Pages:
Author

Topic: Re: ⚡ [ANN] SCAM ⚡ DeepOnion TOR Entegreli⚡ SCAM🚀SCAM - page 7. (Read 6720 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
Bence degistir, cunku en ufak hatada seni imzakampanyasindan men ediyorlar.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Arkadaşlar imza kampanyası için novaexchange wallet adresini kaydetmiştim kabul edildi fakat konularda özellikle cüzdan indirip wallet gönderilmesi gerektiği yazıyor cüzdan wallet ile değiştirmem gerekir mi ?
hero member
Activity: 700
Merit: 553
çok ilginç bir koin gerçekten, ilgimi çekti ve katıldık, bakalım hep beraber görücez geleceğini, ama umutluyum.
full member
Activity: 210
Merit: 100
25 indeki Airdrop olayından faydalanan oldu mu acaba?

Ortalama ne kadar aldınız?
newbie

Tüm kurallara uyarsanız söyledikleri coinleri veriyorar. Şu twitter kampanyaları da başladı. Çok iyi değer kazanıyor bir terslik olmazsa erken yatırım yapanları zengin etmesi en muhtemel altcoin.

Forumlarına baktım. Ama çok fazla anlayabildiğim söylenemez. Twitter kampanyasının bilgileri nerede acaba?
İmza dışında başka faydalanabileceğimiz bounty leri var mı?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2127471.new#new

Twitter kampanya bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

arkadaslar DEEPONION son 24 saatte yüzde elli cikti. sizce hangi fiyatta tavan yapar?

Ben 100 USD olacağını düşünerek yatırım yapıyorum olur mu olmaz mı bilemem ama en azından umut veriyor.

Bende o umutla yatirim yaptim, belki o seviyeleri vurur diye, ama hayirlisi insallah.
newbie
Activity: 28

Tüm kurallara uyarsanız söyledikleri coinleri veriyorar. Şu twitter kampanyaları da başladı. Çok iyi değer kazanıyor bir terslik olmazsa erken yatırım yapanları zengin etmesi en muhtemel altcoin.

Forumlarına baktım. Ama çok fazla anlayabildiğim söylenemez. Twitter kampanyasının bilgileri nerede acaba?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2127471.new#new

Twitter kampanya bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

arkadaslar DEEPONION son 24 saatte yüzde elli cikti. sizce hangi fiyatta tavan yapar?

Ben 100 USD olacağını düşünerek yatırım yapıyorum olur mu olmaz mı bilemem ama en azından umut veriyor.
newbie
sr. member
Activity: 546
Merit: 280

newbie
Beyler geçenlerde saçma sapan bir imza kampanyasına katılmışım araştırmadan etmeden baktım konu başlığı altında kaç defa soru sordum cevap gelmedi ne biçim proje yönetiyorlar falan derken bu başlığı gördüm. Gerçekten dediğiniz rakamlarda coin veriyorsa süper yani Smiley Kayıt oldum cüzdanı indirdim dnslerim farklı olduğundan bir problem yaşamadım direk girdi. İmzayıda giyindik bakalım hayırlısı gelsin bakalım soğan koinler Smiley Bir dahaki dağıtım ne zaman acaba ?
Teşekkürler.

sr. member
Activity: 448
Beyler geçenlerde saçma sapan bir imza kampanyasına katılmışım araştırmadan etmeden baktım konu başlığı altında kaç defa soru sordum cevap gelmedi ne biçim proje yönetiyorlar falan derken bu başlığı gördüm. Gerçekten dediğiniz rakamlarda coin veriyorsa süper yani Smiley Kayıt oldum cüzdanı indirdim dnslerim farklı olduğundan bir problem yaşamadım direk girdi. İmzayıda giyindik bakalım hayırlısı gelsin bakalım soğan koinler Smiley Bir dahaki dağıtım ne zaman acaba ?
Teşekkürler.
newbie
Katılıyorum benim tahminim biraz daha uçuk ama 100 USD'yi bu coin için 1 sene vadede imkansız değil, olası görüyorum. Yaşayıp göreceğiz şahsen hem kazıyor, hem topluyorum 1 USD altından aldığım onionlar şimdiden %70 yaptı Smiley
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Şuan 1.70$'a ulaştı bile. Orta vadede 15$'ın üstüne çok rahat çıkar.
newbie
Son zamanlarda çıkan geleceği en parlak coin. Sıkı kuralları var, coinleri elinde tutanlar kesinklikle kazanacak şu anda 1.39 USD civarında bir değeri var yeni Air Drop 1 Eylül'de ! Üyelik rütbesi yetenler bu fırsatı kaçırmasın.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
KEşif konusunda çok geç kalıyorum hala kayıt olma şansım var mı? acaba ve platform çok detaylı cömert bir sistem olmuş sormak istediğim diğer konu kazım yapabiliyor muyuz ?
sizin rütbeniz yetmiyor. En az member olmanız lazım .Belki ilerde alımıda durdurabilirler bu kadar yeter diye.
member
Activity: 378
Merit: 21
English ↳ Turkish Translator ✓
KEşif konusunda çok geç kalıyorum hala kayıt olma şansım var mı? acaba ve platform çok detaylı cömert bir sistem olmuş sormak istediğim diğer konu kazım yapabiliyor muyuz ?
sr. member
bu deep cüzdani bende neden calismiyor? özel bir ayar mi yapilmasi gerekiyor, türkiye'de tor yasakli diye?
cüzdanda 800 coin var ama göremiyorum bile:)
Evet hocam vpn kullanın senkronize olurken .Ülkemizde tor yasaklı olduğu için bu da öyle. Çokta önemli değil  senkronize olması harcamayacaksanız
full member
Activity: 163
Merit: 100
ilginç bir sistem olmuş ve haftada 300-400 tl fena bir para değil. imza şuan boşta olmadığı için katılamıyorum ama katılan arkadaşlara bol şans.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
bu deep cüzdani bende neden calismiyor? özel bir ayar mi yapilmasi gerekiyor, türkiye'de tor yasakli diye?
cüzdanda 800 coin var ama göremiyorum bile:)
sr. member
geçen hafta kazandırdık bu hafta yine kazandıracağız, "iddaa reklamı gibi oldu". sabaha büyük ikramiye gençler hemen şimdi üye olup 10 post atın öğlen nur topu gibi en az 300-400 tl lik onion kazanın. canlıdan oranları takip edin  novaexchenge   Kiss Kiss   iğrenç iğrenç espiriler
kayıtların kapalı olduğunu hatırlatayım 😊Bundan sonra jr memberları almayacaklarını ve hesapların kontrol edildikten sonra alacaklarını söylediler. Ben çıktığım için giremiyorum malesef.
sr. member
Activity: 476
geçen hafta kazandırdık bu hafta yine kazandıracağız, "iddaa reklamı gibi oldu". sabaha büyük ikramiye gençler hemen şimdi üye olup 10 post atın öğlen nur topu gibi en az 300-400 tl lik onion kazanın. canlıdan oranları takip edin  novaexchenge   Kiss Kiss   iğrenç iğrenç espiriler
Pages:
Jump to: