Pages:
Author

Topic: [SATILIK] Alüminyum Rig Kasasi +++++ 5-10 GPU kapasite arasi ++++++ 90 TL ++++++ - page 5. (Read 7996 times)

hero member
Activity: 840
Merit: 532
teslim aldım ancak kurmadım henüz. hızlı ve güvenli bir alışveriş yaptık. bol kazançlar..
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Kartların takılı olduğu bir resim var mı? Nasıl sabitliyorsun kartlarını? Alttan destek yok mu?

destek var tabii ki... destegi montaj sirasinda, kartlarin yüksekligine göre ayarlayip akilli vida ile sabitledim...

bu destek profilleri de rig ile beraber gelecek
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Kartların takılı olduğu bir resim var mı? Nasıl sabitliyorsun kartlarını? Alttan destek yok mu?
full member
Activity: 238
Merit: 100
Elinize sağlık fakat elektriği ilettiği için yanlış bir harekette sıkıntı çıkarmaz mı?
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
istediğiniz kadar rig kasası sipariş verebilirsiniz. rig kasalarini istediginiz ölcülerde hazirlayabiliyoruz. ölcüye göre fiyat degisebilir, fiyatlar asagida.
kasaları, sipariş verdiğiniz ve ödeme yaptığınız günden itibaren en geç 10 gün içinde size kargolamış olacağım

GÜNCEL STOK: 65lik kasadan 3 adet stokta mevcut. 1 is gününde kargoya verebiliriz.

-----------------------------------
RIG KASA 1: 5-6 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 60-65 cm
Yükseklik...: ~ 30-35 cm
Genislik....: ~ 40-45 cm

Fiyat: 90,00 TL + kargo
RIG KASA 2: 6-8 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 85-90 cm
Yükseklik...: ~ 35-40 cm
Genislik....: ~ 45-50 cm

Fiyat: 120,00 TL + kargo
RIG KASA 3: 8-10 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 100-105 cm
Yükseklik...: ~ 35-40 cm
Genislik....: ~ 40-45 cm

Fiyat: 150,00 TL + kargo

Sürat Kargo ile anlasmamiz oldugu icin (bu anlasma karsi taraf icin alici ödemeli durumda da gecerlidir) kargo ücreti yaklasik 10-15 lira tutuyor sadece.

Bu sartlarda siparis vermek isteyen arkadaslar, bana özel mesaj üzerinden hangi kasadan kac adet istediklerini belirtsinler.

Ürün yeri: Denizli (tabii ki gelip yerinden teslim almak mümkün).
Pages:
Jump to: