Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 62. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 14, 2017, 10:26:40 AM
bitcoın yıne yaptı yapacagını. hay allahım yaaa. 2400 e kadar gömmüşler yine
full member
Activity: 154
Merit: 100
June 14, 2017, 09:15:40 AM
Piyasa bugun neden durdu ne dump var ne pump marketcap 115m$ da sabit kaldı aksamdan beri
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 14, 2017, 08:06:29 AM
xrp de ufak bir kıpıldama var inşallah pump gelir artık ne zamandır zarardayım xrp den
newbie
Activity: 13
Merit: 0
June 14, 2017, 07:46:33 AM
Exp'te microsoft'a konu oldu Eth tarzı birşey ama doğrudan bir destek oldu mu bilmiyorum. Bir ortaklık gelirse fiyat katlar. Finansal kısımda bankalar goldman vs öne çıkarken ki bunların ortaklıkları çok önemli mesela ripplede bir ortaklık haberi neler yaptı biliyoruz, teknoloji kısmında microsoft desteği çok önemli. Ben finansal kısımda ripplemiş falanmış sallamıyorum orası Bitcoine ait.Ancak teknoloji kısmında dün dediğim gibi Syscoin'e dikkat etmenizi öneririm. Doğrudan microsoftla ortaklar. Mayıs ayında microsoft azure platformunu Syscoine açtığını kullanıcıların microsoft azure platformunda tasarladıkları ürünleri sys altyapısını kullanarak tasarlayabileceklerini satabileceklerini açıkladı. Şu alta attığım coinlere yatırım yapanlar gelecekte köşe olabilir:

Teknoloji kısmı:
Syscoin
Ethereum
Augur
Lisk
Bitshares
Factom

Finans kısmı:
Bitcoin
Litecoin

Al sat borsası ile alakalı kritik yaptiğimiz bir grup var istersen gel dostum forumdan anlık taikp zor oluyor... https://t.me/joinchat/AAAAAELX0H6FMaE1rdDGug
Herkeze açık mı hocam
newbie
Activity: 35
June 14, 2017, 07:16:13 AM
Exp'te microsoft'a konu oldu Eth tarzı birşey ama doğrudan bir destek oldu mu bilmiyorum. Bir ortaklık gelirse fiyat katlar. Finansal kısımda bankalar goldman vs öne çıkarken ki bunların ortaklıkları çok önemli mesela ripplede bir ortaklık haberi neler yaptı biliyoruz, teknoloji kısmında microsoft desteği çok önemli. Ben finansal kısımda ripplemiş falanmış sallamıyorum orası Bitcoine ait.Ancak teknoloji kısmında dün dediğim gibi Syscoin'e dikkat etmenizi öneririm. Doğrudan microsoftla ortaklar. Mayıs ayında microsoft azure platformunu Syscoine açtığını kullanıcıların microsoft azure platformunda tasarladıkları ürünleri sys altyapısını kullanarak tasarlayabileceklerini satabileceklerini açıkladı. Şu alta attığım coinlere yatırım yapanlar gelecekte köşe olabilir:

Teknoloji kısmı:
Syscoin
Ethereum
Augur
Lisk
Bitshares
Factom

Finans kısmı:
Bitcoin
Litecoin

Al sat borsası ile alakalı kritik yaptiğimiz bir grup var istersen gel dostum forumdan anlık taikp zor oluyor... https://t.me/joinchat/AAAAAELX0H6FMaE1rdDGug
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 14, 2017, 06:45:43 AM

Teknoloji kısmı:
Syscoin
Ethereum
Augur
Lisk
Bitshares
Factom

Finans kısmı:
Bitcoin
Litecoin
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
June 14, 2017, 06:27:59 AM
Yakın zamanda Expanse'de hareketlilik bekliyorum. Bu günlerde " Expanse Bond System "'in çıkacağını yazmıştı dev.
Bloglarında Ethereum'la karşılaştırılması da yapılmış, göz atılabilir.

her sene eklenen coin miktari cok fazlaymis sadece bu birim basindaki fiyatin dusmesine neden olmazmi?
hero member
Activity: 510
Merit: 500
June 14, 2017, 05:16:31 AM
Yakın zamanda Expanse'de hareketlilik bekliyorum. Bu günlerde " Expanse Bond System "'in çıkacağını yazmıştı dev.
Bloglarında Ethereum'la karşılaştırılması da yapılmış, göz atılabilir.

hero member
June 14, 2017, 04:55:45 AM
Hocam sys temmuzda degil , 3 haziranda coktan bahsettiginiz siteye eklenmis, 3 temmuzda baska beklenti varsa bilmemde eger o cin sitesine eklenecek diye alacaksaniz dikkat edin, coktan o piyasaya eklenmis zaten

Evet şimdi gördüm eklenmiş ; https://19800.com/market/cny_sys  Benim alış sebebim eklenme olayı değil daha çok Blockmarket olayı. Fikir orjinal microsoft ortaklığı da cabası geleceğin blockchain üzerinden döneceğine inanıyorsak blockchain altyapılı yeni bir alibaba, ebay veya amazon doğabilir dikkat edin Smiley aldım tutuyorum.

newbie
June 14, 2017, 04:47:50 AM
Hocam sys temmuzda degil , 3 haziranda coktan bahsettiginiz siteye eklenmis, 3 temmuzda baska beklenti varsa bilmemde eger o cin sitesine eklenecek diye alacaksaniz dikkat edin, coktan o piyasaya eklenmis zaten
newbie
Activity: 34
June 14, 2017, 04:46:20 AM
1000 lira fark mi ediyor bu durum?? O zamn ben bosuna ugrasiyorum polodan btc alip burdaki piyasalara atayim sirf bundan deli para kazanrm...

sr. member
Activity: 243
Merit: 250
June 14, 2017, 04:36:37 AM
Beyler poloda btc 2600 dolarken yani tl karsiligi 9150 tl iken bizm oiyasada neden 10150 den islem goruyor Allahini seven mantikli bi aciklamasini yapabilirmi??

Gayet basit yurt dışından bitcoin almak için vereceğin aracı komisyonları, bekleme süreleri ve uğraşma çabalarının karşılığı var.Bu karşılık işte o fiyat farkı.
newbie
Activity: 34
June 14, 2017, 04:15:49 AM
Beyler poloda btc 2600 dolarken yani tl karsiligi 9150 tl iken bizm oiyasada neden 10150 den islem goruyor Allahini seven mantikli bi aciklamasini yapabilirmi??

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
June 14, 2017, 02:16:37 AM
syscoin için araştırmış arkadaşlar var anladıgım kadarıyla alalımmı arkadaşlar ne dersiniz boşta btc tutuyorum bir altcoin için ama ne alacagım bir türlü karar veremedim.Syscoin uygun fıyatlı ve yukselme potansiyeli olan bir coin oldugundan ona yakın duruyorum
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 14, 2017, 01:15:13 AM
Bu Obits'in mevzu nedir arkadaşlar? 1.5 dolardan satmıştım biraz kar yapıp şimdi 3.5 dolar olmuş. Klasik bir pump mı yoksa sağlam ilerleyen bir proje mi var?
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 14, 2017, 12:05:08 AM
İçerden bilgi Syscoin'e dikkat arkadaşlar kesinlikle çok sağlam geliyorlar bu sefer . Daha önceden Microsoft desteği vardı zaten bu coine. 2017 3.çeyrekte çok övdükleri merkezsiz marketi tanıtacaklar. E-Bay tarzı bir şey olacak diyorlar. Tüm global pazar buradan dönebilir diyorlar. Çok ama çok ciddi fikirler dönüyor bu coin etrafında. Eğer tuttururlarsa bir devrimde buradan izleyebiliriz.  Ayrıca 3 Temmuzda 19800.com adlı çin borsasına giriyor. Uzun vade coini. Bitshares tarzı bir yükseliş şaşırtmaz. Yeter ki Bitshares gibi tabana insin.

Tekrar belirteyim kesinlikle uzun vade coini olduğunu düşünüyorum 1-2 dolar seviyesine rahat çıkar uzun vadede.

ben onların yalancısıyım: https://bitcointalksearch.org/topic/syscoin-blockchain-scalability-trustless-interoperability-for-erc20-projects-1466445

3 temmuzda çin borsasına gireceği kesin mi ? ona göre 0.3 btc atacağım ?

Hocam ben size okuduğumu paylaşayım zaten syscoin ana konuda paylaşılmış bu çin borsası 19800 de işlem görmeye başlayacağı yazıyor:

NEW EXCHANGE!!

Syscoin will begin trading direct CNY/SYS on the 19800.com Exchange on July 3rd

https://19800.com/notice/detail_153?utm_content=buffer37ca8&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Hocam bizi de haberdar ettiğin için teşekkürler 0.3 btc aldım uzun vadeli tutacağım sys yi
newbie
June 13, 2017, 07:54:51 PM
İçerden bilgi Syscoin'e dikkat arkadaşlar kesinlikle çok sağlam geliyorlar bu sefer . Daha önceden Microsoft desteği vardı zaten bu coine. 2017

Kesinlikle biraz inceleme fırsatı buldum yol haritasına sadık ve sosyal medyada aktifler.Sabır konusuna gelince bir şeye inanıyorsam bekleyebiliyorum.Dgb de x15 gördüm bu yüzden  Wink En azından 3 Temmuz'u bir test edelim.Sonrasında 1-2 $ dolara karar veririz.

Blockmarket dedikleri olay bir piyasaya çıksın kullanılsın test edilsin o zaman cümbüş var. 3 temmuz olayı da önemli tabi. Şimdilik al-tut olayı geçerli. Al-sat yapılacak bir coin değil yatırım yapılacak ciddi bir proje benim gözümde.
Str hakkinda ki yorumlarınızı bekliyorum hocam teşekkürler
hero member
June 13, 2017, 07:49:15 PM
İçerden bilgi Syscoin'e dikkat arkadaşlar kesinlikle çok sağlam geliyorlar bu sefer . Daha önceden Microsoft desteği vardı zaten bu coine. 2017

Kesinlikle biraz inceleme fırsatı buldum yol haritasına sadık ve sosyal medyada aktifler.Sabır konusuna gelince bir şeye inanıyorsam bekleyebiliyorum.Dgb de x15 gördüm bu yüzden  Wink En azından 3 Temmuz'u bir test edelim.Sonrasında 1-2 $ dolara karar veririz.

Blockmarket dedikleri olay bir piyasaya çıksın kullanılsın test edilsin o zaman cümbüş var. 3 temmuz olayı da önemli tabi. Şimdilik al-tut olayı geçerli. Al-sat yapılacak bir coin değil yatırım yapılacak ciddi bir proje benim gözümde.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 13, 2017, 07:45:38 PM
İçerden bilgi Syscoin'e dikkat arkadaşlar kesinlikle çok sağlam geliyorlar bu sefer . Daha önceden Microsoft desteği vardı zaten bu coine. 2017 3.çeyrekte çok övdükleri merkezsiz marketi tanıtacaklar. E-Bay tarzı bir şey olacak diyorlar. Tüm global pazar buradan dönebilir diyorlar. Çok ama çok ciddi fikirler dönüyor bu coin etrafında. Eğer tuttururlarsa bir devrimde buradan izleyebiliriz.  Ayrıca 3 Temmuzda 19800.com adlı çin borsasına giriyor. Uzun vade coini. Bitshares tarzı bir yükseliş şaşırtmaz. Yeter ki Bitshares gibi tabana insin.

Tekrar belirteyim kesinlikle uzun vade coini olduğunu düşünüyorum 1-2 dolar seviyesine rahat çıkar uzun vadede.

ben onların yalancısıyım: https://bitcointalksearch.org/topic/syscoin-blockchain-scalability-trustless-interoperability-for-erc20-projects-1466445

Proje sağlam.
Bir coin Çin borsasına girecek haberi aldığımda  beni bir heyecan alıyor.Bts haberini aldığımda hiç btc yoktu alamadım x3 yaptı.Bunu kaçırmamak lazım.
Ayrıca grafik güzel görünüyor.1 ayda yaklaşık x2 yapmış ve sağlam adımlarla ilerlemiş gibi duruyor.Yani büyük bir dump olsa %50 zararım olur ki x3 için bunu göze alabilirim.

Paylaşım için teşekkürler hocam böyle araştırmalı yazılar görünce mutlu oluyorum.

Son olarak coin sayısı ideal yalnız dolaşımdaki sayı.Tamamı hakkında bilginiz var mı?

toplamda 888.000.000 milyon Syscoin üretilecek. Şuan 500 milyon civarı bir üretim olmuş durumda. Syscoin 4 borsada işlem görüyor. Temmuzda bu sayısı 5'e çıkacak. Ekibi inceledim gerçekten işi sıkı tutan çalışkan bir ekip 6 kişiler harıl harıl çalışıyorlar, yol haritasına gayet sadıklar. Proje hakkında her gün güncel bilgileri paylaşıyorlar. Projenin en beklenen kısmı şu market olayı, ben uzun vadede kaybınızdan çok büyük karlar edeceğinizi düşünüyorum. 1-2 dolar süpriz değil bu coin için. Aynı şekilde ben de kar edeceğim tabi...İşin sırrı uzun vade hocam yatırım yapacaksanız aman deyim ufak karlara harcamayın derim tabi yine karar sizin. Syscoin sitesinden güncel yol haritasına bakabilirsiniz x3 x4 görülmeden satmak olmaz.

hero member
June 13, 2017, 07:31:58 PM

3 temmuzda çin borsasına gireceği kesin mi ? ona göre 0.3 btc atacağım ?

Hocam ben size okuduğumu paylaşayım zaten syscoin ana konuda paylaşılmış bu çin borsası 19800 de işlem görmeye başlayacağı yazıyor:

NEW EXCHANGE!!

Syscoin will begin trading direct CNY/SYS on the 19800.com Exchange on July 3rd

https://19800.com/notice/detail_153?utm_content=buffer37ca8&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer
Pages:
Jump to: