Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 70. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 10, 2017, 06:48:25 PM
Ben abayı yaktım beyler tarihe not düşülsün diye yazmak istiyorum ne zaman olur bilemem son sepetim budur uzun bir süre kuluçkaya yatacağım 4 coin biriktiriyorum biriktireceğim yüklü girişlere başlıyorum pazartesi itibariyle:

Satış hedefim:

BTC- 7000 USD
ETH- 1000 USD
LTC-  100  USD
LISK- 15   USD

full member
Activity: 309
Merit: 100
June 10, 2017, 06:31:14 PM
Poloniex artık benim gözümde yobit gibi bir şey. Keşke trollbox yerine dice; lending yerine jackpot falan koysalar. Nasıl bir yer olduğu daha net anlaşılmış olurdu.

NOTE'da doğru hamleyi yapmama ve 0.01BTC kâra geçiyor olmama rağmen işleme alınmasının yaklaşık 1 dakika sürmesiyle 0.04BTC zarar ettim. İnternet bağlantımda da herhangi bir sıkıntı yoktu.

Mecbur olmadıkça poloniex'te işlem yapmayı düşünmüyorum. Bittrex de çizgisini bozmaz umarım

Vay be böyle bir şey duyacağımı düşünmezdim. Poloniex bunu yani kasti olarak mı yapıyor cebine indirmek için malı? Tam olarak nedir yaptıkları?
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 10, 2017, 06:08:54 PM
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. İkindin vakti saat 3-4 gibi polodan bittrexe gönderdiğim sc ler hala geçmemiş. Poloniexde işlem tamam gözüküyor. Bittrex de ne yansıyan var nede pendingte bekleyen var. Ne yapmam gerekiyor yardım lütfen.

Bittrex depozit adresine gönderdiysen sorun olmaması lazım gönderdiğin adresi tekrar kontrol et

Adreste bir yanlışlık yok malesef Sad

Benzer sorunu yaşayan çok : https://www.reddit.com/r/siacoin/comments/6ggsb2/withdrew_from_polo_shows_complete_not_in_my_wallet/
https://www.reddit.com/r/siacoin/comments/6gfngc/polo_withdrawal_issues/

Sc cüzdanı polo üzerinde açılalı 2-3 gün oldu sanırım çözemedikleri bir problem var.. siz bol bol ticket atın.

Teşekkür ederim. Bir ticket atıyım o zaman
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
June 10, 2017, 06:07:31 PM
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. İkindin vakti saat 3-4 gibi polodan bittrexe gönderdiğim sc ler hala geçmemiş. Poloniexde işlem tamam gözüküyor. Bittrex de ne yansıyan var nede pendingte bekleyen var. Ne yapmam gerekiyor yardım lütfen.

Bittrex depozit adresine gönderdiysen sorun olmaması lazım gönderdiğin adresi tekrar kontrol et

Benzer sorunu yaşayan çok : https://www.reddit.com/r/siacoin/comments/6ggsb2/withdrew_from_polo_shows_complete_not_in_my_wallet/
https://www.reddit.com/r/siacoin/comments/6gfngc/polo_withdrawal_issues/

Sc cüzdanı polo üzerinde açılalı 2-3 gün oldu sanırım çözemedikleri bir problem var.. siz bol bol ticket atın.
sr. member
June 10, 2017, 05:55:07 PM

sr. member
Activity: 686
June 10, 2017, 05:48:24 PM

sr. member
June 10, 2017, 05:29:32 PM
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
June 10, 2017, 05:26:58 PM
Poloniex artık benim gözümde yobit gibi bir şey. Keşke trollbox yerine dice; lending yerine jackpot falan koysalar. Nasıl bir yer olduğu daha net anlaşılmış olurdu.

NOTE'da doğru hamleyi yapmama ve 0.01BTC kâra geçiyor olmama rağmen işleme alınmasının yaklaşık 1 dakika sürmesiyle 0.04BTC zarar ettim. İnternet bağlantımda da herhangi bir sıkıntı yoktu.

Mecbur olmadıkça poloniex'te işlem yapmayı düşünmüyorum. Bittrex de çizgisini bozmaz umarım
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 10, 2017, 05:02:50 PM
Şu an ripple de yokum.Ama takipteyim.Ufak bir kıpırdamada alırım.Önemli olan nerede girip nerede çıkacağını bilmek.Şu ortamda hafif yükselenlere biraz alış yapıyoruz birden iniyor.Şu ortamda gerçekten aldanmamak var yükselişlere.Ne olacağını hiç kestiremiyorsun.Şunu bir kez daha öğrendik düşükken almak yükseldiğinde satmak.Daha fazla yükselecek falan diyerek beklememek.Karını gördüğünde çıkmak.
full member
Activity: 142
June 10, 2017, 04:54:56 PM
Ripple 1k ya gelene kadar bu ripplecilar savunmaya devam edecek sanirim. Neyse suan 9k cok bisey kalmamis. Yavas yavas asagi dogru cekiliyor.

ripple 4-5k'dan aşağı düşemez, 15k'yı geçerse hedef 30k olur. ytd
Evet katılıyorum arkadaşa.Sürü psikolojisi hakim borsada..Ripple çıkışa başladığında trene atlayan çok olur ve bu sefer gerçekten durdurulması zor olur.30k'yı rahat görür.Şu an yerinde patinaj çekiyor.Daha doğrusu hangi coin çekmiyor ki.3-5 tanesi hariç hepsi ya yerinde sayıyor ya aşağılara doğru inip çıkıyor eski seviyesine.Beklemedeyiz.Bakalım neler olacak.

Dediğiniz gibi borsada sürü psikolojisi hakim. Forumda bazı tartışmalar oldu ripple 1 dolar olamaz diye. Bu piyasada herşey olabilir. Zamanında forumda ether 100 $ olacak dendiğinde gülüp dalgaya almışlardı şimdi ether olmuş 300 $. 
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 10, 2017, 04:47:26 PM
Ripple 1k ya gelene kadar bu ripplecilar savunmaya devam edecek sanirim. Neyse suan 9k cok bisey kalmamis. Yavas yavas asagi dogru cekiliyor.

Evet katılıyorum arkadaşa.Sürü psikolojisi hakim borsada..Ripple çıkışa başladığında trene atlayan çok olur ve bu sefer gerçekten durdurulması zor olur.30k'yı rahat görür.Şu an yerinde patinaj çekiyor.Daha doğrusu hangi coin çekmiyor ki.3-5 tanesi hariç hepsi ya yerinde sayıyor ya aşağılara doğru inip çıkıyor eski seviyesine.Beklemedeyiz.Bakalım neler olacak.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 10, 2017, 04:32:57 PM

full member
Activity: 154
June 10, 2017, 04:23:14 PM
Balina dediğiniz kişiler bu ani yükselişi hangi sistemden yapıyor yani x coinin birden tavan yapması için en az 20-30 milyon para girişinin olması lazım diye düşünüyorum bu adamlar bu parayı birden hangi sistem üzerinden yatırım birden hangi sistem üzerinden çekiyorlar ?
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
June 10, 2017, 04:18:02 PM
member
Activity: 70
Merit: 10
June 10, 2017, 04:16:41 PM
Zannediyorum XRP'ye yatırım yapanların %90'ının bundan haberi yok. Smiley

evet 10 milyar dolar yatırım yapanın haberi yok bundan.
ama gotunde don olmayan adamın bundan haberi var.
bu zaten olayın ozeti işte.  Grin

bana 10 milyar dolar ver, market degeri 500 milyar dolarlik coin piyasasi yapayim Wink
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
June 10, 2017, 04:10:56 PM

bu zaten olayın ozeti işte.  Grin

10 milyar dolar hacme ulaşmak için 10 milyar dolar mı gerekiyor?

Trollüğe son sürat devam diyorsun yani, ya da iq seviyen 50'nin altında.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
June 10, 2017, 04:05:42 PM

XRP bir senede kaç X yapmış desen hesaplayamacak adamlar kalkmış burada o scam bu scam diyor Smiley çok ciddiye almamak lazım salla gitsin.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
June 10, 2017, 03:51:40 PM

legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 10, 2017, 03:23:31 PM
ripple IBM ise BAT apple olacak. kişisel görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir. bu arada einsteinium dediğim gibi arttı 3-5k arasını gördü ama tabii ben yoktum  Wink
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
June 10, 2017, 02:54:26 PM
Kisisel gorusum ripllenin scam oldugu yonundedir,imf den 1-2 kisiyi taniyorlar diye butun bankalarin bunu kullanmasini beklemek dogru olmaz.Dgb den ne fazlasi var ki globalde ise  yarasin.Yukselen piyasada yukselsede alti bostur arkadaslar

Ülkeler kripto para piyasasını tanıyıp tanımama faslını mecburen geçip zorunlu olarak piyasayı kontrol çabası içerisindeler şuan, öyle bir evreyi yaşıyoruz bu sebeple son iki senedir net olarak artık bazı coinlerin ardında adı konmasa da ülkeler belirmeye, coinler bu stratejiler yüzünden bölünme(ye zorlanma) ya da önemli bağlantılar kurmaya başladı. Olur mu olmaz mı yı konuşmaktansa olayları geniş perspektiften tarafsız yorumlayarak pozisyon almak herkes açısından daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.
Pages:
Jump to: