Pages:
Author

Topic: Radio Caca (RACA) - page 5. (Read 5063 times)

jr. member
Activity: 80
Merit: 3
November 22, 2021, 07:24:32 AM
Elimde bir miktar vardı sattım. Düşerse alttan alırız bir miktar. Umarım güzel yerlere gelir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
November 22, 2021, 05:21:01 AM
maye musk ta ayrılmıs.
bence shitin shiti yalan dolan uzerine bir proje bu ama artık marketcap ole bir noktaya geldiki sahipleri işi gerceklestırmeye calısıyor. shiba gibi oldu resmen iş o kadar buyudu ki proje ister istemez legit oldu

hocam , merhaba kaynak var mı? nereden öğrendiniz?
telegramda kendılerı yazdı
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 22, 2021, 05:00:00 AM
maye musk ta ayrılmıs.
bence shitin shiti yalan dolan uzerine bir proje bu ama artık marketcap ole bir noktaya geldiki sahipleri işi gerceklestırmeye calısıyor. shiba gibi oldu resmen iş o kadar buyudu ki proje ister istemez legit oldu

hocam , merhaba kaynak var mı? nereden öğrendiniz?
legendary
November 22, 2021, 03:14:45 AM
maye musk ta ayrılmıs.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 21, 2021, 01:03:28 PM
bilerek listelenmiyorlar binance de.
uzun zamandır herkesin dlinde bir binance listelemesi gelse 5x 10x
ama oyle birşey yok tabii.hatta 1-2 hafta sonra beklenti bitince agır dump geliyor binance listelemelerinde.

eninde sonun listelenecekler benim tahminim,raca biraz dusunce toplarlamk için kullanacaklar bu kozu diye dusunuyorum.

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Zaten binance de listelenmesi raca için ne değiştirecek ki? Zaten almak isteyenler başka borsalarsan alıyor. Cz'ye kalsa çoktan lisletelerdi ama ekip bekliyor. Daha Elon Abi bile devreye girmedi. Bir twit atsa X5'i var zaten.😀
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
November 21, 2021, 11:15:28 AM
@SUPERSAIAN türkçe kanalındaki arkadaşlara yazın hocam.

İlk başta telegram da globalde iletişim kurmaya calışmıştım adminlerle hiç biri sallamadı doğru düzgün. Türkçe kanalındaki bir arkadaş mike'a mail atmamı söyledi, mail attıktan sonra 12 saat geçmeden metamon görüntüsü geldi deposit ettim ve battle yapmaya başladım.

benim yaşadığım tarz bir durum yaşayan arkadaşlar [email protected] mail atsınlar hızlı bir şekilde sonuca ulaştırıyorlar.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
November 21, 2021, 09:24:49 AM
ama oyle birşey yok tabii.hatta 1-2 hafta sonra beklenti bitince agır dump geliyor binance listelemelerinde.

eninde sonun listelenecekler benim tahminim,raca biraz dusunce toplarlamk için kullanacaklar bu kozu diye dusunuyorum.

yok hocam olay listeleme değil partnerdekilerin bir bir çıkarılması daha önce google ve standford ai çıkarıldı şimdi de bsc ve binance

bilmiyordum cıkarıldıklrını.
o zaman buyuk ihtimal hiçbir zaman partner değildi bunlar.
işler ciddiye binince cıkartmak zorunda kaldılar.bu iş boka sarmış gibi gorunuyor o zaman  Huh
jr. member
Activity: 33
November 21, 2021, 08:56:48 AM

yok hocam olay listeleme değil partnerdekilerin bir bir çıkarılması daha önce google ve standford ai çıkarıldı şimdi de bsc ve binance
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
November 21, 2021, 08:29:05 AM

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 21, 2021, 07:43:34 AM
https://twitter.com/BinanceChain/status/1462208062450769920

bsc resmi twitter hesabından yapılan paylaşım.
jr. member
November 21, 2021, 07:35:25 AM
Raca hakkında son düşünceleriniz nelerdir  binance ve binance smart chaini  de partnerlerden silmişler galiba

konu ile ilgili yaptıkları açıklama bana biraz garip geldi.

"binance ve bsc isminden dolayı diğer borsalarla partnerlik olmuyor. o isimleri göstermemize gerek yok." tarzı bir şeyler yazmışlar. ftx adı geçmiş arada, solana ile köprü olacakmış falan filan. büyük açıklama cuma günü olacak diye gruplarda yazıyorlar. zaten bsc ile nasıl bir partnerlik oluyor onu bir anlasam:)))

bana kalacak olursa asıl sıkıntı son birkaç haftadır herhangi bir gelişme olmaması. (kutu satışları dahil değil.) maye, gadot vs... hep havada kaldı. bir haber gelse biraz hareketlenir ama çok düştü ya. üzdü açıkçası.

Partnerlerin silinmesinin sebepleri:

RACA’nın geldiği noktayı herkes görebilir, neler başardığını herkes görüyor. Artık başkalarının ismini kullanmasına gerek yok, RACA yeterince büyük. Pancakeswap veya Bakeryswap’e bakın, hiç partnerliklerini açıklıyorlar mı websitelerinde?

Ayrıca sürekli Binance Smart Chain ve Binance partnerlerimiz diye paylaşırsak, diğer borsa ve ağlar neden bizi desteklesin? Bu şekilde düşünün. BSC’den hala tam destek alıyoruz merak etmeyin.

telegram kanalında yazmış bizim türkler.

ha bu arada sırf oyundan türkiye şartlarına göre deli gibi paralar kazanıyor insanlar. 1 haftaya şartlar zorlaşacak unutmayın.

evet hocam bu açıklama insanı daha tedirgin ediyor açıkcası çok komik bir açıklama daha önce partnerlikten çıkarılan diğer şirketlerde de aynı saçma açıklamalar yapıldı , maye musk konusunda da insanları komik bir gerekçeyle uyarıyorlardı
hayırlısı bakalım güzel haberler gelir umarım
legendary
Cashback 15%
November 21, 2021, 07:22:12 AM
Raca hakkında son düşünceleriniz nelerdir  binance ve binance smart chaini  de partnerlerden silmişler galiba

konu ile ilgili yaptıkları açıklama bana biraz garip geldi.

"binance ve bsc isminden dolayı diğer borsalarla partnerlik olmuyor. o isimleri göstermemize gerek yok." tarzı bir şeyler yazmışlar. ftx adı geçmiş arada, solana ile köprü olacakmış falan filan. büyük açıklama cuma günü olacak diye gruplarda yazıyorlar. zaten bsc ile nasıl bir partnerlik oluyor onu bir anlasam:)))

bana kalacak olursa asıl sıkıntı son birkaç haftadır herhangi bir gelişme olmaması. (kutu satışları dahil değil.) maye, gadot vs... hep havada kaldı. bir haber gelse biraz hareketlenir ama çok düştü ya. üzdü açıkçası.

Partnerlerin silinmesinin sebepleri:

RACA’nın geldiği noktayı herkes görebilir, neler başardığını herkes görüyor. Artık başkalarının ismini kullanmasına gerek yok, RACA yeterince büyük. Pancakeswap veya Bakeryswap’e bakın, hiç partnerliklerini açıklıyorlar mı websitelerinde?

Ayrıca sürekli Binance Smart Chain ve Binance partnerlerimiz diye paylaşırsak, diğer borsa ve ağlar neden bizi desteklesin? Bu şekilde düşünün. BSC’den hala tam destek alıyoruz merak etmeyin.

telegram kanalında yazmış bizim türkler.

ha bu arada sırf oyundan türkiye şartlarına göre deli gibi paralar kazanıyor insanlar. 1 haftaya şartlar zorlaşacak unutmayın.
jr. member
November 21, 2021, 07:15:09 AM
Raca hakkında son düşünceleriniz nelerdir  binance ve binance smart chaini  de partnerlerden silmişler galiba
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 20, 2021, 08:52:16 AM
Yeni lisleteleme hayırlı olsun herkese. Raca , cryptocom da listelenmiş.

https://twitter.com/RadioCacaNFT/status/1461970372656386053?s=20
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 19, 2021, 11:08:46 AM
Mystery Box İçerik
1) 10,000 Parcels of Kiss-up State Land (KISS)
2) 10,000 Normal Metamon (N)
https://market.radiocaca.com/#/drops/4

Bugünkü Mystery Box satışında alımlar cüzdan başına maksimum 2 kutu ile sınırlandırıldı. Satış iki dakika içinde bitti. 400k RACAya satılan boxlar pazarda açılmamış halde 528k RACAdan gidiyor. Hiçbir şey yapmadan box alıp açmadan satanlar birkaç dakika içinde 2300 dolar kazanmış oldu. Fırsatı değerlendirenlere iyi harcamalar dilerim. RACA ile yola devam.
legendary
Cashback 15%
November 18, 2021, 03:34:46 PM
normal metomanları geliştirmezseniz kazanç düşecek dostlar. bunu bilerek oynamaya çalışın. ilerleyen zamanda, 1 ay ya da biraz daha fazla olabilir bu süre, metoş gelişmemiş olarak kalırsa kazança başına 5 yumurta parçacağı falan alacaksanız. hatta haftaya artık kazançtan 24 değil 21 kazanacağız.

@SUPERSAIAN türkçe kanalındaki arkadaşlara yazın hocam.

usm land çıkanlar olmuş

usm satılmadı hocam.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
November 18, 2021, 03:19:47 PM
Öğle saatlerinde buraya oyunu ilk kez oynayacağımla ilgili bir entry atmıştım. Evet akşam saatlerinde oynama fırsatı buldum. Yanlış anlamadıysam ve yanlış hesaplamadıysam bu piyasada birkaç günde metamon zaten parasını çıkarıyor. Normal metamon u kast ediyorum. Oyun zaten büyük ölçüde şans odaklı. Puanlar yakın da olsa yenildiğim oldu defalarca. Ama kesinlikle güzel çalışıyor sistem. Küçük bug ları var sadece.

Bugün gizemli kutudan metamon çıkardım hiç bir şekilde oyundan asset kısmından deposit edemedim resim gelmiyor. Cüzdanda MTM olarak görünüyor ama kendi sitelerinde bir bug oldu. Telegramdan global hemde localdeki adminlere coğuna yazdım hiç biri çözüm sunmadılar. Yok çerezleri sil bilmem ne yap iyice uyuz oldum bu projeye.

Birde yukarıda paylaştığım 30 tur satışın coğunluğunu cepliyecekler gibi görünüyor buradan da eksi puan yazmıştım bakalım. Şuana kadar benim için pozitif olmadı umarım eksiden artıya geçerim şu RACA'da.
Ya dün zaten ilk Metamon umu satın aldığımda deposit ederken ben de baya zorlandım. Hatta dikkat ettim metamon un görüntüsü bile gelmiyordu. Israrla 3-5 kere hızlı hızlı basınca ancak deposit oldu. Deposit olunca da cüzdandan çıkmış görünüyor zaten. Senin sorun tamamen talihsizlik. Keşke çözebilseler. Kutu meselesini bilmiyorum ama sanırım usm land çıkanlar olmuş, iyi para edebilir ileride.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
November 18, 2021, 02:54:47 PM
Öğle saatlerinde buraya oyunu ilk kez oynayacağımla ilgili bir entry atmıştım. Evet akşam saatlerinde oynama fırsatı buldum. Yanlış anlamadıysam ve yanlış hesaplamadıysam bu piyasada birkaç günde metamon zaten parasını çıkarıyor. Normal metamon u kast ediyorum. Oyun zaten büyük ölçüde şans odaklı. Puanlar yakın da olsa yenildiğim oldu defalarca. Ama kesinlikle güzel çalışıyor sistem. Küçük bug ları var sadece.

Bugün gizemli kutudan metamon çıkardım hiç bir şekilde oyundan asset kısmından deposit edemedim resim gelmiyor. Cüzdanda MTM olarak görünüyor ama kendi sitelerinde bir bug oldu. Telegramdan global hemde localdeki adminlere coğuna yazdım hiç biri çözüm sunmadılar. Yok çerezleri sil bilmem ne yap iyice uyuz oldum bu projeye.

Birde yukarıda paylaştığım 30 tur satışın coğunluğunu cepliyecekler gibi görünüyor buradan da eksi puan yazmıştım bakalım. Şuana kadar benim için pozitif olmadı umarım eksiden artıya geçerim şu RACA'da.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
November 18, 2021, 02:41:48 PM
legendary
November 18, 2021, 10:26:15 AM
3. Tur gizemli kutu satışı yarın saat 19 Kasım UTC 15:00 gerçekleşicek.

Sürüme dahil olan öğeler:
1) 10.000 Parsel Kiss-up Eyalet Arazisi (KISS)
2) 10.000 Normal Metamon (N)

30 kez daha gizemli kutu satılacakmış toplamda 3. Turdan sonraki satışlar haber verilmeksizin rastgele yapılacak.

30 satışın toplamı 250 milyar RACA olacağı tahmin ediliyor. Aşağıdakilere göre dağıtılacaktır:
%15 takıma
Pazarlama ve operasyon için %25
USM üçüncü taraf geliştirme teşviklerine ve Metamon ve USM oyun/oyun içi ödüllere %50
%10 likidite karşılığı
hortumu kendimize bağladık diyorlar kısacası. böyle dagılım olmaz.
Pages:
Jump to: