Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 31. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 16, 2017, 09:37:48 AM
Şimdi düşer deriz arkadaşım çıkar.Çıkar deriz düşer.Bu piyasa acayip piyasa.Kimse şu saatte sana sat demez.Çıktığında bela almak istemez.Ben şahsen altcoinlerimi satmıyorum.Fiyatı çıkan olursa satıyorum düşene yatırıyorum hemen.Sepette çevirip miktarı arttırmaya çalışıyorum.Eninde sonunda yavaş yada hızlı çıkacaktır.Düşerse de sadece bekleyeceğiz başka yapacak bir şey yok.Daha düşeceğini bilsek satardık ama onun garantisi yok.2000-1800 seviyelerine düşeceğini 1 ay önce söylemiştik.Piyasa da konuşuluyordu.1800'den aşağısı zor gibi görüyorum.Bu seviyelerden dönebilir ama daha 13 gün var 1 Ağustosa her şey olabilir.Takip etmek laızm.
full member
Activity: 266
Merit: 242
July 16, 2017, 09:17:48 AM
Margin sell yapsakmi ether icin bu boyle 100$ a kadar gider aksama kadar hatta altina bile salabilir gibi ne dersiniz sell yapan varmi
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 16, 2017, 05:53:42 AM
Neden isyan ediyorsunuzki 1 agustos diye burda herkez kendini parçaladı nerdeyse tüm coinlerin düşeceği belliydi markethacim değeri 120 milyar$ dan 60 milyar$ kadar geldi haliyle coin değerleride düştü hatmin halen düşecek marketcap değeri 40-50milyar$ düşerse şaşırmayın.
full member
Activity: 742
Merit: 112
July 16, 2017, 05:51:57 AM
Ethere ne oluyor boyle kasaya bakmaya cesaret edemiyorum artik her yerden kaybediyoruz.Dgb azima etti,ether azina etti.Bir etc kaldi guvendigim oda kipirdamiyor.Piyasa cok kotu napacaz boyle.

destek noktalarını araştırın, dirençleri ve kanal bantlarına dikkat edin.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
July 16, 2017, 05:20:16 AM
USDT'ye geçin arkadaşlar, 1 hafta önceden de ucuzdan toparlamaya başlayın. 1 eylülde x4 x5 yaparız diye umuyorum. umarım herkes kazanır.
full member
July 16, 2017, 05:14:01 AM
Ethere ne oluyor boyle kasaya bakmaya cesaret edemiyorum artik her yerden kaybediyoruz.Dgb azima etti,ether azina etti.Bir etc kaldi guvendigim oda kipirdamiyor.Piyasa cok kotu napacaz boyle.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
July 16, 2017, 04:34:39 AM
BTC 700-1300 arası bir seviyeye düşebilir. demedi demeyin. market cap günden güne eriyor. dün 36,6 milyar $ idi bugün ise şuan 32,6 milyar $ a geriledi. bir günde 4 milyar $ kayıp yaşadı. 1 ağustosa kadar 15 milyar $'a kadar gerilerse bu demektirki btc fiyatı %50 değer kaybeder. 1000 $ seviyesi çok olası. parayı TL de tutmak en iyisi..
newbie
Activity: 15
July 16, 2017, 03:52:42 AM
Benim merak ettiğim konu Eth ve diğer bunun gibi sağlam coinler, 1 ağustos taki btc de olacak olaydan neden bu kadar etkileniyor. Bunlar kendine has coinler değilmi. Yani şunu mu anlamak lazım Btc asıl önemli olan diğerleri fasafiso mu?
full member
Activity: 742
Merit: 112
July 16, 2017, 03:11:15 AM
Daha önce de yazdım yine yazıyorum, ETC'nin daha o 50-60 dolar seviyelerine yolunun çok olduğunu düşünüyorum. 1 Ağustos olmadan 15 - 16 dolar seviyesinden alım fırsatı doğacaktır. Demedi demeyin.

umarım bu olur. ne kadar geri çekilirse, daha yüksek hedeflere o kadar yakın olabiliriz.

https://prnt.sc/fw9mle

kırmızı çizgi aşılmadığı sürece eth düşecek.
sr. member
Merit: 263
July 16, 2017, 02:23:28 AM
Daha önce de yazdım yine yazıyorum, ETC'nin daha o 50-60 dolar seviyelerine yolunun çok olduğunu düşünüyorum. 1 Ağustos olmadan 15 - 16 dolar seviyesinden alım fırsatı doğacaktır. Demedi demeyin.

Etc şuan için stabil denebilir ama Eth yıkılyor maalesef😬 Eth 100 doların altına umarım düşmez, düşerse nasıl toparlanır bilemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? 1 ağustosa kadar eth nin durumu nedir? Ve sonrasında?

Ethereumun durumu gerçekten içler acısı. Eğer yüksek fiyatlardan ethereuma giriş yaptıysanız size bir tavsiyede bulunayım. En az bir ay kadar bir süre fiyat takibi yapmayın Smiley yoksa yemeden içmeden kesilirsiniz, pisikolojiniz bozulur, depresyona girersiniz Smiley

Umarın bir kaç ay içinde ETH toparlar. Yoksa bir çok kişi için hiç iyi olmaz.
newbie
Activity: 15
July 16, 2017, 02:14:32 AM

Etc şuan için stabil denebilir ama Eth yıkılyor maalesef😬 Eth 100 doların altına umarım düşmez, düşerse nasıl toparlanır bilemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? 1 ağustosa kadar eth nin durumu nedir? Ve sonrasında?
sr. member
Merit: 252
July 14, 2017, 05:37:54 PM
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 13, 2017, 07:13:28 PM
Ethereum Classic yıkılıyor beyler... Ethereum Classic resmi twitter hesabından 15 Temmuzda Okcoin'de işlem göreceğini yazdı. Buyrun link; https://twitter.com/eth_classic
Ben bir miktar yatırım yaptım. Trene erken atlamak isteyenler değerlendirebilir.

http://prntscr.com/fvdw1o

ilginç seyler olabılır. yıne btc garıp ısler yapmazsa etc de muhtmel bır cup%handle yolda. ama etc nın şansı ne zaman bu noktaya gelse btc garıp ısler yapıyor ve kırıyor grafıgı. bakalım bu sefer nolacak Smiley

formasyon tamamlanmak uzere. umarım btc sacma salak bısı yapmaz. 76k yı gecıyor bırazdan. destek guzel. satış duvarı inceliyor yavas yavas. ne kadar yavas gıderse o kadar ıyı Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 110
July 13, 2017, 06:06:53 PM
1500'den düştü bu fiyata.6 milyar Str piyasaya sürülecekmiş,eğer doğruysa düşebilir.
member
Activity: 118
Merit: 10
July 13, 2017, 05:44:57 PM
Stellar Lumens    için poloneixle ilgi söylenenler nedir arkadaşlar ..bir sey anlayamadım .yardımcı olursanız sevinirim...

Söylenti nedir ne duydunuz ?

twiter da herkes 2 gundur aynı baglantıyı paylaşıyor.

https://www.cryptocoinsnews.com/poloniex-bitcoiners-stellar-lumens-jeopardy/

boş cüzdan resmi koymuşlar bide .. bı sıkıntı var ama tam anlamadım nedir

uzun suredır var bu olay. btc tutanlara str dagıtılacaktı. sanırsam 30 mılyar mı 3 mılyar  str mı ne . yada o cıvarda bırsey. str nın fıyatının dusmesının sebeblerınden bırıde o.

ehh poloda her zamankı gıbı ıpnelık yapıyor. sonucta mılletın polo da da btc sı var. str de polo ıle anlasmamız vardı poloda btc tutanlara da str gıdecek demıs. polo da ne alaka aq dıyor. sonucta poloda bulunan herkesın btc cuzdanlarının sahıbı polo yanı dagıtılacak str ler btc holderlara gelecegı ıcın oncelıkle poloya gelecek polo durust olursa kullanıcı hesablarına yansıtacak o str lerı. ama polo yok ole bısı dıyo.

yani str düşer mi acaba? elimdekileri satayım mı?
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 13, 2017, 05:29:25 PM
Stellar Lumens    için poloneixle ilgi söylenenler nedir arkadaşlar ..bir sey anlayamadım .yardımcı olursanız sevinirim...

uzun suredır var bu olay. btc tutanlara str dagıtılacaktı. sanırsam 30 mılyar mı 3 mılyar  str mı ne . yada o cıvarda bırsey. str nın fıyatının dusmesının sebeblerınden bırıde o.

ehh poloda her zamankı gıbı ıpnelık yapıyor. sonucta mılletın polo da da btc sı var. str de polo ıle anlasmamız vardı poloda btc tutanlara da str gıdecek demıs. polo da ne alaka aq dıyor. sonucta poloda bulunan herkesın btc cuzdanlarının sahıbı polo yanı dagıtılacak str ler btc holderlara gelecegı ıcın oncelıkle poloya gelecek polo durust olursa kullanıcı hesablarına yansıtacak o str lerı. ama polo yok ole bısı dıyo.
newbie
Activity: 3
July 13, 2017, 05:14:28 PM

full member
July 13, 2017, 05:10:24 PM
Arkadaslar poloya 2 ether yolladim mew den ne grlen var ne giden 7 saat falan oldu.History de falanda gorunmuyor yine polonun gazabinami ugruyoruz nedir bir arada boyle olmustu 3 gun gelmemisti etherler.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 13, 2017, 05:05:42 PM

newbie
Activity: 3
July 13, 2017, 04:54:08 PM
Pages:
Jump to: