Pages:
Author

Topic: Primedice ve tüm gerçekler / Game of Dices: S02E02 - page 7. (Read 41915 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
btc olarak katılım mümkün mü?
clam olayına biraz uzağım araştırıp hesap açmaya da üşeniyorum Smiley ben sizin belirteceğiniz bir adrese btc yollasam siz de clam karşılığı neyse o oranda pay verseniz çok şey mi istemiş olurum.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Teşekkürler Nomad88  Wink

Aslında en güzel tanımlayı siz yaptınız. Bu tam anlamıyla bir deneme. O kadar küçük olasılıklar üzerine bir şey yapıyoruz ki denemekten öteye gitmek pek mümkün değil. Bir şey yakaladım diye düşünüyorum. Aksini ispat edemiyorum veya bu durumun olasılığını hesaplayamıyorum. Sonucunda ne olacağını görmeden konuyu kapatmak aptallık olurdu.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1268
Cok fazla yazip cizmedim konuya ama yakindan takip ediyorum. Gercekten keyifli bir deneme. Iyi sanslar diliyorum.
legendary
Hafta sonu güncellemesi yapayım:

Günlük artış oranları şöyle,

Toplam, 1,1 milyon bet
Toplam, 373 başarılı deneme

Geçen gün, 17.
Bugüne kadarki ortalama günlük artış ile nihai hedefe uzaklık, 120 gün.
legendary
Teşekkürler, bol şans hepimize  Wink
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Evet gördüm, tx'i. Teşekkürler Smiley
Umarım sabahtan almışsındır, Clam %10 attı yine yukarı bugün.

Başladığımızdan beri kasayı ikiye katlamıştık, son katılımlarla ikiye katlanmış halini bir daha ikiye katladık. Pazartesi'ye kadar rölantide gideceğim. Büyük ihtimalle Pazar günü geceyarısını beklemeden güncel pay bilgilerle yeni katılımcıları oyuna dahil edeceğim.

aslında dün gece alacaktım ama satışı verdikten sonra yattım ama sabah aldım. biraz geceye göre yüksekti ama yine aldıktan sonra %7 oldu sayılır.
pay dağıtımı ve kasa yönetimi hakkında siz nasıl uygun görüyorsanız sorun yok benim açımdan.
kaptan siz siniz...
legendary
Evet gördüm, tx'i. Teşekkürler Smiley
Umarım sabahtan almışsındır, Clam %10 attı yine yukarı bugün.

Başladığımızdan beri kasayı ikiye katlamıştık, son katılımlarla ikiye katlanmış halini bir daha ikiye katladık. Pazartesi'ye kadar rölantide gideceğim. Büyük ihtimalle Pazar günü geceyarısını beklemeden güncel pay bilgilerle yeni katılımcıları oyuna dahil edeceğim.
sr. member
Ne onayı bekliyor? Email onayı olmasın? Smiley

hocam mesaja cevap yazarken baktım işlem Complete olmuş Smiley

20 Clam yolladım
Txid: 34fc725c5cf9bbe3b1b49a16120fee64d63b8f9da4b9e7f0a6880425c3c58ed3

Slack için mail adresimi özelden yolluyorum.

iyi çalışmalar...
legendary
Ne onayı bekliyor? Email onayı olmasın? Smiley
sr. member
polodan gündüz 12 gibi transferi yaptım ama halen onay bekliyor diyor.
acaba bir sorun mu var yoksa beklemek  normal mi?
legendary
sezon 2 bölüm 5-6 olmuş burası artık. sezon arası finalı yapılmış, ek yatırımcılar falan geliyor. Kılıçlar çekilmiş

Pazartesi yeni bölüm başlıyor  Wink
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sezon 2 bölüm 5-6 olmuş burası artık. sezon arası finalı yapılmış, ek yatırımcılar falan geliyor. Kılıçlar çekilmiş
legendary
Katılımı nasıl kabul ediyorsunuz, ne yapmalıyım?

Davetiye gönderdim.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Katılımı nasıl kabul ediyorsunuz, ne yapmalıyım?

Teşekkürler
legendary
İşlemler tamam. Heycanı ve eğlenceyi paylaşabilmek için sonunda fırsat bulup aranıza girebildim Wink

Devetiye geliyor Smiley
member
Activity: 93
Merit: 14
İşlemler tamam. Heycanı ve eğlenceyi paylaşabilmek için sonunda fırsat bulup aranıza girebildim Wink
sr. member
aksi bir durum olmazsa kesinlikle katılacağım.
plo üzerinden direk adrese Clam gönderirsek bir sorun oluşmaz değilmi?

Hoşgelirsiniz Smiley Bir problem olacağını sanmıyorum, adres cüzdan adresi, polo da polo.

tamam hocam gün içerisinde gerekli işlemleri yaptıktan sonra mesaj atarım buraya.
kolay gelsin
legendary
Şimdi geriye doğru aldığım notlara bakıyorum da kendimi Kepler gibi hissettim.
Bilinen uzayın yüzde ile ifade edilemeyecek kadar küçük bir kısmına bakıp uzayda hayat yok diyorum.

Eğer bu bölüm başarılı sonuçlanırsa bu şansla private key de bulurum muhtemelen Cheesy

legendary

Hoşgelirsiniz Smiley Bir problem olacağını sanmıyorum, adres cüzdan adresi, polo da polo.
sr. member
Öncü birlik ile durumu değerlendirdik. x3'teki ana para iadesini ortadan kaldırıyoruz. Yeni katılımcılar da dahil olduktan sonra gerekirse yeni bir hedef koyarız. Böylece yeni yatırım yolu açılmış oldu.

Ana para iadesi beni psikolojik olarak rahatlatacak bir şeydi. Bir süre daha rahatsız olsam sorun olmaz diye düşündüm Smiley

Kasa çok oynak olduğu için yeni katılımların hepsini birden oyuna dahil edeceğim. Bu ay sonuna kadar (Bu Pazar, 30 Nisan 23:59) katılımları ve hali hazırda olan katılımcıların pay artış taleplerini açıyorum. Bu tarihe kadar gelen katılımlar oyun dışında birikecek, yine bu tarihe kadar patlarsak geri iade edilecek. Her şey yolundaysa yeni kasa ve yeni pay sahipleriyle yola devam edeceğiz.

* Kişi başına katılım için üst sınır 100 Clam. Kasa için üst sınır 1000 Clam.
* Kişi Başına katılım için alt sınır 20 Clam.

Katılım adresi: xA3Wwtknhc9umEiMHxDYzKrPM1mafTQwYJ  Dikkat bu bir Clam adresi!!!

Yeni katılımcılar TX numaraları ile email adreslerini iletirlerse slack platformuna davet edeceğim. Şu ana kadar olan tüm veri ve tartışmalar burada. Maddi katılımdan çok zihinsel katılımı çok daha önemsiyorum.

Pages:
Jump to: