Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 69. (Read 466906 times)

member
Activity: 80
Merit: 10
June 11, 2017, 04:22:45 AM
Poloneixte bir coin satmak istiyorum ama hemen altıma 1 saniye iiçerisinde 0.00001 eksiği kadar tekrar giriyor yüklü miktarda. 1 saat boyunca izledim ve denedim sürekli bunu yapıyor. Manul yapması imkansız ne kullanıyorlar bunun için şikayet etmelmiyiz bu durumu ?
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
June 11, 2017, 04:07:41 AM
Ethereum daha da degerlenecek ve 1-2 sene icinde bitcoini geçecek bence
Çünkü bitcoinden cok daha iyi bir coin
Poloniexten bitcoin cekmek isteyince saatlerce bekliyorsun. Ethereum cekmek isteyince aninda hesabina yatıyor. Bitcoin islemi daha fazla demeyin, o eskidendi.

Yil içinde bitcoin 5000 usd olur. Ethereum 0.2 bitcoin olur. Hala gec değil. Daha yeni başladık.
Artik sisirilecek altcoin de kalmadi. Meydan ethereuma kaldi bence

elimde 1 adet bile ETH yok tamamen BTC deyim.
ama BTC rezillik gercekten.fee si ayrı dert hesaba geçmesi ayrı dert.
dediklerinede harfiyen katılıyorum ama yinede elim gitmiyor bu fiyattan almaya.
yılbaşında 8 dolardı ya şaka gibi alıp atmadık ki 1000 tane kenara. Embarrassed

sr. member
Activity: 574
Merit: 250
June 11, 2017, 03:17:52 AM
Ethereum daha da degerlenecek ve 1-2 sene icinde bitcoini geçecek bence
Çünkü bitcoinden cok daha iyi bir coin
Poloniexten bitcoin cekmek isteyince saatlerce bekliyorsun. Ethereum cekmek isteyince aninda hesabina yatıyor. Bitcoin islemi daha fazla demeyin, o eskidendi.

Yil içinde bitcoin 5000 usd olur. Ethereum 0.2 bitcoin olur. Hala gec değil. Daha yeni başladık.
Artik sisirilecek altcoin de kalmadi. Meydan ethereuma kaldi bence
full member
Activity: 367
Merit: 100
June 11, 2017, 03:09:38 AM
eth ben yazıyı yazıyorken 0.118 civarı fiyatlarda, kendi bütçemi zorlayıp yani kendimce yüklü bi alım yapacam ama cesaret de edemiyorum. Treni yine kaçırdım mı sizce. Çok uzun vadeli bi işlem de olmayacak yani sene sonuna kadar bekleyemem büyük ihtimal nakte ihtiyacım olur en azından yarısını geri çekerim
newbie
Activity: 15
Merit: 0
June 11, 2017, 01:39:07 AM
ETH macerası nereye kadar devam edecek ? Yükseliş trendine girdi gireli sağlam düzeltme de gelmedi şimdiye kadar.

ETH 0,095 kırarsa 0,06 kırarsa 0,0350. oraya gelirse birçok kişi intihar eder.

Yok daha neler ETH cidden 0.035 BTC olacaksa vay halimize yani naptın hocam ya. Öyle bir şey olmasını pek mümkün görmüyorum. En fazla 0.06'lara belki sarkma olabilir diye düşünüyorıum.

Bence sınırları zorluyorlar daha napacak btc'yi mi geçecek. Tamam değerli de para daha değerli. Ayrıca 0.0035 100 dolar o kadar da kötü bir rakam değil. 17 dolardan aldığımı hatırlıyorum.
https://i.hizliresim.com/BAEzog.jpg

Hayır tabiki de bitcoini geçecek hali yok ama potansiyel de taşıdığı kesin. Mantıken bitcoin eğer 4-5 bin dolarlara gitmeyecekse daha da fazla yükselmemesi gerekir. Ama coin piyasası kaç kere mantığa göre hareket etti ki.

Arkadaşlar, ETH yi aralık 2016 dan beri takip ediyorum ve ara ara küçük alımlar gerçekleştiriyorum. 10 doların altındayken daha takipteydim. Bütçeme göre, yatırdığım miktarlar basit ufak zaten. Eth için bir çok siteden güncel haberleri takip ediyorum, ethereum fanıyım yani. Tüm incelemelerdeki ortak kanı eth nin bu yıl sonunda 550 dolar seviyesini görecek olması. Karşıma hep 550 dolar barajı geliyor yıl sonu için. Şu sıralardaki yükselişe göre bu çok daha erken olacak diye düşünebilirsiniz ama eth için ara ara düzeltmeler mutlaka gelecek ve aşağıya inecektir ancak nihayetinde 550 dolar seviyesine ulaşması pek muhtemel. Şuanda kadarki tüm hedeflerini tutturdu. Btc nin tek rakibi, çok ciddi bir yazılım var arkasında. Bundan yaklaşık bir hafta önce Putin ile Eth nin kurucusu Buterin kısa bir görüşme gerçekleştirmişti.
https://www.cryptocoinsnews.com/ethereum-inventor-vitalik-buterin-met-russian-president-vladimir-putin/

bundan dolayı yükseliş trendine geçti eth. Böyle bir haberin etkisi büyük olacak elbetteki. Tabi eth için sadece beklemek gerekiyor, güvenli bir liman olduğunu öngörüyorum.  Bir de çok büyük pump dump yememesi de önemli. Ama tabiki de coin piyasası bu, neyin ne olacağı belli olmuyor, bu sadece benim öngörüm, siz yine kendiniz araştırın arkadaşlar, benim söylediklerm sadece kendi fikirlerimdir.
Az karlı al-satlar yaptığım tek para var, o da DOGE. Az oranlarda iniyor ve çıkıyor, mesela iki gün önce 117 den girmiştim, 124 ten çıktım, az kar getiriyor ama neredeyse hergün ortalama 110-127 aralarında gelip gidiyor. Yatırım yapmak önemli iştir, iyi düşünmek gerek. Herkese bol kazançlar
full member
Activity: 309
June 10, 2017, 09:35:35 PM
ETH macerası nereye kadar devam edecek ? Yükseliş trendine girdi gireli sağlam düzeltme de gelmedi şimdiye kadar.

Yok daha neler ETH cidden 0.035 BTC olacaksa vay halimize yani naptın hocam ya. Öyle bir şey olmasını pek mümkün görmüyorum. En fazla 0.06'lara belki sarkma olabilir diye düşünüyorıum.

Bence sınırları zorluyorlar daha napacak btc'yi mi geçecek. Tamam değerli de para daha değerli. Ayrıca 0.0035 100 dolar o kadar da kötü bir rakam değil. 17 dolardan aldığımı hatırlıyorum.

Hayır tabiki de bitcoini geçecek hali yok ama potansiyel de taşıdığı kesin. Mantıken bitcoin eğer 4-5 bin dolarlara gitmeyecekse daha da fazla yükselmemesi gerekir. Ama coin piyasası kaç kere mantığa göre hareket etti ki.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 10, 2017, 09:09:02 PM

Bence sınırları zorluyorlar daha napacak btc'yi mi geçecek. Tamam değerli de para daha değerli. Ayrıca 0.035 100 dolar o kadar da kötü bir rakam değil. 17 dolardan aldığımı hatırlıyorum.

full member
June 10, 2017, 09:02:11 PM

legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 10, 2017, 08:58:31 PM

newbie
Activity: 34
June 10, 2017, 08:51:38 PM
ETC de bir hareketlilik var suan polo da haberiniz olsun. PUMP olabalir.

Balinalar herkesin tahmin ettiği şeyin tersini yapmayı çok severler.  BTS'de güzel taktik uyguladılar! Cheesy
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 10, 2017, 08:37:32 PM
Şu an ripple de yokum.Ama takipteyim.Ufak bir kıpırdamada alırım.Önemli olan nerede girip nerede çıkacağını bilmek.Şu ortamda hafif yükselenlere biraz alış yapıyoruz birden iniyor.Şu ortamda gerçekten aldanmamak var yükselişlere.Ne olacağını hiç kestiremiyorsun.Şunu bir kez daha öğrendik düşükken almak yükseldiğinde satmak.Daha fazla yükselecek falan diyerek beklememek.Karını gördüğünde çıkmak.

Dün bu dediğinizi yaptım. 10700 lerde gezen ripple, 9800 'leri görünce küçük bir gir çık yapayım dedim. Sonuç ortada. 9000 'lere indi. Az önce kendimi 9500 'den zor attım dışarı. Alırken kazanmak en önemlisi ama bence bu iş stabil sağlam paralarda yapılmalı.
Şu ortamda zarar etmek çok kolay.Kar Zor.NXT'ye girdim ufak bir miktar baktım yükseliyor.Bir anda terse döndü.Karımı koydum satışa bıraktım artık kaç günde gelirse.Zarara çıkmayı kabul edemiyorum.Kafa kafaya gelirse fiyat bazen çıkıyorum başka fırsatları kaçırmamak için.Hatırlısı bakalım.Piyasa şu an ters.Alım yapmaya bile gelmiyor.
newbie
Activity: 24
June 10, 2017, 08:29:40 PM
ETC de bir hareketlilik var suan polo da haberiniz olsun. PUMP olabalir.
full member
June 10, 2017, 08:28:49 PM
BLK dan zarar etmeden çıktım BTS den zarar etmeden çıktım ama karda etmedim DGB de 0.05 BTC zararım var, bu sabah ETH yerine ETC ye girdim 1 hafta bakalım ne olacak Smiley tam girdiğim gibi ETH uçuşa geçtiydi sonumuz hayrola.Neye göre pump dump yapıyorlar bi anlayabilsem şunları.

Orasını zaten anlasak otomatikman zengin oluyoruz yani zaten işin sırrı orda hocam. Öyle bir zamanda yapıyorlar ki yükselişi hiç kimse sezemiyor. Yoksa nedir ki yani ETH çat diye 350$'a yaklaşacak nerdeyse.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
June 10, 2017, 08:17:56 PM
BLK dan zarar etmeden çıktım BTS den zarar etmeden çıktım ama karda etmedim DGB de 0.05 BTC zararım var, bu sabah ETH yerine ETC ye girdim 1 hafta bakalım ne olacak Smiley tam girdiğim gibi ETH uçuşa geçtiydi sonumuz hayrola.Neye göre pump dump yapıyorlar bi anlayabilsem şunları.
newbie
Activity: 34
June 10, 2017, 08:11:16 PM

Eth ile ilgili bi haber geldi de ben mi duymadım?   Herkes ETH'a kaçtı. Sürü psikolojisi mi ne Roll Eyes

Bu arada BTS 17 Hazirandan önce yine bi sıçrama yapacaktır. (YTD)
hero member
Activity: 510
Merit: 500
June 10, 2017, 07:51:34 PM
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
June 10, 2017, 07:44:42 PM
Ben abayı yaktım beyler tarihe not düşülsün diye yazmak istiyorum ne zaman olur bilemem son sepetim budur uzun bir süre kuluçkaya yatacağım 4 coin biriktiriyorum biriktireceğim yüklü girişlere başlıyorum pazartesi itibariyle:

Satış hedefim:

BTC- 7000 USD
ETH- 1000 USD
LTC-  100  USD
LISK- 15   USD

Lisk ve ltc yerine waves alsaydın
newbie
Activity: 13
June 10, 2017, 07:24:12 PM
Şu an ripple de yokum.Ama takipteyim.Ufak bir kıpırdamada alırım.Önemli olan nerede girip nerede çıkacağını bilmek.Şu ortamda hafif yükselenlere biraz alış yapıyoruz birden iniyor.Şu ortamda gerçekten aldanmamak var yükselişlere.Ne olacağını hiç kestiremiyorsun.Şunu bir kez daha öğrendik düşükken almak yükseldiğinde satmak.Daha fazla yükselecek falan diyerek beklememek.Karını gördüğünde çıkmak.

Dün bu dediğinizi yaptım. 10700 lerde gezen ripple, 9800 'leri görünce küçük bir gir çık yapayım dedim. Sonuç ortada. 9000 'lere indi. Az önce kendimi 9500 'den zor attım dışarı. Alırken kazanmak en önemlisi ama bence bu iş stabil sağlam paralarda yapılmalı.
member
Activity: 70
Merit: 10
June 10, 2017, 07:05:30 PM
Tarihe not düşülsün diye yazmak istiyorum ne zaman olur bilemem son sepetim budur uzun bir süre kuluçkaya yatacağım 4 coin biriktiriyorum biriktireceğim yüklü girişlere başlıyorum pazartesi itibariyle:

Satış hedefim:

BTC- 7000 USD
ETH- 1000 USD
LTC-  100  USD
LISK- 15   USD

Hocam cidden guzel sepet olmus piyasanin ilk genis capli buyumesinde hedeflerinize ulasirsiniz bunlarin arasinda en gec bitcoin hedefine ulasacak gibi duruyor bende boyle bi sepet yapabilririm ama cidden hos olmus. Hangi walleti kullaniyorsunuz coinleri saklamak icin?
merak etme btcye ufak bi dump gelse elindekileri satip burada aglamaya baslar Cheesy
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
June 10, 2017, 06:56:41 PM
Tarihe not düşülsün diye yazmak istiyorum ne zaman olur bilemem son sepetim budur uzun bir süre kuluçkaya yatacağım 4 coin biriktiriyorum biriktireceğim yüklü girişlere başlıyorum pazartesi itibariyle:

Satış hedefim:

BTC- 7000 USD
ETH- 1000 USD
LTC-  100  USD
LISK- 15   USD

Hocam cidden guzel sepet olmus piyasanin ilk genis capli buyumesinde hedeflerinize ulasirsiniz bunlarin arasinda en gec bitcoin hedefine ulasacak gibi duruyor bende boyle bi sepet yapabilririm ama cidden hos olmus. Hangi walleti kullaniyorsunuz coinleri saklamak icin?
Pages:
Jump to: