Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 30. (Read 466906 times)

newbie
Activity: 36
Merit: 0
July 17, 2017, 05:08:16 AM
bitmain twit attı hard fork geliyor sıkı tutununnnn
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 17, 2017, 05:06:14 AM
Dipden alanlar için bu hafta son satış sansı olabilir marketcap değeri 70m$ bu hafta 80m$ kadar cıkabilir ozaman satılır. Hafta sonu tekrar ciddi düşüş bekliyorum 1 agustos geçtikden sonra tekrar fiyatlar zirve yapar tekrar satılır ytd.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 17, 2017, 03:52:10 AM
Çok acayip şeyler oluyor arkadaşlar. Az önce baktım bitstamp bitcoin fiyatı 2070 usd. Birz umut verir gibi. Mehter marşı misali 2 çıkıyor 3 iniyor btc Smiley. Gerçekten acayip şeyler. Ethereum da şuan yükselişte. Poloda şuan 0.0858 btc bir Ethereum. yazarken bile bir kaç kez fiyatı güncelledim çünkü şuan sürekli artışta. ETH'nin bu civarlarda direnç göstermesi, daha da düşmememsi iyi bir gelişme bence.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
July 17, 2017, 03:28:21 AM
borsaların depozit alımını durduracagı gibi bir haber var 1 gün öncesimi olucak bu olay eger öyleyse borsada para tutmak gerekmezmi çok ciddi düşüş alım kaçırmamak lazım. tüm borsalar depozitleri durdurursa ?

Alım-satımdan kar eden bir yapının depozit durdurması kadar manasız bir hareket olamaz rahat olun. Sorduğunuz sorunun cevabı verdiğiniz tepkide gizli esasında. Kaynağı belirtilmeyen hiç bir habere, belirtilse bile çoğu habere itibar etmeyiniz.

aynı fikirde değilim. Polo simdiye kadar bir çok deposite yi uzun süreler boyunca kapattı. Kendine göre hep network sorunu dedi ama bunların büyük bir kısmı arbitrajı engellemek içindi. Bu sebeple kapatabileceğini düşünüyorum ki ; kapattığında da farklı bir şekilde kar edecek. Daha önce hangi borsaydı hatırlarsınız btc cıkışını kapattı ve btc de birden oldukça yükseldi.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
July 16, 2017, 07:36:01 PM
borsaların depozit alımını durduracagı gibi bir haber var 1 gün öncesimi olucak bu olay eger öyleyse borsada para tutmak gerekmezmi çok ciddi düşüş alım kaçırmamak lazım. tüm borsalar depozitleri durdurursa ?

Alım-satımdan kar eden bir yapının depozit durdurması kadar manasız bir hareket olamaz rahat olun. Sorduğunuz sorunun cevabı verdiğiniz tepkide gizli esasında. Kaynağı belirtilmeyen hiç bir habere, belirtilse bile çoğu habere itibar etmeyiniz.
Doğrudur alım satımdan kar eden site para yatırmayı ya da çekmeyi durdurduğu zaman kardan zarar edecktir. Ancak gönderilen bitcoinlerin kaybolabilmesi gibi bir durumda söz konusu. Bu durum yalnızca borsalar için değil tüm BTC transferleri için geçerli. Son 12 saat içinde transfer yapılmaması konusunda heryerde uyarılar var. Bende birşey olacağını düşünmüyorum ancak temkinli olmaktada fayda var.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
July 16, 2017, 06:17:47 PM

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 16, 2017, 06:12:13 PM
etc HODOR gıbı dırenıyor masallah Cheesy şu agustos gelsede kurtulsak ne olacak ne bıtecek bellı olsa.

2150 yılına kadar devam edecek denen bıtcoının de 2017 yılında cortladı bu ıkıye bolelım denmesıde manıdar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
July 16, 2017, 03:28:58 PM

Bu bir duyum mu yoksa herhangi bir borsada bununla ilgili bilgi paylaşımı yapıldı mı?
Kişisel görüşüm, bunun asılsız olduğu yönünde. 1 Ağustos öncesi, teknik olarak bir çok şekilde hazırlık yapıldığına inanıyorum. Ama yapılan tüm çalışmalar program, script vs vs yardımıyla olacağı için, yeni para yatırmayın diyeceklerini hiç sanmıyorum.
Belki, eğer bölünme olursa, bölünme zamanından önce bir kaç saat ya da maximum 1 gün kapatabilirler belki para giriş çıkış işlemlerini.
full member
July 16, 2017, 02:09:55 PM
sr. member
July 16, 2017, 02:04:35 PM
daha düşmeyeceğinin garantisi var mı ki ?
Ama 1 Ağustostan önce bir hareketlenme olur mu ? yoksa Ağustos ortasına kadar bu şekilde devam eder mi bilemiyorum.

Bekleyip göreceğiz hareket etmeye korkar oldum geçsede rahatlasak.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
July 16, 2017, 12:27:42 PM
STR hakkında ne düşünüyorsunuz?
Perşembe günü yanlış hatırlamıyorsam 630 lardaydı. Dün gece 950 yi gördü.
Bugün 745 lere kadar gevşeyip yeniden çıkışa geçti.
Şu an 820 lerde.2-3 haftadır, büyük koinlerde böylesi bir yukarı hareket olmamıştı.
Son 24 saatlik hacmi de 10.000 BTC nin üzerinde...

bir miktar str piyasaya sürüleceğini duymustum bende düşeceğini bekliyordum ama extrem şekilde 900 lere kadar cıktı bende bugun düşeceğini düşünüyorum hatta bugun 50 sat. düşebilir 750 lere gelebilir ytd.

Dün gece 950 yi görüp bu gün 745 e kadar gevşedi zaten. hacim epey arttı ve yine yukarı gibi görünüyor şu an.
Dün ben de 2 kez al sat yapmıştım, gece o fiyatı görünce sattığım için üzülmüştüm hatta Smiley

Str artık zor cıkar bugun düşeceğine inanıyorum umarım düşer Cheesy Sell yapıyorum çünki

3300 den geldiği yere bak, akıl alır şey değil, zararına sattım diye üzülüyordum daha da kötü oldu..
full member
July 16, 2017, 11:33:42 AM
Şu an 820 lerde.2-3 haftadır, büyük koinlerde böylesi bir yukarı hareket olmamıştı.

bir miktar str piyasaya sürüleceğini duymustum bende düşeceğini bekliyordum ama extrem şekilde 900 lere kadar cıktı bende bugun düşeceğini düşünüyorum hatta bugun 50 sat. düşebilir 750 lere gelebilir ytd.

Dün gece 950 yi görüp bu gün 745 e kadar gevşedi zaten. hacim epey arttı ve yine yukarı gibi görünüyor şu an.
Dün ben de 2 kez al sat yapmıştım, gece o fiyatı görünce sattığım için üzülmüştüm hatta Smiley

Str artık zor cıkar bugun düşeceğine inanıyorum umarım düşer Cheesy Sell yapıyorum çünki
sr. member
July 16, 2017, 10:58:08 AM

sr. member
July 16, 2017, 10:38:43 AM
zaten hep böyle yapıyorlar tam düşecek ile ilgili bir bilgi geldiğinde bi yükseliyo millet ne oluyo falan diyip giriyo biraz daha yükselmiş oluyor. Sonra yeni girenlerin kucagina birakıp çıkıyorlar. ilk girdiğimde al satçılardan dım. Bayağı bir kar ettim ama bir okadar da zarar ettim. Bu sebeple artık uzun vadeci sağlam koinlerdeyim. Ben str ve xrp ye nedense güvenemiyorum.
full member
July 16, 2017, 10:32:27 AM

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 16, 2017, 10:20:06 AM
710 dan alıp 810'dan satmıştım str'yi 2 gün önce.700'lere kadar gevşeyebilir fiyat olarak.Fiyatı şişmiş.Hacim olarak alım gelirse pump gelebilir 950'yi görebilir.700'e düşerse alım için uygun gibi duruyor.
sr. member
July 16, 2017, 10:11:22 AM
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
July 16, 2017, 10:05:13 AM
Uzun vadeciler için panik yok, kısa vadeciler için al-sat imkanı, benim için bu piyasada paniğe yer yok, her hareketi nasıl fırsata dönüştürebilirim onun hesabını yapmak var, sabır var, kazanç var başka söze gerek yok , saygılar.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
July 16, 2017, 09:55:14 AM
1 ağustosa daha 15 gün var. daha şimdiden 1820'ye kadar geriledi. daha da gerileyecek gibi.. özellikle ayın 21'inde test aşaması var. o güne kadar fena düşecek gibi..
full member
July 16, 2017, 09:45:16 AM
Margin sell yapsakmi ether icin bu boyle 100$ a kadar gider aksama kadar hatta altina bile salabilir gibi ne dersiniz sell yapan varmi

ben yapıyorum ama bütçene baglı ilk düşüşden beri tüm coinlere sell yaptım hepsinden kar yapınca çektim 2. dalgada yine denedim lakin bir dısarıya cıkıyım dedim coinler biraz yükselmiş %21de durmus eger %20 ye gelseydi margin tüm coinleri zarar satacaktı. İyi oynamak lazım suan eth, xrp yapıyorum düşüşdeler gibi.
Pages:
Jump to: