Pages:
Author

Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz - page 3. (Read 1820 times)

full member
Activity: 728
Merit: 151
bunun projesi bana çok uyduruk gelmişti email revulation ne lan  Grin merak ettim şimdi icoda ne kadar para topladılar ve ödül katılımcıları tokenlarını alabildi mi borsaya girebildi mi  yoksa soon soon diye sallıyorlar mı yok eğer borsaya girdiyse fiyat kaçta kaçına düştü (klasik zaten  Grin ) falan ?
member
Activity: 1106
Merit: 25
Cezası yeni bittiği için kendine gelememis olabilir. Hapisten çıkan mahkum misali beklemek lazım. Eski den yönettiği bountyler ile de birşey yapar umarım
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Sylon un banı bitti mi acaba? agustos 3 ban başlangıcı ise 3 gündür kalkmış olması lazım ama 2 gün önce girmiş ama bir şey yazmamış gibi. Bilgisi olan var mı ?
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
September 07, 2018, 12:23:55 PM
Bence de sylondan yana sıkıntı olmaz. Ancak sendy çok para toplayamamış olabilir. Bakalım artık, kısmet bekleyip görücez.
member
Activity: 448
Merit: 10
September 07, 2018, 11:41:25 AM
Sylon ne sıkıntısı çıkarıcak adamın sen kurallarına uy hiç bir şey yapmaz emin ol adam güvenilir bir adam sağlam yani ben görmedim hiç bir sıkıntısını adam doğru düzgün iş yapıyor
newbie
Activity: 32
Merit: 0
September 07, 2018, 11:33:11 AM
sylon biraz sıkıntı çıkarabilir dikkat etmekte fayda var.
sr. member
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
September 07, 2018, 11:17:03 AM
sitedeki sayacı uzun zamandır güncellemiyorlar yada bir artış yok, hayata geçmeden ölü doğacak gibi duruyor.
sr. member
Merit: 250
September 06, 2018, 08:05:35 PM
Herkes sylon’dan devam ediyor herhalde. Sendy niye bu kadar tutulmuştu anlamadım, adamların ne topladığı belli oldu mu çok merak ediyorum?

Hocam bu towerbee bitmedimi hala? Bana twitterina katıldığım için token gelmişti. Sizde hala onun imzası var. Şaşırdım doğrusu

Dostum bitmişti dediğin gibi tokenleri dağıttılar ama bu devamı gibi ikinci bir bounty.
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
September 05, 2018, 05:19:38 PM
Herkes sylon’dan devam ediyor herhalde. Sendy niye bu kadar tutulmuştu anlamadım, adamların ne topladığı belli oldu mu çok merak ediyorum?

Biraz araştırdım ama pek bir şey göremedim, yeterince şeffaf değil artık icolar. rağbet görmesinin tek nedeni sylon gibi duruyor.
member
Activity: 532
Merit: 12
September 05, 2018, 04:28:40 PM

Hocam bu towerbee bitmedimi hala? Bana twitterina katıldığım için token gelmişti. Sizde hala onun imzası var. Şaşırdım doğrusu
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
September 05, 2018, 03:54:47 PM
En azından sendy nihayet vakitlice bitmiş ve başka kampanyalarda şansınızı deneyebiliyorsunuz. Hayırlı olsun herkese. Ben haftalardır bu creator’deyim. Bitmedi baya sıktı artık.
sr. member
Merit: 250
September 05, 2018, 03:40:26 PM
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
September 05, 2018, 02:24:00 PM
arkadaşlar sendy nin ana başlığında son sayfada duyuru yapılmış. imzaları çıkartabilirsiniz diye. isteyen bakabilir.

uğraşmayın diye linki koyuyorum

https://bitcointalksearch.org/topic/m.45029670

Benim imza da tat vermiyordu, yıl sonuna kadar sürecek. Bunu gözüme kestirmiştim bu da bitti. Sağlık olsun.
full member
Activity: 602
Merit: 118
September 01, 2018, 12:18:54 PM
arkadaşlar sendy nin ana başlığında son sayfada duyuru yapılmış. imzaları çıkartabilirsiniz diye. isteyen bakabilir.

uğraşmayın diye linki koyuyorum

https://bitcointalksearch.org/topic/m.45029670
sr. member
Merit: 277
CAT.EX Exchange
31 i son gün ise. Zaten iki gün için Stake dağıtımı yapmazlar. Ben yarinin bitiminde bakacağım duruma göre , en kotu ihtimalle çıkacağım. Bulabilirsem zamanı uzun olmayan başka imzalara geçeceğim. Şimdilik en büyük aday gamera benim için
Aynen bende gemera ya girmeyi düşünüyorum ve 29-30-31 ini sayacakalrını düşünüyorum inşallah öyle olur ya saymazlarsa 3 gün boşa gitmiş olacak Smiley
full member
Activity: 434
Merit: 112
Sylonun diğer projesine katıldım ama hiç ümidim yok desem yeridir. Bir proje daha bulsam bundan çıkıp ona geçeceğim. Ortalıkta doğru dürüst proje de yok.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
birkaç imza da böyle konuşulmalara başlandı ama tahminler her zaman doğru çıkmayabilir sağlam ve gerçek bilgiler önemli aslında.
full member
Activity: 602
Merit: 118
31 i son gün ise. Zaten iki gün için Stake dağıtımı yapmazlar. Ben yarinin bitiminde bakacağım duruma göre , en kotu ihtimalle çıkacağım. Bulabilirsem zamanı uzun olmayan başka imzalara geçeceğim. Şimdilik en büyük aday gamera benim için
member
Bir imza ne zaman ki çok fazla konuşulmaya başlanır işte o zaman ora da bir problem çıkar ya proje başarısız olur , ya ödemeleri düzgün yapmaz , yada çok fazla katılan olduğu için kimse tatmin edici bir şeyler alamaz.
member
Activity: 490
Hafta bitmeden kampanya bitmez büyük ihtimalle. Sadece alımı durdurup son haftayıda dahil edip sonradan dağıtıma geçerler sanırım. Umarım dağıtım çok gecikmez.
Pages:
Jump to: