Pages:
Author

Topic: Primedice ve tüm gerçekler / Game of Dices: S02E02 - page 14. (Read 41915 times)

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
ben de zevkine katilmak isterim. yalniz bu clam dediginiz sey ne oluyor acaba? kac btc yani katilim için gerekli?

Clam yaklaşık 1 dolar. 10 clam 10 dolar. Yükselişteydi gerçi biraz artmış olsa 10-15 dolar arası giriş.

sağ olun hocam açıklama için. şimdi ben de baktım clam olayına, cahilliğime verin lütfen bunu. ben şimdilik katılamıyorum. katılan arkadaşlara başarılar dilerim.

Sorun değil, çıkardım listeden  Wink
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
ben de zevkine katilmak isterim. yalniz bu clam dediginiz sey ne oluyor acaba? kac btc yani katilim için gerekli?

Clam yaklaşık 1 dolar. 10 clam 10 dolar. Yükselişteydi gerçi biraz artmış olsa 10-15 dolar arası giriş.

sağ olun hocam açıklama için. şimdi ben de baktım clam olayına, cahilliğime verin lütfen bunu. ben şimdilik katılamıyorum. katılan arkadaşlara başarılar dilerim.
legendary

legendary
Bu arada yazılımcı arkadaşlardan daha önce dice scriptlerinin kodlarını tam anlamıyla inceleyen oldu mu?
Sistemin bize oynattığını istatistiksel olarak çıkarmak yerine sistemin beynine girmeyi denesek.

Ben incelemedim. İncelesem de çok farkına varamayabilirim gerçi. Ama inceleyenleri dinledim. Kesinlikle fair olduğunu söylüyorlar. Oyun içinde oynanabilir ve oyunu etkileyecek değişken house edge. Bu da gelecek sonucu değiştirebilecek bir şey değil. Sitenin karlılığına etken olabilir sadece.

Yazılımın gelecek sonucu üreten kısmı sitelerin çoğu tarafından yayınlanıyor zaten. Sadece o kısmı alarak demo yaptığım bir kod var mesela. Dice yazılımlarının kalan kısmı ise sitenin işleyişi, güvenlik, cüzdan, tasarım vs. den oluşuyor.
full member
Activity: 301
Merit: 100
Beni de yazarmısın Morphe. Sizin tecrübelerinize yakından iştirak etmek isterim.  Smiley
legendary
Biz bize olduk yine. Bilsem oturup o kadar kural yazmazdım Smiley User'in ismini tereciyetere koyacacam.

Listeyi güncellerim bugün, sunucuyu hallederim. Tam saymadım ama 6-7 kişi olduk, akşama başlarız.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
benide yaz hocam bir yerde bir fon açılıorsa bende varım. im inoğlu in. bu arada martingale severim mmm candır.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
hero member
Activity: 2016
Merit: 575

Ben iptal. Gunbot aldım yeni, hem ona çok para gittiğinden, hemde kazandığım her parayı ona yatırdığımdan başka şeylere pek para yatıramaz oldum. Güzel gidiyor şimdilik gunbot, bırakacak gibi değilim yakın zamanda.
full member
Activity: 209
ilk sayfayı okudum gerçekten zevkli bir serüven hocam, beni de yaz yer varsa  Smiley
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Keyifle takip ediyorum patlatana kadar devam  Cheesy katılmak isterim yazabilirsin beni.
Bu arada yazılımcı arkadaşlardan daha önce dice scriptlerinin kodlarını tam anlamıyla inceleyen oldu mu?
Sistemin bize oynattığını istatistiksel olarak çıkarmak yerine sistemin beynine girmeyi denesek.
full member
Activity: 589
sormana bile gerek yok. hemen yaz beni de Smiley
legendary
I'm in.

Teşekkürler, ekledim Smiley Bundan sonraki katılım onaylarında kesin katılımcı listesini güncelleyeceğim.

Kesin katılımcı listesi:

1. goraset
2. bobmarley650
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
legendary
çorbada tuzumuz olsun, kontejan varsa listeye benide ekle
şimdiden bol şans, başlığı zevkle takip ediyorum

Teşekkürler goraset, ekledim.

4. Daha önce ben destek olurum diyenlerin öncelikleri var. Önceki postlardan toparlayıp buraya nickleri ekledim. Atladığım biri varsa hatırlatsın lütfen. (ripzombie, worthyou, bobmarley650, bitcotrader, Captain Corporate, Holess, goraset)
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
çorbada tuzumuz olsun, kontejan varsa listeye benide ekle
şimdiden bol şans, başlığı zevkle takip ediyorum
legendary
Evet hazır başlığa elimi atmışken katılımcılı ikinci tur haberini vereyim.

Kurallar şöyle:

Ön şartlar:
0. Kesinlikle kaybedeceğiz. Eğlenmek için oynuyoruz.
1. Max 100 Clam'lik bir deneme olacak.
2. Max 10 katılımcı kabul edeceğiz.
3. Daha çok kişi olalım, daha çok eğlenelim diye iki turda katılım toplayacağız. İlk turda her katılımcı max 10 Clam'le katılım yapabilecek. Eğer ilk tur sonunda 100 Clam'i bulamadıysak, ikinci turda toplam kasanın 100'ü geçmemesi şartıyla üst sınır yok. Katılımlar 10 Clam ve katları.
4. Daha önce ben destek olurum diyenlerin öncelikleri var. Önceki postlardan toparlayıp buraya nickleri ekledim. Atladığım biri varsa hatırlatsın lütfen. (ripzombie, worthyou, bobmarley650, bitcotrader, Captain Corporate, Holess, goraset)
5. 100 Clam toplayamazsak iptal, 4 kişiden az olursak yine iptal.

Oyun süreci:
6. Oyun sürecinde kesinlikle kaybedeceğiz.
7. İlk hedefimiz olan bakiyenin 3'e katlanma durumu gerçekleşirse herkes yatırdığı miktarı geri alacak. Oyuna 2/3 kasa ile devam edeceğiz. Ne yapayım ben 3-5 doları diyenlerin hakkını kendime tipleyebilirim.
8. Sinyali aldıktan sonra 3 değişik stratejimden biri olan martingale'i uygulayacağım. Keza en kolayı o Smiley
9. İkinci hedefimiz x10. Üçüncü hedefimiz x100 ve dördüncü hedefimiz x1000.
10. Her hedefin tutmasının ardından tamam mı devam mı oylaması yapacağız. Benim oy hakkım yok. Eğer oylar eşitse tek el %50 şans oyun oynarız. Kazanırsa devam, kaybederse tamam.
11. Günlük bilgi vermeye çalışacağım. Keyifle yapıyorum bunu, önemli bir durum olmazsa aksatmam.
12. Panik butonu hakkım var. Eğer oyunun herhangi bir yerinde yorulursam, tırsarsam ya da bir şeylerden emin olmazsam "duralım artık" oylaması açabilirim. Yine oylama sonucunda tamam ya da devam deriz.

Kar Dağıtımı:
13. Kar dağıtmadan hemen önce kaybedeceğiz.
14. Oyun sonunda kasanın %50'si benim. Yani 100 Clam, 100 bin Clam olursa 50 bini alırım, darılmaca gücenmece yok Smiley
15. Kalan %50 herkesin katılım oranına göre dağıtılacak. Zaten ana parayı ilk hedefte dağıtmış olacağımız için bu miktarlar sadece kar kısmı olacak.

Şimdilik planladığım kadarıyla durum bu. Görüş ve önerilere açıktır. Fonlar başlığında mı açsaydım acaba bu konuyu?

Son Katılımcı listesi:

1. goraset, 1/10 pay, 10 Clam
2. bobmarley650, 2/10 pay, 20 Clam
3. ripzombie, 1/10 pay, 10 Clam
4. ozgr, 1/10 pay, 10 Clam
5. ofergul, 1/10 pay, 10 Clam
6. koinsever, 2/10 pay, 20 Clam
7. renovatix, 1/10 pay, 10 Clam
8. needmoney, 1/10 pay, 10 Clam

İsim Babası: cabsav

Bu başlık diziye döndü zaten. season 1 bitti suan season 2 episode 2 Smiley heyecanla takip ediyoruz. bu sezon sonu mutlu bitse bari
newbie
Activity: 41
Merit: 0
Hangisi acaba? Ben genelde seuntjie'nin yazılımını kullanıyorum. (https://bot.seuntjie.com)
Çok da memnun değilim açıkçası...

Evet bu hocam strateji kısmı biraz karışık geldi, memnuniyetliginiz nedendir? ingilizce bi kaynakta olabilir programı biraz çözmem için teşekkürler.

Şurada: https://bot.seuntjie.com/GettingStarted.aspx epey ayrıntılı bilgi var. Takıldığınız yerde seslenin. Ama başlamadan hemen tekrar edeyim, eğlence için oynayın Smiley

Benim memnun olmadığım 3 ayrı nokta var.

1. Yazılımın performansı.
2. Lua script teranesi
3. Hazır fonksiyonların özel kod yazmaya oluşturduğu engeller. Hele bir win fonksiyonu var ki beni bitiriyor.

Bende sizin gibi deniyorum kendimi kaptırmadan bi kaybım yok kazancımda yok gibi sadece takıntı haline geldi sistemi çözebilmiyim gibisinden Smiley Teşekkürler inceliyorum.
legendary
Hangisi acaba? Ben genelde seuntjie'nin yazılımını kullanıyorum. (https://bot.seuntjie.com)

Evet bu hocam strateji kısmı biraz karışık geldi, memnuniyetliginiz nedendir? ingilizce bi kaynakta olabilir programı biraz çözmem için teşekkürler.

Şurada: https://bot.seuntjie.com/GettingStarted.aspx epey ayrıntılı bilgi var. Takıldığınız yerde seslenin. Ama başlamadan hemen tekrar edeyim, eğlence için oynayın Smiley

Benim memnun olmadığım 3 ayrı nokta var.

1. Yazılımın performansı.
2. Lua script teranesi
3. Hazır fonksiyonların özel kod yazmaya oluşturduğu engeller. Hele bir win fonksiyonu var ki beni bitiriyor.
newbie
Activity: 41
Merit: 0

Pages:
Jump to: