Pages:
Author

Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz - page 7. (Read 1820 times)

full member
Activity: 658
Merit: 153
Ben de buna girecektim ama gördüğüm kadarıyla liste güncellenmiyor, projede sorun mu var, ertelendi mi?

Birisi yazmış Sylon banlanmış ondan kaynaklanıyor olabilir güncellenmemesi adam iyi yöneticiydi nazar değdi bunada umarım imzaları aksatmadan verir millete vericeğinede inanıyorum gerçi iyi adamdır sylon.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Ben de buna girecektim ama gördüğüm kadarıyla liste güncellenmiyor, projede sorun mu var, ertelendi mi?
member
Activity: 238
Merit: 14
Rütbeden dolayı giremedim bir kampanya. Girenler iyi kazanır umarım. Fiyatlanması çok uzun sürmezse iyi gelir bırakır. İmzaya baya katılan olmuş ilk zamanında girenlerde iyi kazanacak sanırım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sylon benim imza gemera nın spreadsheetini güncellemiş. yani foruma girip bakıyor. bu haftanın stake sayımını daha yapmamıs ama zaten hafta dün sona erdi. bu kampanyanın hafta dönümü çarşamba
member
Activity: 322
Merit: 14
Forumdan ban yemesinin spreadsheetleri güncellememesi ile alakası yok aslında, hatta daha iyi şuan sadece bunu güncellemeye yönelse iyi olurdu. Gerçi eninde sonunda sayıyor, o yüzden çok da dert etmemek lazım.

sylonun saymasını dert etmeyin zaten. Bu adam sektirmiyor bir hafta saymasa bile diğer hafta hepsini tamamlıyor. Benim bu konuda en güvendiğim yönetici zaten.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Forumdan ban yemesinin spreadsheetleri güncellememesi ile alakası yok aslında, hatta daha iyi şuan sadece bunu güncellemeye yönelse iyi olurdu. Gerçi eninde sonunda sayıyor, o yüzden çok da dert etmemek lazım.
legendary
sylon 60 gün ban yemiş, dolayısıyla forumda yazamayacak ama spreadsheetlere ulaşabiliyormuş. Bir sorunuz olursa telegramdan iletişim kurabilirsiniz. mediumda post yazmıs konu ile alakalı oradanda okuyabilirsiniz.

ban yediğine dair bir konu başlığı varmı hocam kesinmi yani? önceden bir ekre olmuştu böyle birşey çünkü sizin dediğiniz konu o olmasın?
link olmadan inanmıcaksınız Smiley
https://medium.com/@Sylon/another-bitcointalk-ban-35aacd9beae4

burdan okuyabilirsiniz. kısaca spreadsheetlere erişiminin oldugunu ve kampanyaların devam edeceğini ancak foruma yazamıcagını telegramdan ulaşabilceğimizi söylemiş
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
sylon 60 gün ban yemiş, dolayısıyla forumda yazamayacak ama spreadsheetlere ulaşabiliyormuş. Bir sorunuz olursa telegramdan iletişim kurabilirsiniz. mediumda post yazmıs konu ile alakalı oradanda okuyabilirsiniz.

ban yediğine dair bir konu başlığı varmı hocam kesinmi yani? önceden bir ekre olmuştu böyle birşey çünkü sizin dediğiniz konu o olmasın?
full member
Activity: 602
Merit: 118

Belliydi zaten bu kadar sessiz kalmasından . Jinbitoken de ikende böyle olmuştu o zaman 14 gündü cezası şimdi 60 gün olmuş. Çok fazla böyle giderse bir sonrakin de atılabilir. Umarım spreadsheet leri zamanında güncelleyebilir. Peki foruma ulasamazsa çıkacak arkadaşlar nasıl çıkacak. Ya da kampanya bitince imzayı değiştirin diye ( belki medium dan duyuru yapar)
legendary
sr. member
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Jinbi nedense çok ses getirmişti Grin Şu ara ne icolara ne ekiplere zerre kadar güvenmiyorum, ne getirir bilmiyorum ama en azından scam olasılığı düşük görünüyor dediğiniz gibi. Umarım katılan arkadaşlara güzel kazançlar sağlar.

Ses getirmişti de icoyu uzatarak onlar da kendi ayaklarına sıktılar, kararı aldıktan sonra bir arpa boyu yol alamadılar ve bunun geri dönüşü de olumlu olmayacak bence.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Jinbi nedense çok ses getirmişti Grin Şu ara ne icolara ne ekiplere zerre kadar güvenmiyorum, ne getirir bilmiyorum ama en azından scam olasılığı düşük görünüyor dediğiniz gibi. Umarım katılan arkadaşlara güzel kazançlar sağlar.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
o değilde paylar güncellenmemiş hala patlayacak mı acaba bu kampanyada eskisi gibide değil kampanyalar açıkçası neye girip güveneceğimizi şaşırdık. daha iyi alternatif bulana kadar duracağım seny'de

Hocam sylon bu bekler bekler bu hafta ile birlikte 2 haftalık güncelleme yapar. Daha önce jinbitokende de aynısı oldu zaten. Siz post atmaya devam edin ki eksik olduğu için o haftayı boş geçmeyin. Patlarsa zaten başka imzalara yelken açarız. Patlamama garantisi yok sonuçta

Haftanın başlangıç bitis tarihlerini toparlayamıyorum güncellemediğinde, eksik mi kaldık fazla mı bilemiyoruz. Jinbi de de son haftalarda böyle yaptı ama orada hafta başı hafta sonu oturmuştu kafamızda.

Hocam yanlış bilmiyorsam başlangıç ve bitiş tarihlerini bilmeye Gerek yok çünkü her çarşamba yeni bir hafta başlıyor ve son gün 31 ağustos bildiğim kadarıyla.

Tamam da 3 hafta güncellenmedi mi, 5. hafta ne zamandı, eksik mi tammı, 6. hafta hangi tarihlerdi oldu mu olmadı mı  bakmak gerekiyor.

Geçmiş ise de geçmiş oluyor zaten. liste güncellenmedi mi bir haftanın stake piyango gibi olu ya oldu ya olmadı.

şuan ki haftanın başı 1 ağustos tu bundan önce 25,18 ve 11 temmuz du. | Yani 11 temmuzdan 17 temmuza | 18 temmuzdan 24 temmuza | 25 temmuzdan 31 temmuza ve 1 ağustostan 7 ağustosa kadar olanlar geçerli olacak her bir hafta için
Bilgilendirme için teşekkürler.
2 haftalık stake almam lazım sanırım bu durumda, adam online oluyor ama raporları post atmıyor, umarım sorun olmaz.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Bounty kampanyalarında stakelerin açıklanmaması sıkıntısı var, sonradan tüm haftaların stakelerinin hesaplanması gerekli. Aslında düzenli hesaplama yapılsa çalışan arkadaşların kafası rahat olur.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
benim imzam da bugün yarın bitecek fakat uzun süreli kampanyalara katılmak istemiyorum. hatta hedefim bile token cüzdana gelir gelmez ico fiyatının altından satmak.
sr. member
Merit: 277
CAT.EX Exchange
o değilde paylar güncellenmemiş hala patlayacak mı acaba bu kampanyada eskisi gibide değil kampanyalar açıkçası neye girip güveneceğimizi şaşırdık. daha iyi alternatif bulana kadar duracağım seny'de

Hocam sylon bu bekler bekler bu hafta ile birlikte 2 haftalık güncelleme yapar. Daha önce jinbitokende de aynısı oldu zaten. Siz post atmaya devam edin ki eksik olduğu için o haftayı boş geçmeyin. Patlarsa zaten başka imzalara yelken açarız. Patlamama garantisi yok sonuçta

Haftanın başlangıç bitis tarihlerini toparlayamıyorum güncellemediğinde, eksik mi kaldık fazla mı bilemiyoruz. Jinbi de de son haftalarda böyle yaptı ama orada hafta başı hafta sonu oturmuştu kafamızda.

Hocam yanlış bilmiyorsam başlangıç ve bitiş tarihlerini bilmeye Gerek yok çünkü her çarşamba yeni bir hafta başlıyor ve son gün 31 ağustos bildiğim kadarıyla.

Tamam da 3 hafta güncellenmedi mi, 5. hafta ne zamandı, eksik mi tammı, 6. hafta hangi tarihlerdi oldu mu olmadı mı  bakmak gerekiyor.

Geçmiş ise de geçmiş oluyor zaten. liste güncellenmedi mi bir haftanın stake piyango gibi olu ya oldu ya olmadı.

şuan ki haftanın başı 1 ağustos tu bundan önce 25,18 ve 11 temmuz du. | Yani 11 temmuzdan 17 temmuza | 18 temmuzdan 24 temmuza | 25 temmuzdan 31 temmuza ve 1 ağustostan 7 ağustosa kadar olanlar geçerli olacak her bir hafta için
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

Tamam da 3 hafta güncellenmedi mi, 5. hafta ne zamandı, eksik mi tammı, 6. hafta hangi tarihlerdi oldu mu olmadı mı  bakmak gerekiyor.

member
Activity: 476
Merit: 12
sendy güzel bir proje ve bence katılımcılarına bir şeyler kazandırabilecek bir token. bende girmek istiyordum fakat şu an ki mevcut imzam daha ilgi çekici geldi.
full member
Activity: 630
Merit: 103
sylon bazen duruyor duruyor sonra birkaç haftayı birden işlemiyor mu ben mi yanlış biliyorum bence paniğe gerek yok illaki düzeltecektir. proje tutsunda para edecek bir şeyler gelsin yoksa yönetimden yana kuşkum yok benim
sr. member
Activity: 560
Merit: 251

Pages:
Jump to: