Pages:
Author

Topic: Porozmawiajmy poważnie o Merit Source. - page 2. (Read 934 times)

legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
If someone wants to send me a list of posts in the Polish section that they think deserve merits, I'd be happy to spend some of my merits towards them  Cheesy

I think that those are worth being mentioned here Smiley

If You will have any trouble with translating them i'll be happy to help You and summarize what they are about.

Sent. Some more user diversity would be nice though  Tongue
legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
If someone wants to send me a list of posts in the Polish section that they think deserve merits, I'd be happy to spend some of my merits towards them  Cheesy
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
@Darkstar_ Thank you so much!
@wwzoscki albo @cryptovigi albo @TytanowyJanusz na prezydenta! Yyyy merit source..  choćby dla czynnika wspomnianego przez @TytanowyJanusz:
Quote
Jak widziałem, to większość aplikacji na dzień dobry dostaje ~20 meritów (drugie tyle potrafi skapnąć do twórców wymienionych postów). Więc nawet jeśli się nie uda, to z pewnością taki zastrzyk pomoże społeczności.
- nie zakładajcie z góry, w najgorszym razie się "przyczepią" ale czy coś na tym stracimy?
legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
@Darkstar_ Thank YOU!!! And please visit our local subforum more often!!!

Gotta hit #1 this month  Tongue
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Mam przemiłego newsa w temacie merit source...

Niestety nie naszego osobistego (czytaj lokalnego) ale dzisiaj w nocy naszego lokala odwiedził nasz ostatnio ulubiony merit source @Darkstar_ (piszę o nim ulubiony nie dlatego żeby się podlizać tylko dlatego, że już w poprzednim miesiącu zostawił u nas tyle meritów, że zajął drugą pozycję wśród najhojniejszych meritodawców  o czym więcej pisałem tutaj).

Zobaczcie jaki miły prezent nam zostawił!!!:



Czyli aż 49 meritów!!!

@Darkstar_ Thank YOU!!! And please visit our local subforum more often!!!


legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
No tak... to faktycznie może stanowić problem przy aplikacji, i zostanie niewątpliwie zauważone pewnie już w pierwszym, a najpóźniej w trzecim poście z odpowiedzią na Twoją aplikację...
W takim razie może @Tytanowy Janusz...

Jeżeli to stanowi problem, tak jak sam podkreślasz, to Ty i @Tytanowyjanusz, też nie możecie się ubiegać o stanowisko merit source, bo wasze statystyki są jeszcze gorsze.
Chociaż ani Wy, ani ja i @cryptomania nie zrobiliśmy nic złego, to mogą wykorzystać te informacje przeciwko nam i tak zrobią, przy pierwszej okazji (ci działający za szybko i bezmyślnie), no i teatrzyk gotowy. Trzeba się będzie, bez sensu tłumaczyc i taka aplikacja nigdy nie będzie zatwierdzona.

Ja sam, bym na to nie wpadł, bo u mnie jest masa meritów (zdobytych, rozdanych) i trzeba by, to liczyć na piechotkę, ale od czasu jak jest bot Maggirodomo, to dostaję powiadomienia i właśnie ostatnio jesteśmy wymieniani w temacie: Merit Backscratchers: who scratched who's back the most?. Gdzie wszyscy zainteresowani zaglądają napewno, jak ktoś aplikuje na żródełko, żeby go sprawdzić.

Oczywiście to absurd i sam Loycev pisze w wątku, żeby najpierw sprawdzić dokładnie posty zanim się kogoś oczerni, ale sami wiecie jak, to tu czasami jest i chyba lepiej dmuchać na zimne.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
...W takim razie może spróbujesz?...
Nie ma sprawy ale boję się, że mi zaraz ktoś wyrzyga , że pomagam meritami użytkownikowi @Cryptomania, bo faktycznie tak jest. Ponieważ znamy się i zapisał się do Bitcointalk za moją namową (to mój sąsiad). Chociaż nigdy nie nadużyłem systemu merit i nagrodziłem tylko najlepsze jego posty i te, które mnie osobiście dotyczyły lub interesowały, to już ostatnio ktoś mi, to wypomniał podczas rekrutacji do kampanii bounty.

Co gorsza @Cryptomania, żeby się odwdzięczyć, też dał mi masę meritów i chociaż za to nie ma kary (mogę dostawać i dawać merity komu chcę), to nie mam ochoty na przepychanki z jakimiś gówniarzami, co nie mają nic innego do roboty, jak tylko zatruć komuś życie.

Jeżeli chcecie to mogę wystąpić ale chyba, to co napisałem wystarczy i przyznacie mi rację?

No tak... to faktycznie może stanowić problem przy aplikacji, i zostanie niewątpliwie zauważone pewnie już w pierwszym, a najpóźniej w trzecim poście z odpowiedzią na Twoją aplikację...
W takim razie może @Tytanowy Janusz spróbuje też ma całkiem niezły stosunek meritów rozdanych do otrzymanych? A może ktoś inny jest chętny?

Sam nie zgłaszam swojej kandydatury bo podobnie jak Bitcryptex mam ciągle trochę nierozdanych meritów (chociaż oczywiście nie w tej skali) a dodatkowo mam sporo dodatkowych zajęć, więc mogę mieć problemy z systematycznością w odwiedzaniu naszego przybytku ...

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...W takim razie może spróbujesz?...
Nie ma sprawy ale boję się, że mi zaraz ktoś wyrzyga , że pomagam meritami użytkownikowi @Cryptomania, bo faktycznie tak jest. Ponieważ znamy się i zapisał się do Bitcointalk za moją namową (to mój sąsiad). Chociaż nigdy nie nadużyłem systemu merit i nagrodziłem tylko najlepsze jego posty i te, które mnie osobiście dotyczyły lub interesowały, to już ostatnio ktoś mi, to wypomniał podczas rekrutacji do kampanii bounty.

Co gorsza @Cryptomania, żeby się odwdzięczyć, też dał mi masę meritów i chociaż za to nie ma kary (mogę dostawać i dawać merity komu chcę), to nie mam ochoty na przepychanki z jakimiś gówniarzami, co nie mają nic innego do roboty, jak tylko zatruć komuś życie.

Jeżeli chcecie to mogę wystąpić ale chyba, to co napisałem wystarczy i przyznacie mi rację?
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Co czyni ze mnie idealnego kandydata na Merit Source .

W takim razie może spróbujesz? Biorąc pod uwagę ilość aplikacji na merit source w boardzie Meta nie sądzę, żeby Twoja kandydatura w jakimś stopniu mogła zaszkodzić BitCryptexowi a może podniesie szanse polskiej społeczności na dodatkowe Merit Source?

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...aplikant na merit source nie powinien kumulować sMeritow...

Co czyni ze mnie idealnego kandydata na Merit Source .
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Ostatnio obecność naszego moderatora wyraźnie się zwiększyła. Zarówno merytorycznie jak i meritowo. Tylko mi spało 26 sztuk od niego w 2 miesiące. Oczywiście lepiej jest mieć więcej MS, ale sami przyznajcie, że większość waszych meritów z ostatnich 3 miesięcy pochodzi z polskiej sekcji. Oczywiście sporo nas to kosztuje pracy, ale po to jest ten system, w formie w jakiej jest, by łatwo nie było.

Jak widziałem, to większość aplikacji na dzień dobry dostaje ~20 meritów (drugie tyle potrafi skapnąć do twórców wymienionych postów). Więc nawet jeśli się nie uda, to z pewnością taki zastrzyk pomoże społeczności. Jestem więc w 100% za. Możemy wspólne pomóc przygotować silny list motywacyjny poprzez stworzenie listy mało nagrodzonych postów, które zdecydowanie zasługują na nagrodę. Nie ograniczałbym się tylko do polskiej twórczości  (max 30%-50% z wymienionych postów po polsku to wystarczająco w takiej aplikacji moim zdaniem). Uważam tak, bo merit source to odpowiedzialna, trudna funkcja, która dotyczy pracy dla całego forum a nie tylko boostowania lokalnego community, więc aplikacja z postami nawet w 3-4 językach może być mile widziana.

Jest ktoś chętny ?Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Ostatnio coś mi przyszło do głowy...

Mamy wprawdzie aplikację BitCryptexa - użytkownika, którego zasług, meritów i wiedzy może każdy pozazdrościć i niewątpliwie jest doskonałym kandydatem na Merit Source i w 100% go popieram... ale obawiam się, że może tam wystąpić jeden mały problem - zgodnie z przyjętymi standardami aplikant na merit source nie powinien kumulować sMeritow, gdyż merit source ma wyszukiwać i nagradzać warte nagrody posty. Więc obawiam się, że problem z jego aplikacją może być taki, że BitCryptex ma ciągle sporą liczbę nierozdanych sMeritów, co zresztą od razu zostało zauważone na jego wątku aplikacyjnym...

Więc może - na wszelki wypadek warto zabezpieczyć się i wystawić jeszcze jednego kandydata z naszego forum - nawet nie koniecznie skupiając się na lokalnych potrzebach...

Taki pomysł rzucam jedynie pod rozwagę....

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 31, 2019, 09:30:48 AM
#21

Nie możemy już nic więcej zrobić poza podbijaniem tematu od czasu do czasu. Gdybym miał jakiekolwiek wiadomości związane z moją aplikacją to od razu bym się nimi z wami podzielił. Niestety, ale teraz będziemy zmuszeni poczekać nawet do kilku miesięcy.

Właśnie to mnie zastanawia - kto i kiedy decyduje o tym czy zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie - czy zależy to od ilości postów popierających zgłaszającego się, czy jest to tylko osobista i autorytarna decyzja Theymosa? A może zależy to od ilości meritów zebranych przez OPa w rozpoczynającym poście (to akurat jest najmniej prawdopodobne)... Ktoś może wie jak to wygląda?




profilaktycznie zameritowałem również tamten post ;-)
hero member
Activity: 714
Merit: 611
March 30, 2019, 09:10:48 PM
#20

Nie możemy już nic więcej zrobić poza podbijaniem tematu od czasu do czasu. Gdybym miał jakiekolwiek wiadomości związane z moją aplikacją to od razu bym się nimi z wami podzielił. Niestety, ale teraz będziemy zmuszeni poczekać nawet do kilku miesięcy.

Właśnie to mnie zastanawia - kto i kiedy decyduje o tym czy zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie - czy zależy to od ilości postów popierających zgłaszającego się, czy jest to tylko osobista i autorytarna decyzja Theymosa? A może zależy to od ilości meritów zebranych przez OPa w rozpoczynającym poście (to akurat jest najmniej prawdopodobne)... Ktoś może wie jak to wygląda?


legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
March 30, 2019, 05:49:43 AM
#19
Nie możemy już nic więcej zrobić poza podbijaniem tematu od czasu do czasu. Gdybym miał jakiekolwiek wiadomości związane z moją aplikacją to od razu bym się nimi z wami podzielił. Niestety, ale teraz będziemy zmuszeni poczekać nawet do kilku miesięcy.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 29, 2019, 09:37:49 PM
#18
 Można zawsze napisać tak @wwzsocki 'ego ;-)
Podbijam, bo również chciałbym aby nasza społeczność otrzymała nowe źródło meritu ;-)
Czy w tamtym wątku z kandydaturą można jeszcze coś dopisać? Może są tutaj osoby, które nie są na tyle dobre by odważyć się pisać po angielsku i potrzebowałyby pomocy w zredagowaniu wiadomości?
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 26, 2019, 02:08:50 PM
#17
No i co panowie, słychać coś na temat nowego merit source?

Przede wszystkim to pytanie do @Bitcryptex ale jak ktoś coś wie to proszę o podzielenie się wiadomościami.

P.S
Jak widzicie nie odmieniam w moich postach waszych nicków (jak powyżej powinno być poprawnie @Bitcryptexa) od czasu kiedy działa bot do pokazywania cytowanych postów i wymienianych nicków bo bot nie będzie działał. Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
March 22, 2019, 07:45:35 PM
#16
czy mogę jeszcze jakoś pomóc?

Jasne!!!
Poprzyj kandydaturę @BitCryptexa na merit source. Każdy głos w tym wątku [Polish section] Merit source application to zwiększenie naszych szans na rozwój naszego lokalnego subforum...

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 22, 2019, 07:10:37 PM
#15
czy mogę jeszcze jakoś pomóc?
Pages:
Jump to: