Pages:
Author

Topic: [SATILIK] Alüminyum Rig Kasasi +++++ 5-10 GPU kapasite arasi ++++++ 90 TL ++++++ - page 2. (Read 7996 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
istediğiniz kadar rig kasası sipariş verebilirsiniz. rig kasalarini istediginiz ölcülerde hazirlayabiliyoruz. ölcüye göre fiyat degisebilir, fiyatlar asagida.
kasaları, sipariş verdiğiniz ve ödeme yaptığınız günden itibaren en geç 10 gün içinde size kargolamış olacağım

-----------------------------------
RIG KASA 1: 5-6 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 60-65 cm
Yükseklik...: ~ 30-35 cm
Genislik....: ~ 40-45 cm

Fiyat: 90,00 TL + kargo
RIG KASA 2: 6-8 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 85-90 cm
Yükseklik...: ~ 35-40 cm
Genislik....: ~ 45-50 cm

Fiyat: 120,00 TL + kargo
RIG KASA 3: 8-10 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 100-105 cm
Yükseklik...: ~ 35-40 cm
Genislik....: ~ 40-45 cm

Fiyat: 150,00 TL + kargo

Sürat Kargo ile anlasmamiz oldugu icin (bu anlasma karsi taraf icin alici ödemeli durumda da gecerlidir) kargo ücreti yaklasik 10-15 lira tutuyor sadece.

Bu sartlarda siparis vermek isteyen arkadaslar, bana özel mesaj üzerinden hangi kasadan kac adet istediklerini belirtsinler.

Ürün yeri: Denizli (tabii ki gelip yerinden teslim almak mümkün).
member
Activity: 115
Merit: 10
Kargo ulaştı kasayı kurarken biraz zorlandım. İşin uzmanı olmayan biri için biraz yorucu olabiliyor ama sonuç oldukça tatmin ediciydi. Ben kasayı beğendim, ev kullanıcıları için ideal. Herkese tavsiye ederim. Alper Bey'e çok teşekkür ederim.

hero member
Herkesin bayramı kutlu olsun!
Son siparişler bayramdan önce alıcılara ulaştı sanırım; bayram sonrası yeni siparişler kargoya verilecektir...
hero member
Ürün resimlerden çok güzel görünüyor. İşçilik kaliteli anlaşılıyor. 5 tane rig için ödeme yaptım.

Mevcut resimlerdeki rig ile 6 GPU rahatlıkla koyulabiliyor. Ben rig boyutunda değişiklik istedim. 65 cm yerine 80 cm istedim. Bu şekilde 8 GPU rahatlıkla sığacak ve arada havalandırma boşlukları fazla kalacak. Fazla boşluk bırakmak istemeyenler 70 cm yaptırabilir.

Bir de önerim olacak. Üstüste rig koyabilmek için bu riglerde kullanılan ayakların boyunun daha uzun olması iyi olmaz mı ? Bir de üst kısımda da bu ayakları alttaki rige monte delikleri olursa güzel olur. Tabi bu bi öneri. Mantıklı gelirse uygulanabilir.

bu ayakli olan resim, benim kendi evde kullandigim ve hazirladigim ilk rig kasasiydi... daha sonra ayak kullanmadim bende...
hazirlayip gönderdigim (yani sattigim) rig kasalarinda ayak bulunmuyor.

bu arada 5 rig kasasi icin ödeme alindi, rigler bayram icinde hazirlanmis olup, bayramdan sonra kargoya verilecek.
hero member
Activity: 2058
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
Ürün resimlerden çok güzel görünüyor. İşçilik kaliteli anlaşılıyor. 5 tane rig için ödeme yaptım.

Mevcut resimlerdeki rig ile 6 GPU rahatlıkla koyulabiliyor. Ben rig boyutunda değişiklik istedim. 65 cm yerine 80 cm istedim. Bu şekilde 8 GPU rahatlıkla sığacak ve arada havalandırma boşlukları fazla kalacak. Fazla boşluk bırakmak istemeyenler 70 cm yaptırabilir.

Bir de önerim olacak. Üstüste rig koyabilmek için bu riglerde kullanılan ayakların boyunun daha uzun olması iyi olmaz mı ? Bir de üst kısımda da bu ayakları alttaki rige monte delikleri olursa güzel olur. Tabi bu bi öneri. Mantıklı gelirse uygulanabilir.
hero member
o surat kargonun allah belasını versin.
izmirden 10 tane rizer kablo sipariş etmiştim 2 gün boyunca şubede beklettiler bir türlü getirmediler. şubede diye gösterdikleri şubeyi defalarca (abartmıyorum her 10 dakkada bir) aradık hiç bir şekilde telefonu açmıyorlar. kaç defa merkezlerini aradık tamam ilgileniyoruz cart cur ama gerisi yok. en sonra gittik şubeye dedim kusura bakmayın buraya gelerek sizi de rahatsız ettim benim kargom vardı onu alacaktım dedim mal mal bakışları arasında aldım çıktım bir daha surat kargo mu aman ASLA.
Eğer demonte şekilde MNG ya da Yurtiçi ile aynı paraya gelir dersen ben 2 tane almak isterim.

bilmiyorum ne kadar tutar... kabaca hesaplattim, 40 lira gibi bir rakam cikiyor yurticinde, mng'de 100 lira cikiyor... (Denizli'den Istanbul'a) garanti vermiyorum bu fiyatlara, sonucta alici ödemeli, alici kargoyu aldiginda ödeyecek... sürat kargo, dedigim gibi 10-15 lira... alip almamak, hangi kargo sirketi ile almak tamamen sizin tercihiniz...

Kargo olarak en ucuz hangisi ise o tercih ediyorum ben genelde. Pek çok kargo firması sorunlu.

4 adet R9 390X sattım. Alıcı beni bir hafta sonra aradı kargo gelmedi diye. Biraz kurcalayınca kargo için sözde gelip evde bulamamışlar ama ne hikmetse not bırakmamışlar mağdur etmemek için tekrar getirmişler. Kargo 9 gün sonra teslim edildi. Oysa teslim süresi 2 gün olmalıydı. Ayrıca hiçbir kargo firmasının evde bulamadığı kişiye tekrar kargo getirdiğini görmedim ben.

Adanadan İskenderuna Cuma günü kargo teslim edildi. Arabamla 1 saatlik yol. 60-70 TL yakıt toplasan ancak yakar. Kargo Pazartesi oldu ortada yok. UPS kargoyu aradım isimle bakamıyoruz dedi. Takip noyu öğrendim ara ki telefonu açan çıksın. Şubeyi şehir dışına yapmışlar ve ufacık tabela koymuşlar bulabilene aşk olsun. Şubeyi zorla buldum. Kargo burda değil dağıtımda, burda olsa bile burdan teslim alamazsın, adrese teslim gönderilmiş dediler. Ha bir de bir gün iskenderun içine bir gün de arsuza dağıtım varmış. O gün için arsuza dağıtım olmadığı için kargom elime ulaşacakmış. Eğer o gün arsuza dağıtım olsa imiş kargom önce arsuza gisip sonra bana gelecekmiş ki arsuz denilen yer iskendeurdan sonra 40 dakikalık mesafede. Neden önce iskenderu ndeğil de arsuz dediğimde prosedür öyle dediler. Saçma bir iş. Kargoyu binbir güçlükle kargo aracının nuamrasını alıp da arayarak bulup aldım.

Bir diğer durum ise antakya iskenderuna 40 dakikalık mesafede. antakya - iskenderun - adana diye güzergah. 40 dakika - 1 saat şeklinde ulaşım süresi. Antakyadan kargom verildi. Antakyadan adanaya gitmiş. Adanadan da iskenderuna gelecekmiş. Niye öyle ya dediğimde UPS deki görevlinin cevabı çok komik. Ana dağıtım merkezi orası olduğu için araçlar iskenderunda durmuyor adanaya gidiyor. Orda kontrol ediliyor. İSkenderun varsa geri buraya geliyor.

Sonuç olarak kargo firmaları çok tuhaf.

Bu arada 5 adet rig için ödeme yapacağım pm attım. Hesap no yazarsanız ödemeyi yapayım. Bayramdan sonra rigleri yollarsınız.
hero member
Uzunluk ..: ~ 80 cm
Yükseklik...: ~ 35 cm
Genişlik....: ~ 45 cm

Bu şekilde 5 tane kasa almak istesem resimdeki gibi görünen ne kadara hazırlarsın bana ?
8 tane GPU koyacağım için 80 cm ancak yeterli geliyor. Bir de ben GPU lar arası boşluk fazla bırakıyorum. Daha serin çalışıyor.

bu ölcülerde 5 kasayi 500 lira'ya hazirlayabiliriz...
kargo yine aliciya ait (sürat kargo ile anlasmamizdan dolayi tahmini 40-50 lirayi gecmeycektir kargo; bugün 3 rig kasa icin kargo ücreti 20 lira cikti)

isterseniz yarin malzemeleri alip, haftasonu hazirlarim... ama kargoya bayramdan sonra verebilirim artik...
ya da bayramdan sonra siparis verebilirsiniz, nasil isterseniz...
hero member
Uzunluk ..: ~ 80 cm
Yükseklik...: ~ 35 cm
Genişlik....: ~ 45 cm

Bu şekilde 5 tane kasa almak istesem resimdeki gibi görünen ne kadara hazırlarsın bana ?
8 tane GPU koyacağım için 80 cm ancak yeterli geliyor. Bir de ben GPU lar arası boşluk fazla bırakıyorum. Daha serin çalışıyor.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Hocam adamsın gerçekten çok güzel gözüküyor, kartları falan takınca bi görüntü atarsanız sevinirim kasa gelince referans olması açısından Smiley
Pirinçleri temin ettim, anakart vidam da hazır kasa geldiği gibi montajı yapacağım.

Kartlarımdan 4 tanesi geldi kurulumu tamamladım. Yarım 2 tane daha gelecek aralıkları 6 karta göre ayarladım.

https://i.hizliresim.com/dGk4zV.jpg

https://i.hizliresim.com/bGJQAd.jpg
hero member
biraz önce kargoya verdim:

datashit
techo
diemcizone

bu aksam yola cikacakmis kargo, bayram tatili icin güzel bir ugras olacaktir...
tatil günleri bende sabah aksam rig ve mining ile ugrasmistim... o günleri özlemiyor degilim hani:)

bu saatten sonra gelecek siparisler bayram tatilinden sonra hazirlanip gönderilebilir...
member
Activity: 115
Merit: 10
bugün Cemalefendi'nin 3 adet rig kasasini kargoya verecegim.
kalan 3 rig kasa siparisini bugün hazirlayip - bugün en gec yarin - kargoya verecegim...

1-2 tane daha rig kasasi fazladan mevcut (yani bugün hazirlayacagim), bayramdan önce elimde olsun diyen varsa bugün siparis verebilirler... yoksa haftaya kadar tatil yapiyorum, haberiniz olsun:)

Bizim kargoyu gonderebildiniz mi hocam?
newbie
Activity: 6
hero member
bugün Cemalefendi'nin 3 adet rig kasasini kargoya verecegim.
kalan 3 rig kasa siparisini bugün hazirlayip - bugün en gec yarin - kargoya verecegim...

1-2 tane daha rig kasasi fazladan mevcut (yani bugün hazirlayacagim), bayramdan önce elimde olsun diyen varsa bugün siparis verebilirler... yoksa haftaya kadar tatil yapiyorum, haberiniz olsun:)
newbie
Activity: 47
Hocam adamsın gerçekten çok güzel gözüküyor, kartları falan takınca bi görüntü atarsanız sevinirim kasa gelince referans olması açısından Smiley
Pirinçleri temin ettim, anakart vidam da hazır kasa geldiği gibi montajı yapacağım.

Hocam ekran kartlarını nereye dizeceksin?
Mesajda ki fotoğrafta bulunan ekran kartları desteklemek için uzun profil var ortada görüyorsun, onu takmamışsın?

https://ip.bitcointalk.org/?u=http%3A%2F%2Fup.picr.de%2F29496491qx.jpg&t=577&c=iaZwv4JzPPy_dw

Taktım hocam da fotoğraf açısından dolayı görünmemiş Smiley

newbie
Mesajda ki fotoğrafta bulunan ekran kartları desteklemek için uzun profil var ortada görüyorsun, onu takmamışsın?

https://ip.bitcointalk.org/?u=http%3A%2F%2Fup.picr.de%2F29496491qx.jpg&t=577&c=iaZwv4JzPPy_dw

Taktım hocam da fotoğraf açısından dolayı görünmemiş Smiley

https://i.hizliresim.com/pW8MLn.jpg
newbie
Activity: 47

Kasayı bugün teslim aldım kurulumunu tamamladım. 10 TL kargo ücreti verdim.

Resimlerde görünen en alttaki 4 adet ayağın olmaması haricinde bir eksik görmedim.

Tamamen hazır gelmedi, anakart yükseltme ayaklarını ve orta ekran kartı desteğini kendiniz ölçüp ayarlamanız gerekiyor. Biraz emek vermelisiniz.

Ben memnun kaldım kasa güzel ve sağlam oldu tavsiye ederim.

newbie
Kasayı bugün teslim aldım kurulumunu tamamladım. 10 TL kargo ücreti verdim.

Resimlerde görünen en alttaki 4 adet ayağın olmaması haricinde bir eksik görmedim.

Tamamen hazır gelmedi, anakart yükseltme ayaklarını ve orta ekran kartı desteğini kendiniz ölçüp ayarlamanız gerekiyor. Biraz emek vermelisiniz.

Ben memnun kaldım kasa güzel ve sağlam oldu tavsiye ederim.

https://i.hizliresim.com/ER6b9A.jpg
newbie
Activity: 3
Kasa bir hafta bekledikten sonra geldi.
Kargo 10 tl tuttu.
Resimdeki kasada olan o dört tane ayak yok hadi o neysede

Ortada kartların arka tarafını tutan uzun enine parca 6 santim kısa öyle bir kutu kaldı elimde nelerini kullanıp ne yapabilirim diye bakıyorum.
Analadığım kadarıyla yanlışlıkla kasanın üstüne enine yetecek uzunlukta kesilmişler.
Ama yanda ortadaki parcaların arasındaki mesafe en alt ve en üstekilerden fazla
Veya resimdekinden varklı bir şekilde birleştirmemiz gerekiyorda olabilir.

Umarım bütün kasalarda aynı şekilde kısa değildir.

newbie
Activity: 19
Rig kargodan geldi su anda , kismetse toplayip kuruncada bir fotograf atarim . Elinize saglik
hero member
soyle bişey yapılabilirmi

https://i.hizliresim.com/5Q2jo5.jpg

her türlü sey yapilabilir tabii.. güzel olmus... ama bu benim meslegim degil, hobi olarak yaptigim icin - bir de tabii o parcalar temin etmek vs... sanirim biraz daha maliyetli cikacaktir.
ben, kendime kurdugum rig kasalarin aynisini yapiyorum... bu konuda bildigim bu kadar:)
Pages:
Jump to: