Pages:
Author

Topic: Re: ⚡ [ANN] SCAM ⚡ DeepOnion TOR Entegreli⚡ SCAM🚀SCAM - page 3. (Read 6720 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Blackliste alınıpta ya da kabul edilmeyip üyeliği açılan var mı daha sonra ? Kendi forumunda da yazdım burda da yazdım ama hala ses yok.Pazartesiye kadar ugrasıp olmazsa başka imzaya geçeceğim.Giden 2 saatime yazık .2 btc de yatırım düşünüyordum .

hero member
Activity: 896
Merit: 515
Yine bana vermediler. Daha dün geceye kadar hiçbir sorun yoktu şimdi cüzdana baktım birşey gelmemiş. Status'u de blackliste almışlar. Amaçları ne bunların.
Forumda sorunumu dile getirecem ama forum açılmıyor 2 saatte nesi var bunun ya
newbie
Activity: 56
Merit: 0
8. turu da dağıtmışlar dün, teorik olarak güzel para kazanıyoruz ama acaba 40. tur sonunda bu fiyatlar yada daha üstten satabilecek miyiz diye aklımı kurcalıyor.

Ayın 8 inde degilmiydi dagıtım.Güzel proje bende takiteyim ama daha hacimli borsa lazım.

Dagitimlar bugun yapildi, cunku aciklamasi yapildi. Belki kara listesindesin ve sana bisey vermediler
legendary
8. turu da dağıtmışlar dün, teorik olarak güzel para kazanıyoruz ama acaba 40. tur sonunda bu fiyatlar yada daha üstten satabilecek miyiz diye aklımı kurcalıyor.

Ayın 8 inde degilmiydi dagıtım.Güzel proje bende takiteyim ama daha hacimli borsa lazım.
full member
Activity: 209
Merit: 100
full member
Activity: 504
Merit: 103
12 temmuzdan önce kayıt olmadığım için malesef airdropa katılamıyorum fakat bu coinden baya ümitliyim. Bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum 30k sat altına tekrar düşerse ...
hero member
Bana kalırsa bu coine güvenmeyin, madencilikten gelenleri satmak için novaexchange'e gönderdim 1 saatte 6 onay aldı sadece. 240 saniyelik Pow ve 1 dakikalık Pos süresi için çok uzun bir süre. Aynı şekilde kendi forumlarıda çok yavaşladı. Birileri kasıtlı bir şekilde ağı yavaşlatıyor ve forumda ddos altında. Pump hareketleri bu şekilde yapılıyor. Dikkatli olun bu hareketleri yıllardır ilk defa görüyorum.
newbie
Koyulduk bi yola iste, bakalim nereye kadar goturcek bizi.  Grin Grin Grin
full member
Activity: 209
Dostum, aklin varsa al biraz. Her an firlaya bilir ve sonra pisman olursun bak. Yavas yavas iki dollara gidiyor, benden soylemesi. Bu firsati kacirma. Wink Wink

valla hocam helal olsun bu ne deeponion sevgisi. isim, forumdaki tüm mesajlarınız hepsi deeponion üzerine umarım istedğiniz seviyelere gelir de zengin eder hepimizi  Smiley
newbie
Dostum, aklin varsa al biraz. Her an firlaya bilir ve sonra pisman olursun bak. Yavas yavas iki dollara gidiyor, benden soylemesi. Bu firsati kacirma. Wink Wink
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Bir ara 5 dolara falan yaklaşmış sonra sağlam düşmüş şimdi toparlanıyor gibi ama tekrar o rakamlara ulaşabilir mi bilmiyorum ayrıca günlük volume düşük adam akıllı bir borsaya girmeleri lazım.
full member
Activity: 140
Gördüğüm en uzun bounty kampanyalarından biri başından sonuna kadar sabırla katılan arkadaşları tebrik ederim
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Bana deeponion scam coini gibi geldi ondan almadım imzasınada girmedim
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
herşeyi doğru yaptım , ilk kez bounty için başvurdum. "Application Rejected. Found suspicious activity." verdi. "

mükemmel bir bounty bu
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Başvurum reddedilmiş nedense.

Application Rejected. Found suspicious activity.

Herşey tamdı halbuki.

1day poster, farm account, wake account, spammer vs vs birsürü bahane ürettiler. bi bakıma ciddiye aldıklarını gösterir ama o kadar da kasmaya gerek yok. sanki başka kampanya yok mk. verdikleri hepi topu premine coin.
legendary
Başvurum reddedilmiş nedense.

Application Rejected. Found suspicious activity.

Herşey tamdı halbuki.
hero member
Geçen hafta birçok kişi banladığı için satıp çıkanlar oldu. Her hafta yeni bir kural çıkarıyorlar. Yararlı olacağını düşündükleri şeyler teker teker zarar verdi coine. Eski rakamları geri döner umarım.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
8 eylülde dağıtım olacakmış.Geçen hafta saçma sapan sebep yüzünden banladılar.Biraz çıkışınca banı kaldırdılar.Geçen hafta es geçtik yoksa 400 küsür coin alacaktım.Bu hafta umarım bişeyler gelir.

ben hala blacklistteyim nasıl çözcem bu sorunu yau? bunların slack kanalları falan var mı?
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
8 eylülde dağıtım olacakmış.Geçen hafta saçma sapan sebep yüzünden banladılar.Biraz çıkışınca banı kaldırdılar.Geçen hafta es geçtik yoksa 400 küsür coin alacaktım.Bu hafta umarım bişeyler gelir.
legendary
Hangi gün coin dağıtımı olacak ?
Pages:
Jump to: