaşması demek btc nin büyük ihtimal poloda destekleyecektir hazırlıklı olmak lazım.

Çok güzel bir yere değindiniz polonun bcc yi desteklemesi için hala zamanı var bana da destekleyecekler gibi geliyor 31 temmuz bile destekliyoruz diyebilir işte o zaman 3k belki 4k yı bile bulabilir son gün paniği ile

Spekilasyonun babası polo zaten poloyu mafya olarak düşünebilirsiniz büyük başlarla anlaşmaları var gibi extrem düşüş yada cıkıslarda ya cüzdanı dondururlar yada emir alımlarını yavaslıkdan aldırmamayı yaptırırlar bunada kimse ses cıkartamıyor. tek yapılması gereken polonun açıklamasınıda bekleyip polodan yavas yavas bırakmak. Bana kalırsa polo kapanmaz en azından baya bir yıl gider ondan eminim çünki vurgunlar sayesinde ceplerine iyi komisyon indiriyorlar.

wave dex dogru duzgun calısmaya baslayınca kurtulacaz bunlardan ınsallah.

polo zaten acıklama yaptı. btc de devam edıcez ama bellıde olmaz bcc de acabılırız btc de acabılırız atc de ztc de acabılırız skımızın keyfıne gore takılacaz bcc fılan acarsak eger skımız ole ısterse sıze bcc verecegımız bır durum yok vermeyebılırız bcc fılan verebılırızde onuda skımıze soracaz gıbılerınden bır acıklama yaptılar Cheesy

edıt: küfürbaz metine çevirdiler adamı ipneler.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 28, 2017, 02:42:36 PM

sr. member
Merit: 265
July 28, 2017, 02:33:38 PM

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
July 28, 2017, 02:33:18 PM
arkadaşlar kim ne derse desin inanmayın, o kadar çok spekülasyon yapılıyor ki, artık doğru ve yanlış iç içe geçmiş durumda, parası olanlar düşükten altcoin toplayabilir. Benim gibi parayı yatırmış olanlar ise 1 Ağustos'un geçmesini bekleyip, piyasanın normalleşmesini beklesinler.

Sonuçta ortalıkta bir panik havasıdır esiyor, bu şekilde insanları zararına satış yaptırmaya uğraşıyorlar. Bu tuzağa düşmeden, sakince bekleyin.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 28, 2017, 02:28:23 PM
Altcoinler bugün çok iyi düştü. Rastgele birini alsak zarar etmeyiz gibi.
Güvendiğin en fazla düşeni seçeceksin sepet oluşturup ama şu an erken.2-3 saat daha dikkatli takip etmek lazım.Çinliler gece 12'den sonra piyasaya girmeye başlarlar tahminimce.Fiyatlar o zaman netleşir daha aşağılara inebilir tersi de olabilir.Beklemede yarar var bence biraz daha düşecek gibi.BTC şu an biraz düşüyor altcoinlerde tık yok.BTC çıkıyor altcoinler daha çok düşmeye başlıyor.Taleb olmayınca gevşeyecek.Gevşediği zaman tepesine binmek lazım.
member
Activity: 94
July 28, 2017, 02:23:57 PM
btc bölünmesi alt coinlere nasıl yansır..... Huh
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
July 28, 2017, 02:07:29 PM
Altcoinler bugün çok iyi düştü. Rastgele birini alsak zarar etmeyiz gibi.
member
Activity: 112
July 28, 2017, 01:59:55 PM

bugün 1000 adet stratis çektim cüzdanıma, 1 dakikada işlem gerçekleşti.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 28, 2017, 01:48:46 PM

hero member
Activity: 728
Merit: 501
July 28, 2017, 01:40:11 PM
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
July 28, 2017, 01:35:14 PM
ya hu akıl var mantık var BTC geçen haftalarda da bu seviyelerdeydi hatta daha da üstteydi, e bu altcoinler niye düştü? Tamamen spekülatif, milleti paniğe sevk edip sattıracaklar! Değişen bir şey yok sadece havuç gösteriyorlar yiyen olursa diye, neymiş bcc verecekmiş. E yani 1 btc 1 ağustos'ta 5000 dolar olsa üste de 2500 bcc "oOOo hemen satayım altcoinleri" PEh PEh PEh Millet nereye ben tersine, SATMIYORUM!

Haftaya kalmaz yükselir, amaç ucuza altcoin almaksa eğer! Adam hem bcc'den kazandıracak hem btc'den hem de ucuza altcoin aldıracak!!! Hepisi bir arada olmaaaazz. Niye 1 ağustos'a btc'de girin diyor "sana bcc verecem" sen al bcc'ni kenarda bekle. Ama sakın altcoine girme! Niye aga? "Ben alacam"  Smiley Smiley Smiley Cheesy ytd

Her zaman ki gibi ters köşe peşindeler her defasında da çoğunluk ters köşeye atlıyor 1 ağustos ve sonrasında btc artsa bile altlar çok daha fazla artacaktır, ne güzel dip fiyatlardan topladılar.
daha dip fiyata gelmedi.BTC 2800-2900'e geldiğinde o zaman görürüz dip fiyatı.Bu gece ve yarın kritik geçecek gibi.
Herkes altcoine geçecekse ben btc'ye geçeyim  Cheesy Cheesy

Eğer polo da ben bcc yi destekliyorum bcc dağıtacağım derse işte o zaman 3000 üstüde çok rahat görünür.

Hadi o zaman hep birlikte satıp btc'ye geçiyoruz  Biiir kiii üüüçç Wink İyice "bul karayı al parayı"ya çevirdi pezewenkler
sr. member
Merit: 265
July 28, 2017, 01:31:53 PM
ya hu akıl var mantık var BTC geçen haftalarda da bu seviyelerdeydi hatta daha da üstteydi, e bu altcoinler niye düştü? Tamamen spekülatif, milleti paniğe sevk edip sattıracaklar! Değişen bir şey yok sadece havuç gösteriyorlar yiyen olursa diye, neymiş bcc verecekmiş. E yani 1 btc 1 ağustos'ta 5000 dolar olsa üste de 2500 bcc "oOOo hemen satayım altcoinleri" PEh PEh PEh Millet nereye ben tersine, SATMIYORUM!

Haftaya kalmaz yükselir, amaç ucuza altcoin almaksa eğer! Adam hem bcc'den kazandıracak hem btc'den hem de ucuza altcoin aldıracak!!! Hepisi bir arada olmaaaazz. Niye 1 ağustos'a btc'de girin diyor "sana bcc verecem" sen al bcc'ni kenarda bekle. Ama sakın altcoine girme! Niye aga? "Ben alacam"  Smiley Smiley Smiley Cheesy ytd

Her zaman ki gibi ters köşe peşindeler her defasında da çoğunluk ters köşeye atlıyor 1 ağustos ve sonrasında btc artsa bile altlar çok daha fazla artacaktır, ne güzel dip fiyatlardan topladılar.
daha dip fiyata gelmedi.BTC 2800-2900'e geldiğinde o zaman görürüz dip fiyatı.Bu gece ve yarın kritik geçecek gibi.
Herkes altcoine geçecekse ben btc'ye geçeyim  Cheesy Cheesy

Eğer polo da ben bcc yi destekliyorum bcc dağıtacağım derse işte o zaman 3000 üstüde çok rahat görünür.
Pages:
Jump to: