Pages:
Author

Topic: Radio Caca (RACA) - page 4. (Read 5062 times)

jr. member
Activity: 42
Merit: 1
December 02, 2021, 05:21:34 AM
Uzun süredir inceliyorum olay kısaca şöyle metamon denen karakterler 3 günde 1 bık bık bık diyor yumurta üretiyor sonrao üretilen yumurtalar markette ortalama 550$dan satılıyor. Para kazanan kişi ya gidiyor metamon alıyor daha fazla kazanmak için yada direk satıyor nakite dönüyor olay bundan ibaret. Telegramdan sorsan yılın projesi nereye proje böyle projeyi bakkal bile kurar site zaten çok amatör arkasında binance varmısda elon musk varmısta raca 10$ olacakmıs sözde. Benim bildiğim bu tür sistemler belli bir süre sonra tıkanıyor sonrası malum şelale gibi aşağıya. Yanlışsam söyleyin doğrusunu bende öğreneyim.

Hocam dediğiniz de haklılık payıniz mutlaka vardır. Ben fiyat olarak daha önce. ( Yalan olmasın yanılıyor olabilirim) 0.0008'e gidip sonra 0.0003 geri çekildi ve yaklaşık 15-20 gün bekledi diyebilirim. Benim görüşüm burada bir süre bekleyip yeniden yukarı basıp 0.03-04'e kadar gidecektir. Ytd

Hocam sizin girdiğiniz zamanlar ilk zamanlar. İlk zamanlar ortada oyunda yoktu + fomo vardı sürekli yeni yatırımcı gelip raca alıyordu ee oyunda yoktu harcama yapamıyordu dolasıyla raca sürekli elde tutuluyordu fiyat yukarı gidiyordu.

Oyun var artık yeni yatırımcı nerdeyse gelmiyor diyebilirim. Toplamda 2,000,000 adet metamon varmıs. suan bir tanesi 4,300 $ dan satılıyor bu fiyat asırı yüksek elbet bir yerde patlayıp düşecek aynı şekilde 1 yumurta 550$ dan satılıyor yumurta sayısı ise sınırsız. Markette suan 12 bin adet yumurta satılmayı bekliyor satılmadıkca fiyatı asagıya çekecekler markette fiyat asagı gittikce raca dump yiyecek. Şuan ponziden baska birşey değil. 4300 $ yatırıyorsun günlük kazancın ortalama 200 $ başka bir marifeti yok olay bundan ibaret.

CryptoMines, Plant Vs Undead bunlar en popiler olandı ne oldu hepsi dibi görüp bitti CryptoMines sadece 2 günde 700 $dan suan 55$ gelmiş 2 günde 10xden fazla düşmüş. Şuan ayakta kalan sadece mobox oldu. Oda karını direk tahtadan mobox alıp burn yaptıgı için buda bir süre sonra ne olacagı belli. YTD.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 02, 2021, 02:17:37 AM
Uzun süredir inceliyorum olay kısaca şöyle metamon denen karakterler 3 günde 1 bık bık bık diyor yumurta üretiyor sonrao üretilen yumurtalar markette ortalama 550$dan satılıyor. Para kazanan kişi ya gidiyor metamon alıyor daha fazla kazanmak için yada direk satıyor nakite dönüyor olay bundan ibaret. Telegramdan sorsan yılın projesi nereye proje böyle projeyi bakkal bile kurar site zaten çok amatör arkasında binance varmısda elon musk varmısta raca 10$ olacakmıs sözde. Benim bildiğim bu tür sistemler belli bir süre sonra tıkanıyor sonrası malum şelale gibi aşağıya. Yanlışsam söyleyin doğrusunu bende öğreneyim.

Hocam dediğiniz de haklılık payıniz mutlaka vardır. Ben fiyat olarak daha önce. ( Yalan olmasın yanılıyor olabilirim) 0.0008'e gidip sonra 0.0003 geri çekildi ve yaklaşık 15-20 gün bekledi diyebilirim. Benim görüşüm burada bir süre bekleyip yeniden yukarı basıp 0.03-04'e kadar gidecektir. Ytd
jr. member
December 01, 2021, 01:36:49 AM
sr. member
November 30, 2021, 03:28:04 PM
Oyunu oynayanlar çok iyi kazanıyor sadece RACA alıp beklemenin fazla bir anlamı yok stake yapmak artık kârlı değil. Elinizdeki RACAlarla Metamon alıp oyuna bir an önce başlasanız RACA tutarak kazanacağınızdan çok daha fazlasını çok hızlı şekilde kazanırsınız. USM Mart yerine Aralıkta beta ve yeni yılda hemen çıkacak şekilde üzerinde çalışılıyor. Ekip milyonlarca dolar kazandı işleri biraz hızlandırmaları için her türlü kaynak ellerinde mevcut.

Dediğiniz gibi olurda usm olayı Mart ayından Aralık ayına çekilirse. Raca yine ciddi hareket yapabilir. bugün Twitter'da gördüm yeni bir borsada daha listelenmiş. Çok hızlı bir şekilde farklı borsalarda listeleniyor olması Raca için çok güzel bir durum.
Umarım usm olayı Aralık ayına gelir. Beta haberi bile olsa çok olumlu etkilenir fiyatı.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 29, 2021, 04:52:08 AM
Oyunu oynayanlar çok iyi kazanıyor sadece RACA alıp beklemenin fazla bir anlamı yok stake yapmak artık kârlı değil. Elinizdeki RACAlarla Metamon alıp oyuna bir an önce başlasanız RACA tutarak kazanacağınızdan çok daha fazlasını çok hızlı şekilde kazanırsınız. USM Mart yerine Aralıkta beta ve yeni yılda hemen çıkacak şekilde üzerinde çalışılıyor. Ekip milyonlarca dolar kazandı işleri biraz hızlandırmaları için her türlü kaynak ellerinde mevcut.
jr. member
Activity: 80
Merit: 3
November 29, 2021, 04:03:29 AM
Ben de 0.008 iken satışını yaptım. Birçok oyun çıkıyor. Raca güzel yerlere geldi gibi kar realize etmek lazım. Ben elde bırakmadım. Başka projelere yatırım yaparım düşüncesiyle çıktım. Oyunu oynasak olurdu ama oynamadık. Şuan bir oyun var onda deneyeceğim. Neyin ne olacağı belli olmuyor. Metemon fiyatları malum baya arttı. Yeni projelerde de bu hype devam ederse ekmek yedirecek gibi gözüküyor.
jr. member
Activity: 33
November 28, 2021, 03:55:20 PM
"Play to earn" tokenlerinin ekonomisi  adaletsiz gelir dağılımı yüzünden sürdürebilirliği zor ve sistem belli bir yerden sonra tıkanıyor.
İlk girenler iyi kazanırken sonradan girenlerin daha çok yatırım yapması gerekiyor ve insanlar haliyle belli bir yerden sonra bıkıyor.
Ha bire yeni Play to Earn token çıkarken ilgiyi canlı tutmak ve token ekonomisini dengelemek zor iş.
İstisnalar dışında %99'u patladı. Bakalım Raca %1 lik dilime girebilecek mi.

Düşüş için diyeceğim 100X+ yapmış bir tokenin ATH'den 2-3X düşmesi bence normal.
Yükseliş trendinde , iyi kar oranında kar satışı yapmak her zaman en iyisi .
Herkese bol kazançlı günler dilerim.

Ben raca'nin oyununu oynamadım ama sonradan oynamak isteyenler için zor deniliyor. İlk başlayanlar epey güçlü oluyormuş. Ekip bu duruma bir çare bulmali. Mesela ustalar efsaneler yeni başlayanlar gibi bölümler olabilir.
B
Fiyat konusuna gelince bütün coinlerde düşüş var ama raca aşırı fazla saldı aşağıya doğru. Telegramdan cuma günü güzel etkinlikler duyurulacak vs dendi ama bir şey çıkmadı gibi.
BTc yukarı doğru gitmez ise düşüş devam edebilir. Kafamda bir hedef var eğer oraya gelirse ben de raca ile vedalaşacağım artık. Nasip ne olacak bakalım.

hocam zorluk kolaylıktan ziyade  raca 0,0016-22 aralıklarındayken girmiştim ben ve o zaman ekip 200k racaya metamon satıyordu , o dönem risk alıp ya da akıllı davranıp metamon alıp oynayan bir insan için kaba taslak şöyle bir hesap yapabiliriz
 1,25 milyon raca aldı diyelim (2.3bin dolar yapıyor dolar da 9,3tl falandı)   6 tane metamon yapıyor  yani, 50 bin racayı da uraca yapar oyuna atar,   sonrasında oyun  bir ay önce falan çıktı 6 metamonla günde 2 yumurta kazanıyorsun bu hesapla ve düşüşün başladığı 10 gün önceye gidelim 20 günde 40 yumurta eder 110kdan gidiyordu bir yumurta 4,4 milyon raca oradan cüzdana attılar metamonları da 700kdan sattılar desek o dönem 800leri de gördü 4,2 de oradan geldi totalde 8,6 milyon raca ve athden değil de 0,01den bozdular diyelim bunu 86bin dolar yapıyor .  Şuanda ise sürekli bir güncelleme ve belirsilik var bir gün yumurta parça sayısı azalacak diyorlar herkes yumurtaya abanıyor, sonra daha kolay hale geliyor, bir gün potion değerlenecek şekilde güncelleme geliyor sonra değişiyor. Bu tabloda metamon alıp oyunu girmek bana riskli geliyor , 2 gün sonra metamonun değerini ya da oyundan kazancı düşürmeyeceklerinin garantisi yok.

yani oyunu ilk başta oynayanlar parayı çekip ev ya da araba parası neyse çıkardılar , içerde kalanlara da o meşhur berat albayrak videosu gibi sakin olma telkininde bulunuyorlar ,   proje hala güzel gibi duruyor ama bu oyun bence çok hormonlu büyüdü ve şuan onun sakatlıklarını yaşıyor düzelmesi için biraz zamana ya da güzel bir habere ihtiyacı var.   
En büyük pişmanlığım oyunu oynamamak en azından 200kya kıyıp bir  metamon alsaydım çok daha güzel karla çıkacaktım, ben kutu satışları sayesinde oynamaya başladım kısa süre önce ona rağmen maliyetimi baya düşürdüm ve kârımı alıp kenarda beklemeye geçtim.
sr. member
November 28, 2021, 03:08:28 PM
"Play to earn" tokenlerinin ekonomisi  adaletsiz gelir dağılımı yüzünden sürdürebilirliği zor ve sistem belli bir yerden sonra tıkanıyor.
İlk girenler iyi kazanırken sonradan girenlerin daha çok yatırım yapması gerekiyor ve insanlar haliyle belli bir yerden sonra bıkıyor.
Ha bire yeni Play to Earn token çıkarken ilgiyi canlı tutmak ve token ekonomisini dengelemek zor iş.

Düşüş için diyeceğim 100X+ yapmış bir tokenin ATH'den 2-3X düşmesi bence normal.

Ben raca'nin oyununu oynamadım ama sonradan oynamak isteyenler için zor deniliyor. İlk başlayanlar epey güçlü oluyormuş. Ekip bu duruma bir çare bulmali. Mesela ustalar efsaneler yeni başlayanlar gibi bölümler olabilir.
B
Fiyat konusuna gelince bütün coinlerde düşüş var ama raca aşırı fazla saldı aşağıya doğru. Telegramdan cuma günü güzel etkinlikler duyurulacak vs dendi ama bir şey çıkmadı gibi.
BTc yukarı doğru gitmez ise düşüş devam edebilir. Kafamda bir hedef var eğer oraya gelirse ben de raca ile vedalaşacağım artık. Nasip ne olacak bakalım.
jr. member
November 28, 2021, 09:07:01 AM

Oyun sürdürebilir değil diyorsun ozaman. Peki sistem nasıl işliyor raca al onu farma yatır gelen raca karıda sat şeklindemi işliyor.
https://bscscan.com/token/0x12bb890508c125661e03b09ec06e404bc9289040?a=0x95270be1d4912d07442bad300ac93f3b1d1db511
burdaki miktar sürekli azalıyor ordaki miktar bitince proje kapanacak mı acaba
full member
Activity: 348
Merit: 119
November 28, 2021, 07:49:39 AM

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
November 27, 2021, 07:44:31 AM
buyuk bır ponzı ıcınde oyun devam edıyor yenı oyuncu geldıgı surece bu devam edecek ama ip bir gun kopacak ve rug pull yedık dıyecegız. o yuzden asırı yatırımınız  varsa en azından ana paranızı ve bır mıktar karınızı alıp devam etmenızı onerırım

Kar satışı her zaman önemli hocam bence de iyi kar oranı olan arkadaşlar varsa en azından yarı yarıya bir kar satışı gerçekleştirmeli rug pull olursa eğer herkes dizlerini dövecek yoksa risk var mı her zaman ki gibi her yerde olduğu gibi var
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
November 27, 2021, 07:32:30 AM
buyuk bır ponzı ıcınde oyun devam edıyor yenı oyuncu geldıgı surece bu devam edecek ama ip bir gun kopacak ve rug pull yedık dıyecegız. o yuzden asırı yatırımınız  varsa en azından ana paranızı ve bır mıktar karınızı alıp devam etmenızı onerırım
jr. member
November 27, 2021, 04:30:35 AM
Açıkcası ben yaklaşık x7 ile dün gece çıktım artık ekip bir beklenti oluşturamıyor, sürekli bir sıvama olayı yapıyorlar partnerlik çıkışı ,binance , yakma kilitleme , maye musk  son dönemlerde türkiye telegram grubunda adminlerin çok çocukca tavırları,   cuma günü haber var deyip deyip yine bir şey duyamamamız ... 

takibe devam ediyorum yeni beklentiler oluşursa racaya geri atlarım Smiley
sr. member
November 27, 2021, 02:26:49 AM
bugün yaşanan düşüş bir şey demem çünkü piyasa genel anlamda iyi değil ama son 1 haftadır yaşanan düşüşün birilerinin dediği gibi "düzeltme yapiyüüü" ile bence bir alakası yok. kim satmış, etmiş bilmem ama ben iyi niyetli olarak şöyle düşünüyorum:

son dönemde farm etme özelliği değişti. eskiden 12 milyon civarı raca ile 14 günde 1 metamon farm ederken bu sayı artık 40 milyon raca için geçerli. 28 günde 1 metamon için de 4.750.000 gibi bir raca gerekiyordu. şimdi 28 güne 1 adet metoş için 16 milyon adet raca farm etmeniz gerekiyor. ee arkadaş elinde 8 milyon raca olan adam ne yapacak? pot, diamon vs bok mu farm edecek? güzel kar yaptıysa basar yoluna gider. yumurta için 1000 adet yumurta parçacığı toplamak biraz zorlaşıp, farm özelliğini eski seviye getirseler belki işler değişebilir. ha, oyundan iyi para kazandık mı ya da hala kazanıyor muyuz? evet, öyle ama önemli olan herkesin güzelce para kazanması dostlar.

Çoğu altcoin BTc den dolayı iyi geri çekildi ama bazıları çabuk topluyor raca freni patlak kamyon gibi gidiyor. Umarım düzeltmedir. Zira geçen haftalarda 0.012 ye kadar iyi gitti. 0.005 lere kadar çekilmesi normal olabilir.
@gospodin hocamın dediği de çok doğru eğer adam elinde olan tavaları yumurtlatamiyorsa ve çok uçuşan almışsa satışa geçiyor. Twitter'dan da yatırım haberleri geliyor ( ne kadar doğru bilmiyorum tabiki de) master capital adlı bir kuruluş 220 milyon dolarlık yatırım yaptığını açıklamış. Toplam o kadar olmuş galiba.

https://twitter.com/Marscapital86/status/1464426184897224713?s=20
Gerçekten böyle bir şirket var mı bilmiyorum bana pek inandırıcı gibi gelmedi. Büyük şirket olsa o kadar az takipçisi olur mu?
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 26, 2021, 11:39:44 AM
bugün yaşanan düşüş bir şey demem çünkü piyasa genel anlamda iyi değil ama son 1 haftadır yaşanan düşüşün birilerinin dediği gibi "düzeltme yapiyüüü" ile bence bir alakası yok. kim satmış, etmiş bilmem ama ben iyi niyetli olarak şöyle düşünüyorum:

son dönemde farm etme özelliği değişti. eskiden 12 milyon civarı raca ile 14 günde 1 metamon farm ederken bu sayı artık 40 milyon raca için geçerli. 28 günde 1 metamon için de 4.750.000 gibi bir raca gerekiyordu. şimdi 28 güne 1 adet metoş için 16 milyon adet raca farm etmeniz gerekiyor. ee arkadaş elinde 8 milyon raca olan adam ne yapacak? pot, diamon vs bok mu farm edecek? güzel kar yaptıysa basar yoluna gider. yumurta için 1000 adet yumurta parçacığı toplamak biraz zorlaşıp, farm özelliğini eski seviye getirseler belki işler değişebilir. ha, oyundan iyi para kazandık mı ya da hala kazanıyor muyuz? evet, öyle ama önemli olan herkesin güzelce para kazanması dostlar.
member
Activity: 447
Merit: 88
November 26, 2021, 04:29:39 AM
Nazar değdi nazar.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 23, 2021, 03:45:52 AM
Raca, piyasalarda ki son düşüş trendinden etkilenmeyecek şekilde devam ediyor. 24 saatlik durumu yeşil görünüyor. Bitcoin dahil çoğu altcoin kırmızı bir etkilenmekten  muzdarip. Raca dikkatimi çekiyor ama fiyat nedense yüksek geliyor.
sr. member
November 23, 2021, 02:10:43 AM
Bugün poloniex borsası Raca'yı listeliyor. Twitter'da açıklama yapmışlar.

https://twitter.com/Poloniex/status/1462994315953664005?s=20
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 22, 2021, 11:46:28 AM
markete Dragon Fruit Dog gelmiş nedir bu bilen var mı , telegram türkiye grubunda adminler bilgimiz yok demiş

Bir işe yaramıyor sadece collectible NFT deniyor. Local gruplarda bilgili yönetici yok önüne gelen grup oluşturmuş hiçbir sorununuzu çözemezler.

Maye Musk projenin direkt içinde değildi, sadece onun özel NFTleri satışa çıkarken anlaşma sağladılar ama sanki proje sahibi Musklarmış gibi bir algı oluşmuştu. Yanlış algıların ortadan kalkması uzun vadede daha sağlıklıdır tıpkı önceki yalanlamaların yapılması gibi. İleride daha büyük dumplar doğurabilirdi şimdi fiyat olarak iyi gidiyor. 20 günde roi yapan inanılmaz bir sistem oluştu metamon fiyatları kolay kolay düşmez bu ortamda.
jr. member
November 22, 2021, 11:00:48 AM
markete Dragon Fruit Dog gelmiş nedir bu bilen var mı , telegram türkiye grubunda adminler bilgimiz yok demiş
Pages:
Jump to: