Pages:
Author

Topic: Re: ⚡ [ANN] SCAM ⚡ DeepOnion TOR Entegreli⚡ SCAM🚀SCAM - page 2. (Read 6720 times)

full member
Activity: 209
Merit: 100
Biri bariyer koydu 2500e ama buyuk bir satici gelirse, ezer gecer o bariyeri ve fiyat aninda iyi bi dusus yapar. Sen inaniyormusun bi projeyi?

Bytecoin açık sayesinde coin ürettiği belli olan bir coin, $286,381,294 değerlendirmesi var.
Dogecoin şaka coini, $155,600,139 değerlendirmesi var.

Bunun sebebi bana göre kitlelerinin olması, bu coin de kendi kitlesini genişletmeyi iyi bilen bir dev tarafından yönetiliyor.

Dev iyi çalışıyor, sürekli etkileşim halinde.

Kurallar sayesinde, çoğu kişi satmıyor, bu da büyük bir artı.

Ben satmayı düşünmüyorum, ama ekstra almıyorum da.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Biri bariyer koydu 2500e ama buyuk bir satici gelirse, ezer gecer o bariyeri ve fiyat aninda iyi bi dusus yapar. Sen inaniyormusun bi projeyi?
full member
Activity: 209
Merit: 100
25k satoshiyi taban yaptılar, ne kadar satış baskısı gelirse gelsin aşağı salmıyorlar, projeye inanan birkaç balina da var galiba.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bana minimum 0.2 btc zarar ettiren coin. işin komiği gerçekten analiz etmeyi ben mi beceremiyorum yoksa çok mu sanssızım anlayamadım gitti. hem airdrop , hem mining varken alıcıdan çok satıcı olması gayet mantıklı ama gel gör ki bazı şeylere aklım geç basıyor Cheesy
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Geçen hafta katılım sayısı bayağı azdı. Çoğu kişiyi blackliste almışlardı. Borsada düşükten alıp yükselince satabilirsiniz. Ama projede soru işaretleri var .Coini çıkaranlar hakkında da bazı söylentiler var.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Bu coin bana scam gibi geldi geliştiricinin negatif trustu falan var ama imza kampanyasına katılanlara güzel miktarlar dağıtıyor gibi
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
@mhanbostanci; İki hafta önce 333 onion aldım daha sonra iki haftadır ödeme alamıyorum ama proje sağlam.Airdroptan gelen ödemenin sadece %10 kadarını satabilirsin.Fazlasını satarsan blackliste ekleniyorsun.

Madenciliğinide yapıyorum şuan en karlı coin deeponion. Hemde imza kampanyasındayım tekrar aktifleştirmelerini bekliyorum.

Deepwebde kullanılmaya başlanırsa bu coin çok fena yükselir
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Ne açan coinler tuttu bu neden tutmasın?
Ben Umut vadettiğini düşünüyorum. Bir ripple ın bile piyasa bulduğu bir ortamda deeponion bence yürür.
Bu nedenle destekliyorum
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Buradan aldığımnz gelirleri satamıyorsunuz ben ne anladım bu işten?
 İlginç bir dağıtım şekli olmuş.  Bakalım son AirDropa kadar Türkler den kalabilen olacak mı imza kampanyasında
 İgotek den başka bunun madenciliğini yapan var mı aranızda
Ben 3 gün ciddi büyüklükte cihaz kiralayıp madenciliğini yaptım dünkü yükselişten 0.00044 btc ye satıp çıktım. Bugün sabah blackliste alınınca durdurdum kazmayı iyice şüphelenmeye başladım. İngilizce başlık açmış blackliste alınanlar. Kimisi birkaç adres paylaşıp bunların ekibe ait olduğunu vurguluyor.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Bununda sonu hüsran olacak gibi ama bilmiyorum yine bekleyelim
newbie
Activity: 24
Sırf bu coin için uzun süreden sonra forum hesabı açtım bir aydan fazladır borsaya kayıtlı olmama rağmen ama sanırım hüsran olacak ben kayıt olamadan.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
Buradan aldığımnz gelirleri satamıyorsunuz ben ne anladım bu işten?
 İlginç bir dağıtım şekli olmuş.  Bakalım son AirDropa kadar Türkler den kalabilen olacak mı imza kampanyasında
 İgotek den başka bunun madenciliğini yapan var mı aranızda
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
işin komiği daha ilk başvurumu reddedip blacklist'e aldılar ki durumdan bağımsız nova'da bu coinin ticaretini yapmıslıgım var. çok ilginç bir kadro bu.

zaten mining yapılabiliyor , üstünde 12.5 m'da premine coin dağıtılıcak. arz-talep dengesi nasıl olacak çok merak ediyorum.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ben uzun zamandır aktif değildim bayram tatilinde foruma geri döndüm. o ara çok icolar kaçmış çok kampanyalardan tokenler kaçmış. yaz öncesinde youbit imzasındaydım az biraz getirisi oluyordu. haftalık 0.001 gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam
newbie
Bundan once hic airdroptan sana verdilermi?
2 hafta ödeme aldım daha sonra imzayı değiştirip ref link eklemişler ondan dolayı blackliste alındım sonra bir hafta yararlanamadım bundan dolayı. Geçen tekrar düzelttiler accepted yazıyordu dün geceye kadar. Bugün ne kadar gelmiş diye baktım. Elde var sıfır.
Bu adamlar kendi adamlarına dağıtıyor olabilir.

ota boka blacklist atıyorlar. ya çok ciddiler, ya da yandaşa torpil fazla. uğraşmaya değmez kısacası yol yakınken vazgeçip aktif kampanyalara girin Smiley
silver diye bir ico vardı incelediğim ama worldcore un şartları daha hafif geldiğinden bunu tercih ettim bi inceleyin isterseniz

Mesala sende imza kampayasi yapiyorsun. Nekadar kazandiriyor aylik?  TL veya avro olarak? Hemen hemen herkezde var bi imza, cok merak ediyorum
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
2 hafta ödeme aldım daha sonra imzayı değiştirip ref link eklemişler ondan dolayı blackliste alındım sonra bir hafta yararlanamadım bundan dolayı. Geçen tekrar düzelttiler accepted yazıyordu dün geceye kadar. Bugün ne kadar gelmiş diye baktım. Elde var sıfır.
Bu adamlar kendi adamlarına dağıtıyor olabilir.

ota boka blacklist atıyorlar. ya çok ciddiler, ya da yandaşa torpil fazla. uğraşmaya değmez kısacası yol yakınken vazgeçip aktif kampanyalara girin Smiley
silver diye bir ico vardı incelediğim ama worldcore un şartları daha hafif geldiğinden bunu tercih ettim bi inceleyin isterseniz
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Yine bana vermediler. Daha dün geceye kadar hiçbir sorun yoktu şimdi cüzdana baktım birşey gelmemiş. Status'u de blackliste almışlar. Amaçları ne bunların.
Forumda sorunumu dile getirecem ama forum açılmıyor 2 saatte nesi var bunun ya
global basligi deneyin diyecegim ama global baslik da self-moderate. soylenenlere gore sorunlu ya da sikayetvari postlari siliyorlarmis
hero member
newbie
hero member
Blackliste alınıpta ya da kabul edilmeyip üyeliği açılan var mı daha sonra ? Kendi forumunda da yazdım burda da yazdım ama hala ses yok.Pazartesiye kadar ugrasıp olmazsa başka imzaya geçeceğim.Giden 2 saatime yazık .2 btc de yatırım düşünüyordum .

blackliste alındım imzadan dolayı daha sonra düzelttiler ama bugün airdroptan hemen önce tekrar blackliste aldılar. 10 postun üzerinda post attım sorunu söyleyende yok forumda bayağı yavaş bende. Gitti 3-4 bin tl ye yakın para gelecekti ne güzel
Pages:
Jump to: