Pages:
Author

Topic: Radio Caca (RACA) - page 6. (Read 5063 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
November 18, 2021, 09:37:57 AM
3. Tur gizemli kutu satışı yarın saat 19 Kasım UTC 15:00 gerçekleşicek.

Sürüme dahil olan öğeler:
1) 10.000 Parsel Kiss-up Eyalet Arazisi (KISS)
2) 10.000 Normal Metamon (N)

30 kez daha gizemli kutu satılacakmış toplamda 3. Turdan sonraki satışlar haber verilmeksizin rastgele yapılacak.

30 satışın toplamı 250 milyar RACA olacağı tahmin ediliyor. Aşağıdakilere göre dağıtılacaktır:
%15 takıma
Pazarlama ve operasyon için %25
USM üçüncü taraf geliştirme teşviklerine ve Metamon ve USM oyun/oyun içi ödüllere %50
%10 likidite karşılığı
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 18, 2021, 06:07:48 AM
Bu kutu satışından yaklaşık 8 milyar Raca geliri olacak ve takım bunun tamamını yakacak diye biliyorum.
Raca sanki şuan 0.009 ile 0.01 arasında akümüle oluyor gibi
full member
Activity: 198
Merit: 158
Look at the Mirror First!
November 18, 2021, 05:17:40 AM
Bende bir süredir RACA hodl'dan sonra bugün oyuna girmeye niyetlendim.
Yani bu oyunlar nasıl para kazandırıyor, nasıl oluyor anlamak mümkün değil ama önemli olan sistemin çalışması. Bir gün bir yerde patlar ama oraya kadar herkes malı götürüyor.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
November 18, 2021, 05:12:12 AM
Çok kısa süre içerisinde bugünkü satış da sona erdi. RACA'ya ve Metamonlara olan ilgi uzun bir süre azalmayacak gibi görünüyor. Her satışta fiyat biraz daha yükselse de ilgi artarak devam ediyor. Zaten marketteki en düşük fiyatlara bakınca bugün satışa çıkan paketin her türlü kar ettireceği anlaşılıyordu.
Fiyatlar artmaya devam edecek, ilgi her geçen gün büyüyecek gibi geliyor. Geç kaldık keşke girseydik diyen çok, ya hala erkense? Daha da geç kalmamak gerekmez mi? Cheesy
Hocam bariz bir şekilde hâlâ erken olduğu görünüyor. Bitcoin de büyük bir crash olmadığı sürece Metaverse projelerine olan ilgi bitmez. Raca resmen Binance Smart Chain in Axie sine dönüşüyor hem de gözlerimizin önünde olup bitiyor her şey. Ben artık ucuz pahalı demeden canım isterse alıyorum. Biliyoruz ki Binance a girecekler. Bugün oyunu oynamaya başlayacağım zaten ilk kez.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 18, 2021, 03:58:36 AM
Sabah dokuzda yapılan Mystery Box satışı yine çok kârlı oldu, her cüzdan 5 adede kadar alabiliyordu ilk dakika içinde biraz gwei artırarak rahatlıkla aldık. Bir dakika sonra hepsi satıldı sold out oldu. Kutu fiyatı 400k RACAydı şu anda açılmamış kutular 580k RACAdan satılıyor. Hiçbir şey yapmadan bile alınan kutuyu satan %45 kâr etti. Şu anda marketteki en ucuz Metamon ise 510k RACA. Oyun çok iyi gidiyor nazar değmesin.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
November 18, 2021, 02:43:31 AM
cümleye ufak bir shitten bahsetmek istiyorum

bitcoin ve ethereum dışında kalan her şey bana göre shit. "vay ona shit denir mi? vay sen hiç shit görmemişsin" diye sabaha kadar konuşabiliriz ama bu benim kişisel düşüncem.

Ben senin kişisel düşüncene saygı duyuyorum hocam seni herhangi bir şey ile de itham etmedim sadece senin makarasına yazdığın şeyi söyledim yanlış anlaşıldıysam kusura bakma

Sana saygım bir daha arttı raca olayından sonra forumda seni dinleseydik şu an haftalık 3-4 bin dolar kazancımız olacaktı yine yerimizde saydık  Grin
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
November 18, 2021, 02:40:33 AM
Çok kısa süre içerisinde bugünkü satış da sona erdi. RACA'ya ve Metamonlara olan ilgi uzun bir süre azalmayacak gibi görünüyor. Her satışta fiyat biraz daha yükselse de ilgi artarak devam ediyor. Zaten marketteki en düşük fiyatlara bakınca bugün satışa çıkan paketin her türlü kar ettireceği anlaşılıyordu.
Fiyatlar artmaya devam edecek, ilgi her geçen gün büyüyecek gibi geliyor. Geç kaldık keşke girseydik diyen çok, ya hala erkense? Daha da geç kalmamak gerekmez mi? Cheesy
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
November 17, 2021, 12:58:20 PM
Ben de paramın yettiği ancak bu olduğu için normal bir Metamon satın alarak (marketten) bu topa kesinkes girmişi bulunuyorum. Bu coinin durumu ne olur bilemiyorum ama Metaverse olduğu için inanılmaz bir furyayı beraberinde getirdi. Ekibin birazcık kafası çalışıyorsa ki bence bariz şekilde çalışıyor bu projeyi Binance a sokarlar ve buradan kalkıp daha 3-5x yaparlar. Nft fiyatlarını hiç hesaba katmıyorum bile. Potion bile değer kazanıyor zaten acayip bir durum cidden.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
November 17, 2021, 12:30:15 PM

bitcoin ve ethereum dışında kalan her şey bana göre shit. "vay ona shit denir mi? vay sen hiç shit görmemişsin" diye sabaha kadar konuşabiliriz ama bu benim kişisel düşüncem.

her neyse, yarın box satışı olacak.

10.000 adet metamon
10.000 adet kiss up arazisi
10 adet bpm nedir dünya parası nft satılığa çıkacak. normalde bugün satılması gerekiyordu ama bsc ağındaki yoğunluktan dolayı yarın sabah 9'a ertelendi. (saati kontrol ediniz.) alım yapabilmek için cüzdanınızda en az 500k raca bulunması gerekiyor. kutu fiyatı 400.00 raca. sevgiler.

Hali hazırda tuttuğum 300k raca var biraz daha ekleme yaparak yarınki kutu satışına katılayım en azından metamonla daha hızlı kazanç olur tek raca hodl edeceğime. Bu arada marketten kiss up arazi fiyatlarına bakmak istedim ama fiyatlarını göremedim metamondan daha mı değerlidir bu araziler ?

Birde şunu söliyim shit mhit dedin benide soğuttun başlığı okumadan geçmiştim shit yazısını görünce. "vay ona shit denir mi? vay sen hiç shit görmemişsin"  bu konuda haklısın sana göre shittir bişiy diyemem kutu satışı içinde haber verdiğin için saol  hocam saati ayarladım kısmet olursa alıcam.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
November 17, 2021, 12:13:05 PM

10.000 adet metamon
10 adet bpm nedir dünya parası nft satılığa çıkacak. normalde bugün satılması gerekiyordu ama bsc ağındaki yoğunluktan dolayı yarın sabah 9'a ertelendi. (saati kontrol ediniz.) alım yapabilmek için cüzdanınızda en az 500k raca bulunması gerekiyor. kutu fiyatı 400.00 raca. sevgiler.
Bu gelişme ile Metamon fiyatları düşer inşallah.  Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 17, 2021, 11:50:55 AM

10.000 adet metamon
jr. member
Activity: 237
Merit: 7
November 17, 2021, 05:09:14 AM
Aylardır konuyu boş boş okuyorum. Kardeşim atsana 3-5 bir şey. Ah dedirtti gene
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
November 17, 2021, 04:24:41 AM
Bu başlık açıldığında 1000 dolar atasım gelmişti. Ama üşendim atmadım. Şimdi ne kadar param olurdu bilmek duymak istemiyorum. Smiley

---

Raca'dan para kaldıran arkadaşlara gelsin: https://www.youtube.com/watch?v=4d3BJcJ4wYU

Bende aynı şekilde 1000 olmasa da denemelik 500 atacaktım ama sevgili hocam gospodin cümleye ufak bir shitten bahsetmek istiyorum şeklinde girdiği için bir an olumsuz izlenim aldım ve atmadım Eğer atsaydım gibi cümlelere yenisi eklendi bu sayede kazananlara bol kazançlar gemi çoktan limandan ayrıldı gibi
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
November 16, 2021, 08:35:56 AM
Geçen ay bu zamanlarda haberim olmasına rağmen girmeyerek büyük hata etmiş oldum. Sonra gene iyi bir yerden girdim sayılır ancak üşengeçlik etmesem çok daha erken girebilirdim. Daha çok arttığını da görürüz umarım.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
November 15, 2021, 04:18:10 PM
Bu başlık açıldığında 1000 dolar atasım gelmişti. Ama üşendim atmadım. Şimdi ne kadar param olurdu bilmek duymak istemiyorum. Smiley

---

Raca'dan para kaldıran arkadaşlara gelsin: https://www.youtube.com/watch?v=4d3BJcJ4wYU
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 15, 2021, 04:13:34 AM
Bitmart'a girmesi bekleniyor galiba. Twitter'da şöyle bir twit ile karşılaştım ne kadar doğru bilmiyorum ama

https://twitter.com/Jim_Bitmart/status/1460091047933931523?s=20
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 14, 2021, 05:42:38 PM
Resmi markette en ucuz Metamon 700k RACA oldu şu anki kurla 8 bin dolardan fazla ediyor.
Potionlar 15k RACA, Diamond 75k RACA, eggler 103k RACA yani 1200 dolar.
1 centi birkaç gün zorladı ama geçeceği barizdi, fazla kâr satışı gelmeden yoluna devam etti. Geniş açıdan bakınca grafik iyi görünüyor. Bakalım nereye kadar böyle devam edecek.
jr. member
Activity: 33
Merit: 3
November 14, 2021, 07:07:14 AM
her sabah uyanınca önce coingeckoya girip portföydeki artışa bakıyorum sonra da gospodin hocama dualar ediyorum Smiley  kriptoya ara vermiştim  altlarla bir deneme yapayım diye foruma girdim ve bu konuyu görünce ilk mesajlarda da anlatıldığı gibi değerlenmesi birçok neden vardı aklıma yattı geçen ay raca yatırımcılarına katıldık keşke daha öncesinde görebilseymişim konuyu
full member
Activity: 537
Merit: 124
November 14, 2021, 07:01:38 AM
Arkadaşım bana zamanında söyledi ama param yok diye almadım. Pişmanlık ne demek bilmezsiniz. Adam bana yaklaşık  0.0001 lerdeyken  söylemişti. 1000 tl atsam köşeydim şimdi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 14, 2021, 04:55:17 AM
bsc ve eth'de normal metamon farmingi için yeni raca stake havuzları

1. bsc ve eth'de normal metamon farmingi için yeni raca stake havuzları 14 kasım utc saat 14:00 civarında başlayacak. (tsi 17:00)

2. bsc'de normal metamon farmingi için mevcut raca stake havuzları 14 kasım utc saat 12:00'den (tsi 15:00) itibaren kapatılacaktır.
(o andan itibaren artık stake yapamazsınız ama yine de çekebilir ve hasat edebilirsiniz)

3. eth'deki yüksek gaz ücreti nedeniyle, eth'deki farming apr'si bsc'den biraz daha yüksek tasarlanmıştır ve eth'de elmas ve iksir farmingini başlatmayacağız.

kaynak: https://t.me/RacaTurkish

artık 14 günde metamon kazmak için gerekli olan sayı artıyor dostlar. bundan sonra 40 milyon adet raca'ya 14 gün sonunda 1 adet metamon verecek. 16 milyon raca ile de 28 gün sonunda 1 adet raca alabileceğiz.
Pages:
Jump to: