Pages:
Author

Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz - page 9. (Read 1820 times)

newbie
Activity: 70
Merit: 0
Kyc isterlerse bounty ödülünü almak isteyen ister istemez bilgilerini göndermek zorunda kalacak. Çoğu kişi göndermiyor bile zaten.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Kyc dedikleri nedir daha önce kyc li bir şey yapmadım da açıklayabilecek arkadaş varmı Smiley Videolu bağlanıp kendini mi tanıtıyorsun yoksa kimlik mi gönderiyorsun sadece Huh
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Tek sorunum KYC. Umarım istemezler. Kimlik eski. Pasaport yok. Gidip değiştirsem mi acaba . Bugün lazım olmasa yarın lazım olacak zaten Smiley Birde bu videolu doğrulama işlerinden oldum olası nefret etmişimdir. Belge yollayarak doğrulama yolu yok mu bu işin

Bende de durum aynı hocam. Zaten kyc isteyebiliriz tarzı bir yazı var illaki isteyecek diye bir şart yok. Ha olursa isterse mecburen kimlik değiştirip kyc yapacağız. Sylon belki kendi taktiğine göre de kyc istemeyebilir. İp adreslerinden kimin nereden nasıl bağlandığını görür belki istemez. Bu benim düşüncem böyle bir imkan varmıdır bilmiyorum

Ip adreslerini göremezler. Bunu sadece forum yönetimi görebilir. KYC isteyeceklerini sanmıyorum ama bunun da merkezi bir sistemi olması lazım. Mesela twitter audit gibi en azından hangi ülkeden bağlandığımızın tespitini yapan genel bir yer olabilir.
member
Activity: 336
Merit: 11
Tek sorunum KYC. Umarım istemezler. Kimlik eski. Pasaport yok. Gidip değiştirsem mi acaba . Bugün lazım olmasa yarın lazım olacak zaten Smiley Birde bu videolu doğrulama işlerinden oldum olası nefret etmişimdir. Belge yollayarak doğrulama yolu yok mu bu işin

Bende de durum aynı hocam. Zaten kyc isteyebiliriz tarzı bir yazı var illaki isteyecek diye bir şart yok. Ha olursa isterse mecburen kimlik değiştirip kyc yapacağız. Sylon belki kendi taktiğine göre de kyc istemeyebilir. İp adreslerinden kimin nereden nasıl bağlandığını görür belki istemez. Bu benim düşüncem böyle bir imkan varmıdır bilmiyorum

Sylonun formun ip giriş çıkışlarını görebileceğini zannetmiyorum. Öyle bir yazı geçmişse ekibe kalmıştır artık. Ekip isterse Sylon'da kyc uygulamak zorunda kalır. Eski kimlikler de problem mi oluyor ki?
full member
Activity: 602
Merit: 118

member
Activity: 490
Merit: 10
member
Activity: 518
sylon kampanyaları herkesi takip ediyor. Ayrıca imzaya katılanlar çok galiba forumda sürekli sendy imzası görüyorum.  Grin
full member
Sanırım bizi 4. haftaya dahil etmeyecek. Aslında güncellemeyi bu kadar ertelemezdi ama umarım bu imzada aksilik çıkmaz.

İsim olarak gozukuyoruz ama 4.hafta için Stake verirmi bilmiyorum? Normalde vermesi lazım. Başlarken imzaya girdiğimiz tarih belli giriş post sayımızı zaten alıyor. Eğer yeterli sayı ve karakterde ise Stake vermeli bir iki güne güncelleme yapar herhalde.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Sanırım bizi 4. haftaya dahil etmeyecek. Aslında güncellemeyi bu kadar ertelemezdi ama umarım bu imzada aksilik çıkmaz.
full member
Sylon anladığım kadarıyla bir gününü spreadsheet güncellemeye ayırıyor Cheesy benim kampanyamda da spreadsheet güncellenmemişti. Tekrardan alıntı yaptım ve güncellemeyi yapıldı. Türkler olarak bu yöneticinin kampanyalarına çok ilgi duyuyoruz (:

Sizin imzasında olduğunuz kampanya yeni sanırım, sylon un son postlarına bakarken dün paylaştığını gördüm. Buradan 2 hafta stake aldıktan sonra ben de oraya gelebilirim.

O daha da eski . Sanki bir ara kampanya durduruldu diyebiliyorum. Ben o zaman başka imzada olduğum için Twitter ina katılmıştım. Bir ara uzun süre twit atılmadı hiç. Ben öyle biliyorum . Yanıltmis olmayayım

Yine bu kampanyada da pazardan pazara mı stake veriyor, ilk stake ne zaman alıyoruz hasyurt sen bilirsin?

dostum çarşambadan çarşambaya. 15 post atman lazım. local bölümlerde olan en az 15 post toplam karakter sayısı da en az 80 karakter olmalı
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Sylon anladığım kadarıyla bir gününü spreadsheet güncellemeye ayırıyor Cheesy benim kampanyamda da spreadsheet güncellenmemişti. Tekrardan alıntı yaptım ve güncellemeyi yapıldı. Türkler olarak bu yöneticinin kampanyalarına çok ilgi duyuyoruz (:

Sizin imzasında olduğunuz kampanya yeni sanırım, sylon un son postlarına bakarken dün paylaştığını gördüm. Buradan 2 hafta stake aldıktan sonra ben de oraya gelebilirim.

O daha da eski . Sanki bir ara kampanya durduruldu diyebiliyorum. Ben o zaman başka imzada olduğum için Twitter ina katılmıştım. Bir ara uzun süre twit atılmadı hiç. Ben öyle biliyorum . Yanıltmis olmayayım

Yine bu kampanyada da pazardan pazara mı stake veriyor, ilk stake ne zaman alıyoruz hasyurt sen bilirsin?
full member

hero member

full member
Activity: 700
Merit: 134
hero member
jinbiden çıkan herkes sendy e gelmiş galiba çok büyük bir çoğunluk var burda.  Rütbem yetmiyooooor Smiley yetseydi ben de signature kampanyasına katılırdım

Forumda tek tük görünüyordu ama liste güncellenince daha net ortaya çıktı, hakikaten çok katılan varmış.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
jinbiden çıkan herkes sendy e gelmiş galiba çok büyük bir çoğunluk var burda.  Rütbem yetmiyooooor Smiley yetseydi ben de signature kampanyasına katılırdım
hero member
Sylon listeyi güncelliyor, imzaya yeni katılanları da listeye ekledi, KYC istenirse güzel olur. Stake usulu olduğu için gelir artacaktır.
member
Activity: 238
Bounty sonunda kyc isteyebilirler. Ben kurallarına bakmıştım. Öyle yazıyordu. Belki twitterina katılirim diye düşünmüştüm
 Sonra vazgeçtim zaten almiyormus beni. Kimlik bilgilerini yüklemenizi isyebilirim yazmış sylon

Öyle bir durum olursa Multi üyeliklere karşı için iyi olur. Güzel kazanç sağlamazsa da pek kimsenin kimlik bilgilerini de göndereceğini zannetmiyorum.
member
Activity: 532
Merit: 22
Bounty sonunda kyc isteyebilirler. Ben kurallarına bakmıştım. Öyle yazıyordu. Belki twitterina katılirim diye düşünmüştüm
 Sonra vazgeçtim zaten almiyormus beni. Kimlik bilgilerini yüklemenizi isyebilirim yazmış sylon
full member
Activity: 476
Merit: 100
İmzaya çok fazla yeni kişi eklendi. Keşke 1 ay daha süresi olmayaydı da millet kaymak yemeye buraya gelmeseydi. Satılacak olan rakamların %1 lik kısmı ne kadar yapacak en merak ettiğim konu bu. Önümüzdeki süreçte fiyatlanması ve dağıtımların gecikmemesi de çok önemli.
Pages:
Jump to: