Pages:
Author

Topic: Primedice ve tüm gerçekler / Game of Dices: S02E02 - page 8. (Read 41915 times)

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Öncü birlik ile durumu değerlendirdik. x3'teki ana para iadesini ortadan kaldırıyoruz. Yeni katılımcılar da dahil olduktan sonra gerekirse yeni bir hedef koyarız. Böylece yeni yatırım yolu açılmış oldu.

Ana para iadesi beni psikolojik olarak rahatlatacak bir şeydi. Bir süre daha rahatsız olsam sorun olmaz diye düşündüm Smiley

Kasa çok oynak olduğu için yeni katılımların hepsini birden oyuna dahil edeceğim. Bu ay sonuna kadar (Bu Pazar, 30 Nisan 23:59) katılımları ve hali hazırda olan katılımcıların pay artış taleplerini açıyorum. Bu tarihe kadar gelen katılımlar oyun dışında birikecek, yine bu tarihe kadar patlarsak geri iade edilecek. Her şey yolundaysa yeni kasa ve yeni pay sahipleriyle yola devam edeceğiz.

* Kişi başına katılım için üst sınır 100 Clam. Kasa için üst sınır 1000 Clam.
* Kişi Başına katılım için alt sınır 20 Clam.

Katılım adresi: xA3Wwtknhc9umEiMHxDYzKrPM1mafTQwYJ  Dikkat bu bir Clam adresi!!!

Yeni katılımcılar TX numaraları ile email adreslerini iletirlerse slack platformuna davet edeceğim. Şu ana kadar olan tüm veri ve tartışmalar burada. Maddi katılımdan çok zihinsel katılımı çok daha önemsiyorum.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
bizim yöntemi dene.

10 BTC toplandı ise bunu 1000 e böl. 0,01 olsun bir pay değeri.

sonra pay değerini günlük veya haftalık hesapla. senin işinde günlük daha iyi gibi.

yeni girmek isteyenlerde pay değerinden girebilsin veya çıkabilsin.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
İlk tur yatırımcılarının paralarını tamamen iade et, sıfırdan fon topla bence Smiley
2. tur'u da öyle başlatırsın, ya da kaçıncı tursa Cheesy
legendary
Aklıma takılan şeyi yazayım da yanlış anlaşma olmasın.

1. Fona başlarken dedik ki başlangıç x3 olunca katılımcıların ilk yatırımı olan tutarı geri dağıtacağız ve x2 ile devam edeceğiz.
2. Yeni katılım alabilmek için "toplam kasa / pay" formülünü kullanmak daha doğru.
3. x3 olursak ve ilk katılımı dağıtırsak kasa 1/3 küçülecek, bu durumda sonradan katılmış kişilere haksızlık olacak.
4. Haydi yeni katılımıcılara desek ki sizin payları da x3 olunca ilk katılımı iade edelim, hesap yapmaktan iş yapamayacağım ve çorba olacak.

Aklıma gelen tek bir çözüm var.

Yeni katılım için bir zaman belirleyeceğiz ve şu ana kadar olan durumu sıfırlayıp ilk katılımcılarla helalleşeceğiz. Bu da psikolojik açıdan içime pek sinmiyor.

Böyle işte Smiley
legendary
Bu işi az bir durduralım. Kar payı dağıtım işini çözemedim, fon yöneticileri bir arka çıkabilirlerse sevinirim Smiley

Clam'le oynuyoruz, justdicetayız. Güncel pay değeri 17 18 Clam. Giriş, 17 18 ve katları. Çok abartmayalım kasayı, büyük patlamak istemiyorum. Maksat muhabbet, küçük girin Smiley

cakir tam senin işlerin bunlar, beklenen değerimiz pozitif diyorum Smiley

TX ve slack için email adresi ile özel mesaj dönerseniz sevinirim Smiley
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Hangi coinle nasıl katılacağız? Biraz heyecan olsun Smiley ufak tefek bir şeyler ben de atayım ortaya.
legendary
Activity: 1153
Coin-Turk.com
ben varım 0.1 atarım kendi adıma.
member
Activity: 93
Merit: 14
Her daim ilgiliyim Wink 30$ a kadar para atabilirim seve seve
legendary
Taleplerden ötürü ikinci bir tur katılım toplayabiliriz. İlgilenenler seslenebilir mi?
legendary
Eger basarili olursa botunuzu paylasmayi dusunuyor musunuz?local forumda anladigim kadariyla dice sitelerinde yuklu btc kaybetmis baya bir kullanici var ve tunelin sonunda isik gorebilen bir siz varsiniz

şunu otomatikleştirip bize de versen ne güzel olmaz mı Smiley

Evet isteyen herkes günün birinde kullanabilir olacak.

Smiley
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Eger basarili olursa botunuzu paylasmayi dusunuyor musunuz?local forumda anladigim kadariyla dice sitelerinde yuklu btc kaybetmis baya bir kullanici var ve tunelin sonunda isik gorebilen bir siz varsiniz
legendary
Forumdan aylardır uzağım, konunun ilk sayfasını ve son sayfasını okudum ama ilk fırsatta konunun tamamını okuyacağım. Dice olayına girmiş ve zararla çıkmış biri olarak 2 sayfayı bile heyecanla okudum. Yardım edeceğim birşey varsa yardım etmek isterim. Daha konunun tamamını okumadım ama konu içerisinde taktiğiniz hakkında bilgi var mı?

@mfpo , hosgeldin, buralar eskisi gibi degil artik, eskilerden birisini gorunce insan heyecanlanmaya basliyor artik, zamanla ne demek istedigimi anlayacaksin ..

Bak ben de heyecan yaptım şimdi Smiley

Hoşgeldin, evet bir takım bilgiler var. Bol bol rakam var. Bir de dışarılarda bir yerde detaylı data tuttuğumuz bir yer var Smiley
legendary
Activity: 1036
Forumdan aylardır uzağım, konunun ilk sayfasını ve son sayfasını okudum ama ilk fırsatta konunun tamamını okuyacağım. Dice olayına girmiş ve zararla çıkmış biri olarak 2 sayfayı bile heyecanla okudum. Yardım edeceğim birşey varsa yardım etmek isterim. Daha konunun tamamını okumadım ama konu içerisinde taktiğiniz hakkında bilgi var mı?

@mfpo , hosgeldin, buralar eskisi gibi degil artik, eskilerden birisini gorunce insan heyecanlanmaya basliyor artik, zamanla ne demek istedigimi anlayacaksin ..
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
legendary
Bugün bir kayıp yaşadık. Bir önceki güne göre %10'dan daha fazla geriye düştük ama sonradan toparladık. %0,83 lük bir kaybımız var düne göre.
Onu da nazar payı olarak bırakıyorum Smiley

* Buraya kadar olan kısım gayet olası bir sonuç. Herhangi bir strateji uygulamadan her beş denemenin üçünde herhangi bir tarafından rahatlıkla yapılabilir.
legendary
Tüm söylediklerinize katılıyorum. Beyefendinin teşrifi çok hayırlı oldu, veri değerli bir hale geldiği için public ortamdan kaldırdım, sonuçta ben de kaybedeceğimizi düşünüyorum ve evet insani hata argümanı çok kuvvetli. Hatta hata yaptım 1-2 kere. Sonu iyi bitti ama hataydı ve bitmeyebilirdi.

Tek bir beklentim var, o da sonuçta kaybedeceğimiz o an gelmeden, oyunu terk edebilmiş olmak. Sonu geciktirmek için de yapabileceğim her şeyi yapıyorum Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Dice yetkilileride bu işlemin yapıldığını bildikleri için bence ali cengiz olaylarına girmiyorlar. Hatta yerlerinde olsam sizin bu yaptığınız grafikleri kullanır bakın düzgün disiplinle oynarsanız kazanırsınız gazını kullanıcılara verirdim. Sizden bu bilgileri isterlerse vermeyin satın Smiley
Ben kazanmanızı umit etsemde sonunda yine insan hatası sonucu sezon finali kayıpla olacak diye düşünüyorum.
legendary
Çok doğru, kasa her zaman kazanır. Ama bunu sağlayan şey üyelere dağıtma gerekliliği değil, kasanın beklenen değerinin pozitif olması. Ayrıca kasa için bu kadar kesin söyleyemeyecek bir şey daha var. Kasa herkesten kazanamaz, birinden kazanır birinden kaybeder. Sonuçta alt toplam olarak kazanır Smiley

Bu arada benim beklenen değerim de pozitif Smiley
hero member
Activity: 698
Merit: 506
bu tür oyunlara bir türlü kanım ısınmadı sonuçta kasa kazanacak ki üyelere pay verecek yoksa niye uğraşacak adamlar her zaman kasa kazanır Smiley
legendary
hadi bakalım, ancak bet üst sınırı martingale de önemlidir. bunu da hesaba katıyorsunuz diye düşünüyorum.

Katıyordum ama son 4 gündür düz martingale'i terk ettim. İşlem mantığının için de felsefesi var ama uygulamada kendisi yok sayılır Smiley
Pages:
Jump to: