Pages:
Author

Topic: Re: ⚡ [ANN] SCAM ⚡ DeepOnion TOR Entegreli⚡ SCAM🚀SCAM - page 4. (Read 6720 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
saçma sapan bir şekilde 0.0008 den topladım , su an 0.0002 de . ben bu coinleri analiz etmeyi beceremiyorum...

bu arada novaexchange'deki wallet bounty için sorun olmuyor değil mi ? ben wallet senkronize etmeye çok üşendim
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
hala black list'teyim bişey anlamadım ben bu işten.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
https://deeponion.org/community/threads/banned-support-12-hours-deadline.1446/

blackliste düşenlerin başvurularını yapabileceği yeni başlık açmışlar. mod o başlıktan için 12 saat aktif kalacak diyor. blackliste girmiş olanlar sanırım 15 gün sonra falan yeniden katılabilecek?
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
deeponion web wallet çıkmış. Ana konusu şurada  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2058630.0

ekran görüntüsü de şu şekilde:
-o-

kendi forumunda da şu başlıkta anlatılmış: https://deeponion.org/community/threads/how-to-use-the-deeponion-web-wallet.124/#post-1144
bağlantım çok yavaş olduğundan deneme fırsatım yok malesef.
web wallet'i aranızda kullanan var mı? birde stake olayı nasıl oluyor? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

piwallet diye bir yazılım ile yapmış adam orayı. kısa zamanda da patlatmışlar.
sakın kullanmayın.

any idea of when it will be fixed?

The below statement is a copy paste information about the present situation.

DeepOnion comrades, we are devastated to announce that OnionWallet has been tampered with / hacked this morning [we are in GMT+3 timezone]. As far as we can see now approximately 5000 Onion have been sent to unknown addresses. All funds have been drained...

If you had a balance please PM us your info and-or post it here - we have to track who lost what.

We will update you as soon as we have more information to share.

We are deeply sorry.

Onionminer.club

WARNING: piWallet is not secure software apparently!

stake olayına gelince,
tor ağına sürekli bağlı tutabileceğiniz bir wallet ile yapabilirsiniz stake i
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
deeponion web wallet çıkmış. Ana konusu şurada  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2058630.0

ekran görüntüsü de şu şekilde:

kendi forumunda da şu başlıkta anlatılmış: https://deeponion.org/community/threads/how-to-use-the-deeponion-web-wallet.124/#post-1144
bağlantım çok yavaş olduğundan deneme fırsatım yok malesef.
web wallet'i aranızda kullanan var mı? birde stake olayı nasıl oluyor? Bilgi verebilirseniz sevinirim.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Kontrol ettim sebebi bilinmeyen şekilde banlamışlar.Konuya yazdım bakalım ne olacak.Size kaç adet gönderdiler.Kuralları foruma enaz 50 karakterlik 10 mesaj yazmak gerekmiyormuydu.Acaba bilmediğimiz başka bir kural mı koydular
full member
Activity: 532
Merit: 151
Ben aldım hocam bugünkü airdroptan coinlerimi check status kısmında ne yazıyor ki vermediler ?
sr. member
Activity: 686
Cüzdanı kontrol ettim gelen gidenmyok.Bugün airdrop ödülü alan varmı
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
İmza kampanyasında gerekli bütün işlemleri tamamlayıp başvurduğumda "user blacklisted" uyarısı alıyorum. Sebebi ne olabilir?
Emin misiniz imzanıza profil id nizi eklememişsiniz 😊

Evet arkadaşlar uyardı onu da düzelttim ama sonuç hala aynı Wink

hocam şu imzanizdaki  kırmızı joine tıklayın xxxx yazıyor eklememissiniz. Hatta imzanızda hep xxx ekli. profil idnizi ekleyin .Yaptıktan sonra forumlarındaki konularında inceleme isteyin. Yoksa boşu boşuna imza taşımış oluyorsunuz.

Evet 4 yerde varmış. Şimdi düzelttim. Olmuştur sanırım. Ana konularına da yazdım bakalım. Teşekkürler...
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
İmza kampanyasında gerekli bütün işlemleri tamamlayıp başvurduğumda "user blacklisted" uyarısı alıyorum. Sebebi ne olabilir?

hocam şu imzanizdaki  kırmızı joine tıklayın xxxx yazıyor eklememissiniz. Hatta imzanızda hep xxx ekli. profil idnizi ekleyin .Yaptıktan sonra forumlarındaki konularında inceleme isteyin. Yoksa boşu boşuna imza taşımış oluyorsunuz.
sr. member

sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
sr. member
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
10-12k arasına düşerse bende girmeyi düşünüyorum.25k lar şu anda risk bu coin için.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Iste dusurmuyorlar, artik kim yapiyorsa, devamli 10 coin 30 coin istiyor ve yuksek teklif veriyor. yoksa bu coin simdi 0,10 dollardi.
legendary
Activity: 1106
Merit: 1000
Fiyatlar biraz daha düşsün alım yapacağım. Airdrop'a giremedim blackliste düşmüştüm şimdi de Deeper incelemesi bekliyor durumdayım. Yalnız bu şekilde elemelere devam ederlerse yakında airdropları 50-100 kişiye gönderecekler bu coin fiyatını olumsuz etkiler. Kendi ayaklarına sıkıyorlar farkında değiller.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Fiyatlar acayip dusecek, cunku bazi red edilen kisiler, onlar butun coinlarini saticak. Akli olan herkezden once sallar.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Son 20 dk kaldı geri sayımın bitmesine check status dediğimde Accepted yazıyor inşallah güzel bir airdrop olur herkes için
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Yaklaşık 700 küsür var çok fazla giren oldu galiba, yarın fiyat ve dağıtımı merak ediyorum. Hacim olmadığı için bu fiyatlar bana anormal geliyor. Oynadığı aralık çok büyük.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Dewilboys çeviride bir yeri unutmuş galiba suspicious activty yazanlar mesajlarının çoğunluğunun offtopicde olmasından kaybediyor.O kısmı dewilboys çevirmemiş.
Pages:
Jump to: