Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 72. (Read 466906 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
June 10, 2017, 04:34:54 AM
Telegram gurubu oluşturmuşlar.
Her gün belli bir saatte bir coin ismi veriyorlar.
İsmin yazılmasıyla pump'un olması arasında saniyeler geçiyor.

Millet ne yollar bulmuş arkadaş...
full member
Activity: 266
Merit: 148
June 10, 2017, 04:25:32 AM
ortada balina falan yok kendileri önce pozisyon aldıkları çöp koinleri bir bir şişirip patlatıyorlar. sazanlar oluyor elbet onlarında elinde patlıyor. Kesinlikle uzak durulmasında fayda var. İlla yapacam diyen varsa ya bot kullansın yada bir gün önce alsın yukarıdan satış versin beklesin. YTD

Not: Bedava peynir fare kapanında olur.
newbie
Activity: 19
Merit: 0
June 10, 2017, 01:46:59 AM
Sanki poloniex te hergün bir coin seçilip rastgele şişiriliyor,biz boşa analizlerle falan uğraşıyoruz artık böyle gelmeye başladı bana.

Bugün BTS
Dün FCT
DGB
STRATIS
OMNI
SC
STR
BCN
XRP

bunları neye göre seçtiklerini bulabilsek tamamdır. Ortak yanlarını neden seçildiğini ?

Tamamen katiliyorum. Teknik analiz filan hikaye, buyuk balinalar ginluk sectikleri biri koin uzerinden operasyon yapiyorlar , bazi koinlerin artmasinin arkasinda hicbir mantikli sebep yok , sanki kura cekip bugun buna daliyoruz arkadaslar modunda ilerliyorlar .
 Eger bu adamlarin ne yapiktigi cozulurse ekmek duser yoksa al-sat polinex de hayal...

bu balina denen kişiler ulu orta bunları konuşacak değil ya. ya da kaçıncı dereceye yükselmek gerek ona bakmak lazım Smiley durum buysa tek yol düşükten toplamak. çoğu kişinin dediği gibi taktik maktik yok.
newbie
Activity: 56
June 10, 2017, 12:11:58 AM
Sanki poloniex te hergün bir coin seçilip rastgele şişiriliyor,biz boşa analizlerle falan uğraşıyoruz artık böyle gelmeye başladı bana.

Bugün BTS
Dün FCT
DGB
STRATIS
OMNI
SC
STR
BCN
XRP

bunları neye göre seçtiklerini bulabilsek tamamdır. Ortak yanlarını neden seçildiğini ?

Tamamen katiliyorum. Teknik analiz filan hikaye, buyuk balinalar ginluk sectikleri biri koin uzerinden operasyon yapiyorlar , bazi koinlerin artmasinin arkasinda hicbir mantikli sebep yok , sanki kura cekip bugun buna daliyoruz arkadaslar modunda ilerliyorlar .
 Eger bu adamlarin ne yapiktigi cozulurse ekmek duser yoksa al-sat polinex de hayal...
full member
Activity: 154
Merit: 100
June 09, 2017, 06:39:37 PM
En iyisi sağlam 5 coin vs bulup yatırmak istatistiklere baktım sağlam coinler haftalık %20 kar bırakmıs 5 coinde iyi para yapıyor.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
June 09, 2017, 06:31:09 PM

Bugün BTS
Dün FCT
DGB
STRATIS
OMNI
SC
STR
BCN
XRP

Hocam taktik falan yok biliyorsun bam bam. Ayrıca bugün geçti önemli olan yarın hangileri katlayacak  Grin

Evet aynen felsefe bu gibi. Bu balinaların/grupların içine bi sızmak lazım. Hangi gün hangisi şişirilecek konuşuyorlardır bi yerlerde.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 09, 2017, 06:26:57 PM

Bugün BTS
Dün FCT
DGB
STRATIS
OMNI
SC
STR
BCN
XRP

Hocam taktik falan yok biliyorsun bam bam. Ayrıca bugün geçti önemli olan yarın hangileri katlayacak  Grin
sr. member
June 09, 2017, 06:21:51 PM

Bugün BTS
Dün FCT
DGB
STRATIS
OMNI
SC
STR
BCN
XRP

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
June 09, 2017, 05:55:26 PM
uzun vadeli düşünen varsa NAVcoin inceleyebilir  Smiley
Neden NAVcoin ? Ne avantajları var ? Segwite geçmişmiydi bu coin yoksa yanlışmı hatırlıyorum ?
sr. member
Activity: 532
June 09, 2017, 05:53:57 PM
uzun vadeli düşünen varsa NAVcoin inceleyebilir  Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 09, 2017, 05:41:48 PM
BTM ' ye çok güzel bir pump gelebilir, sabahtan beri toparlıyor biri. Bende topladım biraz yaklaşık 30-40 bin BTM topladı artık hangi balina ise. Bu coin Belacoin vakası olacak demedi demeyin. Belayı 100 satlardan toplamadık şimdi 4-5 bin satlarda.. Ytd.

pump geldi kaçırdık sanki.

%10 , %15 değerlenmeye küçük pumpi derim ben  Grin, Ben x2 x3 'lerden bahsediyorum  BTM 2-3 dolar seviyesine gelecektir. Hala polo'daki en ucuz coinlerden biri. İlk hedeflerime ulaşırsa oradan projenin ilerleyişine göre yön çizer.  Beklentim bu yönde Ytd.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
June 09, 2017, 05:35:55 PM
ben biraz komplo teorisyeni gibiyim.  Bu grafiklerin bu şekilde belli bir zamanda yorumanasın diye getirilebildiğini bile düşünüyorum bu balinalar tarafından. Grafikler fikir verebilir, bir haber gelir olaganüstü bir sey olur hatta başka bir coin harekettine başladığı için yeterli hacimi elde edemeyebilir. Yani kısaca grafiğe güvenipte yatırım yapmam. Kendi kişisel düşüncem. YTD
sr. member
June 09, 2017, 05:25:54 PM
Ya bende coinlerin grafiklerine bakarım hangi tarihte ne fiyattaymış ne zaman artmış nerelere gelmiş diye ama meraktan soruyorum bu üçgenler gerçekten işe yarıyormu grafiklerdeki. Hani çokta mantıklı gelmiyor bana öyle grafiği olan coinler var ki ona üçgen-beşgen hiçbiri çizilemez.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 09, 2017, 05:02:51 PM

sanki bitti gibi üçgen, bat'ta hızlı bir yükseliş gelebilir.

bat bittrex in konusu Smiley poloda henüz listeye girmedi bat.

bu da dgb adlı çalışmam kendimi affettireyim  Smiley

bu da 1 aylık

Birde NEM coin çalışması yapar mısın bakalım nasıl gidecek Cheesy
buralar taban görünüyor bi yukarı deneme olabilir 10k civarı
sr. member
Activity: 476
June 09, 2017, 04:50:11 PM

bu da 1 aylık

Birde NEM coin çalışması yapar mısın bakalım nasıl gidecek Cheesy
legendary
June 09, 2017, 04:16:11 PM

bu da 1 aylık
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
June 09, 2017, 04:10:35 PM

legendary
June 09, 2017, 04:06:04 PM

newbie
Activity: 19
June 09, 2017, 03:47:27 PM
BTM ' ye çok güzel bir pump gelebilir, sabahtan beri toparlıyor biri. Bende topladım biraz yaklaşık 30-40 bin BTM topladı artık hangi balina ise. Bu coin Belacoin vakası olacak demedi demeyin. Belayı 100 satlardan toplamadık şimdi 4-5 bin satlarda.. Ytd.

pump geldi kaçırdık sanki.
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
June 09, 2017, 03:19:16 PM
BCN wallet uzun süredir kapalı ne zaman açılacağı hakkında bilgisi olan varmı. Açıldığında yüksek bir pump bekliyorum ama bir türlü açılmadı.
Pages:
Jump to: