Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 71. (Read 466906 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
June 10, 2017, 02:33:38 PM
Kisisel gorusum ripllenin scam oldugu yonundedir,imf den 1-2 kisiyi taniyorlar diye butun bankalarin bunu kullanmasini beklemek dogru olmaz.Dgb den ne fazlasi var ki globalde ise  yarasin.Yukselen piyasada yukselsede alti bostur arkadaslar

Aslında mesela Ripple firmasının scam olması değil. Mesela XRP kısaltmalı tokenin, bankalara sağlanan blockchain hizmetinde tam anlamıyla bir işe yaramıyor oluşu. Ripple bankalara blockchain hizmetinin nimetlerinden yararlanmayı ve bankalar arası global masrafsız para akışını vaat ediyor ancak bunu yaparken XRP kullanmayı taahhüt etmiyor. Zannediyorum XRP'ye yatırım yapanların %90'ının bundan haberi yok. Smiley
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
June 10, 2017, 02:18:55 PM
Kisisel gorusum ripllenin scam oldugu yonundedir,imf den 1-2 kisiyi taniyorlar diye butun bankalarin bunu kullanmasini beklemek dogru olmaz.Dgb den ne fazlasi var ki globalde ise  yarasin.Yukselen piyasada yukselsede alti bostur arkadaslar
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
June 10, 2017, 01:50:53 PM
Ripple'da ufak bir alımım vardı, %10'luk bir düşüşü var. Panik satışı yapmadan, beklemeyi planlıyorum.

hocam alıp unutulacak koinlerden bence ripple.
1.5 aydır duzeltmede.35-40 senti gordugu zaman yazmıştım cok uzun sure 30 sent altında dolaşacak diye.
dediklerim bir bir oluyor.

eger alıp unutacak çok paran varsa ksinlikle ripple al ve unut.
ama 2000-3000 usd ile yatırım yapacam diyorsan ripple tavsiye etmem.

bu arkadaş troll olduğunu gerçekten kanıtlamış oldu. ben dahil ripple'dan uzak durun diyenlere etmediği hakaret kalmamıştı bu arkadaşın. bizim yüzümüzden insanlar kazanacaklarından olurlarsa onların haklarına giriyormuşuz bilmemne.

şimdi tam tersini söylüyor.  Grin böyle yüzsüzlük görmedim. allah'a havale ediyorum bunu. diyecek başka bir şey yok.  

dostum gereksiz agresiflik yapıyorsunn.
yazdıklarımı lutfen dikkatlice oku.
ben hala uzun vadede en saglam koinerden birinin ripple oldugunu soyluyorum.
ama oyle bir piyasadayız hergun onlarca koin %500 artıyor.
eger oyle %500 bir artış istiyorsanız kısa bir surede,ripple size onu vermez diyorum.
cunku ripple artık oyle ucuk bir marj yapamaz kısa vadede.

edit:bu arada sen ripple a 3 sent den beri scam diorsun.su anda 27 sent onuda goz onunde bulunurrusan sevinirm Smiley

neyse tamam o zaman. problem yok.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
June 10, 2017, 01:43:17 PM
Su siralarda Gridcoin uzerinde Moon senaryolari donderiliyor ben kervana 3000 sat. dan girdim.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
June 10, 2017, 01:23:53 PM
Ripple'da ufak bir alımım vardı, %10'luk bir düşüşü var. Panik satışı yapmadan, beklemeyi planlıyorum.

1.5 aydır duzeltmede.35-40 senti gordugu zaman yazmıştım cok uzun sure 30 sent altında dolaşacak diye.

bu arkadaş troll olduğunu gerçekten kanıtlamış oldu. ben dahil ripple'dan uzak durun diyenlere etmediği hakaret kalmamıştı bu arkadaşın. bizim yüzümüzden insanlar kazanacaklarından olurlarsa onların haklarına giriyormuşuz bilmemne.

şimdi tam tersini söylüyor.  Grin böyle yüzsüzlük görmedim. allah'a havale ediyorum bunu. diyecek başka bir şey yok.  

dostum gereksiz agresiflik yapıyorsunn.
yazdıklarımı lutfen dikkatlice oku.
ben hala uzun vadede en saglam koinerden birinin ripple oldugunu soyluyorum.
ama oyle bir piyasadayız hergun onlarca koin %500 artıyor.
eger oyle %500 bir artış istiyorsanız kısa bir surede,ripple size onu vermez diyorum.
cunku ripple artık oyle ucuk bir marj yapamaz kısa vadede.

edit:bu arada sen ripple a 3 sent den beri scam diorsun.su anda 27 sent onuda goz onunde bulunurrusan sevinirm Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 110
June 10, 2017, 01:22:02 PM
Via 1 aya 70 bin ve üstü görecek,kaçırmayın.

Kaynak ? Neden çıkacak bir gelişme mi var.
Segwit.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
June 10, 2017, 12:27:57 PM

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
June 10, 2017, 11:48:37 AM

Kaynak ? Neden çıkacak bir gelişme mi var.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
June 10, 2017, 11:40:50 AM

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
June 10, 2017, 11:08:23 AM
bu volatil piyasada margine girecek kadar yürek yemiş arkadaşları görmek güzel Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
June 10, 2017, 11:05:27 AM
bugün bts artacağı kadar artmış, bu kadar eder mi diyip 10300'den shortladım, ben shortladığım anda fiyat 10 dakika içinde 14200'e çıktı. tam 10 dakikada 1 btc para kaybettim.

ulan nasıl olsa %100 değerlenmiş, artık düşer deriz shortlarız, onda da trend dönüşü kazık gibi bize girdi.

bu btc fiyat artışlarında piyasaya tekrar girmekten nefret ediyorum. en güzeli alıp hiç buralara bakmamak ama insan dayanamıyor, kaşınıyor resmen.
full member
Activity: 350
Merit: 110
June 10, 2017, 10:05:01 AM
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 10, 2017, 09:36:16 AM
BTS şuan tuzak olabilir, alım yaparken dikkatli olmak lazım. Ripple'da ufak bir alımım vardı, %10'luk bir düşüşü var. Panik satışı yapmadan, beklemeyi planlıyorum.

aynen su an gaz var sanırım btc de. wavesın 6 dolar oldugu yerde bts 1 dolar olsun gıbı bısı olmaz bence. 100m wave var 2.6 mılyar bts var. arada ucurum var resmen. bts market cap olmus 1 mılyar dolar su an. aşırı şişik bence.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
June 10, 2017, 09:25:10 AM
BTS şuan tuzak olabilir, alım yaparken dikkatli olmak lazım. Ripple'da ufak bir alımım vardı, %10'luk bir düşüşü var. Panik satışı yapmadan, beklemeyi planlıyorum.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 10, 2017, 09:09:04 AM
Bts 2 gündür 24hr Change 115.52% uçuşta hayırdır stabil giden bir coindir balina gelse 4-5 saatte eskisine doğru dönerdi ama 2 gündür full yükselişte bir habermi var acaba ? geç kalmayalım

Tam emin olmamakla birlikte Çin borsasına gireceği haberi vardı bir yerde gözüme çarptı ve 5200 satsdı almayı düşünmüştüm 2 gün önce galiba.Btc yoktu elimde.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
June 10, 2017, 08:44:32 AM
Ripple duman oldu. İki defa ters tokat yedim oturduğum yerden kalkamıyorum. HODL dışında başka bir şansım kalmadı. Etherden aldığımıza sevinirken XRP saolsun. Bundan sonra ETH, ETC, BTC dışında para yok.
full member
Activity: 266
Merit: 148
June 10, 2017, 08:25:03 AM
Bts 2 gündür 24hr Change 115.52% uçuşta hayırdır stabil giden bir coindir balina gelse 4-5 saatte eskisine doğru dönerdi ama 2 gündür full yükselişte bir habermi var acaba ? geç kalmayalım

Waves kaynaklı bir artış, psikolojik yani wavesin 6$ olduğu bir piyasada Bts neden 1$ olmasın artışı
full member
Activity: 154
Merit: 100
June 10, 2017, 07:19:05 AM
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 10, 2017, 07:15:30 AM
Telegram gurubu oluşturmuşlar.
Her gün belli bir saatte bir coin ismi veriyorlar.
İsmin yazılmasıyla pump'un olması arasında saniyeler geçiyor.

Millet ne yollar bulmuş arkadaş...

Dün piyasaya 5 coinle girdim lisk eth btc ltc btm, sonra Btm'ye geçtim Btm ile kazandığım 40 doları bugun gaza gelip Btm ile verdim. 5 coin le devam etseydim 100 dolar karım vardı belki 😀 Lisk , Eth uçtu ama ben yine sabırsızlığıma ve aç gözlülüğüme yenildim....elde var sıfır zarar etmediğime şükrediyorum. Şimdi Eth ve btc ye geçtim kafam rahat şuan kazancımı verdim ama sağlam limanda olduğumu hissettirdi. Bence yapilmasi gereken btc eth ltc gibi belirli 3-5 coinde kalmak ve sabretmek. Balinaların ne yapacağı belli olmuyor kurdukları oyunlara akıl sır ermiyor. Polo'daki chat bile bu yüzden kapandı.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
June 10, 2017, 04:44:01 AM
Telegram gurubu oluşturmuşlar.
Her gün belli bir saatte bir coin ismi veriyorlar.
İsmin yazılmasıyla pump'un olması arasında saniyeler geçiyor.

Millet ne yollar bulmuş arkadaş...

Kesinlikle katılıyorum. Özellikle twitter ve telegram üzeerinde kurdukları gruplar üzerinde yönlendirme yaparak bu coinleri iyice şişirip gelenin eline veriyorlar.
Pages:
Jump to: