Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 33. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
July 12, 2017, 10:24:21 AM
ETC 15 Temmuz da OKCoin de başlıyor twitter hesaplarında paylaştılar az evvel. Huobi de ise yarın galiba.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 12, 2017, 10:14:01 AM

Etc için bir haber falan mı var btc bazında eski değerlerine geri dönmüş.

çınde ıkı yenı borsaya gırecek. guncel haber bu. onun etkısı var bıraz. bırazda bugun pıyasalar artısta ondan etkılendı dogal olarak. ne zaman elenecek çindeki 2 yenı borsaya bılmıyorum ama yakındır sanırım
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
July 12, 2017, 09:57:12 AM

Etc için bir haber falan mı var btc bazında eski değerlerine geri dönmüş.
hero member
July 12, 2017, 07:13:18 AM
20c cıvarında 5000 adet etc almıştım zamanla kar yaptıkca sattım şu an elimde 1000 adet etc kaldı,ara ara alıp sattım tekrar
etc den guzel kar yaptım ama kar cebımde kalmadı 18bın tl kadar dgb ye gırış yaptım 1800k dan dustukce aldım en son 700 den almıştım.Arkadaşlar dgb den çıkayımmı dersınız bıraz artıya geçti

senın gıbı bır dunya ınsan var. 1800 lerden almıs. burda 600 ken alın 1800-2000 ken satın dedık hep. tam terını yapmıssınız. enınde sonunda tekrar o sevıyelere gelecektır. btc olarak gelmesede ennınde sonunda dolar olarak aldıgınız sevıyeye gelır ama ne zaman bılemeyız.
hero member
July 12, 2017, 07:11:23 AM
arkadaşlar etc deki %20 lik yukselişin belirli bir sebebi varmı acaba,bu hafta bir gelişme olacak diye hatırlıyorum ama ne oldugunu hatırlamıyorum.Konu neydı bır beta testimi başlıyordu acaba

Okcoinde islem gormeye baslamis. O yuzden.

huobıde ıslem gormeye baslayacakmıs bırde bu sabah acıkladılar.  twıtterda grafık paylasıyor mıllet. 0,2 btc eylul sonu fılan dıyorlar. olur mu olur. ama etc 0,2 btc olursa btc ether ne olur bılemedım. gercı ether ıcın benım dusuncem her an ether ve etc fıyat olarak yer degısebılır.
full member
Activity: 266
Merit: 242
July 12, 2017, 07:08:48 AM
20c cıvarında 5000 adet etc almıştım zamanla kar yaptıkca sattım şu an elimde 1000 adet etc kaldı,ara ara alıp sattım tekrar
etc den guzel kar yaptım ama kar cebımde kalmadı 18bın tl kadar dgb ye gırış yaptım 1800k dan dustukce aldım en son 700 den almıştım.Arkadaşlar dgb den çıkayımmı dersınız bıraz artıya geçti
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
July 12, 2017, 06:58:41 AM
arkadaşlar etc deki %20 lik yukselişin belirli bir sebebi varmı acaba,bu hafta bir gelişme olacak diye hatırlıyorum ama ne oldugunu hatırlamıyorum.Konu neydı bır beta testimi başlıyordu acaba
full member
Merit: 190
July 12, 2017, 06:11:07 AM
380-390 larda 2.500$ eth almıştım.Zararım 1000$'ı geçti , umudumu yitirmeye başladım.Bu lanet olası coin yok olma yolunda mı gidiyor ne yapıyor. Cry Cry Cry Cry Cry

kar satışları devam ediyor.
isterim ki ethereum 100 dolara gelsin alalım Smiley
istedikleri geri çekilme noktalarından toplayıp, tekrar yükseltecekler
ethereum geriledikçe alıyorum ben 400'ü illaki geçecek.
direnci kırdıktan sonra bitcoine nazaran daha hızlı yükselebiliyor.

yatırım tavsiyesi değildir.
Adamin mesajina cevap olarak bunu yazmamacin ne? Umuyorsan dusmesini kendin icin bueasa yazmana gerek yok.
full member
Activity: 742
Merit: 112
July 12, 2017, 06:04:59 AM
380-390 larda 2.500$ eth almıştım.Zararım 1000$'ı geçti , umudumu yitirmeye başladım.Bu lanet olası coin yok olma yolunda mı gidiyor ne yapıyor. Cry Cry Cry Cry Cry

kar satışları devam ediyor.
isterim ki ethereum 100 dolara gelsin alalım Smiley
istedikleri geri çekilme noktalarından toplayıp, tekrar yükseltecekler
ethereum geriledikçe alıyorum ben 400'ü illaki geçecek.
direnci kırdıktan sonra bitcoine nazaran daha hızlı yükselebiliyor.

yatırım tavsiyesi değildir.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 12, 2017, 05:12:26 AM
Abi bu haberlerin mantığını çözemedim, Twitter tan ekovizyon twit atmış , 1 ağustosatan önce crypto para porsalarından paralarınızı of-line masaüstü cüzdanınıza alın diye bende nedenini sordum.

2 li bölünme olursa sorun cıkmasın diye sanırım bende 2-3 gün kala cüzdana çekeceğim.

Ne alakası var. Yazılan herşeye inanmayın. O yazıyı yazan da senin benim gibi insan değil mi? Eğer bir sorun çıkacak olsaydı Poloniex bunu sitesinde duyururdu. 📣

bitcoini sen mi kurdun sen ne biliyorsun ne olacagını birilerine bir şey olursa zararı karsılıyacan mı ? yok. En güvenli yer cüzdan aksini söylüyorsan zaten burda işin yok git iddaa kuponu yap

Underworld244 kardeşim niye bu kadar atarlanıyorsun anlayabilmiş değilim. Sadece düşüncemi yazmak istemiştim. Bir de bana öyle git iddia kuponu yap tarzında cümleler kurmazsan daha saygılı bir şekilde düşüncelerimizi beyan etme fırsatı yakalarız. Bilmem anlatabildim mi? ☻

Kusura bakma yanlış anlamısım.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 12, 2017, 04:55:53 AM
Buyrun beyler bu linkte detaylı olarak anlatılmış: http://coin-turk.com/bitcoin-olceklenme-dosyasi-segwit-nedir-1-agustosta-bizi-neler-bekliyor

Bu yazıda dikkat etmeniz gereken yer ise burası :

"Kullanıcıların çoğunluğu 1 Ağustos’tan sonra UASF sinyali gönderip BIP148’i benimserse chain bölünmesi yani hard fork gerçekleşmeyecek. UASF desteğinin gelmemesi halinde madencilik şirketleri user activated hard fork’u aktive edebilir. Bu, bitcoin blockchain’inin ikiye bölünmesi ve iki ayrı bitcoin oluşması demek."

Yani bu cümleden anlayabileceğiniz gibi Hard Fork olup olmayacağı 1 Ağustostan sonra belli olacak.
sr. member
July 12, 2017, 04:40:14 AM
Abi bu haberlerin mantığını çözemedim, Twitter tan ekovizyon twit atmış , 1 ağustosatan önce crypto para porsalarından paralarınızı of-line masaüstü cüzdanınıza alın diye bende nedenini sordum.

2 li bölünme olursa sorun cıkmasın diye sanırım bende 2-3 gün kala cüzdana çekeceğim.

Ne alakası var. Yazılan herşeye inanmayın. O yazıyı yazan da senin benim gibi insan değil mi? Eğer bir sorun çıkacak olsaydı Poloniex bunu sitesinde duyururdu. 📣

bitcoini sen mi kurdun sen ne biliyorsun ne olacagını birilerine bir şey olursa zararı karsılıyacan mı ? yok. En güvenli yer cüzdan aksini söylüyorsan zaten burda işin yok git iddaa kuponu yap

Underworld244 kardeşim niye bu kadar atarlanıyorsun anlayabilmiş değilim. Sadece düşüncemi yazmak istemiştim. Bir de bana öyle git iddia kuponu yap tarzında cümleler kurmazsan daha saygılı bir şekilde düşüncelerimizi beyan etme fırsatı yakalarız. Bilmem anlatabildim mi? ☻
hero member
July 12, 2017, 04:39:13 AM

stres yapmanın alemı yok. polonıex acıklama yapmıstı ıkıye bolunme fılan olursa su ankı zıncırı destekleyecez extrem bır durum olmazsa gıbılerınde.

kaldı kı ıkıye bolunme fılan olacagını sanmam. btc ye cok zarar verır ıkıye bolunme.

o degılde noldu boyle sımdı yıne yesıllenmıs fındık dalları.
full member
July 12, 2017, 04:28:45 AM

En güvenli yer cüzdan .
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
July 12, 2017, 04:27:01 AM
Beyler bu 1 agustos tarıhınde ne olacagı bellimi soft mu yoksa hard mı segwit gelecek yanı btc ikiye bölünecekmi
ikisi birden gelirse nasıl olacak,mesela 1 btc varsa cüzdan da 2 btc mi olacak ayrı ayrı isimlerle ve fıyatı yarılanacakmı
bu konuya hakim birileri varmı
sr. member
July 12, 2017, 04:21:55 AM

full member
July 12, 2017, 04:06:17 AM

newbie
Activity: 15
Merit: 0
July 12, 2017, 03:47:56 AM
full member
Merit: 190
July 12, 2017, 03:40:56 AM
Parca parca gir demissiniz s anirim en mantiklisi bu nezaman burdan dusmez dendiyse dusuyor coinler aklimdaki coine 1 ay suresince duzenli yatirim yapacagim. Yorumlar ve taktikler icin tesekkurler.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 12, 2017, 02:23:27 AM
Bence artık o düşecek mi? bu nerede durur? eğer nakit paranız yoksa bunları düşünmenize gerek yok. Kesinlikle satış yapmadan, arkanıza yaslanıp, piyasayı izlemeye devam edin. Sakın paranın yarısı gitti, %60 eridi gibi moralinizi bozacak hesaplamalar da yapmayın. Eğer shit coinlere girmediyseniz piyasa yavaş yavaş toparlayacaktır, satmadığınız sürece zarar ettiniz sayılmaz.

artık kendi coinlerimin ne yaptığına bakmıyorum çünkü faydası yok Smiley Piyasa komple bir şekilde düşürülüyor, insanlar panik halinde, durup izleyelim bakalım sonunda ne olacak?

Bence de eğer nakit para yoksa bir köşede yatrımlık o zaman çok da yapacak bir şey yok demektir şu durumda.
Sadece arkamıza yaslanıp piyasanın normale dönmesini beklemeliyiz. Sabırsızlık yapıp da yanlış hamlelerle daha fazla kayıplara sebebiyet vermemliyiz. En azından şuan poloya baktığımda altcoinlerin çoğu yeşillenmiş. Ama daha çok yolumuz var tabi.

Satmadıkça zararda değiliz demektir.
Pages:
Jump to: