Pages:
Author

Topic: [SATILIK] Alüminyum Rig Kasasi +++++ 5-10 GPU kapasite arasi ++++++ 90 TL ++++++ - page 3. (Read 7996 times)

newbie
Activity: 31
Merit: 0
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
19.06.2017 tarihinde kasalari Sürat Kargo ile gönderilenler:

muderris
Ziya10
frtmr
Space Mentat
intotherain

Bu hafta kasalari hazirlanip gönderilecek olanlar:

Cemalefendi
diemcizone
techo

member
Activity: 115
Merit: 10
1 adet kasa alımı için PM gönderildi.
hero member
o surat kargonun allah belasını versin.
izmirden 10 tane rizer kablo sipariş etmiştim 2 gün boyunca şubede beklettiler bir türlü getirmediler. şubede diye gösterdikleri şubeyi defalarca (abartmıyorum her 10 dakkada bir) aradık hiç bir şekilde telefonu açmıyorlar. kaç defa merkezlerini aradık tamam ilgileniyoruz cart cur ama gerisi yok. en sonra gittik şubeye dedim kusura bakmayın buraya gelerek sizi de rahatsız ettim benim kargom vardı onu alacaktım dedim mal mal bakışları arasında aldım çıktım bir daha surat kargo mu aman ASLA.
Eğer demonte şekilde MNG ya da Yurtiçi ile aynı paraya gelir dersen ben 2 tane almak isterim.

bilmiyorum ne kadar tutar... kabaca hesaplattim, 40 lira gibi bir rakam cikiyor yurticinde, mng'de 100 lira cikiyor... (Denizli'den Istanbul'a) garanti vermiyorum bu fiyatlara, sonucta alici ödemeli, alici kargoyu aldiginda ödeyecek... sürat kargo, dedigim gibi 10-15 lira... alip almamak, hangi kargo sirketi ile almak tamamen sizin tercihiniz...
full member
Activity: 602
Merit: 114
o surat kargonun allah belasını versin.
izmirden 10 tane rizer kablo sipariş etmiştim 2 gün boyunca şubede beklettiler bir türlü getirmediler. şubede diye gösterdikleri şubeyi defalarca (abartmıyorum her 10 dakkada bir) aradık hiç bir şekilde telefonu açmıyorlar. kaç defa merkezlerini aradık tamam ilgileniyoruz cart cur ama gerisi yok. en sonra gittik şubeye dedim kusura bakmayın buraya gelerek sizi de rahatsız ettim benim kargom vardı onu alacaktım dedim mal mal bakışları arasında aldım çıktım bir daha surat kargo mu aman ASLA.
Eğer demonte şekilde MNG ya da Yurtiçi ile aynı paraya gelir dersen ben 2 tane almak isterim.
hero member
ekran kartlarınının üstte kalan vidalama ayaklarını nasıl tutturmayı planladınız. Bizim matkapla delmemizmi gerekiyor ?

birde anakart direkt alumınyum dogramanın üzerinemi  konuluyor. nasıl sabitlenecek

bu konularda mumkunse foto ile bilgi verebilirmisiniz.

bu fotoda görüldügü gibi (https://bitcointalksearch.org/topic/m.19621890)

ekran kartlarinin ayaklarini direk profile vidalayabilirsiniz; bunun icin delikleri sizin delmeniz gerek - cünkü araliklari vs. kendiniz ayarlayabilirsiniz bu sekilde. ayrica alüminyum profil kolay delinir, biraz kuvvetle tornavida ile bile delinebiliyor.

anakart icin fotoda görüldügü gibi, altta 3 destek profil var: bu destek profili yine mesafe vs. ayarlayip üzerine direk vidalayabilirsiniz.
bu desteklerin birisine ise psu'yu cift tarafli bandla yapistiriyordum - gerekirse domuz bagi ilede baglanabilir ayrica: duruma ve istege bagli

bu sekilde kendim 3-4 kasa yapip kullandim, 10-15 kasada baska arkadaslar icin hazirladim...
newbie
Activity: 31
ekran kartlarınının üstte kalan vidalama ayaklarını nasıl tutturmayı planladınız. Bizim matkapla delmemizmi gerekiyor ?

birde anakart direkt alumınyum dogramanın üzerinemi  konuluyor. nasıl sabitlenecek

bu konularda mumkunse foto ile bilgi verebilirmisiniz.

hero member
arkadaslar, bugün ilk 5 siparisi gönderdim.

sürat kargo ile anlasma yaptim - bu kargo alici ödemelerde de gecerli...
kargo yaklasik 10-15 lira gibi tutacak bu sayede:)

su an 4 rig kasasi siparisi daha var, onlari da bu hafta icinde hazirlayip gönderecegim.
varsa rig kasasi siparis vermek isteyen, buyursun...

maaliyetler, masraflari minimum düzeyde tutmaya calisiyorum ki - daha cok kisi faydalansin bu hizmetimden...
hero member
Yarın sabah kargoya gidecek kasalar, arabanın bagajına attım... yarın alıcılara mesaj göndereceğim...

newbie
Activity: 47
Hocam mesaj gönderdim. 1 adet almak istiyorum.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Ellerine sağlık kardeşim.
hero member
hero member
fiyat 75 + kargo idi şimdi 100 mü olmuş Smiley noldu talep gelince zam mı yaptın (klasik türk ticaret mantığı) neyse sana hayırlı işler.

türk ticaret mantigini bilmem... vurgu yapmak istediginiz o mantigi anlamakta istemiyorum zaten...
yeni profil almak icin gittigim ilk yerden ucuk fiyat almisim, ona göre fiyati düzenleme geregi hissettim.
ama bugün baska bir profilciye gittim, makul bir fiyat aldim - ve fiyatlari yine 75 lira'ya cekebiliyorum ve fiyat kasa basina 75 lira + kargo'dur.
hero member
ilk 4 rig siparisi tamamlandi, bunlar eskiden kalan kasalardi - temizledim, düzelttim, paketledim, arabanin bagajinda - pazartesi ilk is kargoya verecegim.
newbie
Activity: 9
4 tane rig kasasi siparisi var, ödemeleri alindi...
yarin kargoya verecegim - bugün kasalari hazirladim ama kargoya yetistiremedim...

Kargolar ne oldu ?

+1 Bekliyoruz
newbie
Activity: 3
yarin kargoya verecegim - bugün kasalari hazirladim ama kargoya yetistiremedim...

Kargolar ne oldu ?
full member
fiyat 75 + kargo idi şimdi 100 mü olmuş Smiley noldu talep gelince zam mı yaptın (klasik türk ticaret mantığı) neyse sana hayırlı işler.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Bende bir tane sipariş verdim. Haftasonu hazırlanacak inş.
hero member
full member
Bir tanesini satın aldım ödemesini yaptım. Bol kazançlar.

kargo ne kadar tuttu?
Pages:
Jump to: